|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Stokke
2.7.2007 9:21:04   
Ulla
Pozdravljene,

a ima katera voziček stokke in lahko napiše malo izkušnje z njim? Gledam na internetu in piše zelo dobro o njem.Naslov je www.stokke.com

Mogoče se mi zdi malo majhen, kaj pa vem? Prosim napišite malo, tista,ki ga ima. Hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 9:23:05   
Putka
Jaz ga sicer nimam, mi je pa všeč. Če ga greš pogledat malo preveri težo, baje ga je težko iz avta spravit.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 9:40:00   
Ulla
Bom šla gledat v Avstrijo, ko grem ravno tja, imajoga tudi v baby-centru. Sam,ko sem gledala filmček na njihovi strani je tako praktičen in tako hitro se zloži, tako,da mogoče bo treba sprobat, v kateri avto gre? Bom poročala kakšen je voziček.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 15:03:58   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Jaz ga sicer nimam, mi je pa všeč. Če ga greš pogledat malo preveri težo, baje ga je težko iz avta spravit.


V avto se da z lahkoto spravit. Sem že videla kako se. Samo na en gumbek se pritisne in se razstavi.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 15:06:05   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla

Bom šla gledat v Avstrijo, ko grem ravno tja, imajoga tudi v baby-centru. Sam,ko sem gledala filmček na njihovi strani je tako praktičen in tako hitro se zloži, tako,da mogoče bo treba sprobat, v kateri avto gre? Bom poročala kakšen je voziček.


Malo pobrskaj po starih sporočilih. Je že bila debata o njem. Meni je zelo všeč in ko bo bejbi bo tut 100% ta voziček. Če se ne motim ga ima uporabnica Rija.

Jst sm si ga ogledala v Baby Centru in je res lep in praktičen. Najbolj mi je všeč to, da je otrok v njem visoko. Aja pa lupinica Maxi Cosi paše nanj. Košara je tut fajn. Pa še lepe barve imajo.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 15:21:27   
Anonimen
Rija ga ima, oz. ga je imela. Najboljš da jo kontaktiraš na ZS.user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 19:52:17   
Strawberrie Cherrie
Rija ga še ima. Res je fenomenalen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 20:03:40   
Ulla
A ima katera mail od rije?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 20:05:37   
Strawberrie Cherrie
Ziher se bo javila ...


(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 21:01:25   
Putka
Nisem mislila, da je nepraktičen Baje je težak! Kolegica je rekla, da se z možem kregata, kdo ga bo iz avta not in ven dal.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 21:14:11   
rija
jel me neko tražio?user posted image user posted image user posted image

ja, mam ga še......in ga še ne dam.....user posted image

Težak? Kje pa! 9 kg.....in dovolj lahek, da ga fajn vlečeš po stopnicah, če ni onega za invalide ali lifta user posted image

Ulla bom kar tukaj odgovorila, mogoče pride še komu pravuser posted image

Glede košare ne vem povedat nič, ker je nisem imela. Se je pa tudi meni zdela nekam majhna in ravno prejšnjič sva mele z Raho debato, da je med košarami najmanjšauser posted image

Sedalni del: jaz sem pred uporabo imela pomisleke, sploh, ko sem prebrala en kritiko na drugem forumu, seveda od gospe, ki je stokkeja videla samo od daleč user posted image , da otrok nima prostora sedet v njem......pa moram povedati, da ima moj malček, leto in pol, čisto dovolj prostora.

Sem pa vesela, da oblika sedalnega dela ne podpira zabušavanja pri sedenju in otrok sedi lepo vzravnano, ne kot v zappu, kjer ne vem, če se je mali onesvestil ali je še pri zavesti user posted image  ker je ves sključen.....

Zloži se povprečno, resda z lahkoto, ampak jaz v laguni karavan poleg vozička nimam glih ne vem kakšnega velikega prostora več...

Edino kar me MOTI je to, da se nanj ne da montirat nobena lupinicauser posted image  in če bi vedela, da si bom nekoč le zappa nabavila, bi to definitivno storila že ob rojstvu, da bi nanj montirala maxi cosija....user posted image

Torej: na splošno gledano sem zelo zadovoljna z izbiro vozička, še najbolj, ko pridemo kam jest, pa ni otroških stolčkov in tukaj je stokke res revolucija....otrok te končno ne gleda v kolena ampak čisto enakopravno sedi za mizo....je, riše, karkoli user posted image user posted image user posted image

Če bi še enkrat kupovala vozek, bi bila pri meni zelo, zelo težka odločitev med stokkejem in bugabujem...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 22:07:45   
Ulla
Rija najlepš hvala za mnenje vozička. kako je pa s kolesi, kakšna so, se kaj hitro obrabijo, ali so iz gume ali iz plastike?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček Stokke
2.7.2007 22:13:33   
rija
glede na to, da smo naredili še pa još kilometrov, uporabljamo ga namreč že od 4 meseca....so kolesa še super.

material? nekaj vmes....ni ne guma ne plastika.....user posted image

sem pa prejle pozabila še napisat, da ima stokke fenomenalno torbo za svaštarije: eno pod sedalom, ta je res ogromna, dobiš noter cel paket plenic in še fasungo za dan, dva ....potem pa za doplačilo še super, trd rukzak za plenice....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček Stokke
3.7.2007 9:06:18   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jel me neko tražio?user posted image user posted image user posted image

ja, mam ga še......in ga še ne dam.....user posted image

Težak? Kje pa! 9 kg.....in dovolj lahek, da ga fajn vlečeš po stopnicah, če ni onega za invalide ali lifta user posted image

Ulla bom kar tukaj odgovorila, mogoče pride še komu pravuser posted image

Glede košare ne vem povedat nič, ker je nisem imela. Se je pa tudi meni zdela nekam majhna in ravno prejšnjič sva mele z Raho debato, da je med košarami najmanjšauser posted image

Sedalni del: jaz sem pred uporabo imela pomisleke, sploh, ko sem prebrala en kritiko na drugem forumu, seveda od gospe, ki je stokkeja videla samo od daleč user posted image , da otrok nima prostora sedet v njem......pa moram povedati, da ima moj malček, leto in pol, čisto dovolj prostora.

Sem pa vesela, da oblika sedalnega dela ne podpira zabušavanja pri sedenju in otrok sedi lepo vzravnano, ne kot v zappu, kjer ne vem, če se je mali onesvestil ali je še pri zavesti user posted image  ker je ves sključen.....

Zloži se povprečno, resda z lahkoto, ampak jaz v laguni karavan poleg vozička nimam glih ne vem kakšnega velikega prostora več...

Edino kar me MOTI je to, da se nanj ne da montirat nobena lupinicauser posted image  in če bi vedela, da si bom nekoč le zappa nabavila, bi to definitivno storila že ob rojstvu, da bi nanj montirala maxi cosija....user posted image

Torej: na splošno gledano sem zelo zadovoljna z izbiro vozička, še najbolj, ko pridemo kam jest, pa ni otroških stolčkov in tukaj je stokke res revolucija....otrok te končno ne gleda v kolena ampak čisto enakopravno sedi za mizo....je, riše, karkoli user posted image user posted image user posted image

Če bi še enkrat kupovala vozek, bi bila pri meni zelo, zelo težka odločitev med stokkejem in bugabujem...


Jst sem si ga ogledala v Baby Centru in je bila takrat nanj namontirana lupinica Maxi Cosi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček Stokke
3.7.2007 9:13:03   
Lianna
Tukaj imajo adapter za lupinico http://www.whizzywheels.co.uk/xplory_car_seat_adapters_maxi_cosi__m724

Morjo jih imet tut v Baby Centru.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček Stokke
3.7.2007 22:53:02   
rija
meni pa so v bc rekle, da mc ne gre goruser posted image  user posted image user posted image  no, saj ga tudi zložit niso vedele user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček Stokke
4.7.2007 7:25:43   
ajdaN
Jah nč. Kot sem ti že večkrat rekla - še enega user posted image  bo treba nardit, da boš lahk še lupinco sprobala kako paše goruser posted image user posted image .

Če že vozička nočeš prodatuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček Stokke
4.7.2007 7:54:55   
rija
user posted image user posted image user posted image

bom raje verjela na sliko, da res paše gor....user posted image user posted image

štacuna je pri nas zaprtauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček Stokke
4.7.2007 8:16:33   
ajdaN
Eh tebe se pa res ne da nč naštimat nouser posted image . Bod mal za štosuser posted image . Veš kok bi bil Til navdušen!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček Stokke
4.7.2007 8:41:55   
rija
til bi bil ziher ful navdušen.....samo ata in mama manjuser posted image user posted image  bom za štos raje tvojo pikico pocartala, ko boste malo dalj časa na dopustu user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček Stokke
4.7.2007 10:44:54   
Ulla
ja v babycentru, o tem vozičku nimajo pojma, tudi ni bila prodajalka zainterisirana, da bi mi karkoli povedala o njem, sama sem mogla vse ven ulečt, pa raztavljat, prodajalka je pa kar gledala. Lupinica gre na ta voziček. Drug teden rem v Graz in bom videla kaj tam pravijo in sigurno ga bom tudi tam kupila, me je kar prepričalo vaše mnenje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček Stokke
4.7.2007 14:11:09   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: rija
bom za štos raje tvojo pikico pocartala, ko boste malo dalj časa na dopustu user posted image


Ej avgusta pa obljubljam da se končno vidimouser posted image . Pa ti Anči prepustim za ene pol urce - pa po možnosti bo tkooooo sitna, da boš vesele da sta ostala pri enemuser posted image

No zdej pa nehejva smetit po temiuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček Stokke
4.7.2007 15:22:18   
Strawberrie Cherrie
Rija, a je voziček vzmeten?

Madona, tako me mika, da bi menjala. Sem se ful zaljubila. Sam iščem malo rabljenega.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček Stokke
5.7.2007 21:56:51   
rija
ni vzmeten.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček Stokke
6.7.2007 12:26:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

meni pa so v bc rekle, da mc ne gre goruser posted image  user posted image user posted image  no, saj ga tudi zložit niso vedele user posted image


in ti jim verjameš... Ti moram povedati, da trenutno jaz vem o vozičkih več kot katera koli prodajalkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?