|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke
25.6.2007 10:45:41   
Anonimen
Meni je danes test pokazal user posted image user posted image , tako, da spadam pod marčevke!!!!!!!!!!!!!!!!!! PDP po mojih izračunih 05.03.2008!user posted image user posted image user posted image

A se še katera kje skriva??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marčevke
25.6.2007 19:14:32   
mala zelena
ku ku - jaz se skrivam tu user posted image

Meni tudi test danes pokazal user posted image , po klasičnem koledarju imam PDP 3.3.2008, po ringarajinem pa 29.2.
Ampak G itak računajo po tistem kot da imaš M na 28 dni, tako da...

Kako si?
Prvič noseča?
Jaz v drugo - doma imam osem mesečnega dojenčka. Hi, hi, me prav zanima kako bo šlo tole - mala beba + nov črviček user posted image  Je bilo pa načrtovano, samo sva itak mislila, da ne bo ratalo v prvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marčevke
26.6.2007 23:49:26   
vms
Anonimen in mala zelena, iskrene čestitke za vajine user posted image ,user posted image .
Jaz sem sicer letošnja marčevka in klepetam na forumu dojenček, toda nisem si mogla kaj da vaju ne bi pozdravila in vama priznala, da ta trenutek čutim kanček nostalgije. Jaz sem sicer + ugledala 5.7.- rok pa sem imela 14.03. sedaj je naša miška stara 3 mesece in počasi premišljujemo o  četrtem  saj ne želimo prevelike razlike.

Želim vama lepo nosečnost, naj vaju spremlja le zdravje in sreča do srečnega konca in vama prinese user posted image  (user posted image  ali pauser posted image ) pobožajta svoje buškote.

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marčevke
27.6.2007 8:28:25   
thaiss
Drage marčevke 2008 danes je točno eno leto odkar sem zagledala user posted image !!!
 
Želim vam čimlepšo nosečnost in na koncu zdrave user posted image !!!
 
Moj PDP je bil 8.3.07, pa je najin sonček malo pohitel, tako da danes praznuje 4.mesece!!!
 
Še enkrat vse naj naj marčevke, pa naj se vas čimveč nabere....marčevk 2007 pa ne boste dohitele user posted image !!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu vms)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marčevke
27.6.2007 10:52:54   
Anonimen
Tudi jaz pašem med vas, ampak sem tako prestrašena, da se motim, da svoje identitete še ne bom razkrila. :)
pdp naj bi bil 6.3.08

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marčevke
27.6.2007 20:59:08   
Žabika
Lepo pozdravljene!

Tudi jaz sem letošnja marčevka in komaj sem čakala, da boste načele to temo. Kar solzice mi pridejo na oči - da ne bo pomote, to so solzice sreče, ko pomislim, kako je bilo, ko sem izvedela, da bomo imeli malega dojenčka.

Želim vam lepo nosečnost, ki je, tako kot vsi pravijo in res je, zelo zelo lepo obdobje, ki nam prinese najlepše darilo. Uživajte in čim manj komplicirajte, pa bo vse tako kot si želite!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.6.2007 21:10:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Marčevke
28.6.2007 8:30:36   
sonca
Tudi jaz se vam pridružujem. PDP naj bi imela 6.3.
Kdaj boste poklicale G?

_____________________________


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Marčevke
28.6.2007 11:03:51   
Anonimen
Ohoj,

še vedno sem anonimna. :)
Jaz bom klicala G drug teden, ker ta teden ne dela. Imam hudo vnetje glivic, tako da grem kar k eni G že danes, da mi kaj priporoča, canestena se ne sme uporabljat v prvem tromesečju.

Sicer pa, če boste klicale G in vas pred 13. tednom ne bodo naročili, je to zato, ker je ponavadi taka praksa, da une, ki spontano splavijo, odpadejo in ne delajo zastonj pregledov. Skratka, ne jezite se, če vas ne bodo hoteli naročit pred 13. tednom.

Sicer, pa uživajmo in jejmo tifol. :)

(odgovor članu sonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Marčevke
28.6.2007 18:04:38   
rebeca
Tudi jaz sem danes zagledala user posted image , in po koledarju od ringaraja naj bi bil PDP 10.3.2008.

L.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Marčevke
28.6.2007 18:17:44   
ursi84
No, punce pa se vam pridružim tudi jaz! Danes sem imela krvni test, ki je pokazal 2462 in smo res user posted image . Uspelo je po 1IVF in ne morete si misliti mojega veselja.
Jutri se moram naročiti na 1UZ.user posted image
Od znakov imam zelo napete in boleče dojke, občasno špikanje spodaj in "riganje"user posted image user posted image . Ampak res, meni se non stop spahuje. Slabo mi še ni in močno upam, da mi tudi ne bo.
Predvideni PDP 10.3.08

Od mene bo to zaenkrat vse, se še kej tipkamo


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Marčevke
28.6.2007 20:53:49   
mala zelena
Pozdravček in čestitke vsem svežim nosečkam in hvala lanskim marčevkam za čestitke.user posted image

Jaz sem G že klicala in dobila datum - 12. 7.
Če sem prav računala, bom takrat v 7t, kar malo zgodaj, ampak kot berem v knjigah, bi se že moralo kaj videti.
V prvi nosečnosti sem imela pregled v 8t in je bila pikica velika 2cm in ji je srček lepo utripal.

Je pa tokrat malo drugače - nobenih posebnih slabosti, pa maternica tudi skoraj nič ne boli, pa dojke tudi ne.

Naj ostane tak0 - ob skrbi za mojega dojenčka si niti ne predstavljam, da bi bila vsa 'skozlana'. Tako pa skoraj ne opazim, da sem noseča - upam, da je vseeno vse OK.
Tile dnevi do prvega pregleda se vedno tako vlečejo - upam, da pikici srček dela.

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Marčevke
28.6.2007 22:53:08   
tinaaja
Pozdravcek generaciji 2008 od se ene letosnje marcevke.. Cestitke vsem ze znanim in vsem bodocim marcevkam user posted image , zelim vam lepo nosecnost...

Ce vas pa zanima, kaj se je dogajalo leto dni nazaj ... pa si oglejte tale link, ko smo se me zbirale...
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=979946&mpage=1&key

Srecno user posted image

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Marčevke
29.6.2007 1:05:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala zelen
po klasičnem koledarju imam PDP 3.3.2008, po ringarajinem pa 29.2

Pa kje je ta koledar?user posted image
Mater sem blond.....

(odgovor članu mala zelena)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Marčevke
29.6.2007 8:58:45   
mala zelena
Greš na osnovno stran Ringaraje - v bistvu klikneš Domov tam levo zgoraj.

Potem imaš pa na tej strani 'pravokotnike' - okna. Prvi je "Včlanite se", desno od njega je večji "Ringarajine novice". V spodnejm delu tega okna so številke. Klikneš na 4 in se ti odpre. Vtipkaš svoje geslo in ...

< Sporočilo je popravil mala zelena -- 29.6.2007 9:01:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Marčevke
29.6.2007 16:43:40   
Taya85
No vas še jaz (letošnja marčevka) lepo pozdravljam in čestitam za user posted image inuser posted image .
Boste vidle kakšno veselje vam bodo prinesli mali škratki!!!!

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Marčevke
1.7.2007 11:12:49   
ursi84
Marčevke 2008:

Ursi84 PDP 1.3.08
Mala zelena PDP 3.3.08
Sonca PDP 6.3.08
Anonimna PDP 6.3.08
Rebeca PDP 10.3.08

Zase sem popravila PDP, ker sem narobe izračunala!!!!


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Marčevke
1.7.2007 21:49:39   
sonca
No, saj jaz sem tudi dala PDP po izračunu na ringaraja, drugače imam po zadnji M 3.3. Po UZ bo menda spet drugačen, tako da....

Po katerem izračunu ste ve izračunale?

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Marčevke
2.7.2007 0:36:31   
mala zelena
Meni je lani pri G izračunala sestra kar po koledarčku iz MOjega malčka - skratka po zadnji M, tako da sklepam, da bo tokrat tudi tako, čeprav M nimam na 28, ampak na 26 dni.

Sicer pa - 14 dni gor ali dol, pravijo user posted image  Itak se redki rodijo točno na rok.

(odgovor članu sonca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Marčevke
2.7.2007 9:39:58   
MarijaPo
No, da razkrijem svojo identiteto.
Pa lustno bi bilo, ce tudi druge kaj napisete o sebi, si bomo lazje zapomnile katera je katera.

Torej, ime mi je Marija, sem iz Ljubljane, imam ze eno majhno puncko doma. Stara je eno leto in en mesec, za naslednjega sva se odlocila kar hitro, ker imam zelo zvito hrbtenico in bom spet nepokretna od 4. meseca dalje, pa je bolje, da prenasam to zdaj, ko sem se "mlada". Mlada sem 28. :)
Po poklicu sem programerka, po izobrazbi pa matematik, tako da ce katera ne zna zracunat PDPja, bomo vzeli osnovni operaciji sestevanja in odstevanja in vse zmagali.

Upam, da vam gre dobro.

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Marčevke
2.7.2007 13:49:01   
krfjolca
Še jaz se pridružujem user posted image .
Sem kar ene par testov naredila, preden sem bila sigurna, da je to to  user posted image .

PDP naj bi bil 8.3.

Doma imam že enega hiperaktivčka - 8 mesecev.
Ker pa se mi še ne da v službo, bomo kar nadaljevali user posted image .

Se tipkamo.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Marčevke
2.7.2007 16:09:20   
sonca
Zdravo MarijaPo!
Lani smo skupaj čakale na majčka, letos pa očitno tudi obe na marčevka. Nisem imela časa pisat, sem pa vas brala pri malih majčkih.

No jaz sem iz Mb, stara pa sem zaenkrat še (samo mesec še) 25 let.

Se še pišemo.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Marčevke
3.7.2007 19:54:09   
MarijaPo
Bravo Sonca. Nic se ne spomnim, kaj je bilo pol s tabo. Upam, da je bilo vse ok. :)

Kako vam kaj gre? A je ze kaj slabosti, mozoljev, lulanja,... :)

Uzivajte!

(odgovor članu sonca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Marčevke
4.7.2007 19:07:01   
sonca
Ja, z mano je bilo vse vredu, pravtako z otrokom.

Meni je že kaki dober teden slabo in slabost se stopnjuje (očitno bo tako kot prvič) - pa še delat sem začela in zvečer samo v posteljo padem.  Lulat grem vsakič ko kaj spijem in imam wc- ja že vrh glave, pa tudi mozolje sem dobila - enega na bradi, dva na nosu in nevem koliko na čelu - tako da..... pol si pa stiskam, pa hodim krastasta okoli- ja, dobila sem tiste velike, bele... popizdla bom.user posted image user posted image

Kdaj imate kaj prvi pregled? Moj je do 9.7. na dopustu, potem pa da me še naroči....

Kaj mislite da je bolje da grem kar tja ali me bo ravnotako naročila?

Lep dan še naprej!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Marčevke
4.7.2007 19:23:17   
MarijaPo
Jaz sem narocena 31.7. , pa se bom prenarocila na kasneje, ker smo glih takrat na morju.

(odgovor članu sonca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?