|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 13:03:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 13:11:38   
LuNa73
pikica, ti sam pošlji! user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 14:17:56   
pikica36
luna sem ti poslala zsuser posted image ,
sem malo sama računala, ampak ne vem če je prav??user posted image
bom pol primerjala tvoj in moj izračun
po mojem izračunu se ne prekriva  nikoluser posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 14:31:57   
LuNa73
babe, men ni nč več jasn s to metodo.user posted image ... nekej ne štima kot bi moglo! si bom jst pol cajt vzela pa mal preštudirala! Evo, zdej pa se počutim totalno blond... user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 14:34:24   
pikica36
hvala luna! jaz sem dobila isto kot ti.user posted image hm.. to pomeni zdaj , da če jaz to primerjam z mojimi dejanskimi O , se mi ne prikrivajo  celo letouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  pa ne se hecat! js se ne grem več

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 14:49:41   
pikica36
luna naj te še malo zagnjavim, upam da nisem preveč tečnauser posted image user posted image  večkrat si že napisala , da naj na luninem netu izračunamo v katerem znamenju je bila luna v času našega rojstva- kje to najdeš ? jaz namreč ne!! in kaj pol?? primerjaš ?
npr, da je bila luna v kozorogu ko sem se rodila. potem je največja možnost zanositve tisti dan v mesecu ko je luna v kozorogu al kakouser posted image user posted image
kar se tega tiče -pojma nimam!!

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 18:03:19   
LuNa73
pikica moja, dej pust tega jonasa! to je larifari! Tak kot sem napisala že enkrat, kot shujševalne tablete.....user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 19:33:31   
gajka
Pa ne, no, LuNa73! user posted image  A za povrh boš pa še tisto o isti lunarni fazi zdej zanikala? Men se sicer tele lunarne faze trenutno bolj dopadejo kot Jonas, ker precej bolj sovpadajo z mojimi naravnimi O.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 20:36:17   
pikica36
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 20:44:43   
LuNa73
gajka user posted image ...lej men avgusta pa septembra štima (obe primerjavi), oktober pa je čist mim...nisem pa pogledala za naprej! Grem zdaj!user posted image

pikica36 grem še teb vse računat na lunin net... sam men se zdi da maš luno v nekem vodnem znamenju...čak, grem prečekirat!

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: dr. Jonas method
18.9.2007 20:54:21   
LuNa73
tak, odpovedala sem na celi črti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ni mi več jasna.. grem si juter kupit revijo v kateri baje piše ta metoda!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 8:49:04   
lana38
Jonasova metoda nima veze s tem, v katerem astrološkem znamenju je luna v času rojstva, ampak v katerem položaju je luna. To pomeni prvi krajec, zadnji krajec, polna luna in mlaj. Morda vam bo zdaj bolj jasno, saj luna vsak mesec 4 krat izmenja svoj položaj.
Jaz npr. sem se rodila, ko je luna imela svoj zadnji krajec. Iz tega izhaja, da je moja lunina O vsak mesec, ko ima luna zadnji krajec. Če pa vse to sovpada še z biološko O, ki je vezana na menstruacijski ciklus, potem je v tem času kožnost zanositve 99%.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 9:02:05   
gajka
In kje najdeš, v kateri fazi je bila luna v času rojstva?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 9:15:34   
LuNa73
lana38-super si!user posted image user posted image user posted image Ker men so rekl, da v kirem znamenju je bla luna v času rojstva da takrat je kao ta lunina ovulacija! Pa še dva meseca se mi je fajn skladalo! Sem ravn danes si misla čas vzet pa it to metodo preštudirat. Zdaj pa vidim da mi ne bo treba! Hvala!user posted image  Grem zdej te krajce pregledat! Pa da vidim če mi je zdej bolj jasn! user posted image
Evo en velik user posted image , ker si me rešla, da mi ni treba tok mojih možgančkov napenjat! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 9:16:10   
gajka
Aha, našla. Če še katera išče, v kateri fazi je bila luna v času rojstva, najde to na http://www.hko.gov.hk/gts/time/conversion.htm. Izbereš ustrezno letnico in v tabeli poiščeš številko dneva po luninem koledarju.
1 = prazna luna, mlaj
okrog 7 = prvi krajec
okrog 15 = polna luna, ščip
okrog 23 = zadnji krajec

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 9:22:34   
gajka
In imaš prav, lana38! Če primerjam sedaj dneve po luninem koledarju (v mojem primeru sem bila rojena na 5. dan v luninem mesecu), se mi vsi 5. dnevi v luninih mesecih za letos in naslednje leto skladajo z dnevi, ki jih dobim tudi po Jonasu (razlika je max. 1 dan). user posted image  Pa smo končno ''razkrinkale'' tega Jonasa.

< Sporočilo je popravil gajka -- 19.9.2007 9:23:14 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 9:26:48   
LuNa73
dober da je prišla Lana, ker drgač bi me tu doktorat izumle... :)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 9:32:55   
LuNa73
gajka, ka se ti prekriva tvoja biološka s to lunarno? user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 10:00:12   
gajka
Biološka O in Jonas (ali pa lunina faza) sta še nekaj mesecev žal glih kontra! user posted image

Ujema pa se mi vsak 5. dan v luninem mesecu (na 5. dan v luninem mesecu sem bila rojena) z Jonasovimi dnevi. Številko dneva v luninem mesecu sem dobila na http://www.hko.gov.hk/gts/time/conversion.htm. Najprej sem poiskala št. dneva za dan rojstva, potem pa dobljeno številko poiskala v letih 2007 in 2008. In datumi, kjer najdem št. 5 so max. za 1 dan drugačni od tistih, ki jih izračunam z Jonasovo metodo.

Pa saj me najbrž nisi spraševala za tole dolgovezno razlago. Ja, bistvo, ne, trenutno se mi datumi ne pokrivajo, bo pač malo manj možnosti za uspeh. Ampak jaz se ne dam kar tako!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 10:20:21   
LuNa73
gajka..tale biološka O bo kr držala za spočetje! user posted image  sprobej pa še kolk je zaneslijav samo lunina O, baje da 75% user posted image . Pa iskreno, men je tale Jonjas res kr neki.... bejš raj slončkat, pa se ne tok ukvarjat s tem Jonasom!user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: dr. Jonas method
19.9.2007 10:25:27   
gajka
Če si nas pa ti tk zasvojila s tem... Men tut ne gre v glavo, kako lahko ima biološko ženska več kot 1 ovulacijo... Ovulacija se vedno zaključi z mentruacijo, pol bi mogle met tut 2 mentruaciji...

Sem človek, ki verjame znanosti in da bolj malo na duhovnost in druge astrološke zadeve. Ampak bila je pa dobra zabava za krajšanje odvečnega časa...

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: DR JONAS METHOD
19.9.2007 10:46:39   
LuNa73
On namreč trdi, da je verjetnost
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

na strani od dr. Jonasa piše, da naj bi prišlo v času lunine O do nekih spontanih ovulacij in da ima ženska torej več kot 1 O.
On namreč trdi, da je verjetnost zanositve po biološki O le 15%, 80% po lunini O in 99%, če se ti dve O prekrivata. Menda pride ravno zaradi tega tudi do zamud pri porodih, ker se je jajčece dejansko oplodilo oz. smo imele ovulacijo na dan lunine O. Sej pravim, da se mi zdi vse skupaj čudno in skregano s tistim, kar smo se do sedaj učili, vendar nič ne stane probatiuser posted image


Lej gajka, sem ti tole kr citirala... naj bi to takle zgledal... ampak, jaz mam lunino O ravn v času M, tak da ne vem če glih gre to tak user posted image ! Probat pa ni greh! No jst pa duhovnost pa astrologija ravn nismo skregani... ampak vse pa tud ne vrjamem in kr ne vzamem za resnico! user posted image

KAj pa če si zmislimo kako drugo metodo? user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: DR JONAS METHOD
19.9.2007 11:35:40   
pikica36
luna ti si prava astrologinja! daj malo prečikiraj in naredi svojo metodouser posted image user posted image , tako , da nam bo bolj odgovarjala in zraven pasala kot pa jonasuser posted image user posted image

morem že šibat... jau so tečni

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: DR JONAS METHOD
5.11.2007 11:08:11   
mačica1
Ojla. september!
Sva na istem midva sva že skupaj z možem 7 let pa se že dve leti trudiva pa nič.
Bila sve pri Dr.Rešu, na vseh pregledih, sva probala umetno PA NIČ.user posted image user posted image
Nazadnje pa nama pove da nemoreva imetin otrok ker mož nima semenčic.
Nisem še izgubila upanja

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
9.11.2007 20:42:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?