|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:33:24   
baguSka
Pa se to!!!

Ljubezen ne pozna meja... ne pozna ovir... nikoli ne ves kje te caka in zakaj te caka in kako te caka in kdaj te caka... ljubis, ker ljubis cloveka... brezpogojno... In po vasih komentarjih, dobim samo in enostavno tak obcutek, da ljubite zgolj in samo zato, ker te osebe ljubijo vas!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:33:30   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

In lahko je reči da bi partnerju odpustil in tako naprej bla bla bla..ko pa si dejansko na tem, ne vem če je tako lahko.user posted image


  Ja je .... če ga ljubiš user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:34:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

In lahko je reči da bi partnerju odpustil in tako naprej bla bla bla..ko pa si dejansko na tem, ne vem če je tako lahko.user posted image


Ja je .... če ga ljubiš user posted image user posted image


Tocno tako!user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:34:26   
Anonimen
Še to;****al 1x,2xali 3x,vse to je isto.VARANJE.Kapiš?user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:34:29   
Taula
si tolk egoisticna?

Očitno.

Neki mi povej..kaj pa če te partner prevara, mu oprostiš..in te zopet prevara? In zopet...

Pakiraš kufre?


Ja.. potem verjetno.. ja.. ceprav.. ni nujno da v vseh primerih.. Odvisno.. zakaj to naredi zopet in zopet..


Če jo pa ljubiš, pa ljubezen tvojega življenja je. Kako moreš to narediti. No kako? user posted image A imaš kaki knof da jo prenehaš ljubiti?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:34:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Bistvo je.. da ce po tem dogodku oba receta.. da se zelita biti skupaj.. potem to ne bi smel biti problem..


ja.. če oba rečeta.. user posted image

mogoče sta pa oba strahopetna, pa pač ostaneta skupaj, da vmes iščeta druge user posted image

če pa želita bit skupaj.. in se ljubita.. potem se pač ne varata user posted image  ker se pač to ne more zgodit..


Se strinjam.. da je lepse in boljse.. ce se ne varata... se posebno ce ti drugi rece.. da ti ne bi spakiral kufre.. zaradi tega.. ampak bi ti dal se moznost.. Potem je skoraj nemogoce da bi taksenga prevaral.. v praksi.. ker ga potem res fuul spostujes..

Ce pa ti rece.. da je to pogoj.. da ce to naredis.. pa konc.. pol pa ni tko tezko skocit cez plot.. pravzaprav zlo enostavno..

ker.. si tko lahko mislis... Itak me en qrc ljubi.. ce bi me lahk kr tko zapustu.. ce bi pac se to ZGODIL!!!!!! Slisis.. ZGODIL!!!!! user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:35:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz ne vem no..a nimate več pameti da vas nagon lahko obvlada?user posted image  Nagon nadvlada pamet, ljubezen...to je žalostno.


zgleda da res ne.. ker to se "kr zgodi" user posted image

mogoče se bo tudi tebi.. tko med potjo iz službe.. ker se to kr dogaja.. tko na lepem.. nč ne boš vedla.. sam zgodl se bo user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:35:19   
Taula

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

In lahko je reči da bi partnerju odpustil in tako naprej bla bla bla..ko pa si dejansko na tem, ne vem če je tako lahko.


Ja je .... če ga ljubiš


Tocno tako!


Baguška a te je moški tvojega lifa že prevaral? In si mu odpustila?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:36:18   
Taula
obvlada? Nagon nadvlada pamet, ljubezen...to je žalostno.


zgleda da res ne.. ker to se "kr zgodi"

mogoče se bo tudi tebi.. tko med potjo iz službe.. ker se to kr dogaja.. tko na lepem.. nč ne boš vedla.. sam zgodl se bo


Ej možno je vse..danes grem z kolegi na drinko popoldne...bognedaj..mogoče me pa zasrbi in se ne bom mogla upreti, in se bom spotaknila in nataknila.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:37:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa se to!!!

Ljubezen ne pozna meja... ne pozna ovir... nikoli ne ves kje te caka in zakaj te caka in kako te caka in kdaj te caka... ljubis, ker ljubis cloveka... brezpogojno... In po vasih komentarjih, dobim samo in enostavno tak obcutek, da ljubite zgolj in samo zato, ker te osebe ljubijo vas!!!


točno.. ne pozna meja.. in varanje je meja.. če pride do te meje.. potem ni več ljubezni...

in če ljubiš ne varaš.. simpl...

torej.. zakaj biti s človekom ki te ne ljubi čeprav ljubiš njega..? to nima nobene prihodnosti.. neizbežna ločitev je na sporedu user posted image

zakaj torej odlašati..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:37:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

si tolk egoisticna?

Očitno.

Neki mi povej..kaj pa če te partner prevara, mu oprostiš..in te zopet prevara? In zopet...

Pakiraš kufre?


Ja.. potem verjetno.. ja.. ceprav.. ni nujno da v vseh primerih.. Odvisno.. zakaj to naredi zopet in zopet..


Če jo pa ljubiš, pa ljubezen tvojega življenja je. Kako moreš to narediti. No kako? user posted image A imaš kaki knof da jo prenehaš ljubiti?user posted image


Si blond? user posted image user posted image

sej sem reku.. ne v vseh primerih... Ce jo ljubim.. pol ni tega knofa..

Ce pac ljubezen izgine.. pol pa je.. in ponavljajoci taksni dogodki.. lahko privedejo da tega.. da pac love pocasi izginja.. in jo preusmeris drugam..

Kr takoj.. prvic.. pa zihr ne.. razen ce je ze prej ne ljubim vec kej velik.. in mi s tem naredi uslugo .. in mam pol razlog.. da grem..




(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:37:24   
Anonimen
10000x bi se lahko dala dol z drugimi, pa se nisem, ker je v moji betici TRDNO zasidrano, da se to ne dela. Pa nisem cerkvena miš, verna tudi ne.....samo verjamem v zakon in obljubo ki jo daš nekomu, da boš z njim v dobrem in slabem!!! Pa ne rečem da mi ni prišlo na misel, je kdaj kdo tudi zgledal boljše kot moj mož, pa bil v tistem trenutku bolj seksi, pa dišeč, pa kaj jaz vem kaj še....pa vem, da nebi mož nikoli izvedel.....pa ni šans!!! JAZ bi vedela in to je dovolj.
Sem bolj ponosna na to da ne varam in štejem to kot vrlino, kot pa to da bi imela ljubimca ki me redno servisira.


Zame je prevarat in varat čisto isto, namočil ga je nekje drugje. Boli eno in drugo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:38:14   
Taula
Si blond?


Sem ja. A te zanima slika moje nove frizure?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:39:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Baguska ti je lepo odgovorila; prevara in varanje ni eno in isto.


1 **** = prevara
2 ****a = varanje..

prevara postane varanje.. torej.. prevara je začetek varanja user posted image

končni efekt prvega in drugega je pa isti.. samo da če te dobijo pri prvem si prevaral.. če te dobijo po drugem si varal user posted image

štekaš zdej?

kufri so pa v obeh primerih.. samo vprašanje je če te dobijo pri varanju ali prevari.. stvar terminologije pač...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst se bom uuuuscaaaaallla od smeha!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:39:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

točno.. ne pozna meja.. in varanje je meja.. če pride do te meje.. potem ni več ljubezni...

in če ljubiš ne varaš.. simpl...

torej.. zakaj biti s človekom ki te ne ljubi čeprav ljubiš njega..? to nima nobene prihodnosti.. neizbežna ločitev je na sporedu user posted image

zakaj torej odlašati..


in ce ljubis.. ne pakiras.. simpl! .. ker ljubiti je mozno samo brezpogojno.. ker sam tako hoces/zacutis.. ker to ni odvisno od drugega.. niti malo.. pa kar koli nardi..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:39:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

10000x bi se lahko dala dol z drugimi, pa se nisem, ker je v moji betici TRDNO zasidrano, da se to ne dela. Pa nisem cerkvena miš, verna tudi ne.....samo verjamem v zakon in obljubo ki jo daš nekomu, da boš z njim v dobrem in slabem!!! Pa ne rečem da mi ni prišlo na misel, je kdaj kdo tudi zgledal boljše kot moj mož, pa bil v tistem trenutku bolj seksi, pa dišeč, pa kaj jaz vem kaj še....pa vem, da nebi mož nikoli izvedel.....pa ni šans!!! JAZ bi vedela in to je dovolj.
Sem bolj ponosna na to da ne varam in štejem to kot vrlino, kot pa to da bi imela ljubimca ki me redno servisira.


Zame je prevarat in varat čisto isto, namočil ga je nekje drugje. Boli eno in drugo.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:40:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Se strinjam.. da je lepse in boljse.. ce se ne varata... se posebno ce ti drugi rece.. da ti ne bi spakiral kufre.. zaradi tega.. ampak bi ti dal se moznost.. Potem je skoraj nemogoce da bi taksenga prevaral.. v praksi.. ker ga potem res fuul spostujes..

Ce pa ti rece.. da je to pogoj.. da ce to naredis.. pa konc.. pol pa ni tko tezko skocit cez plot.. pravzaprav zlo enostavno..

ker.. si tko lahko mislis... Itak me en qrc ljubi.. ce bi me lahk kr tko zapustu.. ce bi pac se to ZGODIL!!!!!! Slisis.. ZGODIL!!!!! user posted image


aha.. torej če ti nekdo odpre vrata za varanje.. te ljubi? user posted image  hmm.. kontradikt...

če to samo razmišljaš.. je v zvezi nekaj narobe.. in to je stvar tebe in samo tebe.. druga oseba v zvezi nima nič s tem..
če se boš ti odločil za varanje je to samo tvoja stvar.. če ne ljubiš dovolj osebe potem boš to tudi storil..

če jo pa ljubiš.. ji pa prej povej.. in če te tok ljubi.. ti bo seveda pustila da to počneš.. se strinjaš?

Vprašaj ženo konkretno.. "Draga.. na šihtu bi skočil z eno v pojstlo.. a bi te to motilo? Me nebi pustila če bi to naredil?"

Mislim, da vsi vemo odgovor.. torej te po tvojem ne ljubi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:41:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Si blond?


Sem ja. A te zanima slika moje nove frizure?user posted image


Ja..

No dej...  popestri malo tole temo.. :))))

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:41:39   
Anonimen
Zahi čedalje bolj si mi simpatičen.user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:42:01   
Taula

Si blond?

Sem ja. A te zanima slika moje nove frizure?


Ja..

No dej... popestri malo tole temo.. :))))


Sej ne bom dala gor sliko spodnje frizure. Ker pol bi kdo imel idejo, da bi se spotaknil.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:42:53   
Taula
Zahi čedalje bolj si mi simpatičen.


Samo da ne bosta varala..ker pol bojo kufri leteli.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:43:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

in ce ljubis.. ne pakiras.. simpl! .. ker ljubiti je mozno samo brezpogojno.. ker sam tako hoces/zacutis.. ker to ni odvisno od drugega.. niti malo.. pa kar koli nardi..


pol mi pa to razlož.. zakaj bi sploh varal? user posted image

pa ne govor "se zgodi" ker se preprosto ne..

če ljubiš.. potem ne varaš.. če ne ljubiš.. lahko varaš.. čeprav te druga oseba v zvezi brezpogojno ljubi.. samo.. ali si lahko tak človek, da to narediš osebi, ki te tako grozno ljubi? .. potem si ne zaslužiš te ljubezni.. ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:44:39   
Anonimen
Sej ne bom dala gor sliko spodnje frizure. Ker pol bi kdo imel idejo, da bi se spotaknil.

A na Tyazija mislš?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:44:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Zdaj me pa že dlani bolijo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:44:45   
Taula
Zahi je pa pameten.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?