|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera pridruži meni??
1.7.2007 16:27:33   
tejčica
Se javlja še ena ki ima za izgubit ulala kilogramov.user posted image Od te nosečnosti mi jih je ostalo še celih 8 plus 17 od prve.user posted image  Sem že kar malo obupovala pa sem končno prišla do tega, da se tako ne bo nič spremenilo. Pa še novo digitalno vago sem si kupila in mi je pokazala še dva kg več, tako da je že zadnji čas za akcijo. Dojim na žalost ne več, tako da za dieto ni ovir. S 3md sem štartala že v ponedeljek ko sem bila pri mojih in sva z mami skupaj začele. Ampak sva tudi skupaj grešile. In to konkretno.user posted image  Dva rojstna dneva ko sem jedla torto (pa nisem imela OH dan), včeraj na Š dan sem poleg krompirja jedla še meska in gibanico... Dobra dieta, ni kaj.user posted image  Če gledam ta zadnji teden sem bila praktično samo na sadni dan brez greške. 
Danes zjutraj pa sem brala vas in vidim da ste ravno na B in sem se odločila da štartam ponovno in tokrat zares.user posted image  Sem tudi že naredila jedilnik za cel teden, tako da za moje samo še nekaj zraven naredim in ne kuham dveh rund. Planirano pa bom grešila s kavo oz. belo kavo. Temu se ne odpovem pa če je ne vem kaj. Jutranja bela kava skrbi za mojo prebavo, ker drugače se mi vse ustavi. Brez mleka mi pa ne gre po grlu.

Telovadba je pri meni trenutno v mirovanju. Sem že lepo zaštartala s pilatesom, pa me je izdal križ. Sumim da zaradi odvečnih kilogramov. Sedaj je že malo bolje, tako da bom počasi spet začela.

Pa da napišem še današnji jedilnik.

Z: jabolko
K: goveja juhca, piščanec, solata - stročji fižol
V: piščanec, paradižnikova solata

Čestitke vsem za že izgubljene kilograme in uspešno hujšanje vsem še naprej. Z mano vred!user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Se katera pridruži meni??
1.7.2007 21:23:42   
Barči78
user posted image  tejčica, lepo, da si se pridružila, tukaj smo ful pridne, ampak res. user posted image   Že zapete hlače dol potegnemo
user posted image   No tkole, v gostilni sem jedla naravni telečji zrezek, skledo zelenjave, pa dvojno zeleno solato s paradižnikom. V glavnem sem komaj pojedla, ker naša tamala itak ne more sedet pri miru, groza, pa njo kam v gostilno peljat. Žan je bil pa ful priden, je več ali manj spal. Za večerjo sem pa kar sadno kupo pojedla in to brez sladoleda user posted image  Pa tolk je dobr zgledal, nič pa drugič. Pa pa

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Se katera pridruži meni??
1.7.2007 22:11:35   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

user posted image  tejčica, lepo, da si se pridružila, tukaj smo ful pridne, ampak res. user posted image   Že zapete hlače dol potegnemo
user posted image  


user posted image  Ja super!user posted image Naslednji cilj pa je, da zapete same dol z riti padejo.user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 9:59:44   
malecka_mateja

ojla!

včeraj je zajter bil bananica!kosilo mesni sirek in solatka!za večerjo pa čisto malo solatke in dva grižljaja meska!

danes pa solatka in pečen krompir v pečici!

joj vaganje danes!sekundauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 1.5 kg sem se zredila????user posted image user posted image user posted image user posted image ni mi jasno kako!ker sploh zajterka nimam ponavadi in ponavadi jem samo kosilo????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

razočarana!amapk upam da sedaj nebom obupala!
torej pri meni je spet samo -4 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 12:44:33   
malecka_mateja
ojla!
morempopravit zjutrajšno izjavop!ni kg plusa amapk - kg torej vse skupaj -7 kg!sem malo narobe vidla!sem se zdaj še enkrat vagala!pa je to to!tako da ta teden samo -1 kg!amapk boljše je!user posted image user posted image sen že boljš evolje!zjutraj sem verjetno bla še malo zaspana!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 12:58:24   
tejčica
Danes sem za zajtrk pojedla jabolko in kasneje za malico še enega. Za kosilo ravno kuham mineštrco iz graha in riža, zraven pa si bom privoščila še pol polnozrnate žemljice. Za večerjo pa še ne vem. Ali ostanek mineštrce od kosila ali pa kisel krompir s kumarami.

Malecka_mateja, spuščanje obrokov ni ravno najboljša zadeva. Telo čuti da dobi premalo hrane oz. manj kot prej in zato po končani dieti, ko je vnos spet večji, začne delati rezerve in tako se kilogrami hitro lahko vrnejo.
Kako pogosto pa se tehtaš?  A si se prejšnjič mogoče vagala po sadnem dnevu da je taka razlika? Sigurno je drugače če se vagaš po sadnem dnevu ali pa npr. po Š, ker sadje se presnavlja dosti hitreje kot recimo krompir. Sicer pa teža vedno niha.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 13:00:58   
tejčica
No, v tem času ko sem jaz pacala sporočilo in vmes klepetala z malim, si že popraila težo. Super za še en izgubljen kilogram!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 13:09:27   
Barči78
Ojla,

Moj zajtrk je bil jabolko, ob 12h pa še ena nektarina.

Kosilo: sem ravno zrihtala solato, ki je mešanica: zelene solate, paradižnika, paprike, kumar, naribanega korenja in nekaj oliv, komaj čakam, da jo začnem jest. Poleg solate pa imam pripravljenega kifeljčarja, kateri gre ob 14h v pečico, pa zraven pečen korenček, pa mogoče še kak sojin polpet, bomo videli. Čeprav mislim, da ne bo potrebno, ker bom cel pleh krompirja pojedla. user posted image

Večerja: tejčica si mi zaluštala krompirjevo solato s kumarami, mogoče bo pa še celo to, če bo čas za pripravit.

Tehtanje: danes mi tehtnica kaže - 6,5 kg, v sredo bo pa 3 tedne, kar se trudim.

A pa vi sploh veste kolk trpim, k bi tamala non stop neki čokolado jedla, pa sej pol jo poje samo kak košček, ampak mene pa fest muči, komaj sline zraven goltam. user posted image  Pol je šel pa še moj možek v Hofer, pa je nanosu polno omaro enih rogljičkov, pa štrukeljčkov, pa čokoldanih politank, a veste unih tamalih, k so res dobre. user posted image  Mami pa tkole pridna, a ne.

Nič, grem na 2 dl vode, da bom lažje počakala do 15.30.



_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 13:25:22   
tejčica
Barči, kolk so mi poznane te skušnjave... Še preden sem štartala z dieto sem zmanjšala sladko, pa manjše večerje... Moj je pa tak sladkosned, da ne gre spat če zvečer ne poje nekaj sladkega. In tako vsak večer melje na kavču čokolado ali smokije ali arašide ali sladoled, nekaj že najde. Jaz ga pa samo gledam, seveda s polnimi usti sline. Peke se sploh ne lotim, ker vem da bi jaz zmazala polovico.user posted image
Pa user posted image user posted image user posted image  za že zelo lepo število izgubljenih kilogramov.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 13:49:36   
malecka_mateja
ojla!
bravo barči za kilceuser posted image user posted image user posted image

tejčica ponavadi tak poznojem kosilo da je kr obej skupaj!ker po 6 uri tak ne jem več!sej včasih jem včasih ne!amapk bolj ne!se bom potrudla da bo za večrjo vsaj kaka solatka!user posted image

pridne bit pa čimmanj prekrškov!sej jutri je tortica!
ja men se tud lsine cedijo ampak se drtžim!nevem kako bo na morju!sem že razmišljala da bi tisth deset dni ločevača po obrokih!ker nevm če bi sadni dan zdržala glede na to da bom oveliko zuanj na soncu in dosti v vodi???kaj pravite???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 13:56:11   
tejčica
Med dopustom je težko držat dieto, ja. Jaz teh težav letos ne bom imela, ker je v prvem planu selitev v hišo in dopust odpade. Sicer pa je ločevanje pri obrokih dobra ideja. Bolje to kot pa star način prehranjevanja. Lahko pa poskusiš na sadni dan s kakšnimi solatami, da ni samo sadje.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 14:39:14   
Barči78
Jaz isto na sadni dan ponavadi pojem kakšen korenček ali kumaro, pa obvezno vsaj eno pest lešnikov ali mandeljnov. Je pa tko, rajš  ob osmih zvečer jem, kot pa da spustim obrok, ker to je pol čist premalo hrane, bodo šle kile res takoj nazaj gor. Pa tudi obroke imam kar ogromne, ne pojem malo, da ne bo telo res kopičilo kam na zalogo.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 14:41:03   
Barči78
Tejčica, a ti boš tole kosilo danes skuhala kot rižoto ali kot juhico, dej mal povej kako, da bo kakšna nova ideja, sploh ker obožujem grah.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 15:53:13   
urskula
Hojla punce!!
HERBALIFE ni dieta ampak zdrava prehrana.Vsako telo potrebuje vlaknine,ki pa jih mi vekakor premalo zaužijemo.vlaknine delajo telesu oz. uravnavajo delovanje prebavil in bolj absorbiraš hrano,ki si jo pojedel.HERBALIFE prodaja kapsule,ki jih zaužiješ pred vsakim obrokom,tako,da tvoje telo vzame tisto kar potrebuje in si ne dela zalog.Lahko si delaš razne šejke,ki jih imajo v različnih okusih.Iz tega šejka si lahko narediš tudi palačinke.Imajo tudi čokolado,ki je čisto istega okusa kot navadna in jo lahko poješs za malico.
V vsej te zadevi je glavno to,da dovolj piješ na spuščaš obrokov na vsake 3ure moraš jest.
Za zajterk je jabolko premalonpr si narediš jogurt z 1,5 maščobe in notri nadrobiš SUNNY BISK. Za malico si narediš šejk Od HERBALIFETA IN si sit.
Tukaj na herbalifetu ti naredijo prav jedilnik za cel dan,zmerijo ti maščobo in ta spremljajo,koliko si shujšal......

V glavnem punce pri meni zadeva deluje in tudi pri mardsikateremu je npr: moj svak je shujšal 20 kg v 6mesecih.
Pejte na www.herbalife.com

lp URSKULA

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Se katera pridruži meni??
2.7.2007 20:47:42   
malecka_mateja
ojla!
kaj boste jedle jutri???jaz mam testenin čez glavo???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu urskula)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Se katera pridruži meni??
3.7.2007 7:39:38   
L & L
Dnes bo pica, zame zelenjavna, za ostale člane pa tunina.
Aja meni tehtnica stoji, je pa res da mi je zadnjič pokazal da je baterija fuč tako da ne vem a je takrat manj pokazal, zato ker se je šeu tut moj dragi tehtat in mu je 2 kilce več pokazal kot pa takrat ko je bla baterija prazna, tako da ne vemuser posted image , sicer nisem razočarana samo o izgubljenih kg ne morem poročat, pa hvala bogu tudi o pridobljenih neuser posted image user posted image .
No sedaj smo baterije zamenjal, pa bomo vidl kaj bo rekla tehtnica naslednji tedenuser posted image .
Seveda pa vsem čestitke za izgubljene kg, in seveda Tejčica, vesela sem da si se nam pridružila.
No tako to je to, lep pozdrav in uživajte.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Se katera pridruži meni??
3.7.2007 8:15:18   
tejčica
Barči, kot juhico. Naredim isto kot rižoto, samo da dam več vode. Prepražim čebulo, malo česna, dodam še grah in vse skupaj še nekaj časa pražim. Včasih dam notri tudi stročji fižol. Zalijem z vodo, solim in dam notri ali Zelenjavno kocko ali pa Kocko z oljčnim oljem in zelišči. Meni je super, mojim malo manj - niso zelenjavne sorte, vseeno pa pojejo. Za Tajo, ne je graha, jo zmiksam s paličnim in potem poje.user posted image

Urskula, super da pri tebi ta stvar deluje, jaz pa nisem pristašica raznih kapsul, formul ipd. zadev. Vsak najde pač svojo pot da izgubi kilograme. Nekateri lažjo, nekateri težjo.

Danes sem za zajtrk že pojedla jabolko in sigurno bom do kosila še kakšnega. Za kosilo pa še ne vem kaj bo. Če bom pri mesarju dobila jetrca bom jedla polento in solato, za ostale pa zraven še jetrca. Če pa jih ne dobim bo pa pašta in solata. Meni je pašta še ljubša, ampak že včeraj sem mojim servirala mineštrco in bodo danes najbrž bolj zadovoljni s kakšno bolj konkretno hrano kot so testenine.user posted image  Za večerjo pa pade gibanica. Ko bi bil že večer...

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Se katera pridruži meni??
4.7.2007 7:59:29   
malecka_mateja
evo pa je že sadni dan!v nedeljo spet in potem kar v ponedeljek vodni!user posted image user posted image
joj bo čuštno!
jutri sem se pa odločla čufte kuhat!njami!

no pridne bit!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Se katera pridruži meni??
4.7.2007 14:58:09   
tejčica
Jaz danes poleg sadja jem tudi zelenjavo. Jedla sem že nekatrine, banane in kumare. Pa ne vse skupi zmešano.user posted image  Sem pa pozabla lubenico kupit.user posted image  Pa drugič. Pa seveda belo kavo sem tudi zjutraj spila. No, ta je izven dovoljenega danes ampak drugače mi prebava odpove.

Naj vam dan čimhitreje mine.

Pa brez grehov!user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Se katera pridruži meni??
4.7.2007 17:57:24   
tejčica
A je kera laaačnaaa?

Jest!!!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Se katera pridruži meni??
4.7.2007 18:24:11   
L & L
No jest nisem lačna, sam vseen te morm mal potolažit, sej boooooooooo, še mal pa bo dneva konec.
No za zajtrk sem imela lubenico, malica breskva, kosilo stročji fižou v solati, ne vem če ga lohk sam sem ga vseen, pol je sem zdele za malico 2 slivi, za večerjo pa lubenica.
Jutri pa mesek, ali kaj podobnega ne vem še.
LP, uživajte.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Se katera pridruži meni??
4.7.2007 20:19:24   
malecka_mateja
ojla!

jaz pa sme mela zajterk jabolko!kosilo pa veliko skledo solate!zelje in zeleno!pa nič drugauser posted image pa sploh nisem lačna!ajaj še 10 arašidov!

jutri pa čufteki!njamiiiii!komaj čakam!

joj kaj bom ote v nedeljo in v pon ko smo na sadju in vodi takoj drug dan!če to preživimo smo zmagale!ampak bomo druga drugo bodrile in bo!user posted image user posted image user posted image

pridne bit!papa

aja L&L fižol je na škrobni dan amapk ok malo ti popustimo!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Se katera pridruži meni??
4.7.2007 22:07:54   
tejčica
Malecka_mateja, kaj ni v čuftah riž? Če imaš pa recept brez riža bi te pa lepo prosila če nam ga zaupaš.

Kako vam rata na sadni dan zdržat s tako malo sadja!?! Ste očitno že mal zverzirane saj ste že tik pred prvim vodnim dnem, zame je pa to prvi sadni dan. Cel popoldan sem bila doma in sem non-stop neki iskala da bi jedla. No, trenutno mi pod nos dišijo kotleti ki sem jih pripravila za jutri, ampak če sem do sedaj zdržala bom pa še to urco da grem spat.user posted image

Če se prav spomnim se stročji fižol lahko je na katerikoli dan, "ta obični" fižol pa samo na Š dan.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Se katera pridruži meni??
5.7.2007 11:20:49   
malecka_mateja
tejčica jaz naredim čufte z sojo in ne z rižem!ali pa z kruhom!

torej mleto meso 1 jajce eno žličko moke ali 3 žličke drobtin in potem sojo 2-3 žlice namočiš prej kakih 15 min in ocediš daš zraven malo porpra soli in vegete!zmešaš narediš kuglice in to je to!ali pa namesto soje daš beli kruh ki ga predhodno tudi namočiš!

potem pa jaz malo kuglice popečem je boljši okus!pol pa omako naredim in dam jih noter ter kuham!in to je to!


pa je to boljše kot pa riž ker ziher ne razpadejo!ker meni po rižu so večreat razpadli ker se pol riž preveč razkuha!user posted image user posted image

njami bo dobro kosilo!še malo pa grem kuhat!

za zajter pa smo meli dve banani!

jupi!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Se katera pridruži meni??
5.7.2007 12:57:08   
L & L
Lep dan.
No sadje je za nami, ja jest tut mislim da stročji fižou lahko jemo kadar hočemo sam navaden fižou na š dan, saj po mojeuser posted image .
Danes sem imela za kosilo 2 breskvi, za malico 2 slivi, za kosilo bomo pa puranje pleskavice in solatko, večerja bo pa polovico hrenavke in solata, če bom lačna če ne pa sam malo sadja.
OK to je to, čau

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?