|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Krasa
1.8.2009 15:35:20   
onur
onur: si tamali provala mazat z sudocream mazilom? kuppiš v lekarni in ful pomaga, našemu pr vneti ritki pomaga v enem dnevu.. provaj, nimaš kaj zgubit..


sem kupila sudocrem in ji sedaj mažem tretji dan, vendar nič izboljšanja. danes sem kupla še druge plenice in bom provala zamenjati. če še to ne bo vžgalo, bom provala s canastenom, če so mogoče glivice.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: mamice iz Krasa
1.8.2009 15:36:21   
onur
Sicer pa nimamo še niti imena zbranega tako, da..


imena zbrana tik pred zdajci so najbolj posrečenauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: mamice iz Krasa
1.8.2009 22:55:56   
Anonimen
Čer
oooo vem povem kaj me danes najbolj presnetilo????
Druga boljša poovica se vrača jutri in bo na dopustu do 15 nato se zopet vrača gor. In nato da bi še jaz drugi teden vzela dopust in da nekam spokamo. Mamamia se prav grozno počutim, ker sem prva tu dala namig, da bi že enkrat dobile na enem čveku v živo. user posted image user posted image user posted image OK, do četrtka je še dolga in imam zapisano v glavi, da bi vseeno dobile. Drugače se še tipkamo. ONUR te bom prec povabila na FBuser posted image .
MI smo ok, večja že uživa na Kolpi in vsak večer si par sms-ov natipkamo. Smo ji nabavili en mobi na začetku počitnic, ker je bila sama doma. Nimamo stacionarnega telefona, samo prenosne.
Mislim, da je tudi čas, da ga ima. Saj ga bo čedalje več uporabljala, ko nekam gre in se rada javi, da je vse ok.
Čez teden sm imela akcijo cunj, kar je viška in neuporabnega dala naprej ali tašči in ona nese v Kočevje eni ženski, ki cunje zbira.
Jutri še malo čistko naredim pred kosilom, da je popoldne mir. In zvečer bosta škrata tako vesela tatija, da menda ne bodo niti spat šliuser posted image .
Danes popolne sem imela namet it pogledat pastirske igre v Senožečah, ma se mi ni dalo vozit se po vročini in par ponudb za morje dobila, ma sama z malima se mi tud lin ne da. Smo prav lepo uživali pred hišo v mali banjici polne vode.
ONUR glede vnete ritke je vsem mojim pomagalo otroško olje al od Bibisana al od Nivee, vglavnem olje.
Lahko nočuser posted image

< Sporočilo je popravil anakarin -- 1.8.2009 22:58:42 >

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: mamice iz Krasa
2.8.2009 15:24:05   
ona
Ejla!!!
Pa smo prispeli!!
lahko rečem,da smo se ful odpočili,ful lenarili in uživali skupaj....bilo bi lahko še lepše,če ne bi imeli en kup nezgodic.. najprej je v nedeljo sin dobil angino in sem letela v Šibenik na urgenco,dali so mu ospen in tako je evež počival do torka.V sredo dobim jaz alergijo katere se ne morem zaboga rešit in mi škodi že če sem na vročem zraku....kljub tabletam sem bila vsa pikastauser posted image user posted image ....drugo leto sem prav rekla,da grem na kakšno homeopatsko zdravljenje....da ne morem bit z familjo niti zunaj,je prav katastrofa....no,sej pol je bil očka z njimi vodi in ob njejuser posted image
Potem v četrtek me kliče naša nona,ki je čuvala hrčka,da je ta naš hrček umrl user posted image user posted image ,,ma,se bila prav žalostna,povedala sem tamali,ta pa je kar dobro sprejela,predvsem pa zato,ker je naš oče medtem nabavil novega in tako imamo spet enega lepega hrčkauser posted image

No to je na kratko,vas še pol kaj pregledam in preberem!Imam polno za prat....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: mamice iz Krasa
4.8.2009 11:44:26   
onur
Živjo. Ona dobrodošla nazaj. Ni kaj, včasih se nam full dogaja. V glavnem, da ste zdaj vsi dobro in da je šlo tudi na dopustu tako skozi. Boste pa ša šli in uživali.
Pr nas vse po starem. Tamala lih spi. Se mi je ta 'njokec' ponoči v posteljici pričel obračat na trebuh. Ma da bi dala vsaj glavo na stran, ma kaj ko jo zarije v jogi. In potem sem pokonci vsakih pet minut, ko se obrne, in spremljam kam bo pristala. Moram it pa ta teden še v nabavo po igrače, ker ima 16. od sestre tamali rojstni dan.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: mamice iz Krasa
5.8.2009 13:20:14   
ona
Oj,
no kam ste se spet poskrile?user posted image
Saj,če sem poštena se tudi meni ne da tle gor viset...na hitro pogledam kaj se dogaja in to je to!
Sem ta teden spet polno zasedena,ker moram pripravit za fešto za soboto,ker imam rd.Sem rekla,da naredim jogurtovo torto,pa še vse živo zraven....smo se odločili,da bomo po dolgem času kaj vrgli na roštiljuser posted image
Ne boste verjele,da sem šla danes na Opčine vplačat tale italjanski loto,ki ima eno tako vsoto,da glava boli....upajmo,da bo kj srečeuser posted image
Danes je šla tudi tamala v vrtec,ker ji preseda bit doma in je včeraj tatkotu rekla,da jo jaz ne pustim,da gre v vrtec...ma kaj si spomnijo naši malčki....
Drugo je vse po starem in niti ne vem kaj vam pisat....
ONOUR,kako ste poštimalo s tamalo glede tistega vnetja oz rdeče lulice?Je zdej uredu?
APRILČICA,tebi se pa kar bliža pdp kajne?Zdej si verjetno že štufa trebuha,pa še ta vročina....
TRIXI,če boš imela čas,dej kaj napiši kaj je bilo zanimivega na potovanju?
ANAKARIN,kako si z zdravjem?
MUCKA,tvoje tudi lepo rastejo,kajne?
MID,kaj pa ti?

Nič,grem kaj delat,imam za peglat,pa nobene volje...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: mamice iz Krasa
5.8.2009 13:48:24   
aprilčica07
Ojla

ona: velkom bak! jaaaaaaaaaaaa, sem štufa in se mi ne da niti pisat tle gori.. ker itak samo jamram in čakam finale..user posted image user posted image user posted image user posted image   Ti že zdaj voščim vse najbolše za rd, da ne bom pol pozabla...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak ko bo kaj novega se pa spet oglasim::) Trenutno sem pa v  eni taki lenobni fazi, da mi je vse odveč..


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: mamice iz Krasa
5.8.2009 21:34:15   
onur
Živjo. Evo še mene. Danes smo ble s tamalo popoldan v Sežani. Sem šla v Klasje kupit kaj za proti komarjem, ker so jo celo popikali. Drugač pa imamo že dva zobeka in to sedaj v kratkem. user posted image user posted image user posted image user posted image Lulika je še mal rdeča. Gre na boljše, vsaj upam. Je pa kaj glivičnega, ker canesten pomaga. Jutri pa gremo k sestri na predstavitev tapervera, nato bomo pa kar pri mami prespale. Moj v petek itak cel dan dela.
Ona, potem bo žurka, pa saj tako je prav.
Aprilčica07, čim več počivat.
Kje ste pa ostale?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: mamice iz Krasa
6.8.2009 12:07:14   
ona
oj,
kaj smo same z ONOUR tle?user posted image
Ja,jaz še vedno čakam od TRIXI kakšno zanimivost....
Drugače se že pripravljam na fešto,ker mislim naredit nekaj nevsakdanjih packarij,vključno z jogurtovo torto in se zdej prav psihično pripravljam na izdelavo te torte,ker jo še nisem nikoli delala...z drugimi besedami,v življenju sem do zdej spekla 2 tortiuser posted image
ja,enkrat se je treba lotit pa bo zalaufalo,kajne?
A imate kaj izkušenj z jogurtovo torto tako by the way?

ONOUR,samo,da gre tamali na boljše!canesten pa je super stvar za tm spodaj za mlado in staro!
Veš,da sem bila tudi jaz včerj v tistem koncu v Sežani okrog 15 ure,sem šla kupit par fetin za večerjo.Kdaj si klatila tam okoli?Dej drugič,če boš šla v Sežano mi sporoči,da se magari dobimo na enem kafetku,ok!

APRILČICA,ja zdej je res mučno proti koncu in verjamem,da se ti nič ne da.Jaz sem bila noseča za oba pozimi in se mi tudi pri tavečjem mrazu nič ni dalouser posted image
Zdej se samo čuvaj in uživaj še teh nekaj dni do poroda!!!

Ok,zdej ste pa druge na vrsti za pisat,če ne bom spet jeznauser posted image

Lepo se imejte!

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: mamice iz Krasa
6.8.2009 13:16:34   
mucka25
No bom pa še jaz na hitro kaj napisala,čeprav mam bolj mal časa. Še dobr, da ste vse po dopustih in skor nič ne napišete, pa lahko hitrej preberemuser posted image .

Smo vsi drugač prov fajn, tamalidve sta zdaj že štir mesece stare, joj je hitr. Tamali je bil nekaj noči nazaj čist podivjan, se vid da je zobe delal, no pa tud to smo preživel. Kaj čmo če sva pa z mojim razvajena in pri treh majhnih ponoči spiva pol naju pa občasno bedenje in tuljenje čist izmučiuser posted image user posted image . Pa tamali dve sta se mi tud začeli ponoč spet zbujat in jest ( bi se bolj crkljali se mi zdi).

ONA vse najboljše za RD, bodi zdava, vesela pa kaka skrita želja naj se ti tud izpolni.user posted image user posted image

Aprilčica še malo pa boš pestvala. Izkoristi trebušček dokler še gre in počivaj.

ONUR tvoja punca je pa res velika, še mal pa bo prava dama.

No zdaj pa moram it, ker spet en nekaj hoče. Uživajte

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: mamice iz Krasa
6.8.2009 14:27:45   
onur
Živjo še od mene. Tamalo sem namakala v bazenčku, zdaj pa spi. Ona, smo ble včeraj okrog 17 v Sežani. Bom drugič kaj poklicala oz. najprej ti pošljem gsm na zasebni e-mail. Drugač sem pa jaz delala strjenko z jogurta (v bistvu kao torta), tudi prvič tako in je izpala ok. Drugač pa večkrat naredim ledeno lešnikovo torto in je superca. Evo ti prilimam še recept.


LEŠNIKOVA TORTA

biskvit:
4 jajca
12 dag moke
12 dag sladkorja
pol pecilnega praška

Iz beljakov narediš sneg in potem postopoma v sneg vmešaš sladkor, nato jajca (eno po eno) in na koncu še moko v katero že prej vmešaš pol pecilnega praška. Mešati moraš zelo počasi, da sneg ne pade, ker drugače ne bo biskvita. Ko imaš pripravljeno maso jo zliješ v pomaščen tortni model in ga položiš v toplo pečico.
Pečeš pri 180–200 0C, približno 10–12 minut. Ko je biskvit pečen ga pustiš v tortnem modelu, da se ohladi in ga nato namočiš z določeno vrsto kompota.

krema:
polovica margarine
polovica masla
20 dag sladkorja v prahu
4 rebra čokolade (najboljše če je milka)
5 jajc
10 dag praženih lešnikov

V 5 rumenjakov daš 20 dag sladkorja v prahu in penasto vmešaš. Če želiš manj sladko kremo, potem je bolje če daš samo 10–12 dag sladkorja v prahu. V to penasto maso vmešaš polovico margarine in polovico masla. Ko to dobro premešaš dodaš 4 rebra čokolade, ki si jih že prej naribala, kot parmezan. Na to dodaš še sneg, ki si ga stepla iz 5 beljakov. Ta čas ko pripravljaš kremo, v pečici (cca. 180-200 0C) popražiš 10 dag lešnikov. Lešniki morajo biti temne barve, vendar moraš paziti, da jih ne zažgeš. Ko so lešniki popraženi, jih oluščiš in zmelješ ter dodaš v kremo. To kremo, ki si jo pripravila jo daš na vrh biskvita, ki ga imaš v tortnem modelu in daš zamrzniti v hladilno skrinjo.

Torto lahko pripraviš tudi tri dni prej in jo vzameš ven tisti dan, ko jo želiš ponuditi gostom. Ko jo vzameš iz hladilne skrinje, jo vzameš ven iz tortnega modela in jo namažeš s sladko smetano (lahko tudi s čim drugim) in po želji okrasiš. Potem torto, daš nazaj v hladilnik (ne v hladilno skrinjo) in jo vzameš ven preden jo ponudiš gostom. Dober tek.


pa še en recept ti dam, če bo kaj uporaben:

SIROVA PITA BY JAIME OLIVER


testo:
500 g moke (preseješ)
120 g masla
ščepec soli
2 celi jajci

Iz teh sestavin naredi testo, nato ga zaviješ v folijo in položiš za 30 minut v hladilnik. Potem ga razvaljaš in ob enem precej pomokaš. Ko je testo razvaljano ga zaviješ na valjar in položiš na pitni pekač, ki si ga že prej namazala z maslom. Preden testo zaviješ v folijo in ga ponovno položiš za 30 minut v hladilnik, ga prebodeš, da se ne napihne. Po pretečenem času pečeš testo na 180 0C, 15 minut.

nadev:
5 celih jajc
3 vrste sira (2 vrsti sira naribaš, eno pustiš. Ena vrsta sira mora biti drobljiva) EDAMEC (15 dag) + GAUDA (15dag) + CAMBONZOLA (10 dag)
150 ml sladke smetane
sol
poper
muškatni orešek
šopek nasekljanega drobnjaka
4 fetke slanine
rožmarin ali timijan pomakaš v olivnem olju

Jajca penasto vmešaš, dodaš sladko smetano, sol, poper, muškatni orešek, drobnjak in vse to dobro premešaš. V to zmes daš dve vrsti naribanega sira in ponovno dobro premešaš, saj mora biti zmes tekoča. Le-to vliješ v testo, ki je v pekaču in po vrhu razdrobiš sir ter rožmarin. Po želji lahko dodaš se slanino ali kaj drugega. To pečeš pri 180 0C, 30-35 minut. Ponudiš toplo.


Jaz pri tej piti testa ne mesim, ker je to zamudno in tečno, dam kar lisnato. Za nadev pa dam sire od oka.

Tako, to bo vse. Ko se mala zbudi, pa pičiva na pivško k staršem in tam prespiva ter se jutri zvečer vrneva.


_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: mamice iz Krasa
6.8.2009 14:47:43   
trixi
ojla
evo me, nimam kaj dosti časa, moram izkoristit lepo vreme, uni dan, ko je blo deževno me je skoro pobralo od živcevuser posted image , pred dopustom dež, na dopustu dež in mraz, pridem domov in evo spet dež. Ma sej sm ku ledena kocka- ben, v resnici bolj čmokecuser posted image user posted image - se moram malo stalit, k če ne ne vem v kakšnem stanju preživim zimo in dočakam naslednjo pomlad. Tako izkoriščam toploto in z malim veselo čofotava po bazenu, pol se jaz malo "zdravo sončim", on pa res zdravo v senci riše, se kaj igra, popoldne pride pa itak še kakšen sosedov otrok in je cel žur. Trenutno sva v hiši in malo počivava. Druga polovica familje pa hodi v službo, pupa je na praksi v službi pr tatu, jo0 je vzel danes s sabo službeno v Verono.
Zdej pej taglavno da sem se danes oglasla, ONA, da te rešim, recept za jogurtovo torto
bejži v trgovino in kupi želatino fix od dr oetkerja, obrni škrtoc okoli in na zadnji strani imaš recept za jogurtovo, al pa skutino torto oziroma kremo. Uspeh 1000000% zagotovljen. Za podlogo lahko spečeš biskvit- če se ti da, če ne izbereš lažjo varianto, kupi še piškote in maslo, piškote zmelješ v drobtine, maslo stopiš in to zmešaš skupi. Pol to maso daš v en model al pekač, obvezno tak, k se mu odstrani obod. Naliješ notri kremo in daš v hladilnik da se strdi. Jaz ponavadi dam ali v kremo koščke sadja al pa ga naložim po piškotni oziroma biskvitni podlogi. Pazi, da ne daš ananas al pa kivi, ker pol krema ne želira se ne stredi. Recimo jagode so v redu al pa zdej k so breskve. No, ko se ta krem strdi, dam jaz gor še puding, zdej odvisno kašno sadje sm dala, če so jagode skuham jagodni puding na jagodnem soku, zadnjič k sm delala z breskvami sm pa skuhala vaniljev puding na breskovem soku, samo sladkorja sm dala malo manj. In pole še za eno rundo v hladilnik in je. Je taka fina osvežilna lih prou za tole toploto zdej. Malo morš bit pazljiva edino k ločuješ obod dol s torte, drugače pa ni panike, meni se še nikoli ni ponesrečno- no, če izpustim takrat k sm dala ananas.
O nizozemski pa drugič, zdej sm se že dosti razpisalauser posted image
čau, čau 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: mamice iz Krasa
7.8.2009 15:00:26   
trixi
ojla,
ja pa kje ste vse noooouser posted image user posted image user posted image . Se bom pa sama s sabo pogovarjala, da se malo pohvalimuser posted image . Sem namreč poskrbela za druge vrste gretje kot zdej dva dni na sončku, sem likalauser posted image . Potem sva se šla z malim malo ofrišat v bazen, zdej bom pa eno lahko kosilce nardila, k zvečer bo itak piknik varianta. Bomo zunaj malo popekli, mi in ene par sosedov, mamo fajn sosede,user posted image da jih pohvalim, smo ena dobra klapa. Jutri gremo pa nekam k vodi, verjetno k Idrijci al pa Soči. za nedeljo a res da spet napovedujejo dež? Ma jaz bom pppp......
ben napište kej, čau, čau

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: mamice iz Krasa
7.8.2009 18:57:07   
ona
oj,
danes sem mela kar pester dan,sem mogla vse nabavit za jutri,pol sem torto naredila in vsaj zgleda super,bom0o jutri videli kako in kaj...
ONOUR in TRIXI,hvala vam za recepte,so že skopirani in shranjeni...
Glede unega oboda,ki drži skup torto pa nimam pojma kako ga bom dol spravla,bomo jutri prakticiraliuser posted image
Sem naredila torto kar po par receptih in upajmo,da bo kaj iz nje...jo bom provala poslikat ok>>!

Saj drugega nimam kaj vam niti pisat,ker se ni nič dogjalo....

TRIXI,dež napovedujejo za ponedeljekuser posted image ...pa jaz sem tako študirala še kdaj skočit do Sesljana,ma zgleda,da bo še ohladilo...no bomo videli,lahko bo še toplp naprej!!
Tud jaz res ne maram dežja....

Nič,grem zdej pospravit vso packarijo in nareit še grško solato!
Uživajte in hvala za čestitke!!!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: mamice iz Krasa
7.8.2009 19:52:04   
aprilčica07
trixi: ma jst sem tako lena, da komi diham, kaj šele, da bi pisala...user posted image user posted image

Sem pa danes nardila eno ful dobro pecivo, tako jogurtovo in je res  dobro, paše v teh vročih dneh..

ona: fanj praznujte jutri.......
onur: si pridna kuharca ti, če vse te torte sama nardiš.......

Evo, več se mi že ne da pisat. Še to, sem bla danes na pregledu in nič ne kaže, da bom šla rodit kaj kmalu. Zaprta vsa, ctg dober, malemu notri nič ne manjka očitno... Tako, da zdaj moram hodit tja vsak teden.. Ufaaauser posted image    M saj bo minilo, kmaliuser posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: mamice iz Krasa
7.8.2009 22:36:37   
onur
Živjo. Midve sva doma z enodnevnega dopusta pri mami. Ko sem bila pri sestri na predstavitvi posode in je bilo tam par sosed, ki jih tamal ni videla je kar jokat začela. Še ko sem jo hotela dat mami je jokat začela. user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bo v jaslih boljše in ne bo veliko joka. Je pa en prav mali varžiček. Že sedaj se utrmi in doseže svojo.
No tako. Drugač pa gremo jutri ven vržt krompir. Zdaj pa sem si privoščila eno pivce, dam še prat, pod tuš in nato spat.
Aprilčica07, ti kar zdrži do konca. Ja, pri nas vsi radi pečemo. Mama, sestra. Samo jaz zdaj neki štrajkam.
Trixi, slike in poročanje o Nizozemski. Pa hvala za recept. Bomo provali.
Ona, user posted image .


_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: mamice iz Krasa
9.8.2009 13:50:57   
Anonimen
O ke lep dan še dnsuser posted image , ja od jutri naprej pa malce poslabšanje. Meni prav pašejo te temperature, da nitako fuuul vroče, kot prejšnje dni, ku je blu 36 stopinj.
Na hitru se vam javljam k imamo kažin doma z malim.
ONA user posted image želim ti polnu zdravja, sreče in smeha, ostalu pa bo prišlu z vašo najboljšo voljo. user posted image user posted image

Morm it, že joka. 

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: mamice iz Krasa
9.8.2009 21:52:13   
mucka25
Čer.

Mi smo dans malo spontano pohajali okoli in smo po neuspelem morju pri nas (saj sploh ne morš na morje, ker ne dobiš parkingauser posted image ) skočili kar do Zambratije in je blo prov super. tamali je ful užival v vodi in mivki, tko da gremo ta teden še kaj. Moj ima zdaj 14 dni dopusta in jih mormo res dobr izkoristit za pohajanje.

Anakarin kaj pa je narobe s tamalim, upam, da ni kaj zbolu. Naj se čimprej poštimajo vse stvariuser posted image user posted image .

No zdaj sem še jaz na vrsti za tuš. Čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: mamice iz Krasa
9.8.2009 21:58:42   
onur
Živjo. Mi smo se vrnili s popoldanskega potepanja. Smo bili na Mostu na Soči, šli čez Čepovan in nato v Gorico na sladoled. Sedaj pa možek spravlja našega hudičeka spat. Se je pa pričela plazit tudi na daljše razdalje - v kuhinjo, sobo, ko zagleda vhodna vrata je pa nora in k njim ter kmalu da ne ven. Pa tudi vseda se bolj kot se je, sama. Sem pa opazila, da smo po eni strani.

Anakarin, kaj je s tamalim?
Mucka25, kje je to Zambratija? user posted image user posted image
Ona, kako je uspela fešta?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: mamice iz Krasa
9.8.2009 22:34:05   
mucka25
ONUR ja ko se začnejo plazit je treba kar porajtat, grejo hitro posvoje. Na vhodna vrata pa le pazi in stopnice, da ne bo kaka nesreča. Zambratija je pri Umagu smer Savudrija. Plaža je res super sama mivka in tud kar dolgo je nizka voda. Super za mičkene....no mivka se potlej res povsod najdeuser posted image . Pa bravo za pohajanje, je res treba izkoristit vse lepe dni.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: mamice iz Krasa
9.8.2009 23:19:34   
aprilčica07
Dober večer,

da napišem lih par besed, ker več se mi res ne da. Toplote in vročine sem že pošteno sita, gre mi na jetra to vreme, vlaga imamo za prodajat, višek vsega so pa še komarji in ose. Skratka res sem tečna in se težko prenašam. Jst hočem it rodit.!user posted image user posted image user posted image
Ampak na to žal nimam vpliva in kadar bo dete odločlo, takrat bo pač akcija. Do takrat pa j..... ga, bo treba zdržat.user posted image
anakarin: kaj je z malim?
ona: je uspela fešta?
onur: super za tak izletek.. kje v NG ste jedli sladoled?
mucka: kr izkoristite dneve, ko ste vsi skupaj, user posted image

Tako, to je pač višek moje ustvarjalnosti in pisanja ta hip. Več se mi pač ne ljubi.

Lepo se mejte in se beremo.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: mamice iz Krasa
10.8.2009 7:10:58   
Anonimen
Jutro,
evo preden začnem s šihtom, da povem kaj malega teži. V četrtek dopoldan je bil siten kot .... in sasmo cratl in nč jel, še prej kričal ponoči za znoret, nikdar tako. No popoldne ko smo se malo igrali zunaj, sem opazila, da ima 2 veliki afti na jeziku in sem mu takoj dala otroški propolis. Ma mali faca se mu je dopadlo in cuzal tisto. Ma kaj ko ponoči nikdar konca jokanja. V petek mu je aftica pocla in se mu je rana nardila, ajooooj, jokanja. In neveš kaj mu dat za jest; ne sme kislo, vroče, slano, sladko. Včeraj cel dan samo čokolino preko flaške jedu. Ma danes ga mož pelje pogledat, da ocenijo situacijo. Vem, da ni za v vrtec, ma vseeno. K je še vedno sitenuser posted image user posted image user posted image .
Ja in vmes sm šla kupit gengigel baby, ma kaki. Ni hotel, se mu ne dopade ne okus ne nič. Milijon fint uporabit, jok. Tako da mi je muka še ponoči poslušat jokanje, ma bo pasalo.
Grem kufe pit, pa se kasneje javim okol malice

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: mamice iz Krasa
10.8.2009 10:01:53   
ona
Dobro jutro!
Fešta je uspela,kili so šli gor ....user posted image
Mater se bo treba vržt na dieto....
Torej v petek sem naredila torto in je bilam fantastična,tako,da bom zdej kar sama packala torte,sem se prav navdušilauser posted image Pol sem še pladnej in pokrov za torte soravit dobila za rojstni dan,tako,da bom še z večjim veseljem peklauser posted image
Naredila sem tudi en par hladnih jedi zraven mesa,rižoto z zelenjavo in tuni,pol jajca pokrita z paradižnikom,oblike kot gobe in grško solato.So bli res vsi navdušeni,da je vse zmanjkalo,meso je pa ostajalouser posted image
Zdej je roštilj zunaj in bom kar cel teden kaj cmazila gor!

Hvala vsem za čestitke!!!!

A,ja,da vidite kakšno prtesenečenje mi je sin pripravil....je šel v petek z mano v trgovino,jaz sem šla v špar,on pa v dm,prav z namenom da mi nekaj kupi in mi je kupil en šampon za tuširanje,en tak magnetek s posvetilom in verižico s srčkom,zraven pa še eno čestitko sam napisal...ful lepo...sem prav solzne oči dobila,ko mi je dal,ker to je res nekaj neprecenljivega,ko ti otrok da tako darilo...res enkratno,že gesta je ganljiva!!!

APRILČICA,zdrži še malo,saj bo kmalu....vem,da imaš poln k vsega,ma bo itak kmalu konec...samo,da bo vse ok!!!

ANAKARIN,bogi tamali...upam,da se pozdravi!

MUCKA,dobri ste,da greste za cel dan na morje,ker je več priprav kot vsega skupaj.Vidim jaz,ko grem v Sesljan,je bolj polhen avto,kot ko smo šli za en tedenuser posted image
Ma glavno,da ste se imeli lepo....v zambratijo sem jaz šla že večkrat,ko sem živela v Izoli,smo se vedno tja hodili kopat in je res super!
Sem mela morje pred nosom in se tja vozila se kopatuser posted image user posted image

ONOUR,fajn izletek!Tega kot vi smo mi že enkrat udarili,pred dvema letoma in glih tako na sladoled na koncu v Gorico....zdej smo pa kar nekako leni to leto,sploh ne gremo nekaj pohajat v nedeljah...bo treba spet začet,ni kaj!!

Zdej sem gledala,da bi šli en dan v Stražo pri >Bledu imajo letno sankališče in ne bi bila slaba ideja.Je že bla katera tam?

Nič,delo kliče,imam račune za plačevat na netu....uživajte¨!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: mamice iz Krasa
10.8.2009 13:22:41   
Anonimen
Evo me
no mali je opravil pr dohtarci in je dala eno mažo, k otrokom bolj dela slabo kot kako korist. Ma ben bo treba zatežit za daktarin gel, ta še najbolj pomaga.
Tu na šihtu se bolj iščem v informacijah, da lahko v bodoče delamuser posted image . So pa vsi fajn in se zastopimo. Se pa njade tudi ena k je zatežena majko božja. Bože ne daj, da jo vprašam kaj pomeni kak različen žig na papirju.
Čez vikend sm se šla po 3 mes malo ostrišt, da sm dobila neko obliko frizure, da mi lasje naprej rastejo. Ma veste kaj, sem se kr naveličala kratke frizure in metanja kilo krem in gel na glavo. In še lasi so neukrotljivi, da mi počasi najeda zakaj mi visi na eno stran, namesto na drugo. Probala bom imeti eno srednjo dolžino, in valjda se v kratkem pobarvati zopet na blonduser posted image .
APRILČICA....še malo...pa bo konec. Uživaj in počivaj še v zadnjih dnevih.
ONA user posted image za uspeli žur, še user posted image za tvojega sina in za fenomenalno idejo.
ONUR ...mmmm si me zasvojila s lešnikovo torto. En dan si bom dopust uzela za slaščice delatuser posted image .
TRIXI ma si pa imela srečo z vremenom. Bog vedi koliko bo padalo ta teden, tu na obali jokajo da je že čudež, če imajo kak naliv.
Ste šli potem kam čofotat v reko?
MUCKA joj me prav zanima kako je tam, nisem še bila na tistem kraju. V Umagu sm bla (stemamaris,...), ja ma tam zgleda bo treba it. Pa mali dve kako sta preživele?

Ala lep popoudanuser posted image


< Sporočilo je popravil anakarin -- 10.8.2009 13:25:21 >

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: mamice iz Krasa
10.8.2009 13:27:25   
karolina*
Ojla punce!!!

Mi smo nazaj s Slovaške, imeli smo se fuuuul dobro. Trije tedni so minili v sekundi, videli smo ogromno lepih krajev, doživeli ogromno prijetnega zdaj pa smo spet v realnosti. Bo kakšen dan kaj več napisala, zdaj me čaka gora papirjev v službi.

Ona tebi vse najboljše z manjšo zamudo!!!!!

Aprličica počutje?? Moje je za enkrat ok, upam, da bo še naprej tako. Se mi pa že kar pozna trebušček, je že prav prijetno okrogel.

Mucka lepe slikice od tamalih. Ste imeli veliko fešto ob krstu?

Nč, šibam zdej, ker me čaka delo...se oglasim

LP

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?