|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:37:01   
Anonimen
Pa to o ogabni poraščenosti - torej so vsa stoletja vse ženske totalno ogabne živele?

a dej no nehi no, a ti to zares???????????????????????????????????'

draga moja a veš v kerem stoletju smo, pa tole kar si napisala je cici fuj in cici fej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:37:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jst sem si pa pustu bradico.. pa moji ni vsec.. Kaj mi svetujete..?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



itak, da mej bradico...bradice so fuuuuul seksi...mojga takoj pustim, če si jo pobrije hehehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:42:18   
Anonimen
Anonimna ima popolnoma prav. Dlake tam kjer so, so gotovo s kakšnim namenom. Obrvi recimo, da pot ne teče v oči, spodaj verjetno zato, da je piška bolj zaščitena pred raznimi kaj pa vem, bacili, praškom na gatah, podpajsko da ima pot iz česa kapat, drugače samo spolzi proti trebuhu, po nogah, da ne zebe, na glavi, da je zaščitena...skratka dlake tam kjer so, so z namenom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:44:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Anonimna ima popolnoma prav. Dlake tam kjer so, so gotovo s kakšnim namenom. Obrvi recimo, da pot ne teče v oči, spodaj verjetno zato, da je piška bolj zaščitena pred raznimi kaj pa vem, bacili, praškom na gatah, podpajsko da ima pot iz česa kapat, drugače samo spolzi proti trebuhu, po nogah, da ne zebe, na glavi, da je zaščitena...skratka dlake tam kjer so, so z namenom.
  ti se kar tolažiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:45:45   
Anonimen
ti se kar tolaži


Ti se pa na balin pobrij. No, zakaj pa se potem še po glavah ne pobrijete, če je tako bolj higieno in lepše in prirejeno današnjim standardom lpote? Britje, namreč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:46:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

ti se kar tolaži


Ti se pa na balin pobrij. No, zakaj pa se potem še po glavah ne pobrijete, če je tako bolj higieno in lepše in prirejeno današnjim standardom lpote? Britje, namreč.


je bolj higjensko inlepše je je je, ni ti vroče v glavo ne. sem na balin, tako da no commentuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:48:35   
Anonimen
sem na balin, tako da no comment


No, potem pa v redu. Potem se pa ne repenči.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:50:07   
nina.malina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mene pa res zanima, če ste tu na RR vse pobrite ali kaj
(



Sama se brijem, ker se tako najboljše počutim, moju je pa tudi všeč in se nič ne pritožuje, 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 15:51:34   
Anonimen
sem na balin, tako da no comment

No, potem pa v redu. Potem se pa ne repenči.


Al imaš pa uši?

(odgovor članu nina.malina)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 16:07:03   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa to o ogabni poraščenosti - torej so vsa stoletja vse ženske totalno ogabne živele?

a dej no nehi no, a ti to zares???????????????????????????????????'

draga moja a veš v kerem stoletju smo, pa tole kar si napisala je cici fuj in cici fej.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 16:42:45   
Anonimen
s čim se pa brijete v bikini predelih....jaz se ponavad z britvicami pa pol tako srbi....pol pa dobim take pikice.....

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 18:33:46   
Anonimen
čim se pa brijete v bikini predelih....jaz se ponavad z britvicami pa pol tako srbi....pol pa dobim take pikice.....


Saj drugače me ne gane dosti tale anonimnost, samo ZAKAJ ZA VRAGA je treba tako blesavo, trapasto, vsakdanje, običajno vprašanje postaljvat kot anonimen? Mislim, tega pa ne morem razumeti. A te je sram vprašat, s čim se folk brije? Pa to ni res, no user posted image

In kaj, misliš, da samo ti dobiš pikice? Vse te, kii so na golo pobrite, verjemo, da so pikaste kot oskubljene kokoši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 18:50:20   
Teja N
Ni res. Že skoraj 10 let se brijem na golo z britvico in nisem nič pikasta, če se po britju namažem s kremo.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 18:52:31   
snake
jaz glih če si kremo namažem sem pikasta, drugače pa ne.....sem zelo temne pouti in ko se pobrijem prav lepo zgleda in nisem ko kokoš, kot je ena napisalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 18:56:25   
najina pikica*
jaki..... jst si sploh ne predstavlam,da nebi bila obrita tm spodej user posted image si jo redno pedenam user posted image
zna bit pa kr mal neugodno če tvojem možku sedejo kocince na tvoji user posted image  a ga pri obdelavi nč ne mot k na kile dlak poje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 18:58:58   
najina pikica*
drgač se pa tut jst brijem z britvico in pred nosečnostjo nism bila nikoli pikasta,tele grozne pike so me napadla zdej po nosečnosti.....no sm glih zdej našla eno fajn peno za britje jo glih probavam....no in na vo moč upamj,da je tot to in sem bom teh pikic znebila!!!!user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 18:59:42   
Anonimen
a ga pri obdelavi nč ne mot k na kile dlak poje?

_____________________________


Verjetno ima zobotrebec zraven, al pa zobno nitko.

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 18:59:59   
Anonimen
anonimna sem samo zaradi tega ker pač imam pravico bitiuser posted image user posted image in s katero kremo se mažete....ker potem me res srbi 2-3 po britju.....

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 19:00:48   
blue sky
Ko oblečem kopalke, mi moje dlake na vsaki strani gledajo ven kakšnih 10 cm.


Grozno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 19:02:13   
Anonimen
in s katero kremo se mažete....ker potem me res srbi 2-3 po britju.....


Praskaj se.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 19:19:06   
Anonimen
ma dej al bina ne delaj se NORCA če resno vprašam

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 19:20:18   
Anonimen
ma dej al bina ne delaj se NORCA če resno vprašam


Saj se ne, jaz se praskam, če me srbi. To pa res ni nič takega. Drugač pa probaj z Bepantenom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 19:42:47   
najina pikica*
jst imam nivea za pobritju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 20:33:01   
Anonimen
Pa dobro no punce, če obstajajo fetiši da se folk med seboj polula in pokaka eden na drugega, pa fusfetišisti, pa SM in kaj jaz vem kaj še vse......potem najbrž obstajajo tudi moški, ki jih pač poraščena ženska vzburja. Torej je to dejstvo in anonimna ima pač takega desca. ****t ga, če jima paše....Saj tip ni neumen, da ne ve da obstajamo v danešnjem svetu same depilirane da nebi vedela kaj mi je cool in kaj ne...

Ampak kaj takega na plaži videt pa jeuser posted image . Vsekakor se za na plažo obrij vsaj po bikini predelu in pod pazduho, partner pa bo tudi potrpel tisti teden.

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 21:33:46   
Anonimen
Da se nebi brila??????????user posted image user posted image user posted image user posted image Raje grem v kopalke vsa pikasta od britja kot kosmata.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?