|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
16.6.2007 15:17:25   
amaya
srečka.nosečka: mene tudi to zanima, če lahko partnerja pripeljem s sabo. Jaz ga bo v vsakem primeru. Čene bo pa čakal vzunaj in prebiral revilo mama...user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Februarčice
16.6.2007 16:55:47   
Lanchy
Zoya24, Dabroston sem dobila eno skatlico, in ga jem 3x dnevno. Bom pa v ponedeljek na pregledu vidla, ce mi ga bo dala se za naprej. Krvavitve in izcedka ni vec, tko da res upam na najboljse v ponedeljek in ze komaj cakam.
Te slabosti me pa ful ob zivce spravljajo, ker nisem za nobeno rabo in nikamor ne morem it, ker sem totalno out... Ingver malo pomaga, mam obcutek, da bi ga mogla preko dneva skos po malem pit...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Februarčice
17.6.2007 6:41:07   
amaya
meni se je pa danes to začelo...ob 5.30...zbudila in slabooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...user posted image ampak uživam tudi v temu. vse to so radosti nosečnosti, ki sem jo tako nestrpno čakala...bomo preživeli...punce, glavo gor...
ko sem bila tam med upajočimi sem čutila veliko več pozitivne energije kot jo tukaj...dajmo punce no, saj to smo hoteleuser posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajmo te mesece, čeprav bodo naši nasmehi dajali po bruhanju, prostor okoli nas bo kar zelen od izpušnih plinovuser posted image , noge otečene, kot da imamo ski bucke gor, rit bo zrasla v nedogled....ampak najlepše bo to, da ...je ne bomo vidliuser posted image , vidli pa bomo buška, ki nam raste, čutli bomo novo življenje v sebi...aja, pa še nekaj, kar je ful pozitivno (vsaj zame): joške bodo rasleuser posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte to lepo nedeljo, ki je pred namiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Februarčice
17.6.2007 8:06:44   
dolenjka
Dobro jutro! Amaya, vidim da si tudi tu že "strašila" na vse zgodaj user posted image  user posted image  user posted image
Tko kot si napisala, poleg vseh lepih stvari v nosečnosti je še ena, ki mi je zlo simpatična: brezplačno povečanje oprsja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Februarčice
17.6.2007 8:55:20   
amaya
Ja Fabjan bo mel mal mal dela zdaj...mogoče potem, ko bo vse viselo do nartauser posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Februarčice
17.6.2007 13:48:35   
Lanchy
Amaya, nocem bit nic nesramna, ampak cisto mimo tvojega posta pa res ne morem it....poglej, ce so se tebi slabosti zacele sele danes, nikakor in z nobeno pravico ne mors govorit, da smo pa ostale zjamrane in brez pozitivne energije... Me prav zanima, ce bi ti vse te slabosti (govorim o tisitih, ki trajajo ze vec kot 3 tedne in po vsej verjentosti bodo trajale se kake 4 ali 5 tednov, od jutra do vecera, v mojem primeru 24/7) se vedno poimenovala nosecniske radosti. Od dneva nimam popolnoma nic, ker sem vecinoma v postelji, tisi 2 uri, ko mi je pa saj priblizno v redu se pa na hitro oprham, kaj pojem in popijem...to je pa tudi vse. Tako da draga Amaya, resnicno upam, da ti ne bo tako slabo kot je meni in se marsi kateri souser posted image ...ce pa ze, pa upam, da bos vseeno sprejemala to s pozitivno energijo in z nasmeskom na ustih!

< Sporočilo je popravil Lanchy -- 17.6.2007 13:50:45 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Februarčice
17.6.2007 14:45:59   
mlavla
oh LAnchy..boga, da te tele slabosti tako matrajo..evo pošiljam ti en velik user posted image , saj drugače ti ne znam pomagati..(pa mislim, da amaya ni mislila tako, kot si jo ti razumela...)
Sama zaenkrat (na srečo) še nimam teh težav..bomo pa še videli kaj bo, saj sem šele v začetku 6. tedna..
Kdaj pa ste ve prvič občutile prve slabosti?

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Februarčice
17.6.2007 15:23:04   
Mbee
lanchy jst mam feeling d bo tvoj otrok full pridn k ti zdej takšne preglavice delauser posted image me ostale bomo imele pa hudičke k nam bojo živčke paral do 18-leta al pa do norišnice...kar pride prejuser posted image user posted image user posted image  da ne boš mislila da se norca delam, samo potolažit te hočem, verjamem da ti je grozno ampak saj veš da se splača potrpet. medtem, ko verjamem da ti ne moreš nč jest pa jst žrem k da bo jutri zmanjkalo hrane....vsak dan istouser posted image tko da ne vem kaj je bolšuser posted image bruhat pa nč jest al full jest pa pol met probleme s prebavo in mene (glede na to, da sem imela že prej zelo slabo prebavo) zelo boli, kot bi rojevala vsak dan...ne znam ti razložit.....vsaka ima svoje probleme a ne....smo pa vse srečke ker jih imamo. lanchy bejba drž se, pojej kak kreker namesto mene, jst bom pa kazga manjuser posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Februarčice
17.6.2007 16:19:14   
amaya
Lannchy: mislim, da sta Mlavla in Mbee povedale vse. Ne razumem zakaj morate vse tako osebno jemat. V redu, mi ni tako grozno slabo kot tebi, moji dnevi so v redu, ampak saj si si to želela in tudi sama sem si tega želela. Verjamem, da si nisi želela slabosti 24 ur na dan, otroka pa verjetno ja. Za tvoje počutje bi bilo bolje, da bi se sprostila in vzela tvojo slabost kot del te izkušnje. Tako se boš ti boljše počutila. Moj namen je bil le, vas malo razvredrit, ampak če ste že apriori negativno nastrojene, proti temu pa ne morem nič.
Iz vsega srca ti želim, da te slabost mine, resnično.
Uživaj nosečnost v vsej svoji polnostiuser posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Februarčice
17.6.2007 19:38:35   
polonca78
hej, februarčice! user posted image
kaj sem vesela, da je bil vikend lep, sončen. vsaj v lj. sicer sem čist neki lena in se bolj vlečem kot hodim, samo je vseeno luštn it na svež zrak. Ne morem verjet kok se hitro utrudim. vedno sem bila polna energije in kondicije, zdej mi je pa vse predaleč user posted image . upam, da tud ostale preživljate lep vikend!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Februarčice
18.6.2007 10:41:41   
p@tricij@
tudi pri meni še ni veliko slabosti - preko dneva je malo, potem se pa malo uležem in to mine. vsem user posted image  pa želim, da te slabosti nam čim prej minejo in da bovmo lahko začele uživati z našimi bušiji.

danes popoldan imam prvi pregled in upam, da bo vse v redu. vam poročam jutri.

lepo se imejte, vsem pa pošiljam en velik user posted image

papa

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Februarčice
18.6.2007 10:46:36   
polonca78
p@tricij@, bomo držali pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Februarčice
18.6.2007 11:10:46   
polonca78
dons pa neki ni moj dan! ej, ponorela bom. s tem elektro in energetko ljubljana se ukvarjam že 9 mesecev, pa še jim ni nič jasno. pošlješ vse papirje, obrazložiš in potem ob naslednji priliki zaserjejo. pa še dons mi je že cel dan slabo. me je taka slabost vrgla ven ob 5h zutri, da sploh nisem vedla, če bom prišla prvočasno do wc-ja. krkšen dan bi pa kr koga ubila. no, zdej sem se spluvala, zdej grem pa naprej delat. držte se ostale februarčice.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Februarčice
18.6.2007 12:29:44   
dolenjka
Ojla februarčiče!

Eno vprašanje: a katero kdaj v spodnjem predelu špikne? Mislim dobesedno, kot bi kdo z iglo zbodel? Mene je danes 1x in to prav zelo močno in seveda me zdaj skrbi, ker se mi je zdelo mal nenormalo, zdej pa ne vem al sem paranoična al samo user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Februarčice
18.6.2007 12:38:13   
Mbee
mene je zadnjič na levi strani full špiknilo ko sem iz kavča vstala ampak do zdej se ni ponovilo, upam da je vse o.k. dons mam pregled....ob 15:30 sem vsa živčna, mi je še dodatno slabouser posted image pa še ponudbo za službo sem dobla pa ne vem kaj nej naredim....aaaaaaaaaaaaaa.....vse po vrsti a ne!user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Februarčice
18.6.2007 13:05:31   
dolenjka
Ja, tudi meni se je zgodilo ko sem v službi vstala s stola user posted image
Bom držala pesti zate, ti bodi samo optimistična in si lepo oglej svojega malčka!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Februarčice
18.6.2007 14:18:00   
polonca78
vse naj kdaj kej špikne, vse je ok!

mbee, držim pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image poročaj kako je bilo. sama sem bila tud tok živčna, da mi je bilo zarad tega še bolj slabo. 

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Februarčice
18.6.2007 16:07:20   
dolenjka
Evo, tudi jaz grem danes na prvi pregled, čisto nenačrtovano, saj je šele začetek 6. tedna. Končno sem tu našla enega G, ki ga priporočajo in sem klicala. Ponujen mi je bil šele 11.7. in ker sem takrat na dopustu je bila edina varianta danes 18.20. Nisem niti sekunde več razmišljala in takoj potrdila. Tako bom danes videla prvič mojo pikico in upam, da tisto špikanje ni pomenilo nič nevarnega, le user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Februarčice
18.6.2007 16:31:06   
amaya
kako sem vesela zate....jaz pa moram čakat do 10.7. uffffa. Mene je tudi špiknilo samo nekrat, to pa še prednen sem sploh vedla, da sem noseča. To je blo tako močno, da sem kar na kolena padla in se zvijala....Potem pa nikoli več....trkam na mojo leseno bučo.
Očitno imamo vsi tak dan. Danes sem se s sosedi primla. Si prenavljamo hišo in imamo ful problemov. Pa so me kr nekiaj začeli žalit oz. sin kao: baba kaj se oglašaš zgini notri, pa glupi slovenci itd. ma halo....ne bom komentirala, ker me to samo še bolj razkuri...sem se odločila, da tam ne bom več hodila, dokler ne bo vsega konec...ker mi samo škodi. kar tresla sem se...user posted image Dan de merda...bi rekli mi primorci


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Februarčice
18.6.2007 19:42:47   
dolenjka
Evo, pregled za mano! Za tiste, ki vas še čaka naj povem kako je izgledalo:
izmeril mi je pritisk (idealen), vzel mi je bris in pretipal maternico, nato pa naredil UZ. Če je v SLO tudi praksa brisa ne vem, tu je.
Tako kot sem predvidevala, je bil prekmalu in vse kar smo lahko videli (moj je bil stalno z menoj) je, da je nosečnost v maternici, torej so bile moje skrbi odveč user posted image  user posted image  user posted image  GV je velika 4,3 mm in zato se pikice še ni videlo, velika pa naj bi bila okoli 1 mm. Naslednji pregled imam 18.7., do takrat pa bodo že rezultati krvi (med drugim tudi test za toksoplazmo). Seveda pa vem, da do takrat (to je še cel mesec) ne bom zdržala in bom sigurno šla v SLO (ker greva čez 10 dni na dopust v domače kraje) na samoplačniški UZ pogledat, če moja user posted image  raste in se lepo razvija - v kar sploh ne dvomim!! user posted image  user posted image  user posted image
Moj me je od sreče hotu kar na pivo peljat user posted image  user posted image  user posted image  No, pa je obveljala moja in sva šla domov, da vam sporočim kako je bilo in da user posted image  nahranim user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Februarčice
18.6.2007 20:03:54   
Mbee
no tudi jst sm ravno iz prvega uz.....naredila ni nč, še uz sm mogla izsilit iz nje, da sem vidla a je znotraj maternice....kr neki...k d sm jst kriva da me je narobe naročila, uglavnem sem pa dala kri in to je tudi vse...naslednji pregled mam 9.7 ravno pred dopustom....sem pa pomirjena, da je vsaj znotraj maternice, ena skrb manj. je pa res, da močno razmišljam, da bi zamenjala G.


aja pa PDP se mi je spremenil na 14.2....ne vem od kje njej ta info.....jooooooooj čist sm razočarana.

< Sporočilo je popravil Mbee -- 18.6.2007 20:06:19 >


_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Februarčice
18.6.2007 20:12:42   
dolenjka
Ne se sekiraj se Mbee! Tudi pri meni se ni nič videlo razen GV, ker sem imela O okoli 27.5. in je čisto normalno. Kar pa se glede G tiče pa sama najbolj veš kakšna je in kakšne izkušnjeimaš z njo od prej. Morda počakaj do 9.7. in če bo takrat še tako kobilasta, jo še vedno lahko zamenjaš!
Zdaj pa uživaj v user posted image  in naštimaj vašega da ti mal stopala zmasira, men to ful paše in sem ga začela že zdaj na to navajat, ker vem, da mi bo kasneje hudo prav prišlo ko bom bolj obilna user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Februarčice
18.6.2007 20:32:21   
melanija
A lahko date tudi mene med februarčice?

22.2.2008, melanija, lertnik79,  3.user posted image , za pregled še ne vem, krvan skupina A-

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Februarčice
18.6.2007 20:40:19   
ella79
Jaz že komaj čakam četrtek, ko imam prvi pregled. Glede na to, da sem v 8. tednu, se bo na UZ pomoje že videl user posted image . No, upam da sploh kej je, ker se tok dobr počutim, kot da ni nič. Kdaj že kar podvomim, če se ni test zmotu user posted image Ne sej se ni, si dopovedujem... user posted image user posted image user posted image
A ste se že kej zredile? Jaz mam 1 do 2 kg več, čeprav se počutim, kot da bi jih imela najmanj 5.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Februarčice
18.6.2007 22:37:19   
ribicau
user posted image user posted image user posted image  vsem user posted image  s PDP-jem v februarju. Sama sem namreč tudi februarčica - letošnja, imam punčko Evo. Želim vam nosečnost brez slabosti in težav, naj vam čimprej mine, da boste lahko čimprej v svoje naročje stisnile vaše sončke.

Pa eno user posted image za vse!


(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?