|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:24:44   
Taula

Me je prizadel ne rečem, da me ni. Komi se bom sestavu skupi. Je pa res , da če bi to ponovila je nebi gledal niti minute več in to ona dobro ve in se zaveda tega. Ji ne mislim oprostit karkoli bi se zgodilo v naprej, in ne ne bojim se da bi jo zgubil je še velik drugih žensk na svetu, bolj bo ona na zgubi kot jaz.


(odgovor članu



No ja....torej ve, da če te bo varala..da naj bo bolj spretna pri tem  da ne boš izvedel. Upam vseeno da te ne bo. Upanje umre zadnje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:25:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Kdor vara, vara VEDNO! Brez občutka krivde, tako jim paše.. Sploh tvoji ženi, ker ko te vara, ti to oprostiš.. Saj boš prišo k sebi user posted image


Od tega stavka je Misek zadnjic bruhala.. Tud men se ze dviguje.. user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:25:56   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image  Ne sploh mi ne kapne. Če je to tolk normalno,zakaj pa pol vsi tega ne delamouser posted image   


  Ja zato vendar, ker smo različni ..... kot tudi vsi ne jemo enakih jedi kot sosed, ne hodimo spat ob isti uri kot prijatelji, ker ne izbiramo istih konjičkov kot znanci ....... tako nekako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:27:01   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Zadnjih par odgovorov bom komentiral skupi. 

Me je prizadel ne rečem, da me ni. Komi se bom sestavu skupi. Je pa res , da če bi to ponovila je nebi gledal niti minute več in to ona dobro ve in se zaveda tega.  Ji ne mislim oprostit karkoli bi se zgodilo v naprej, in ne ne bojim se da bi jo zgubil je še velik drugih žensk na svetu, bolj bo ona na zgubi kot jaz.



besede naivnosti..

komi si se sestavu.. zdej bo pa spet prletel.. če bi ona vedla, da bo na večji zgubi.. potem tega v prvo sploh nebi naredila.. pa je.. in te je prizadela..
verjemi pa, da če ona ve da si ji oprostil 1x.. ji boš tudi 5x..

hrbet model.. hrbet.. to ti fali.. in mogoče ženska, ki te bo spoštovala.. tale tvoja te ne..

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:27:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

svaka čast model user posted image

toliko tolerance ne premore cel moški svet.. user posted image


To je zelo zelo malo tolerance.. user posted image user posted image user posted image user posted image


še vedno več kot premore cel MOŠKI svet user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:28:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image  Ne sploh mi ne kapne. Če je to tolk normalno,zakaj pa pol vsi tega ne delamouser posted image   


Ja zato vendar, ker smo različni ..... kot tudi vsi ne jemo enakih jedi kot sosed, ne hodimo spat ob isti uri kot prijatelji, ker ne izbiramo istih konjičkov kot znanci ....... tako nekako.


zato se pa taki ljudje med sabo ne razumejo user posted image  .. če se žena poriva z vsakim.. njemu pa to ni fajn.. pomeni, da sta si različna.. pomeni, da nista ravno za skupaj user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:29:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Zadnjih par odgovorov bom komentiral skupi. 

Me je prizadel ne rečem, da me ni. Komi se bom sestavu skupi. Je pa res , da če bi to ponovila je nebi gledal niti minute več in to ona dobro ve in se zaveda tega.  Ji ne mislim oprostit karkoli bi se zgodilo v naprej, in ne ne bojim se da bi jo zgubil je še velik drugih žensk na svetu, bolj bo ona na zgubi kot jaz.



Ja, pa kako si lahko z žensko, ki te ne spoštuje? Veš, da te bo še naprej varala, in bo to lepo skrivala, da ne boš nič opazil.. Mogoče ti pa res hrbet fali, kot pravi Zaho..


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:31:15   
Taula
Tud men se ze dviguje..


Opa...samo da ne bo varanja.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:32:06   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image  Ne sploh mi ne kapne. Če je to tolk normalno,zakaj pa pol vsi tega ne delamouser posted image   


Ja zato vendar, ker smo različni ..... kot tudi vsi ne jemo enakih jedi kot sosed, ne hodimo spat ob isti uri kot prijatelji, ker ne izbiramo istih konjičkov kot znanci ....... tako nekako.


zato se pa taki ljudje med sabo ne razumejo user posted image  .. če se žena poriva z vsakim.. njemu pa to ni fajn.. pomeni, da sta si različna.. pomeni, da nista ravno za skupaj user posted image


Ja nekako tako sem nameravala odgovorit! Namreč Tjazy ga je imel za egoista,ker si ne želi,da gre žena z drugim.user posted image  Torej je zanj to normalno,da mora biti on enak njej in se s tem strinjatuser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:32:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Ja, pa kako si lahko z žensko, ki te ne spoštuje? Veš, da te bo še naprej varala, in bo to lepo skrivala, da ne boš nič opazil.. Mogoče ti pa res hrbet fali, kot pravi Zaho..



jasno.. al pa rabi enga kolega k bi ga mal nabrcu v rit.. pa mu povedu kako se to dela..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:32:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tud men se ze dviguje..


Opa...samo da ne bo varanja.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:33:24   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: madela


Ja nekako tako sem nameravala odgovorit! Namreč Tjazy ga je imel za egoista,ker si ne želi,da gre žena z drugim.user posted image  Torej je zanj to normalno,da mora biti on enak njej in se s tem strinjatuser posted image


če sem egoist zaradi tega, ker nebi toleriral ženinega sexanja za vogali.. potem sem največji egoist na svetu.. in sem ponosen na to!!! user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:34:22   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: madela


Ja nekako tako sem nameravala odgovorit! Namreč Tjazy ga je imel za egoista,ker si ne želi,da gre žena z drugim.user posted image  Torej je zanj to normalno,da mora biti on enak njej in se s tem strinjatuser posted image


če sem egoist zaradi tega, ker nebi toleriral ženinega sexanja za vogali.. potem sem največji egoist na svetu.. in sem ponosen na to!!! user posted image




BRAVO!user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:34:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Zadnjih par odgovorov bom komentiral skupi. 

Me je prizadel ne rečem, da me ni. Komi se bom sestavu skupi. Je pa res , da če bi to ponovila je nebi gledal niti minute več in to ona dobro ve in se zaveda tega.  Ji ne mislim oprostit karkoli bi se zgodilo v naprej, in ne ne bojim se da bi jo zgubil je še velik drugih žensk na svetu, bolj bo ona na zgubi kot jaz.



Sam dvojcek.. sem bral takrat tvojo zeno.. in jst bi se upal zivet s tvojo zeno.. in sem ziher, da mi tega ne bi delala.. user posted image
To kar je tebi muka.. bi bil meni zelo zabaven izziv.. Sej.. mogoce pa bi jo na koncu tud skenslu.. kdo ve.. user posted image  
Ampak lej.. se neki.. zdej me bojo spet sklofali ampak briga me.. me pac bojo.. he he..
Punca ki tole proba.. ki ima v ozadju taksno zeljo.. ki je malce v to smer naspidirana.. je tudi drugac v laifu velik bolj zanimiva.. kreativna.. pogumna.. vecji izziv.. vec uzitka ti lahko da.. vec barvitosti.. vec razlicnih obcutkov.. vec hribov in dolin.. ker te lahko spravi tud v zelo bed voljo.. kar pomeni, da bos cez nekaj casa.. zelo zelo hepi.. ko se spet odloci zate.. oziroma.. nekak mora to tko bit.. da je skoz odlocena zate.. samo.... ehhh itak me ne boste stekali.. user posted image  No bom vidu.. kako me boste prevedli.. :))))

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:37:40   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sam dvojcek.. sem bral takrat tvojo zeno.. in jst bi se upal zivet s tvojo zeno.. in sem ziher, da mi tega ne bi delala.. user posted image
To kar je tebi muka.. bi bil meni zelo zabaven izziv.. Sej.. mogoce pa bi jo na koncu tud skenslu.. kdo ve.. user posted image  
Ampak lej.. se neki.. zdej me bojo spet sklofali ampak briga me.. me pac bojo.. he he..
Punca ki tole proba.. ki ima v ozadju taksno zeljo.. ki je malce v to smer naspidirana.. je tudi drugac v laifu velik bolj zanimiva.. kreativna.. pogumna.. vecji izziv.. vec uzitka ti lahko da.. vec barvitosti.. vec razlicnih obcutkov.. vec hribov in dolin.. ker te lahko spravi tud v zelo bed voljo.. kar pomeni, da bos cez nekaj casa.. zelo zelo hepi.. ko se spet odloci zate.. oziroma.. nekak mora to tko bit.. da je skoz odlocena zate.. samo.... ehhh itak me ne boste stekali.. user posted image  No bom vidu.. kako me boste prevedli.. :))))


Aja,on pa naj kot kako bogo revše čaka kdaj se bo odločila za njegauser posted image  Pa saj je človek s čustvi, user posted image  kak mi grejo take izjave na jetra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:38:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Punca ki tole proba.. ki ima v ozadju taksno zeljo.. ki je malce v to smer naspidirana.. je tudi drugac v laifu velik bolj zanimiva.. kreativna.. pogumna.. vecji izziv.. vec uzitka ti lahko da.. vec barvitosti.. vec razlicnih obcutkov.. vec hribov in dolin.. ker te lahko spravi tud v zelo bed voljo.. kar pomeni, da bos cez nekaj casa.. zelo zelo hepi.. ko se spet odloci zate.. oziroma.. nekak mora to tko bit.. da je skoz odlocena zate.. samo.... ehhh itak me ne boste stekali.. user posted image  No bom vidu.. kako me boste prevedli.. :))))


tkole bom jaz prevedu user posted image

punca ki tole proba.. je normalna punca.. samo punca ki to proba je stara med 16 in 20 let.. se daje dol z vsem kar leze.. se izživi.. in je zato bolj kreativna, zanimiva, odštekana...

punca ki se pa poroči.. se pa v tem momentu odpove temu.. in tako pač je.. če to še naprej dela.. potem taka punca ni več zanimiva in kreativna.. je samo navadna varalica, katera se je preprosto naveličala svojega dvojčka33.. ta ubogi tipček je pa tok posran pred idejo, da bi to "zanimivo" punco izgubil.. da ji to seveda vse oprosti in tolerira..

tako, da.. če se punca ni izživela.. se tut sedaj ne bo.. in dvojček lahko čaka doma in fantazira o njej.. ona žal ne fantazira več o njemu..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:40:19   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


punca ki tole proba.. je normalna punca.. samo punca ki to proba je stara med 16 in 20 let.. se daje dol z vsem kar leze.. se izživi.. in je zato bolj kreativna, zanimiva, odštekana...

punca ki se pa poroči.. se pa v tem momentu odpove temu.. in tako pač je.. če to še naprej dela.. potem taka punca ni več zanimiva in kreativna.. je samo navadna varalica, katera se je preprosto naveličala svojega dvojčka33.. ta ubogi tipček je pa tok posran pred idejo, da bi to "zanimivo" punco izgubil.. da ji to seveda vse oprosti in tolerira..

tako, da.. če se punca ni izživela.. se tut sedaj ne bo.. in dvojček lahko čaka doma in fantazira o njej.. ona žal ne fantazira več o njemu..


Zahi,s tabo se pa full strinjam,enako mislima.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:41:31   
Taula
Punca ki tole proba.. ki ima v ozadju taksno zeljo.. ki je malce v to smer naspidirana.. je tudi drugac v laifu velik bolj zanimiva.. kreativna.. pogumna.. vecji izziv.. vec uzitka ti lahko da.. vec barvitosti.. vec razlicnih obcutkov.. vec hribov in dolin.. ker te lahko spravi tud v zelo bed voljo.. kar pomeni, da bos cez nekaj casa.. zelo zelo hepi.. ko se spet odloci zate.. oziroma.. nekak mora to tko bit.. da je skoz odlocena zate.. samo.... ehhh itak me ne boste stekali.. No bom vidu.. kako me boste prevedli.. :))))


A če nimaš take želji si pa podn in dolgočasna nuna ali kaj?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:41:38   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



zato se pa taki ljudje med sabo ne razumejo user posted image  .. če se žena poriva z vsakim.. njemu pa to ni fajn.. pomeni, da sta si različna.. pomeni, da nista ravno za skupaj user posted image


  Narobe; že od nekdaj se nasprotja privlačijo.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:43:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Narobe; že od nekdaj se nasprotja privlačijo.


no.. tale kliše v tem primeru ne drži.. če je en partner proti varanju.. potem tak partner ne bo več srečen.. ko bo drugi partner porival vse kar pride.. simpl..


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:43:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

tkole bom jaz prevedu user posted image

punca ki tole proba.. je normalna punca.. samo punca ki to proba je stara med 16 in 20 let.. se daje dol z vsem kar leze.. se izživi.. in je zato bolj kreativna, zanimiva, odštekana...

punca ki se pa poroči.. se pa v tem momentu odpove temu.. in tako pač je.. če to še naprej dela.. potem taka punca ni več zanimiva in kreativna.. je samo navadna varalica, katera se je preprosto naveličala svojega dvojčka33.. ta ubogi tipček je pa tok posran pred idejo, da bi to "zanimivo" punco izgubil.. da ji to seveda vse oprosti in tolerira..

tako, da.. če se punca ni izživela.. se tut sedaj ne bo.. in dvojček lahko čaka doma in fantazira o njej.. ona žal ne fantazira več o njemu..


Se strinjam s teboj user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:56:40   
maruškaŠ
Zahi user posted image  točno tko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:58:20   
srki
Saj ne vem, ali naj se user posted image , ali naj ti user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:02:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Namreč Tjazy ga je imel za egoista,ker si ne želi,da gre žena z drugim.user posted image   


Ne ne ne.. zato.. ker si ne zeli.. ampak ker je ni poiskusal razumeti.. ker zihr ima tudi on svoj delez pri tem.. da hoce ona it z drugim..

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:05:01   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

ženi tale dvojček33 ni več dovolj.. probava drugje.. dokler ne bo en, ki ji bo dal več.. trenutno ima zagotovljeno "varnost".. naivnega moža, ki ji vse oprošča.. in kup ****ačev v vrsti.. počasi bo šla skozi vse.. precenila kje je bolje.. in tja tudi šla.. potem bo pa tale dvojček33 gledal kot tele v nova vrata.. "saj sem ti dal priložnost"..


user posted image user posted image user posted image  Aja?? Kjer je boljsi sex, tam je najboljse??user posted image user posted image user posted image

Pejd si prebrat prejsnjo (prvo) temo!!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?