|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 9:24:12   
ZARA
Slisala sem za te hlacke: Sandy line neoprenske kop. hlacke...pa me zanima ce katera ve kje se dajo kupit in koliko stanejo???
Pa izkusnje ce jih imate??


Hvala :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 10:01:43   
Tipi
Ojla.

Poglej na to stran, http://www.plavanje-dojenckov.com
islim, da boš tukaj našla vse potrebne informacije.


lp:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 10:04:23   
malika
Ima jih moja svakinja in ji je žal, da jih je kupila in dala toliko denarja zanje.Ko se tamala polula ali pokaka vseeno steče vse ven.ne vem, jaz sem kupila čisto navadne kopalkice in so čisto ok. Ali pa kopalne pleničke.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 10:04:24   
malika
Ima jih moja svakinja in ji je žal, da jih je kupila in dala toliko denarja zanje.Ko se tamala polula ali pokaka vseeno steče vse ven.ne vem, jaz sem kupila čisto navadne kopalkice in so čisto ok. Ali pa kopalne pleničke.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 10:32:51   
erika
Tudi jaz jih imam, pa nisem zadovoljna z njimi

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 11:20:14   
pravljica
tudi moja kolegica jih je imela...pa ne vem če so jih 2x uporabili...bolje navadne kopalkice, ti pa itak sama približno veš kdaj je mali kakal, da ne bo glih takrat v vodi...mi nismo imeli nikoli nesreče...pa je bla zmeraj kar v kopalkicah

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 14:29:20   
kimi
jaz moram tiste v dm-u kupit sam nisem opazila kašne pleničke notr so le kot kopalne hlačke kam gre pa kakec ali lulanje ?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 14:33:59   
Anonimen
Neoprenske so res brez veze, po mojem samo stane pa nič drugega. Mi smo imeli kopalkice, ki imajo v notranjosti folijo, znotraj pa frotirček, pa so bile čisto v redu. Saj isto teče ven, če se polula, če se pa pokaka, pa drekec ostane znotraj, ravno tako kot pri navadnih kopalkah. Ampak ravno toliko, da te bademajstri prav čudno ne gledajo... ali pa po možnosti še iz vode pošljejo. So pa od Mothercare in ti jih lahko pošljem, ker smo jih že zdavnaj prerasli.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
7.11.2004 14:38:13   
ZARA
ja precej so drage,baje kar 5000 sit :hudicek:,matr so cist nori...
... pol je bols da kr plenicke kupim, pa bo...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
8.11.2004 11:02:13   
india
Mi smo kupili en paketek v DM, pa so pardon na izrazu...čist navaden klump. Bolje je samo kopalkice, saj po mojih izkušnjah še ni noben kakal v bazenu,potem pa daš pač pleničko gor.
Preveč denarja zmečeš vstran!
LP, Miška:bravo::love:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
8.11.2004 12:01:40   
Anonimen
O ja, jaz pa enega poznam, ki je kakal v bazenu... ampak v navadne kopalke.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!!
8.11.2004 12:31:48   
Seven*
Jaz se nebi zanasala na to, da ne bo kakal, ker ce se pokaka placas mastne dnarje, da spucajo... Meni so pa te od DM-a ful ok. In tud mali je bil zadovoljen.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?