|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:49:53   
baguSka
baguSka..pol ima tvoj velik EGO..ker bi te vrgel ven ob želji da bi še z enim tipom?


Mojega moskega je en sam EGO. In mislim, da je ponosen na to.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:51:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Mojega moskega je en sam EGO. In mislim, da je ponosen na to.user posted image


če je ponosen na to, da je egoist, ker ti ne privošči varanja.. potem je zame car user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:52:22   
baguSka
Zakaj se pri varanju vedno isti osebki in z isto temo vrtimo okoli kase!?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:52:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak itak, da vsi obsojajo njo.. ker je splosno mnenje taksno..


u bistvu obsojajo tud njega, ker ji je kao oprostil...user posted image


To pa je sploh ciiiist totalka nerazumljivo.. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:53:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak itak, da vsi obsojajo njo.. ker je splosno mnenje taksno..


u bistvu obsojajo tud njega, ker ji je kao oprostil...user posted image


To pa je sploh ciiiist totalka nerazumljivo.. user posted image user posted image user posted image  



jaz tut tega ne štekam.. pa pravi, da je ponosen ker je moški user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:54:11   
baguSka
Zahi. Potem pa mi razlozi tole:

- z zensko bi mi dovolil
- z moskim pa niti slucajno

Kaj je zdaj z njegovim egom?? In ne eno ne drugo ni varanje. Ker ve kaksne fantazije imam in vprasala sem ga, ce bi ga motilo.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:56:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Se strinjam. Spet ima vsak clovek neko toleranco.. mejo.. men bi recimo moj dragi ustregu, ce bi zelela uresnict svojo fantazijo z zensko, ce bi jo hotla z moskim, pa bi sigurno kufri skoz okno letel in jaz takoj za njimi.user posted image  Ampak jaz sploooh ne razumem zakaj?? Ker u bistvu gre za isto zadevo: izpolnitev fantazije!


Jst sem pa mislu.. da mora met punca.. ki vse tolerira.. in ki bi vse oprostila cist hudga partnerja.. ki ji nikol ne bi kufre spakiral.. in ji vse fantazije izpolnu.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:56:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zahi. Potem pa mi razlozi tole:

- z zensko bi mi dovolil
- z moskim pa niti slucajno

Kaj je zdaj z njegovim egom?? In ne eno ne drugo ni varanje. Ker ve kaksne fantazije imam in vprasala sem ga, ce bi ga motilo.


ženska z žensko dejansko ni varanje ne? user posted image

ne pride do penetracije spolnih udov user posted image  je bolj neka erotična nežnost.. ki nam moškim ugaja..

sex z moškim je pa totalno nesprejemljiv.. fantazije gor ali dol.. prosi ga naj se preobleče v soseda.. mogoče bi to pasalo? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:57:59   
baguSka
Ja vidis Tjazy... ni vse tok lepo, kot se slisi... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:58:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jst sem pa mislu.. da mora met punca.. ki vse tolerira.. in ki bi vse oprostila cist hudga partnerja.. ki ji nikol ne bi kufre spakiral.. in ji vse fantazije izpolnu.. user posted image user posted image user posted image


dokler ni naiven bebček je vse ok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:01:55   
Anonimen
sex z moškim je pa totalno nesprejemljiv..


Ker bi se bal, da je ne bi boljš porihtal.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:02:40   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: madela

To kar si opisal so FANTAZIJE!!! Tukaj pa govorimo o tem,da si je žena te fantazije uresničila user posted image

BTW,tud midva z user posted image  imava take in drugačne fantazije,da je bolj lepo in bolj noro,pa kaj jih moram zato uresničit user posted image


Moras ne.. ampak ce pa nekoc jih bos hotla.. kaj bo pa potem?
Bos vesela stavka partnerja.. da ce si kaj takega zares umislis.. pa bojo kufri.. al pa kej podobnega?

Skoda k nimam cajta.. glih.. samo to da si tega niti pod razno ne dovolite.. je cist samo EGO! Kaj naj bo druzga? Ljubezen ne more bit..

In dvojcku sem svetoval naj gresta skupi.. pa pac on ni hotel.. in je sla sama.. in ker je videla.. da je njega to kljub vsemu prizadelo.. je drugic hotela skrit.. in zdej je konc bonusov.. in zdej bo sploh skrila.. ce bo se hotela iti.. tko da ni to ravno to.. o cemer sem jst pisal..

Za njo je bila to ista velikost problema.. ker on ni bil za to.. da bi sla skupaj.. kot za njega.. ker je ona to hotela iti.. ampak itak, da vsi obsojajo njo.. ker je splosno mnenje taksno..




Fantazije,da bi uresničila user posted image  Ne,ker bi celo življenja iskala pa ne bi dobila tega kar hočem. Zakaj? Ne zato,ker sem tako zahtevna ali kaj podobnega,ampak realnost ni nikoli enaka fantazijam. Torej sem pač egoist in sem vesela,da sem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:02:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

sex z moškim je pa totalno nesprejemljiv..


Ker bi se bal, da je ne bi boljš porihtal.


ne.. ker bi vedel, da me ne spoštuje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:02:51   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ok vidim da si na njegovi strani.... Ne stekam tega!! Gre se za fantazije. In VARANJA TUKI SPLOH NI!!!! Ker nicesar nebi pocela za njegovim hrbtom!!!! Lahko bi tud zraven bil, ce bi zelel!!!! Ampak tega pac ne tolerira.... In zenske se tud baje znajo zlo lepo med sabo zadovoljit, celo boljse, kot to storijo moski. Torej? Zakaj z zensko JA? Kaj pa ce bi mi to recimo postalo tok vsec, da bi potem hotla skoz z njo sexat?? Ce se to sploh tko rece...!?user posted image  Sej ne vem... verjetno bi tud to toleriral... Le da druge moske pustim pri miru.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:03:34   
maruškaŠ
Pa kolkr sm jst Tjazyja razumela pri temi o varanju, je bla njegova teorija (naj me popravi če se motim), da če partnerju daš vedeti, da tut če bi se mu zgodilo (meni neljuba beseda) da bi bil z drugo / drugim in bi mu to dotični partner oprostil (torej ne bi bli kufri) - ravno zaradi tega ta partner ne bi varal.

pri dvojčku pa ni bla zgodba takšna.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:03:52   
Zahi
moška stvar pač.. ženske ne razumete user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:05:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Pa kolkr sm jst Tjazyja razumela pri temi o varanju, je bla njegova teorija (naj me popravi če se motim), da če partnerju daš vedeti, da tut če bi se mu zgodilo (meni neljuba beseda) da bi bil z drugo / drugim in bi mu to dotični partner oprostil (torej ne bi bli kufri) - ravno zaradi tega ta partner ne bi varal.

pri dvojčku pa ni bla zgodba takšna.


kako ne.. žena se poriva z drugimi.. ravno to se je zgodilo.. in on ji je oprostil.. tako, da.. ravno tako kot je rekel Tjazy user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:05:27   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

sex z moškim je pa totalno nesprejemljiv..


Ker bi se bal, da je ne bi boljš porihtal.


ne.. ker bi vedel, da me ne spoštuje user posted image


Spostovala te nebi samo v primeru, ce bi to storila za tvojim hrbtom. Ce bi ti prej povedala, potem to ni ne spostovanje. Seveda ce ti to dovolis. Tako kot bi dovolil z zensko. Ce ne dovolis z moskim, je pa to samo strah pred izgubo. Pravzaprav pa bi lahko bil tud za zensko, ker jo lahko spedena se boljse.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:08:05   
maruškaŠ
Spostovala te nebi samo v primeru, ce bi to storila za tvojim hrbtom. Ce bi ti prej povedala, potem to ni ne spostovanje. Seveda ce ti to dovolis. Tako kot bi dovolil z zensko. Ce ne dovolis z moskim, je pa to samo strah pred izgubo. Pravzaprav pa bi lahko bil tud za zensko, ker jo lahko spedena se boljse.


Očitno bi njemu predstavljalo erotično popestritev, če bi bila z žensko. Če bi bila pa z moškim, pa zanj predstavlja varanje. Verjetno zato?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:08:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Spostovala te nebi samo v primeru, ce bi to storila za tvojim hrbtom. Ce bi ti prej povedala, potem to ni ne spostovanje. Seveda ce ti to dovolis. Tako kot bi dovolil z zensko. Ce ne dovolis z moskim, je pa to samo strah pred izgubo. Pravzaprav pa bi lahko bil tud za zensko, ker jo lahko spedena se boljse.


glede tega ni tako.. in vem da ne moreš razumet.. kot pravim .. moška stvar user posted image

in če se to dogaja kljub partnerjevi prepovedi.. je to nespoštovanje ne? user posted image

ampak z žensko ni panike user posted image  še njega povabi.. pa bo vesel user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:08:14   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

moška stvar pač.. ženske ne razumete user posted image


Kako da ne!? Jaz recimo bi svojemu moskemu ustregla... ce bi mi izrazil zeljo po uresnicitvi svojih fantazij... Pa naj bo moski, al pa zenska. Ce bi recimo imel zeljo probat z mano in se z eno - zakaj pa ne!?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:08:49   
Taula

Zahi. Potem pa mi razlozi tole:

- z zensko bi mi dovolil
- z moskim pa niti slucajno

Kaj je zdaj z njegovim egom?? In ne eno ne drugo ni varanje. Ker ve kaksne fantazije imam in vprasala sem ga, ce bi ga motilo.


ženska z žensko dejansko ni varanje ne?

ne pride do penetracije spolnih udov je bolj neka erotična nežnost.. ki nam moškim ugaja..


Itak da to lahko reče samo moški.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:10:11   
baguSka
Očitno bi njemu predstavljalo erotično popestritev, če bi bila z žensko. Če bi bila pa z moškim, pa zanj predstavlja varanje. Verjetno zato?


Hm.. vidis. Verjetno mas prav. Ce bi z zensko je zanj pac sprejemljivo, ker mu je to ****is in ga vzburja. Ce bi z moskim, pa mu ni glih.. No no sej smo ze blizu prsli.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:10:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kako da ne!? Jaz recimo bi svojemu moskemu ustregla... ce bi mi izrazil zeljo po uresnicitvi svojih fantazij... Pa naj bo moski, al pa zenska. Ce bi recimo imel zeljo probat z mano in se z eno - zakaj pa ne!?


fantazije so stvar adolescence.. ko prideš v realni svet so fantazije že uresničene.. če ne.. žalostno..

pa naj bo ženska.. ali moški user posted image

ko se zadeva "zapečati" se "zapečati".. tukaj ni več eksperimentiranja.. fantazija je pa le fantazija.. vsak ima svoj sexdrive in libido, ki ga s svojim sanjarjenjem doživlja.. ampak .. SANJARJENJEM.. dejanske aktivnosti pa ne sodijo več v zvezo.. in so tolerirana kot VARANJE user posted image

in.. VARANJE = KUFRI..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:11:17   
baguSka
Itak da to lahko reče samo moški.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?