|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
13.7.2007 12:45:04   
ZARA
Me zelo veseli, da imate lepe in večinoma pozitivne izkušnje. Hvala za spodbudne kritike, mi je takoj lažje. Samo še to me zanima. Ali so se otroci z odhodom v vrtec kaj umirili? Moja pupa je strašno živa, namreč... 

LPZ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
13.7.2007 13:19:34   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ali so se otroci z odhodom v vrtec kaj umirili? Moja pupa je strašno živa, namreč... 

LPZ

Ja, to mene tudi zanima.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
13.7.2007 22:16:52   
TeDyBear
-Pozdravček, zara! user posted image
naj ti iz izkušenj - takšnih in drugačnih - povem, da naj te za tvojo pupiko v vrtcu nič ne skrbi, če je živa, je pač živa, slej ko prej se umirijo in sprejmejo "red" v vrtcu user posted image ... Spomni se mojih dveh user posted image , pa sta bila v vrtcu ko bubike, pa noro rada sta hodila. G. bi celo namesto v 2. razred šel raje nazaj v vrtec, ker je bilo baje "bolj zanimivo" kot v šoli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa še to, če boš ti pozitivna pri uvajanju tvoje pupike, se bo to poznalo tudi na njej! In kolikor jaz "poznam" vojo pupiko, se mi zdi, da bo v vrtcu uživala 100/h!!!
Mej se in nočko!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
13.7.2007 22:22:16   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ali so se otroci z odhodom v vrtec kaj umirili? Moja pupa je strašno živa, namreč... 

LPZ


Saj vem, da bom spet kreganauser posted image , da širim negativo, ampak moje izkušnje so take ... saj veš, no ... žive pačuser posted image

Drugače pa je v vrtcu določen režim, ki ga otrok usvoji in spoštuje. Ni mi pa jasno, zakaj zauser posted image , tega ne zna prenesti domovuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
14.7.2007 12:38:29   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja pupa je strašno živa, namreč... 

LPZ


Saj pa ni nič narobe, če je otrok živahen  user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
15.7.2007 8:34:25   
ZARA
TeDyBear, ja upam, da bo uživala - saj to je namen user posted image

Daddy, seveda ni nič narobe, je pa včasih ta njena turbulentnost izredno moteča.

lpZ

< Sporočilo je popravil ZARA -- 15.7.2007 8:35:16 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TeDyBear)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
19.7.2007 11:39:53   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Me zelo veseli, da imate lepe in večinoma pozitivne izkušnje. Hvala za spodbudne kritike, mi je takoj lažje. Samo še to me zanima. Ali so se otroci z odhodom v vrtec kaj umirili? Moja pupa je strašno živa, namreč... 

LPZ


MOj se je nekoliko, ker se tam precej "zdivja" - sicer pa jim zaupam 100%, če ne bi bilo bolje, da sem doma in ga gledam. Po pravici so se mu vse nezgode zgodile doma, v vrtcu niti ena.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 22:08:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
23.7.2007 15:24:23   
Hanna M.
tudi jaz zaupam vzgojiteljicama moje hčere. Obe sta zelo srčni in strokovni. Tudi če se kdaj ne strinjam z njima, mi znata zadevo argumentirati in zelo pošteno povedati svoje mnenje. Na sploh sem zadovoljna z vsemi v naši enoti, kjer so le tri skupine, ki se veliko družijo med seboj. Zdaj ko je čas dopustov in so otroci združeni v eno skupino, ni noben problem, ko se vzgojiteljice in pomočnice menjujejo. Hčera enako rada hodi v vrtec.
Je pa v enoti vzgojiteljica, ki je vodja enote in je bolj energičen karakter pri moji hčeri zapisana kot ta hudauser posted image , ki pa jo ima zelo rada, saj je huda samo na tavelike otroke, ki nič ne ubogajouser posted image .

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
25.7.2007 20:41:56   
Boni3
Popolnoma. Res sta super!

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?