|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
6.6.2007 21:21:25   
ključek
jaz pa ne priporočam nakupov mesa (pakiranega) v tušu, že dvakrat sem dobila pokavrjenega, smrdelo je še dva dni. mercatorjevi lastni izdelki mi niso všeč, razen izdelki zdravo življenje. v sparu mi je pa vse ok. zaenkrat.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
7.6.2007 12:49:23   
Anonimen
Mercator  ima alpsko mleko od LJ mlekarn, Spar pa od Pomurskih, zato je taka razlika v okusu (in je nekaterim katero od teh zanic - meni je npr. ravno mleko od Pomurskih mlekarn najboljse user posted image ).

Čikn, ja, samo ponavadi je slabša kvaliteta. Vsaj sokovi - smo kupili gostega samo enkrat, ker je bilo polno kosckov notri, pa ga polni Fructal, pa ni primerjave user posted image  

Kislo smetano imamo pa dostikrat od Mercatorja, za kuhat je itak vseeno, tko je pa nobeden ne je user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu ključek)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
11.6.2007 13:35:28   
solatja
seveda pogledam vedno proizvajalca, ampak ne mi rečt, da so sestavine popolnoma enake, pa če gre za kislo smetano ljubljanskih mlekarn ali pa kislo smetano ljubljanskih mlekarn v preobleki mercatoruser posted image user posted image ker trajnost ni enaka!!!

tud tile novi lumpi "frutki" so narejeni seveda v fructalu, ampak so veliko bolj vodeni kot ta pravi "frutki".... sej se proizvajalcem ne bi splačalo istega izdelka prodajat v npr. mercator preobleki, ki je recimo 10 centov cenejši, če jim grejo izdelki že brez tega dobro v promet user posted image user posted image user posted image taka je moja logika.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
12.6.2007 17:17:10   
naniplus4
Kvaliteta ni ista kot pod blagovno znamko tistega, ki izdelke proizvaja iz preprostega razloga: če hočejo polniti za Mercator, morajo znižati stroške proizvodnje, da jim lahko prodajo po ceni, ki jim jo Mercator predlaga, torej dajo noter pač cenejše (beri slabše) sestavine. To vem iz prve roke za olje - kolegica ki dela tam, kjer ga polnijo, me je opozorila, naj nikar ne kupim Mercatorjevega, ker ni isto, čeprav ga izdelujejo pri njih.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
14.6.2007 12:34:57   
Taula
Jaz pa jem Lupi proizvode ene 3x na teden, pa nikoli ni bilo nič narobe.user posted image

Se je pa lubi zastrupil z jogurtom Vitalineja iz Spara. Samo problem ni v trgovini kot firmi, ampak skladiščenju.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
14.6.2007 16:43:29   
_andreja_
jz sm pa ravno z njihovimi izdelki zadovoljena...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
14.6.2007 19:14:55   
Barči78
Jao, Lumpijev mlečni zdrob - groza, se mi je ene 3x zgodilo, da ko sem ga odprla, je bil že takoj čudno voden, ko sem ga pa probala pa zanič, da sploh ne morem povedat kako zelo. Pa smrdel je in to krepko pred rokom.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
17.6.2007 21:46:48   
bilbo
zato jez kupujem samo v Šparu

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
18.6.2007 6:51:14   
arabela*
jaz pa v lidlu kupujem,pa nimam pripombuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
18.6.2007 8:08:01   
puncica
Hmm pri nas pa Tuš ne špila, tolk klumpa kot smo pa tam dobil pa ne vem če je v kaki trgovini. Od mrež in črvov v kakavu, moki, čokoladi v prahu, pokvarjeni smetani,.... Ne vem al oni sploh ne znajo skladiščit al kaj. Za merkator pa nimam pripomb, res pa je da kupujem bol malo merkator izdelkov sem pa zadovoljna s kislimi kumaricami, merkator mlekom zdravo življenje, pusto skuto zdravo življenje, makaroni, ki pa jih več ne kupujem, ker niso polnozrnai, sladkorjem, ki ga tud ne kupujemo več uporabljamo fruktozo. Tako da ja jaz sem zadovoljna z nimi. Edina stvar ki mi ni bila všeč je bila lumpi skutka, ker se mi zdi tako kemična, navadna s sadjem se mi zdi da od LM je veliko boljša. Ja pa jogurti navadni od zdravo življenje so tud zakon in dobri.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
18.6.2007 13:32:32   
BLAŽIKA
Jaz še nisem imela z mercatorjevimi izdelki nobenih težav, le pri sparu ne kupim več nikoli pakiranega mletega mesa spar ker je smrdelo in to naj bi bilo sveže, datum gor je bil isti dan kot nakup.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
20.6.2007 12:58:24   
ema79
Jst z nobenim izdelkom v katerikoli trgovini še nisem imela problema, da bi bilo skiano oz, pokvarjeno. Me  pa edino jezi to, da ko v Tušu kupim vanilijev jogurt ( to se mi je že 2x zgodilo), je notri kavov jogurt!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
25.6.2007 14:30:44   
Anonimen
Nobenih posebnih problemov s čimerkoli v Mercatorju, ampak če se mi je pa kdaj kaj res zagravžalo, je bil pa to mesni ragu v konzervi. Sej vem, da so raguji iz vsega možnega sranja narejeni, ampak ko sem pa videla tiste nezmlete koščke kože noter... fuuuuuuj....

(odgovor članu ema79)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?