|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
31.5.2009 21:39:42   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: zana21

Danes že tretji SS zapored user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image user posted image sožalje

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.6.2009 13:11:51   
pikica36
včeraj sem tudi jaz izgubila že tretjega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.6.2009 20:48:08   
RAČKAPK
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

včeraj sem tudi jaz izgubila že tretjega user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
14.6.2009 21:12:24   
a.biba
Hudo mi je za vse vas tukaj. Še posebej hudo mora biti za tiste, ki se vam je to zgodilo večkrat.user posted image user posted image user posted image  V mislih ostajam z vami.

Tudi mi imamo angelčka nad sabo, ki nas je pri 7.mesecih nosečnosti zapustil, 9.4.2009. Čutila sem, da je fantek, tudi po imenu smo ga klicali še posebej skoraj 3 letna sestrica, ki se ga je izredno veselila in mu vsako jutro in vsak večer podarila lupčeka. David z nami ostajaš za vedno!

Tvoja mami, ati in sestrica!

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
16.6.2009 20:58:19   
mala_pupika
draga a.biba!
iskreno sožalje ob izgubi! ni hujšega kot izgubiti otroka...

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
16.6.2009 21:17:38   
blaža
11.11.2006, v 9t ss. ne vem zakaj sem še vedno žalostna, ko se na to spomnem. Še posebaj, ko berem te strani. Sej verjetno se ne more primerjat moja bolečina z mamicami, ki so bile v višji nosečnosti in izgubile otročke, ma vseeno ratam žalostna, ko se spomnem, na pikico, ki je rastla v meni in je ni več.

Upam, da se nekoč spet srečava.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mala_pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
23.7.2009 11:20:46   
loremi
Pozdrav in velik objem vsem, ki ste kdarkoli doživele, da ste izgubile svoje sončke user posted image .
Po svoji izkušnji si sploh ne predstavljam, da bi izgubila otroka po parih mesecih nosečnosti ali pa celo že zelo blizu poroda.

Midva se trudiva spočeti otroka že 10 let. Letos mi je po umetni oploditvi prvič uspelo. Na veliko presenečenje sta bila celo dvojčka. Ampak takoj je sledil tudi šok, da sta premajhna, da odmirata. Ob dopolnjenem 5. tednu sem imela abrazijo.

Da bi vsh teh zgodb in teh groznih doživetij bilo čiimanj!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
23.7.2009 14:16:27   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
25.7.2009 14:08:14   
Teni_
V 10. tednu( pred mesecem) je tudi mene doletel ss. Malo je lažje, ker imam vseeno že dve pikici doma, ampak vseeno boli. Zelo zaželjen 5. član, ampak očitno ni bil usojeno.user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
24.8.2009 21:50:33   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

V 10. tednu( pred mesecem) je tudi mene doletel ss. Malo je lažje, ker imam vseeno že dve pikici doma, ampak vseeno boli. Zelo zaželjen 5. član, ampak očitno ni bil usojeno.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sožalje draga Teni user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
24.8.2009 21:59:08   
blaža
žal mi je teni.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 24.8.2009 22:12:35 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.9.2009 18:48:20   
Teni_
Hvala vama.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.9.2009 20:02:04   
tassi1
Spet se bliža 14.9. in leta 2001 bi imela rok user posted image user posted image , žal pa je sledil SS v 7 tednu.
Ko sem pred petimi leti že tako težko čakala na nuhalno , se mi je v petek zjutraj na hlačkah narisal mali rdeči flekec- mami me je peljala do G-  na tistem stolu pa samo besede- nič več ni utripa- kako sem prišla v bolnico ne vem, od tam so me poslali domov, ker ni bilo več dobrih G v službi in smo se zmenili za ponedeljek zjutraj- ko sem zvečer končno zaspala, sem se po dveh urah zbudila v mlaki krvi- pa se je poslovil moj tretji user posted image user posted image user posted image user posted image
po 11 letih in 4 user posted image  sva še zmeraj sama..., in počasi bova tudi izgubila upanje v prihodnost user posted image user posted image
No pa mi spet solze tečejo user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.9.2009 10:31:55   
**NiNa**
jo tassi1 tako mi je žal user posted image . Verjamem in držim pesti, da vaju tudi kmalu obišče sreča. Naj upanje umre zadnje! Ne obupajta!

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
13.9.2009 23:20:46   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1

Spet se bliža 14.9. in leta 2001 bi imela rok user posted image user posted image , žal pa je sledil SS v 7 tednu.
Ko sem pred petimi leti že tako težko čakala na nuhalno , se mi je v petek zjutraj na hlačkah narisal mali rdeči flekec- mami me je peljala do G-  na tistem stolu pa samo besede- nič več ni utripa- kako sem prišla v bolnico ne vem, od tam so me poslali domov, ker ni bilo več dobrih G v službi in smo se zmenili za ponedeljek zjutraj- ko sem zvečer končno zaspala, sem se po dveh urah zbudila v mlaki krvi- pa se je poslovil moj tretji user posted image user posted image user posted image user posted image
po 11 letih in 4 user posted image  sva še zmeraj sama..., in počasi bova tudi izgubila upanje v prihodnost user posted image user posted image
No pa mi spet solze tečejo user posted image


user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.10.2009 22:53:14   
bella02
Vsaki mamici posebej en velik user posted image . Hudo mi je prav za vsako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.10.2009 20:09:42   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: a.biba

Hudo mi je za vse vas tukaj. Še posebej hudo mora biti za tiste, ki se vam je to zgodilo večkrat.user posted image user posted image user posted image  V mislih ostajam z vami.

Tudi mi imamo angelčka nad sabo, ki nas je pri 7.mesecih nosečnosti zapustil, 9.4.2009. Čutila sem, da je fantek, tudi po imenu smo ga klicali še posebej skoraj 3 letna sestrica, ki se ga je izredno veselila in mu vsako jutro in vsak večer podarila lupčeka. David z nami ostajaš za vedno!

Tvoja mami, ati in sestrica!



Uh nisem vedela. Žal mi jeuser posted image . In tudi za vse ostale.

Tudi nas pazi en angelček in bedi nad nami. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.10.2009 20:13:48   
tasa_m
Vsem mamicam podarjam velik user posted image user posted image . Ne moram si predstavljat,kako je ko izgubiš svojo pikico. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
12.10.2009 16:40:43   
nadka30
5.10.2009 sem izgubila svojo pikico v 12 t. Vedno boš v mojem srcu in spominuuser posted image
user posted image mojumu angelčku v spomin

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
13.10.2009 18:57:38   
**NiNa**
nadka30: moje sožalje user posted image . Naj vas vaš user posted image čuva in želim vam, da boste našli dovolj moči za pot naprej.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
13.10.2009 20:12:32   
Anonimen
Tudi jaz imam svojega user posted image  od avgusta letos. Zaradi kromosomske napake nisem zmogla toliko moči, da bi ga obdržala. Nikoli ne bom pozabila. Vem, da nas ta moj user posted image  zdaj čuva .

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
13.10.2009 21:04:45   
BA2008
IZVIRNO SPOROČILO: skate

Tudi jaz imam svojega user posted image  od avgusta letos. Zaradi kromosomske napake nisem zmogla toliko moči, da bi ga obdržala. Nikoli ne bom pozabila. Vem, da nas ta moj user posted image  zdaj čuva .


žal mi je,da si ena od nas.žal mi je tvojga angelčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.11.2009 12:58:07   
Ana009
Danes sem prizgala eno svecko za vse vase angelcke!

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.11.2009 13:08:46   
Netta
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image Za moja dva pikeca, ki sta odšla v nebesa       user posted image
user posted image februarja 2007 in junija 2007.                         user posted image
user posted image Rada vaju imam!                                           user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil **mirjam** -- 1.11.2009 13:09:07 >

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.11.2009 13:15:05   
Najaa
Tudi jaz bom prižgala svečko za našo punčko, ki nas je zapustila 2 meseca pred rokom in za vse ostale vaše angelčke, ki vas budno spremljajo na vaši poti in vam dajejo moči. user posted image
Žalostna sem, ko berem te zgodbe, ampak to je življenje. Prevečkrat kruto. user posted image

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?