|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.10.2008 15:44:19   
enkratna
Danes sem podpisala izjavo, da lahko upepelijo mojega angelčka Amadeja, ki bo svoje mesto našel v Parku Zvončkov.

Plodovnica mi je odtekla v 16. tednu. Najverjetnejši razlog: vnetje posteljice.

Prejšnje izgube (2 SS) so bile v 7. tednu nosečnosti. Nikoli nisem videla utripov, nikoli mi ni ročica pomahala nazaj na UZ. Zato tokratna izguba toliko bolj boli... Toliko solz... Mož mi stoji ob strani, joka z mano. Nekoč se bodo posušile, vem. A zdaj jih pustim, da tečejo...

Tolažbo iščem v tem, da bo Amadej tisti, ki bo za naprej čuval svoje bratce in sestrice, mamico in atija... Upanje ne bo umrlo, ne bom dopustila.

Solze pa kar lijejo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.10.2008 19:33:49   
tina a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sožalje

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.10.2008 20:36:08   
soncnica 3
Iskreno sožalje vsem, ki ste morale preživeti izgubo najdragocenejšega, svojih otročkov.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.10.2008 20:49:24   
blaža
Enkrat se bomo srečali z našimi pikicami , ki nas čakajo tam zgoraj.user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
12.10.2008 22:10:38   
petra2a
Tudi jaz pašem sem. V 17tednu sem izgubila detece (fantka). Sedaj sem mamica navihani deklici. Ne smem se spomniti dneva, ko sem zvedela, da je Lovru nehal biti srček. Ko sem ležala na stolo pri g sem mislila da se mi bo zmešalo.Sploh ne vem, kako sem prišla domov.  Življenje gre naprej. Velikokrat se zjokam, sploh ko berem žalostne zgodbice. Bodimo močne, ker moramo biti močne.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
15.10.2008 12:47:21   
tassika
Jaz sem pa tako žalostna, danes bi mogla imet NS, potem pa vsem sporočiti veselo novico, pa nisem prišla tako daleč. Še dobro, da sem v službi, da vsaj malo manj mislim na to. Res sem si želela to malo pikicouser posted image

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
20.10.2008 23:10:54   
Čmrlika
Jaz sem pa tako žalostna, danes bi mogla imet NS, potem pa vsem sporočiti veselo novico, pa nisem prišla tako daleč. Še dobro, da sem v službi, da vsaj malo manj mislim na to. Res sem si želela to malo pikico


ojoj.....user posted image , prišla bo druga pikica, verjemi mi..Vem pa da boli...tudi jaz pašem sem...pred slabimi petimi leti sem imela SS v 10 tednu user posted image , ta angelček moj pa danes čuva mojo malo princesko Tajo, ki je včeraj dopolnila 6 mesecev.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
3.12.2008 16:58:15   
PANIČNA
user posted image Pozdravljene mamice malih angelov...
Js upam,da se to stran še obiskuje,ker sem jo jaz šele našla...
Tudi jaz sem mamica malega angelčka...Hčerke Ane,ki je pri 2 letih in 9mesecih padla v reko in utonila...
še zdaj mi bolečina trga srce,čeprav sem se sprijaznila z izgubo,in je v moje življenje vstopila nova deklica...
Rada se "pohvalim",da imam tri zlata in lepa dekleta in stalno dodam,da je ena od njih angelček.user posted image



_____________________________

OTROCI SO NAŠ NAJVEČJI ZAKLAD.
PAZIMO NJIH IN NJIHOVO ZDRAVJE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
3.12.2008 17:15:24   
seny
Joj, pa saj to ne more biti resuser posted image user posted image user posted image .Panična...ma , saj nimam besed , ne vem kaj naj povem v tolažbo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PANIČNA)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.12.2008 12:48:53   
silvya
Ja se obiskuje ta stran. Žal mi je za tvojo punčko. user posted image user posted image

(odgovor članu PANIČNA)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.12.2008 14:20:15   
MLADAMAMICA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sem se prav zjokala nad branjem vaših zgodb. hudo mi je, ko pomislim kakšna bolečina to mora biti. rada bi pozdravila vse mamice in vam zaželela vso srečo.
kako kruta je usoda, da krajša življenje nemočnim bitjecemuser posted image

vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 4.12.2008 14:21:05 >

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
4.12.2008 20:14:34   
kamilija
Tudi meni gre na jok, pa sem jih prebrala samo par. Moje sožalje vsem, ne predstavljam si, da bi izgubila svojo malo.
Brez besed sem res.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
8.12.2008 22:42:12   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: PANIČNA

user posted image Pozdravljene mamice malih angelov...
Js upam,da se to stran še obiskuje,ker sem jo jaz šele našla...
Tudi jaz sem mamica malega angelčka...Hčerke Ane,ki je pri 2 letih in 9mesecih padla v reko in utonila...
še zdaj mi bolečina trga srce,čeprav sem se sprijaznila z izgubo,in je v moje življenje vstopila nova deklica...
Rada se "pohvalim",da imam tri zlata in lepa dekleta in stalno dodam,da je ena od njih angelček.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu PANIČNA)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
11.12.2008 8:00:05   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: PANIČNA

user posted image Pozdravljene mamice malih angelov...
Js upam,da se to stran še obiskuje,ker sem jo jaz šele našla...
Tudi jaz sem mamica malega angelčka...Hčerke Ane,ki je pri 2 letih in 9mesecih padla v reko in utonila...
še zdaj mi bolečina trga srce,čeprav sem se sprijaznila z izgubo,in je v moje življenje vstopila nova deklica...
Rada se "pohvalim",da imam tri zlata in lepa dekleta in stalno dodam,da je ena od njih angelček.user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu PANIČNA)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
21.12.2008 6:47:52   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Jaz sem pa tako žalostna, danes bi mogla imet NS, potem pa vsem sporočiti veselo novico, pa nisem prišla tako daleč. Še dobro, da sem v službi, da vsaj malo manj mislim na to. Res sem si želela to malo pikicouser posted image



Tassika, kako te razumem. Meni se je zgodilo enako. Tudi jaz sem se 15. decembra poslovila od svoje pikice, NS bi imela pa 17.12.


Jaz si ves čas govorim, da bo še vse dobro. Zdaj, ko imamo angelčka, da pazi na nas.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
26.12.2008 9:42:48   
NRMM
Najprej en velik user posted image za vse,ki ste izgubile svoje otročke.

Tudi meni se je to zgodilo pred 4 leti v tem prazničnem času user posted image .Tako sva se veselila in želela najine prve pikice,pa nam žal ni uspelo,da jo spoznamo. V 12 tednu se je poslovila user posted image .
Sedaj imam dve hčeri (3 in 1,5 let)ampak se ob vsakem božiču bolečina na izgubljeno pikico povrne.

Imena ji nisem dala,ker je bilo preveč hudo,verjamem pa,da nas user posted image čuva.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
27.12.2008 18:35:16   
Nončika
Panična, šele sedaj sem prebrala tvojo zgodbo. kar zmrazilo me je. pa posebej, ker mam hčerko, ki je sedaj malenkost starejša od tvojega angelčka.

hudo mi je zate.user posted image user posted image user posted image user posted image bodi močna.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
16.1.2009 13:10:52   
BA2008
tud jaz se vam pridružujem.14.12.2008 se nama je rodil najlepši sonček,najin sonček.žal je imel najtežjo srčno napako.srček se mu je ustavil osem dni pozneje.za naju bo vedno živel v najinih srcih.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
23.1.2009 11:49:48   
Liya
Pa se vam še jaz pridružujem s slabo novico,moji pikici je nehal bit srček v 8 tednu nosečnosti,
čeprav jo imam še v sebi imam v ponedeljek abrazijo.Hudo je....Solze,tečejo pa tečejouser posted image user posted image

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
25.1.2009 22:26:28   
caligula
kakšne hude zgodbeuser posted image
si ne predstavljam takšne žalosti
sožalje vsem


_____________________________

Moj JAŠA je sonček, moj JAŠA je zlat, sladak kot bonbonček, ga vsak ima rad!

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
9.2.2009 17:53:39   
mojcaz.
tudi jaz se pridružujem.
sem v 14t izgubila svojo user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vsem,ki se je enako zgodilo kot meni pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
15.2.2009 21:37:49   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Jaz sem pa tako žalostna, danes bi mogla imet NS, potem pa vsem sporočiti veselo novico, pa nisem prišla tako daleč. Še dobro, da sem v službi, da vsaj malo manj mislim na to. Res sem si želela to malo pikicouser posted image



Tassika, kako te razumem. Meni se je zgodilo enako. Tudi jaz sem se 15. decembra poslovila od svoje pikice, NS bi imela pa 17.12.


Jaz si ves čas govorim, da bo še vse dobro. Zdaj, ko imamo angelčka, da pazi na nas.


user posted image
nisem vedela in me je kar stisnilo sedaj....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
15.2.2009 21:41:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BA2008

tud jaz se vam pridružujem.14.12.2008 se nama je rodil najlepši sonček,najin sonček.žal je imel najtežjo srčno napako.srček se mu je ustavil osem dni pozneje.za naju bo vedno živel v najinih srcih.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image vsem ob izgubi vaših user posted image

(odgovor članu BA2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
16.2.2009 21:06:06   
TamaraJ
Heeej mamice malih angelčkov... Po dolgem času sem šla malo brat in me je stisnilo do solz... Na momente še vedno podoživim trenutke...ampak sem OK. Nove nosečnosti si zaenkrat še ne želim... takrat, ko bom začutila, da je čas. Danes sem Timija vpisala v 1. razred :) Noro... kako gre čas... Nad nami pa vedno bedi Jakec in čutim toplino pri srcu ko pomislim nanj..

Držte se mamice angelčkov... Najtoplejši objem za vse.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
18.2.2009 12:12:17   
27.letna
Sicer nisem mamica male pikice pa vendar. Minilo je že ogromno let, ko sem zgubila sestrico staro dober mesec.user posted image Rodila se je namreč s spino bifido. Izgubo smo vsi v družini težko preboleli. user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?