|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Stokke
6.7.2007 22:31:13   
Zvezdica
ojla Ulla,

tu imaš link za "oceno" vozička.
Tudi mene zanima ta vozek, čeprav še noseča nisem user posted image . Ampak bom kmalu tako da...

http://www.mumsnet.com/rev/push/846.html


LP zvezdica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček Stokke
7.7.2007 21:41:49   
Ulla
OJ,

hvala zvezdica, če se bom odločila za ta voziček poročam, kako je.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček Stokke
10.7.2007 21:59:24   
marella1
Se še jaz oglasim.

Tudi mi smo uporabniki Stokke-ja in smo z njim zadovoljni. No mi smo sicer imeli košaro, ker je Lana zimsaka in se mi zdi, da jo je res kmalu prerasla.Rija je ful dobro vse napisala in se pod vse tudi podpišem. Sem tudi že jaz slišala komentarje, da je športni del lupinica in da otrok nima preveč prostora user posted image , kr neki. Tudi meni je fajn, ko pridemo v kakšno gostilno in je Lana čisto blizu nas, je res kot stolček.

Kar zadeva prodajalk v BC, jaz govorim za Ljubljano BTC, no comment. Midva sva takrat še nekaj kolebala za Buzza in sva jo prosila naj nama pove kakšne so razlike in je rekla, da jih ni, da je Stokke samo dražji. No sicer Buzza nisem vozila, ampak Stokke je verjetno še kaj več kot to. Pa res tista nakupovalna torba je fuuul velika, baje gre notri 10 kg.

Dobra izbira.


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček Stokke
10.7.2007 22:00:27   
marella1
IZVIRNO SPOROČILO: rija


Če bi še enkrat kupovala vozek, bi bila pri meni zelo, zelo težka odločitev med stokkejem in bugabujem...


Enako, tile bugabuji so mi vedno bolj všeč


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček Stokke
28.5.2008 14:54:08   
kayra
Jaz imam voziček STOKKE , rdeče barve in ga prodajam z vso pripadajočo opremo.
Uporabljali smo ga 7 mesecev, je kupljen v Baby centru in ima še garancijo.
Pozdravček!

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček Stokke
28.5.2008 14:56:40   
kayra
Če te zanima Stokke voziček me pokliči na št. 040-170-037. čaw

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček Stokke
28.5.2008 15:11:36   
rija
vidim, da je tema še aktualna user posted image user posted image user posted image  po skoraj enem letu....


mi pa še veselo furamo stokkeja, pa je mulc star skoraj dve leti in pol.....in se še ful rad vozi v njem.kar sam začne plezat vanj....user posted image user posted image  edino ko zaspi, mu glava malce čez rob gleda....user posted image  sicer pa je to bolj poredko, tak, da nekih posledic verjetno ne bo utrpel.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kayra)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček Stokke
29.5.2008 22:33:34   
mayci
rija, kako se tale Stokke obnese na makedamu? Ne na nekem hhudem terenu, ampak utrjenem makedamu?

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček Stokke
30.5.2008 8:25:49   
*tajda*
Na utrjenem makadamu gre brez problema,za kakšne bolj slabe poti pa res ni.Ga pa tudi jaz ne zamenjam za noben denaruser posted image  Sem pa tudi jaz gledala bugabooja pa se mi je zdel stokke bolj praktičen sploh glede nastavitve višine in to da se lahko nastavlja opora za nogice.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček Stokke
30.5.2008 17:21:58   
rija
se strinjam s tajdo.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček Stokke
31.5.2008 22:36:50   
mayci
Hvala obema za odgovor!
Mene je tudi tale Stokke čisto očaral...user posted image  Sva ga šla danes pogledat v Baby center in je res čudovit za vozit! Še moj najdražji je bil navdušen, tako da, kdo ve, mogoče ga bomo pa kdaj tudi pri naši hiši imeli..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voziček Stokke
3.6.2008 11:03:14   
Hobofob
Z vozickom Stokke se seveda da vozit po utrjenem makadamu, vendar ni enostavno, saj nima vzmetenja in ima relativno majhna in ozka sprednja kolesa, ki se jih ne da blokirat. Najslabsi so kupi peska oziroma neutrjen makadam. Ampak, v vsakem primeru smo mi z njim ful zadovoljni in bi ga brez razmisljanja kupil se enkrat.

Mi smo ta problem terenske voznje preprosto resili z nakupom se enega vozicka.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voziček Stokke
19.8.2009 13:01:57   
mng
Hej punce

Mam vprašanje. Doma imam stokke voziček, vendar nimam pojma ali je mogoče odpret tisti del ( zaščitno ograjico) pri športnem delu?

(odgovor članu Hobofob)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Voziček Stokke
24.8.2009 14:46:58   
Ulla
ne tista ograjica je fiksna in je pritrjena z dvema vijakoma, ki se lahko odvijeta in odstranita ograjico.

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Voziček Stokke
25.8.2009 10:13:01   
mng
Kaj potem, ko je otrok večji odstraniš ograjico in ga samo s pasi pripašeš?

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Voziček Stokke
25.8.2009 15:46:26   
pikica_pokica
Najprej lep pozdrav!

Tudi midva sva pri najini pupi gledala STOKKEja pa se mi je zdelo da paše PEG PEREGOva lupinica gor!user posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Voziček Stokke
25.8.2009 15:52:33   
ta.nja
Stokke je zakon user posted image .

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu pikica_pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Voziček Stokke
28.1.2012 19:53:59   
ilanaaa10
da še jaz malo obnovim temo..tud midva se zanimava za stokka. meni se je prvo zdel taki vesolski pa nisem bla navdušena tudi ne nad ceno. ampak zdaj ko sem že celo študijo naredla iz vozičkov, pa sma prehodla jih stestirat v vse babycentre in pikapolonice pa sma le pristala pri stokku da nama najbolj odgovarja...
zdaj pa mam vprašanje za uporabnice..kak dolgo ste lahko mele otročka v košari? ker pravijo da je ful mala in me zanima iz izkušenj??

_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Voziček Stokke
31.1.2012 20:52:45   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: ilanaaa10

da še jaz malo obnovim temo..tud midva se zanimava za stokka. meni se je prvo zdel taki vesolski pa nisem bla navdušena tudi ne nad ceno. ampak zdaj ko sem že celo študijo naredla iz vozičkov, pa sma prehodla jih stestirat v vse babycentre in pikapolonice pa sma le pristala pri stokku da nama najbolj odgovarja...
zdaj pa mam vprašanje za uporabnice..kak dolgo ste lahko mele otročka v košari? ker pravijo da je ful mala in me zanima iz izkušenj??


Naša mala je bila notri do 6. meseca, pa še bi lahko bila. Je pa velika baba (po tabelah je 90% punčk manjših od nje), čeprav ne buckasta. Kar se mene tiče je bila košara ravno prav, tiste široke košare(tine), kjer se potem noter prevaža še tona druge robe, meni niso všeč. Športni sedež je pa tako ali tako zakon!

(odgovor članu ilanaaa10)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Voziček Stokke
7.2.2012 10:54:04   
TinKkara
Tudi jaz sem izkoristila akcijo v babycentru in kupila vozicek stokke tre prisparala 220eur.user posted image Sem se noseca.
Frendice pravijo, da kosaro uporabljas cca.6mesecev. Edina slaba lastnost je,da je s amo za na asfalt.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?