|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost in morje
30.5.2007 10:50:14   
rojena pod srečno zv
ZAnima me ali je priporocljivo da se med nosečnostjo kopas v morju oz plavas. ko bom na morju bom noseca 4m in pol. 

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 30.5.2007 21:11:54 >


_____________________________

... PDP 12.11.2007 ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 10:55:27   
Anonimen
uf po moje komot, če je vse drugo ok....sam izogibat se vročini tahudi pa bouser posted image men se tak lušta morja, sam v osmem mescu je pa res krizauser posted image pa še klima nama je crknla v avtu, je reku moj da ni šans, da me slučajno v kaki gužvi tam zagrabi kajuser posted image

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 11:00:50   
Dream
Sestrična se je ne samo kopala, temveč skoraj intenzivno plavala le 3 dni pred porodom. Tako da tudi sama mislim, da ni panike...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 11:17:15   
Daschi
ne, kopanje v morju je priporočljivo! In pa tudi zelo paše, sploh proti koncu nosečnosti. Imaš občutek, da si lažji, ko plavašuser posted image , razbremeniš hrbtenico.
Paziti se je potrebno le sonca. jaz sem med nosečnostjo plavala kar s slamnikom na glavi.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 13:06:12   
Nika v službi
Povsem tik pred rokom poroda ni priporočljivo plavati v morju, ker ne boš čutila, če ti voda odteče. To je edini zadržek, ki ga je meni posredovala G. Sicer pa je plavanje prej, če se dobro počutiš seveda, zelo priporočljivo. Jaz sem veliko preplavala.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 14:04:33   
arielca
Jaz sem bila celo poletje med nosečnostjo na morju, veliko sem tudi plavala, počivala in se izogibala vročini. Pazi na to, da si boš preoblekla kopalke, ko boš prišla iz vode in da ti ne spodrsne, ker se nosečnicam malo spremeni občutek za ravnotežje.

Sicer pa, UŽIVAJ!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 14:13:22   
BLAŽIKA
ne, kopanje v morju je priporočljivo! In pa tudi zelo paše, sploh proti koncu nosečnosti. Imaš občutek, da si lažji, ko plavaš , razbremeniš hrbtenico.


Kar korajžno v morje boš videla da je fajnuser posted image .


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 14:58:18   
Anonimen
Nič bat, kar pogumno na morje. Samo ti priporočam, da uporabljaš kopalne tampone, ker sem jaz, kljub zagotovilom, da je kopanje v morju ful priporočljivo in ni nevarno za vnetja, da se samo kopanje v bazenu ravno zaradi vnetij odsvetuje nosečkam, fasala tako hudo vnetje, da je blo joj! Tako da previdnost ni odveč. Sicer pa je plavanje zelo koristno, samo sicer se raje v senci zadržuj, saj trebuščka ni fajn preveč soncu izpostavljat.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOSEČNOST IN MORJE
30.5.2007 15:28:07   
Anonimen
Preiskusi tampone,mislim,da so od Sente,ki preprečujejo vnetja in vnos bakterij v nožnico.So zlo dragi,ampak res vredu!Drugač pa mislim,da ne bi smelo bt nič narobe...

Vse dobro ti želim!user posted image

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnost in morje
30.5.2007 23:16:25   
Ajvy
Pravijo, da se je veliko bolje kopat v morju, kot na bazenu, je pa ena izmed najboljših telovadb ravno miganje v vodi... samo ne pretiravat, kolikor lahko, pa raje večkrat po malo ..

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?