|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 21:35:22   
mišk
Ampak kaj takega na plaži videt pa je . Vsekakor se za na plažo obrij vsaj po bikini predelu in pod pazduho, partner pa bo tudi potrpel tisti teden.



Se popolnoma strinjam. Vsaj za v javnost. Jst se tud ne brijem na nulo, ker je mojmu to nagravžno. Frizurco imam pa vedno urejeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 21:55:37   
Anonimen
Jaz sem obrita, ker nama je tako všeč, pa vroče mi ni tako. In odkar se brijem imam definitivno manj težav z vnetji.

Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi si porihtala bikini predel ostale pa skrajšala. Pa bi bil volk sit in koza cela.

Proti pikicam pa vsaj meni zanseljivo pomaga baby olje po britju

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:02:42   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: nina.malina

Nujno si pobrij vsaj tiste dlake, ki se vidijo, ko oblečeš kopalke. In pa pod pazduho.
se strinjam!

mogoče bi ga pa res kakšna frizurca zrajcala, poskusi... in kasneje seveda poročaj user posted image

(odgovor članu nina.malina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:04:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam problem s mojo poraščenostjo, kar mojega moža zelo vzburja in je njegov fetiš in mi ne pusti, da se pobrijem. Ker pa greva na morje, bi se rada pobrila, pa me skrbi, kako bo na to odreagiral mož. Ko oblečem kopalke, mi moje dlake na vsaki strani gledajo ven kakšnih 10 cm. So zelo goste in črne. Kaj mi svetujete. 


10 cm? Pa to bi bilo skoraj polovico beder....user posted image  No, no....user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:04:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jst sem si pa pustu bradico.. pa moji ni vsec.. Kaj mi svetujete..?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



itak, da mej bradico...bradice so fuuuuul seksi...mojga takoj pustim, če si jo pobrije hehehe



No pol pa spljoh ni dileme.. user posted image user posted image  Zdej niti pika vec ne.. Grem mim spegla.. pa se kr mal ustrasm.. kaj to z'en bedanc.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:06:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

10 cm? Pa to bi bilo skoraj polovico beder....user posted image  No, no....user posted image user posted image


A ti mas 20 cm-trska bedra? user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:07:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

10 cm? Pa to bi bilo skoraj polovico beder....user posted image  No, no....user posted image user posted image


A ti mas 20 cm-trska bedra? user posted image user posted image


Kaj dosti več pa res ne. user posted image  Se lahko cela za "štil" od metle skrijem...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:08:42   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jst sem si pa pustu bradico.. pa moji ni vsec.. Kaj mi svetujete..?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



itak, da mej bradico...bradice so fuuuuul seksi...mojga takoj pustim, če si jo pobrije hehehe



No pol pa spljoh ni dileme.. user posted image user posted image  Zdej niti pika vec ne.. Grem mim spegla.. pa se kr mal ustrasm.. kaj to z'en bedanc.. user posted image
men pa niso všeč bradice, spljoh... moža kr opozarjam, ko ni pobrit user posted image pa itaq, da mu jih tolk mau poganja, da v celem mesecu ne bi bradice skup sestavil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:09:23   
Anonimen
A zato mas pomanjsevalnico v imenu? user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:14:18   
Njuškalo
Takega tipa je imela moja sestra že sto let nazaj.Skoz ji je težil, da si pusti dlake rast.Samo si ni hotela, pa jo je potem skoz varal z drugimi.Kr neki.
No ,jaz bi si jih pobrila,ker ni šans, da imam dlakave noge, pa me prav malo briga, če je to njemu ne vem kako všeč.Vse do neke mere.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:18:02   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

A zato mas pomanjsevalnico v imenu? user posted image


user posted image user posted image , očitno je prišlo do podzavestne asociacije...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:19:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Takega tipa je imela moja sestra že sto let nazaj.Skoz ji je težil, da si pusti dlake rast.Samo si ni hotela, pa jo je potem skoz varal z drugimi.


Huuu mas pa staro sestro.. :))

In kje je najdu kosmate zenske.. kr tko.. na blef? Al je dal oglas, da isce kosmate zenske? 

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:20:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

A zato mas pomanjsevalnico v imenu? user posted image


user posted image user posted image , očitno je prišlo do podzavestne asociacije...


Jung je reku, da ne obstaja lapsus.. ampak podzavesto ravnanje.. ali govorjanje.. pisanje..

To je to.. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:21:48   
Njuškalo
Sej ne vem, če so bile tiste njegove kosmate al neuser posted image Vem samo, da je hotel poraščene...potem pa ne vem,kako mu je kaj šlo.user posted image No, kasneje se je pa poročil z eno, ki je bila kosmata, ampak tudi ta prav dedc po značajuuser posted image Je kar eksplozivna...ga je pa vsaj ukrotila,to pa resuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:23:46   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
]

Jung je reku, da ne obstaja lapsus.. ampak podzavesto ravnanje.. ali govorjanje.. pisanje..

To je to.. user posted image


Ja, ima kar prav. Vendar mi lapsus kot izgovor kdaj pa kdaj prav pride.user posted image  PRiznam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mož ali sramne dlake
4.7.2007 23:30:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
]

Jung je reku, da ne obstaja lapsus.. ampak podzavesto ravnanje.. ali govorjanje.. pisanje..

To je to.. user posted image


Ja, ima kar prav. Vendar mi lapsus kot izgovor kdaj pa kdaj prav pride.user posted image  PRiznam.


To pa vsem.. :)

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 7:33:40   
Anonimen
Al imaš pa uši?


ne nimam, ker sem tipi topi, ti in tebi podobne pa jih verjetno mate, se hitreje zaredijo ne, prov žalostno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 7:35:00   
Anonimen
Vse te, kii so na golo pobrite, verjemo, da so pikaste kot oskubljene kokoši.
ne drži, pridi pogledat, nobenih pik.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 7:38:58   
srki
Še dobro, da so prababice, za kater dvomim, da so se brile, še žive in zdrave in neverjetno, brez vnetij in bolezni, ki jo lahko dobiš, še imaš kosmato.

Pa ni važno no, v katerem stoletju smo, ljudje smo še vedno pač tako "ustvarjeni", da nam rastejo kocine, četudi v 21. stoletju.

In če se noče pobrit, pa kaj pol? Saj vsak je za nekoga čudak, nekdo zaradi britja, nekdo zaradi prehranjevalnih navad......

Jaz pravim, kakor komu paše!

Ne vem, zakaj takšno zgražanje no!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 7:43:03   
Anonimen
lubca tvoj avatar in dlake ne grejo skupi fuj.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 7:46:13   
srki
Lubica moja, kako pa veš ali ne veš, ali se brijem, ali ne.

No, pa da te potolažim, se brijem, samo če se nekdo ne, me pa prav en drek brigauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 7:56:48   
Anonimen
sej se vid da ti vn štrliuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 8:10:22   
kesora
Ja, v bistvu imate oboji prav, nasprotniki in zagovorniki dlak...Res je, da dlake služijo nekemu namenu in res je da današnja družba strmi proti nekemu umetnemu perfekcionizmu
Jaz bi takole rekla, da če ženski paše bit kosmata, naj bo pač kosmata, tudi na plaži, saj če premore dovolj samozavesti jo bo prov mal brigal za vse tiste opazke mimoidočih...saj če se bomo sekirale zaradi ostalih gobcev bo potem kmalu morala imeti vsaka poleg pobritega pač vsega kar se da pobrit še umetne joške, ker mati gravitacija pri skoraj vsaki enkrat zahteva svoje in roko na srce, tud zizki do kolen niso nič manj nagravžni kot dlake izpod bikinija.

Po drugi strani pa, če ženska hoče bit pobrita iz osebnih oz.higienskih razlogov, naj seveda tudi bo, čeprav več ali manj ženske svoje intimne dele na golo ali na črtico...brijejo predvsem zato, da ustrežejo partnerju, saj je večini moškim to res nagravžno.
Ampak tudi ženskam ni najbolj v slast obdelovati ono, predvsem dva oneta tam spodaj, če imata celo džunglo na sebi-pa se moški na ljubo partnerice brijejo?
Ne, to delamo ženske, že skoz celo zgodovino želimo ugajati moškim na tak ali onak način, oni pa so pač popolni taki kot so.
Morda ni res, da se ženske kar naprej obremenjujemo s svojimi kilami, dlakami, lasmi, joški,...Moški se veseleo pogladijo po svojem velikem trebuhu, parkrat rignejo in mislijo da bi vsaka rada z njim seksala, če pa reče da noče, je pa to samo zato, ker je pač fina.A ni tko?
No, seveda govorim na splošno.

Sama se brijem že vrsto let, zaradi sebe, zaradi tega ker imam bolj svež in čist občutek in to je vse.
In ti anonimna, če se hočeš pobrit za na plažo, ne zastopim kaj je tle sploh problem, mislim sej ni tko, da ti dlake ne bojo več zrasle, prav nasprotno, če boš to delala z želetko, bodo še močnejše, še daljše..in to prav kmalu.Tako bo tvoj možek še bolj vesel




_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 8:23:43   
srki
Bravo, Kesora.

Anonimna, kje se kaj vidi, da mi ven štriuser posted image

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 8:33:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kesora

Ampak tudi ženskam ni najbolj v slast obdelovati ono, predvsem dva oneta tam spodaj, če imata celo džunglo na sebi-pa se moški na ljubo partnerice brijejo?
Ne, to delamo ženske, že skoz celo zgodovino želimo ugajati moškim na tak ali onak način, oni pa so pač popolni taki kot so.
Morda ni res, da se ženske kar naprej obremenjujemo s svojimi kilami, dlakami, lasmi, joški,...Moški se veseleo pogladijo po svojem velikem trebuhu, parkrat rignejo in mislijo da bi vsaka rada z njim seksala, če pa reče da noče, je pa to samo zato, ker je pač fina.A ni tko?


Ne sploh ni tko.. user posted image user posted image

Tud mi ne maramo met tako dzunglo.. ampak se pa ne obrijemo glih na nulo.. ker bi mal cudno zgledal.. Noge kosmate.. pol nikjer nc.. pol pa trebuh spet kosmat.. user posted image user posted image  To bi res bla mal bizarno..

In tud se ne tko veselo in ponosno pogladimo po svojem velikem trebuhu.. ker res nismo tok blesavi.. da bi misnli, da bo to nasi zanski fuul seksi..
Tko da nekaj obremenitev je tud pri mozkih.. glede tega.. zihr pa vsaj kaksnih 60 70% manj.. kot pri zanskah. Ker res.. se vcasih obremenjujete za brez veze..
Jebe se nam za 3 kg gor al pa dol.. pa niti ni suhica idealna.. tko da ni treba strmet.. k temu.. Pa cist vsak trenutek tud ni treba.. da jo mate spedenano.. ker pol bi se pa res ze prevec razvadli..

(odgovor članu kesora)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?