|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noče več sexat z mano
29.6.2007 10:39:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ena_mama

Hja, res ne vem kaj bom.
Drugače pa to kar je napisala maruškaš pod p.s. meni tudi ne paše, ampak on se ne bo spremenil. On ima fuzbal tri krat na teden in takrat ga pijejo do polnoči, včeraj ravno je prišel ob enih ponoči, razmišlja še, da bi začel še tenis špilat, kolesari, tak da sem večinoma z otrokom bolj al manj sama. Sma se tudi že kregala glede tega, pa nič ne pomaga, ker vedno reče, da gre samo na eno pijačko in ta se pol zavleče tak dolgo. Da ne sme na fuzbal pa mu ne bom rekla. Sam ve, kaj je najboljše in če bo pač še dalje odločal za kolege, si bo sam likal, pral, kuhal, pospravljal in tudi spal.
Gey mislim da ni, če gleda ženske po netu, druge tudi mislim da nima.

Tak mi je že vse skupaj dosadno, ker se samo sekiram, sprašujem kaj je z mano narobe, samozavesti več nimam nič, dosti sem sama z otrokom, ko pride domov mora biti kosilo na mizi, ga poje, ne pospravi niti krožnika z mize, ker on hodi v službo, jaz pa ne (sem v porodniški) in itak nimam drugega dela. Pospravi, zlika in ostalo se samo, otrok pa je itak non stop na miru in sedi v kotu, tak da lahko jaz ležim na kavču in celi lubi dan gledam tv!
Sej drugače so lepi dnevi in slabi, je dober človek, samo nima prioritet urejenih.
Je blo že na začetku zveze tak, non stop s kolegi in sma šla narazen, pol spet skupaj in ni bil več s kolegi tolko, zdaj pa je spet isto. Zgleda, da mu to pač več pomeni. Ta svoboda in to da ve, da ga nekdo čaka doma, da pač lahko reče da ma punco in otroka, to je pa tudi vse.
Sama sem si kriva.

Hvala vsem za odgovore


Oprosti, nočem biti nesramna ali preveč pametna, ampak dejansko se sprašujem, KAJ HUDIČA ŠE DELAŠ S TEM TIPOM user posted image Saj boš mela 90% manj skrbi in 50% manj dela, če boš sama z otrokom, kar pa že itak si več ali manj. Po pravici povedano, sploh te občuduje, kak lahko kot glavni problem izpostaviš to, da je premalo seksa??? Če bi moj mel tak odnos do mene, MENI NE BI BILO DO SEKSA. Vsaj doma ne.

Na tvojem mestu bi temeljito razmislila, kaj pričakujem od partnerstva in definitivno bi nekaj naredila za SVOJO srečo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ena_mama)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Noče več sexat z mano
29.6.2007 10:40:36   
maruškaŠ
Je blo že na začetku zveze tak, non stop s kolegi in sma šla narazen, pol spet skupaj in ni bil več s kolegi tolko, zdaj pa je spet isto. Zgleda, da mu to pač več pomeni. Ta svoboda in to da ve, da ga nekdo čaka doma, da pač lahko reče da ma punco in otroka, to je pa tudi vse.
Sama sem si kriva.


In sama si kriva samo zato, ker to dopuščaš. Če se že sama zavedaš kako je mu preprosto postavi ultimat. Ali bo spremenil to in to ali pa naj gre sam skozi življenje. Tudi ti si zalužiš srečo. Z njim ali brez njega.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Noče več sexat z mano
29.6.2007 10:41:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ena_mama


je dober človek,




user posted image user posted image user posted image  Ja, seveda.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ena_mama)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Noče več sexat z mano
29.6.2007 10:42:59   
Taula
sprašujem kaj je z mano narobe, samozavesti več nimam nič, dosti sem sama z otrokom, ko pride domov mora biti kosilo na mizi, ga poje, ne pospravi niti krožnika z mize, ker on hodi v službo, jaz pa ne (sem v porodniški) in itak nimam drugega dela. Pospravi, zlika in ostalo se samo, otrok pa je itak non stop na miru in sedi v kotu, tak da lahko jaz ležim na kavču in celi lubi dan gledam tv!



Kaj si njegova služkinja.user posted image Pojem družine je zame to da je oče z družino da ženi pomaga, ne da da pride domov, požre in gre. Žena mu pa pere, lika, kuha, rit odnaša. Za take zadeve naj si najeme gospodinjsko pomočnico in jo plača.
Kaj je bilo vedno tako da si ti vse delala? Se je to doma naučil?
Primanjkuje ti samozavesti, postavi se zase..nihče druge se ne bo. Sama si odgovorna za tvoje življenje in srečo.user posted image

Če bi ti pa očital da si ''samo'' gospodinja na porodniški pa mu daj otroka v roke za par dni pa nej on kuha, pospravlja, otroka vzgaja. Me zanima koliko časa bo zdržal.user posted image  



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Noče več sexat z mano
29.6.2007 10:50:00   
Anonimen
Jaz tudi ne razumem zakaj si še z njim, sori.
Doma imaš dva otroka, enega majhnega in enega najstnika. Moža pa ne.
In ne ni dolžnost moža pomagat. Dolžnost moža je sodelovat. Pomagat pomeni da je vse tvoje delo in on k je tko super pač pomaga. Pa ni tvoje delo! Je od obeh. Pač nima pojma družina razčiščenega. In dvomim da ga bo kdaj imel.
Pa rad te tud nima. Sori. Sam če bi te mel ni šans da bi lahko eno leto spal poleg tebe brez da se te dotika. Če nima zdravstvenih težav itak.
In moški ki imajo radi žene je ne ponižujejo ampak spoštujejo. Ne se slepit da te ljubi! Po moje še ve ne kaj to sploh pomeni.

Osebno niti približno nimam namena nekomu služkinjo špilat. Nikomur. Tolk samospoštovanja in ponosa pa imam.

Če se z njim ne da pogovorit, se pogovori sama s sabo. In ugotovi ali si zmožna oz. si želiš takega življenja še 40-60 let. In potem ukrepaj. Ker on dvomim da bo.

Ko boš sama verjela da si zaslužiš boljše, tudi bo boljše.user posted image

user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 11:34:57   
Anonimen
ja jaz te pa razumem kako težko je naredit kakšen bolj odločen korak. Misliš da boš s tem če mu boš cel cajt nekaj razlagala le spodbudila kakšno drugo razmišljanje. Ampak ne, tvoj moški je tak tip kot so generacije naših očetov. Ženska je gospodinja on pa itak ves denar prinese in je hvale in pedenjanja vreden. Otrok bo pa sam zrastel, sam se bo izoblikoval v osebnost,iii kot se je on, a ne? Bolno! Vem da si glede seksa nepotešena, ampak on živi v svojem svetu, on ne čuti tvojih potreb in dokler bo tako ne pričakuj nič. Pazi samo da ti ne naredi še enega otroka!
Govorim iz svojih izkušenj, sama ga nisem pustila nikamor več, če je šel je bil cel halo in po pravici povedano sem ga premlatila ko je prišel domov. Sedaj je dojel pomen mene kot ženske, žene in mame v njegovem življenju, z njim se da vse pomenit, je pa priznal, da je takšno obnašanje posledica njegove vzgoje doma in hvala bogu da ima mene da sem mu odprla oči

veliko sreče

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 12:14:07   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

če je šel je bil cel halo in po pravici povedano sem ga premlatila ko je prišel domov.


   Ja, tole je pa res zgled dobrih odnosov  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 12:16:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

če je šel je bil cel halo in po pravici povedano sem ga premlatila ko je prišel domov.


  Ja, tole je pa res zgled dobrih odnosov  user posted image user posted image user posted image


Sam resuser posted image user posted image user posted image -kolk se jst "normalno" počutim zadnje dni ob vseh teh temahuser posted image -hvala bogu za RR mi je ful samozavest dvignuuser posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 13:42:10   
Anonimen

Ja, tole je pa res zgled dobrih odnosov  user posted image user posted image user posted image
[/quote]

user posted image  user posted image  Daddy se strinjam s tabo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 14:12:33   
karmy
ti se igraš njegovo mamo... huh..pa srečno user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 15:54:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

ti se igraš njegovo mamo... huh..pa srečno user posted image


Kdo? Jaz? ....hmmmmmm user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 21:07:36   
Anonimen
Hja kaj pa,če te pijačke trikrat na teden kao pomenijo drugo žensko??Meni se vse skupaj tako dozdeva,da ti tudi laže v obraz in ima drugo.Potem trikrat na teden dobi od nje tebe pa več ne rabi.In zdaj bi mogoče še kak tenis bil izgovor,da bi bil več z drugo skupaj.Nevem ampak meni se dozdeva da je tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Noče več sexat z mano
1.7.2007 23:16:21   
MALINČICA
To, da ima drugo žensko, je tudi meni najprej prišlo na misel.user posted image
Tudi najin seks je precej redkejši kot pred nosečnostjo, ampak ene dvakrat na teden pa se le stisneva v eno. Tako je, včasih otrok zmoti, včasih si utrujen...ampak mesece brez seksa, pa to z moške strani....svašta!
Moj dragi ni idealen partner, niti si ne deliva dela na pol, kot vsi pišejo tukajRR, doma ga tudi dostikrat pogrešam, ampak tako je , ko se človek gre svoj biznis.
Je pa res, da takrat, ko je doma se posveča nama s sinom, se crkljamo, se igramo, kam gremo. Niti slučajno, da bia čas preživljal na računalniku. Ali pa se ga s prijatelji nabijal do polnoči...
Če je odsoten, je zaradi dela, ne pa zaradi lastnih užitkov, po to pride domov, varen pristan in območje za sprostit se, mu pomeni dom.
Mislim, da je pri vaju seks še najmanjši problem, po moje se bosta morala kar močno potrudit, da se boste spet našla, če se sploh bosta...
Vsekakor pa moraš razmišljati v tej smeri, da če sama nisi srečna, potem tudi ne moreš osrečiti koga drugega. Tako, da je vse skupaj en začaran krog, najbrž.
Držim pesti za vaju.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Noče več sexat z mano
23.7.2007 22:19:52   
Anonimen
uh, vprašanje zahteva pogovor. V pravem trenutku. Ker spolnost je več kot le to. Je tudi izraz pripadnosti, povezanosti, je nekaj lepega...pri nas se je samo enkrat zgodilo da je bilo obdobje 14 dni ko je bila bolj suša...pa se mi je hotelo sfuzlat...in sem mu odkrito povedala da pogrešam user posted image  Takrat sem čutila neko spremembo in to me je motilo. Pa manjkala mi je njegova bližina. Razlog takrat je bil kopica dela, skrbi...od takrat se to k sreči ni nikoli ponovilo...le pogumno in pogovorita se o tem, a pazi na kakšen način, ker moški ne sme dobiti občutka, da ne more zadovoljit svoje ženske...

(odgovor članu ena_mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Noče več sexat z mano
24.7.2007 1:57:42   
firasto
Trdi da nima potrebe? Potem pa gleda slike in filmčke ves večer? Larifari. Mora imeti kar hudo zmešnjavo v glavi, da ga bolj zanima dvodimenzionalni virtualni svet, kot pa živo bitje z vsemi oblinami in čari. Kolikor si napisala, kako se obnaša do tebe in koliko sploh komunicira s tabo, bi rekel, da je pomankanje poželjenja še najmanjši problem- to bi se še dalo rešiti. Najhuje je, da sploh nima želje po kakršnikoli komunikaciji s teboj. Postala si mu inventar, kos pohištva, pralni in krmilni stroj. Bi rekel, da je v njem veliko maminega sinka, če že ne kar vse in se boš zelo namučila, da ga boš prevzgojila. Poskusi, morda ti uspe. Vsekakor pa boš morala najprej pokazat več spoštovanja do sebe, če boš hotela, da te tudi on spoštuje.


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Noče več sexat z mano
28.7.2007 22:11:28   
Tiček
Ma pomoje je tipa malo zaneslo. Po moje je kej drugega ne pa to da ga ne zanimaš.
Če pa gleda slike in si ga meče pol pa res ne štekam. Sej tud jest pogledam kej sam je pa še vedno bolje če primem mal mojo za rito in jouser posted image .

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?