|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:17:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sta se skregala.. pa si ga poslala v pm.. pa se kej hudega rekla.. in ravno takrat se je ena pojavla.. in bil je custveno nestabilen.. kar je za cloveka pac dopustno.. za robota pa mogoce ne.. in mislu, je da ga ne ljubis vec... pac.. zgodi/nardi se... lahko


ja to bo ja user posted image user posted image user posted image

doma se skregaš.. in greš pofukat sosedo ker se ne zavedaš kaj delaš user posted image user posted image user posted image

nope.. ne gre to tako.. varanje je konec vsake zveze.. ampak se kdo tega v egoističnem dejanju ne zaveda.. pa mu je potem žal.. ker ve da lahko zgubi to kar je mel.. ker ga vmesna afera ni prepričala za odhod.. ljubezni pa tukaj ni več.. žal.. tko je..


Ljubezni pa tuid ni vec.. ce lahko zaradi tega.. pakiras kufre..  žal.. tko je.. user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:18:21   
Taula
Sej je.. ker je pac sel.. mene zanima.. kako ga lahko ti potem kar v trenutku nehas ljubit?! Zakaj ga potem ne kar zdaj?


A si ti blond.user posted image  Nisem rekla da ga neham ljubiti. Dopovej si že to enkrat. Osebo lahko zapustiš kljub temu da jo ljubiš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:19:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sej je.. ker je pac sel.. mene zanima.. kako ga lahko ti potem kar v trenutku nehas ljubit?! Zakaj ga potem ne kar zdaj?


A si ti blond.user posted image  Nisem rekla da ga neham ljubiti. Dopovej si že to enkrat. Osebo lahko zapustiš kljub temu da jo ljubiš.


torej si tolk egoisticna?  in ponosna.. in user posted image  Kaj?

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 10.5.2007 13:21:31 >

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:20:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ah ja, vsakemu se lahko zgodi. Saj nismo roboti.


ta mi je najbolj smešna.. "se lahko zgodi" ??? razloži mi prosim kako se lahko to zgodi..

padeš z erektiranim penisom v nago prodajalko sadja na tržnici.. se še parkrat zatreseš in potem vstaneš in rečeš "matr.. kr zgodilo se je?"

prosm .. ne more se kr zgodit.. to je načrtovana zadeva.. planirana.. in če človek to planira za hrbtom svoje "ljubljene" osebe.. potem je ne ljubi več.. in pika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:21:22   
Taula
torej si tolk egoisticna?


Očitno.user posted image

Neki mi povej..kaj pa če te partner prevara, mu oprostiš..in te zopet prevara? In zopet...

Pakiraš kufre?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:22:30   
Taula
ta mi je najbolj smešna.. "se lahko zgodi" ??? razloži mi prosim kako se lahko to zgodi..


Hodiš nag po stanovanju, strop se udre, padeš na sosedo, potres je da malo porivaš ...user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:23:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Ljubezni pa tuid ni vec.. ce lahko zaradi tega.. pakiras kufre..  žal.. tko je.. user posted image user posted image


ljubezen seveda je.. samo enostranska.. za zvezo sta potrebna dva in ne samo en..

če ti ljubiš.. žena vara.. potem to ni dolgoročno.. zakaj vlečt neizbežno..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:23:49   
Anonimen
ta mi je najbolj smešna.. "se lahko zgodi" ??? razloži mi prosim kako se lahko to zgodi..

padeš z erektiranim penisom v nago prodajalko sadja na tržnici.. se še parkrat zatreseš in potem vstaneš in rečeš "matr.. kr zgodilo se je?"

prosm .. ne more se kr zgodit.. to je načrtovana zadeva.. planirana.. in če človek to planira za hrbtom svoje "ljubljene" osebe.. potem je ne ljubi več.. in pika.


Očitno se tebi še ni. Se pa lahko, zagotovo se lahko "zgodi", ni nujno, da je načrtovano sto let vnaprej. Pride pa gre. Enostavno. Kaj se takrat dogaja z ljubeznijo? O tem takrat ne razmišljaš. Morda kasneje, če je že potrebno.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:24:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Taula


No BaguSka kaj bi naredila...čakam.


Nebi pakirala kufrov... vsaj takoj ne... verjetno tudi ljubila nebi vec cist isto... vsaj na zacetku ne... ampak dopustila bi moznost, da si partner pridobi spet zaupanje pri meni... ce bi nama to uspelo, potem NO PROBLEM.user posted image  Le zakaj bi prenehala ljubit moskega, ki mi pomeni VSE na svetu!? Ki je moski mojega zivljenja? Zakaj bi to storila, ce je ta moski tisti s katerim si zelim prezivet preostanek mojega zivljenja? Kje pise, da obstajajo popolni moski? In da se mogoce bodocemu to ne bo nikoli zgodilo? Smo vsi samo ljudje... in vsak se kdaj zmoti... Samo naucit se moras odpuscat... Ce tega nisi sposoben, potem jaz ne vidim smisla, zakaj kar cel lajf ne ostanes sam...!?

Tko kot prej, ko so ene pisale, da je moski njihovega zivljenja njihov sin... A potem ce te otrok kdaj 'prevara', mu tud spakirate kufre in ga pustite stran?????


user posted image user posted image user posted image

Evo...tocno  tako... blagor se tistmu.. ko bo tebe dubu.. :))) user posted image user posted image user posted image
Zihr bo isto mislu.. kot ti.. ker drugac ne mors.. ce ti zenska kej tacga rece... :))) Automaticno.. bi zihr tud on teb odpustu.. in ti dal moznost.. in te zato nic manj ljubil..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:24:45   
Taula
No dej hodko, odgovori mi, prede grem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:25:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Hodiš nag po stanovanju, strop se udre, padeš na sosedo, potres je da malo porivaš ...user posted image


no evo.. .tut en od scenarijev.. mogoče ga kdo uporabi.. le ornk potres more počakat user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:26:13   
baguSka
ze spet... jaaaooo!!!

prevara in varanje NI ISTO!!!

ce se to zgodi enkrat ali pa ce se konstantno ponavlja je ogroooomna razlika!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:27:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Očitno se tebi še ni. Se pa lahko, zagotovo se lahko "zgodi", ni nujno, da je načrtovano sto let vnaprej. Pride pa gre. Enostavno. Kaj se takrat dogaja z ljubeznijo? O tem takrat ne razmišljaš. Morda kasneje, če je že potrebno.


ne se mi ni.. ker se mi ne more.. če bi meu željo bit s kako drugo.. potem bi bil z drugo.. se ti ne zdi?

nič pa ne pride in ne gre.. to narediš samo z eno idejo v glavi.. "probati drugega.. mogoče me prepriča.."

in če te ne.. se spomniš spet na "ljubezen".. in potem "joj.. kr zgodilo se mi je" user posted image

don't be silly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:27:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Ljubezni pa tuid ni vec.. ce lahko zaradi tega.. pakiras kufre..  žal.. tko je.. user posted image user posted image


ljubezen seveda je.. samo enostranska.. za zvezo sta potrebna dva in ne samo en..

če ti ljubiš.. žena vara.. potem to ni dolgoročno.. zakaj vlečt neizbežno..


za vezo sta potrebna dva... za ljubezen je dovolj eden.. oziroma je nujno samo eden..

če ti ljubiš.. zena tudi ljubi.. ampak je pa tudi prevarala.. iz nekega razloga.. pac.. ki se ga pac ne bomo zdej izmisljevali.. je ze bil kaksen tehten..

Bistvo je.. da ce po tem dogodku oba receta.. da se zelita biti skupaj.. potem to ne bi smel biti problem..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:28:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ze spet... jaaaooo!!!

prevara in varanje NI ISTO!!!

ce se to zgodi enkrat ali pa ce se konstantno ponavlja je ogroooomna razlika!!!


enkrat je dovolj.. se ne rabi večkrat, da se more pakirat kufre user posted image

torej.. varanje = prevara .. isto.. končni efekt je isti.. kufri user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:28:36   
Anonimen
AAAAAAAAA, pa kako lahko že kar vnaprej govorite da če vas bo prevaral boste še vseeno premislile.........mu dale še eno priložnost...... ker ga ljubite.......

Pol vas lahko tudi prebuta, ob steno vrže, se dere na vas......in boste še premislile, saj se je zgodilo samo enkrat, pa rekel je da mu je žal, pa da se ne bo ponovilo več...malo je popil...zanimalo ga je kako je še kje drugje....padla je na njega in se nabodla nanj......drugi so me k prostitutki peljali....... IN VSE OPROSTITE KER GA LJUBITE!!!

Pa dajte imet sebe malo bolj rade in cenite se malo bolj kot tako!!

Pa potem še sledijo posti prevaral me je in ne vem kaj naredit, nimam kam ituser posted image .

Ne pravim da je lahko dedca ven vržt po tem ko izveš da te vara, tudi ljubit ga ne prenehaš kar čez noč, boli še lep cajt......vem, ker sem dala skozi. Ampak boli bolj to, da je šel drugam kot pa to, da ga vržeš ven. In je letel ven še isti dan in ni imel več dostopa nazaj!!!





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:28:42   
Anonimen
ne se mi ni.. ker se mi ne more.. če bi meu željo bit s kako drugo.. potem bi bil z drugo.. se ti ne zdi?

nič pa ne pride in ne gre.. to narediš samo z eno idejo v glavi.. "probati drugega.. mogoče me prepriča.."

in če te ne.. se spomniš spet na "ljubezen".. in potem "joj.. kr zgodilo se mi je"

don't be silly


Baguska ti je lepo odgovorila; prevara in varanje ni eno in isto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:29:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

torej si tolk egoisticna?


Očitno.user posted image

Neki mi povej..kaj pa če te partner prevara, mu oprostiš..in te zopet prevara? In zopet...

Pakiraš kufre?


Ja.. potem verjetno.. ja.. ceprav.. ni nujno da v vseh primerih.. Odvisno.. zakaj to naredi zopet in zopet..

Sam to ne verjamem cist.. da je mozno.. zopet in zopet..

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:30:03   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Bistvo je.. da ce po tem dogodku oba receta.. da se zelita biti skupaj.. potem to ne bi smel biti problem..


ja.. če oba rečeta.. user posted image

mogoče sta pa oba strahopetna, pa pač ostaneta skupaj, da vmes iščeta druge user posted image

če pa želita bit skupaj.. in se ljubita.. potem se pač ne varata user posted image  ker se pač to ne more zgodit..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:30:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Očitno se tebi še ni. Se pa lahko, zagotovo se lahko "zgodi", ni nujno, da je načrtovano sto let vnaprej. Pride pa gre. Enostavno. Kaj se takrat dogaja z ljubeznijo? O tem takrat ne razmišljaš. Morda kasneje, če je že potrebno.


Tudi to je res... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:31:33   
Taula
Baguska ti je lepo odgovorila; prevara in varanje ni eno in isto.


Zame je.user posted image

In zdi se mi ogabno da dec poriva eno babo, nato pa pride k meni v posteljo in hoče še meni. Ja valda. user posted image

Če sta skupaj dva ki dopuščata varanje dobr za njiju, samo ponavadi nista. In lahko je reči da bi partnerju odpustil in tako naprej bla bla bla..ko pa si dejansko na tem, ne vem če je tako lahko.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:32:14   
Anonimen
Nisem vsega brala,ker nimam cajtauser posted image
Samo tole bi rada povedala:Če moža ljubim in spoštujem,ne morem iti sexati z drugim.Če me mož ljubi in spoštuje,ne bo šel sexati z drugo.Samo to in konec.user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:32:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Baguska ti je lepo odgovorila; prevara in varanje ni eno in isto.


1 **** = prevara
2 ****a = varanje..

prevara postane varanje.. torej.. prevara je začetek varanja user posted image

končni efekt prvega in drugega je pa isti.. samo da če te dobijo pri prvem si prevaral.. če te dobijo po drugem si varal user posted image

štekaš zdej?

kufri so pa v obeh primerih.. samo vprašanje je če te dobijo pri varanju ali prevari.. stvar terminologije pač...

< Sporočilo je popravil Zahi -- 10.5.2007 13:34:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:32:30   
Taula
Očitno se tebi še ni. Se pa lahko, zagotovo se lahko "zgodi", ni nujno, da je načrtovano sto let vnaprej. Pride pa gre. Enostavno. Kaj se takrat dogaja z ljubeznijo? O tem takrat ne razmišljaš. Morda kasneje, če je že potrebno.


Tudi to je res...


Jaz ne vem no..a nimate več pameti da vas nagon lahko obvlada?user posted image  Nagon nadvlada pamet, ljubezen...to je žalostno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:33:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Nisem vsega brala,ker nimam cajtauser posted image
Samo tole bi rada povedala:Če moža ljubim in spoštujem,ne morem iti sexati z drugim.Če me mož ljubi in spoštuje,ne bo šel sexati z drugo.Samo to in konec.user posted image


user posted image user posted image user posted image

Words of Wisdom!!!

My point exactly!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?