|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Amniocinteza
20.10.2007 16:22:02   
Lusa
Briana-Pa sem našla to stran ,tako ,da si lahko tu prebereš!Pa upam na dober izvid.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Amniocinteza
21.10.2007 9:30:05   
lana38
brianna, jaz sem bila že 2 krat na AC. Prvič je bil izvid slab, pa sem se odločila za UPN. AC pa mi je pripadala zaradi starosti. Prvič nisem bila na NS. Res je, da sam poseg nič ne boli in je gotov v 5-10 minutah. Zdaj drugič pa na srečo nosim zdravega user posted image , ki ga pričakujemo 29.12. Če te kaj posebaj zanima, ko boš vse to prebrala, kar vprašaj. Jaz vem za kar nekaj primerov, ko so imele punce slab izvid NS, pa je potem AC vseeno pokazala, da je user posted image  OK. Ne obupaj in misli pozitivno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Amniocinteza
21.10.2007 21:01:01   
lilicka
Pozdravljene,
mene pa zanima, ce katera ve  do katerega tedna se AC se lahko opravlja. Jaz zaradi odsotnosti v tujini ne bom imela moznosti opravljanja AC takrat, ko se to ponavadi dela. Saj so zdravniki tudi v tujini, ampak rada pa bi jo delala doma, v miru, ravno zaradi tega, da se ne bi kaj zakompliciralo, in zaradi tega, ker ce bi se, bi rada imela ob sebi domace ljudi in zdravnike - in zdravstveno varstvo!

In doma bom sele ko bom ze v 23. tednu nosecnosti.

Ali je katera slisala, da se je AC delala tako pozno in ce kaj odkrijejo, kako potem, a je UPO sploh se moznost? Hvalezna bom za vsako mnenje ker me res skrbi...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Amniocinteza
22.10.2007 8:49:59   
lana38
AC se dela lahko tudi v pozni user posted image . Čeprav je dosti težje iti na UPN, če kaj ni v redu, če si več že user posted image . Meni je bil UPN še v 20T prava nočna mora. Pa mislim, da bi bilo isto tudi prej. Ampak na user posted image  se dosti bolj navežeš, če si dlje časa user posted image . Res je 23T že kar pozno, če dodaš 4 tedne za izdvid in potem še čakanje na UPN, je to že 28-29T. Grozno. Si sploh ne morem predstavljeti. Zakaj pa ne prideš prej domov?user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lilicka)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Amniocinteza
3.2.2008 17:27:07   
janja*
Imam namreč tri zdrave otročke.Zdaj pa sem noseča četrtič in ,ker nisem več tako mlada me zanima koliko moraš biti star da ti pripada AC?

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Amniocinteza
3.2.2008 17:32:59   
J.L.
Mislim, da nad 35let.

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Amniocinteza
3.2.2008 18:52:11   
Katina
Brezplačna AC pripada user posted image v kolikor bo ob PDP stara 37 let ali več. ( v tem primeru je potrebno iti na NS samoplačniško, ker se sicer zgubi pravica do brezplačne AC, razen, če so rezultati NS slabi.)
S 35. leti pa se pridobi pravica do NS ali trojnega presejalnega testa.
Pa veliko sreče v user posted image .

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Amniocinteza
4.2.2008 9:26:16   
janja*
Hvala za pojasnilo.jaz sem stara 36 let,tako ,daAC odpade.Edino ,če bo NS slaba.NS pa imam ta mesec tako ,da bomo videli kaj bo.user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 308
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?