|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KAJ likate?
21.7.2007 23:02:43   
rija
samo kakšne fine, elegantne stvari.
dragi si pa srajce lika kar sam. pa še meni kake hlače na robuser posted image  sicer imajo dva user posted image

drugače pa nič.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KAJ likate?
21.7.2007 23:16:42   
Nasy
pozimi likam več kakor sedaj, na primer brisače, posteljnino večinoma samo prevleka za poušter in ta zgornjo rjuho polikam sam zgornjo polovico, ko zložim. Zdaj likam najbolj nujno, majice-če jih obešam in poberem jaz, pol ne rabim likat, le lepo zložim in je, moj si pa službene srajce lika sam

včasih, v dijaških letih sem vse, sam res vse likala, gate, štumfeuser posted image ma to je blo takrat, ko sem v nedeljo cel dopoldan pakirala potovalko za v dijaški dom, pol ni blo treba druzga delatuser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: KAJ likate?
21.7.2007 23:20:22   
Barbara111
Vse razen brisač in nogavic likam.
Lp.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KAJ likate?
22.7.2007 6:33:22   
lelaval
Včasih sem tudi jaz likala vse (razen brisač in mojih spodnjic ter šumfov), danes pa le še rekdokatero stvar zlikam. Pač obesim tako "specialno" user posted image  in takoj,  ko poberem zložim.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KAJ likate?
23.7.2007 11:23:05   
CeluLitka
Jaz likam majice, srajce, hlače pa od tamale cunjice, v glavnem tisto, kar se vidi navzven. Ostalega niti pod razno.
Takoj pa vidim na kom drugem, če nima zlikanih oblačil. Že mogoče, da ni zmečkano, se pa vidi, da ni polikano. 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KAJ likate?
23.7.2007 11:32:39   
Anonimen
js sem nardila že celo študijo iz trega peglanja in sušenja in oh in sploh. v glavnem sušim v sušilcu in kadar so cune posušene v sušilcu (kjer sušpim vse razen volne) potem so mehke in voljne, sploh brisače so zakon. tako brisače samo zložim, kot tudi vse ostale cunje od tamalih, razen če res ni kak čuden material da čist pomečkano ven pride, zrovnam tudi pižame, spodnje perilo, nogavice, đersi rjuhe in zmečkanke pojsteljnine. ostalo likam..se prav vrhnja oblačila ..kavbojke iz sušilca pridejo kot bi jih kravi iz rit potegnu in takih ne morš oblečt naprimer. likala sem tut navadne švic t-shirte. no zdele mi pa neki sušilc štrajka in sem začela na štrik sušit pa da še mal štrom pršparam. brisače so trde k dile da je groza in strah, lepo pa se zložijo švic t-shirti in jih ne peglam več, peglat pa morm zdej skor vse otroške majčke, ker diorekt iz štrika se mi zdijo preveč pomečkane pa lepo obešam, poleg tega mi gre pa najbolj na jetra ker se pač na vsaki majci pozna črta od štrika. hudič a to vs nč ne mot da maš pol čez joške žrto k bi mu majco na rob??!! user posted image

(odgovor članu CeluLitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KAJ likate?
23.7.2007 11:38:54   
orhideja75
tudi jaz ne likam vsega. pozimi, ko sušim v sušilcu, je več ali manj vse samo za zložit. mogoče pride kakšna stvar, ki jo je potrebno zlikat. poleti pa likam skoraj vse.
nikoli pa ne likam:brisač, spodnjega perila, nogavic, posteljnine, pa kakšnih puloverjev.
ostalo se pa pri nas kar lika. sem ravno včeraj čisto vse zlikala. sem bila zeloooo pridna.
tako, da so omare spet polno nabutane s cunjami.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
23.7.2007 13:22:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 7:13:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: KAJ likate?
24.7.2007 8:04:08   
maruškaŠ
Perilo iz stroja najprej fajn stresem, zložim na 2 ali 4 dele (cca) in ga položim nazaj v košaro za kakih 10 minut. Šele nato ga obesim - lepo ravno. Tako perilo se ful lepo posuši in je velikokrat kr za zložit.

Ne likam posteljnine, brisač, nogavic, sp. perila,..... in perila, ki se lepo posuši in se lahko kar zloži.

Če mam pa čas pa včasih zlikam tut kaj kar ne bi bilo treba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: KAJ likate?
24.7.2007 10:08:00   
ammra
Ene ste pa res face. Jaz likam samo srajce in kakšne majčke, gat pa res ne likam. Pravijo, da jih je fajn poparit ampak če so že prekuhane... Res ne potrebujem dodatnega dela.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: KAJ likate?
24.7.2007 13:22:58   
Taula
Likam vse razen nogavic.user posted image Sp.perilo likam zaradi preventive. (glivice)

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: KAJ likate?
24.7.2007 21:16:58   
CeluLitka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Likam vse razen nogavic.user posted image Sp.perilo likam zaradi preventive. (glivice)


Kakšne glivice?user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: KAJ likate?
25.7.2007 20:58:45   
čaki
čim manj- majčke in kake hlače user posted image user posted image user posted image

še mi ne da user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: KAJ likate?
26.7.2007 10:20:52   
Maxica
Likam vse, od a do ž. Mi ni problema likat, tako da se ne pritožujem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: KAJ likate?
26.7.2007 15:34:46   
solatja
praktično nič. za tamalo smo samo enkrat prelikali vsa oblačila in plenice (aja, in pred prvim pregledom v posvetovalnici user posted image user posted image ), medtem ko si mož sam lika (se pritožije, ampak glede na to, da je tega navajen že od prej, se ne damuser posted image user posted image ). tako da ne likam nič, razen občasno kake elegantnejše stvari (srajce in kake lepše hlače).

delam pa tako kot bambina in Saša (takoj, res takoj, ko se opere, obesim in čimprej tudi poberem in natančno zložim... mislim, da ni bistvene razlike, če dam lepo poravnano in zloženo majco v omaro, kot pa če jo prej polikam, poravnam in zložim user posted image user posted image user posted image je pa res, da sem nekoliko spustila kriterije, pa tudi mož jih je user posted image user posted image  
pa pazim na materiale, ko kupujem oblačila. itak se pa v avtu in s sedenjem vse takoj zmučka in nehče si ne razbija glave, al sem zmučkana zarad tega al zato, ker nisem peglala.user posted image user posted image če pa se kdo ddejansko s tem ukvarjauser posted image user posted image user posted image , potem  mu pa res morem pustit to veselje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: KAJ likate?
3.8.2007 23:11:10   
Shorty_
Likam vse razen nogavic in sp.perila (pa še to en del)user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: KAJ likate?
4.8.2007 0:36:04   
Anonimen
Se pridružujem odgovoru.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: KAJ likate?
4.8.2007 0:37:09   
Anonimen
AJa, se strinjate, da je moški ogledalo ženske? Češ, da če hodi zmučkan po svetu, da je za to kriva ženska?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: KAJ likate?
4.8.2007 1:18:57   
Marogica
Nič ne likam. Nosimo likarci. Pa še to ne vse, ker dosti stvari kar sama s štrika "dol" zložim in direkt v omaro. Da bi pa gate in nogavice likalauser posted image  Niti v sanjah.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: KAJ likate?
4.8.2007 10:14:22   
ellie
Likam samo ovratnike na srajcah in kakšne žepe na hlačah (tisti, ki se zapirajo preko)...res pa, da imam sušilca. Je bil vreden svojega denarjauser posted image  ker meni se še perila iz sušilca ne da ven vzet, kaj še, da bi likala. Tudi likalnik sem kupila tisti s postajo (je bil kar drag), da samo paro čez oblačilo spustim, pa je zlikano. Imam pa vsa oblačila na obešalnikih, razen spodnjega perila in zoknov. Se mi zdi, da se tako manj zmečka...

Lp

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: KAJ likate?
4.8.2007 10:27:04   
Nasy
obesit moraš tako, da ni ščipalk videt, jaz velikokrat-če ne piha glih burja obesim majico kr na pol ali pa tko, do rokavov, pol ne rabiš nč s ščipalko prpinkat ali pa, če prpnem s ščipalko, vedno tam po robu pod rokavom

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: KAJ likate?
9.8.2007 15:42:22   
maliva
AJa, se strinjate, da je moški ogledalo ženske? Češ, da če hodi zmučkan po svetu, da je za to kriva ženska?


To mene tudi večkrat spreleti, ko kakšen T-shirt samo zložim, pa ga dam na čakanje , se pravi na kup za likanje..... Vendar ga ponavadi prej vzame s kupa, kot pridem jaz do kupa s peglo.....

_____________________________

Če smrdiš po opicah, še nisi Tarzan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: KAJ likate?
9.8.2007 16:01:02   
hrchy
pri nas doma smo tudi vse likali, ko sva sla pa z mojim skupaj zivet, mi je pa pokazal to foro - iz stroja takoj mocno strest pa na strik.
Tako da zdaj likam samo tisto, kar je RES potrebno (njegove srajce, bluze, kaksne hlace) - ponavadi zjutraj pred sluzbo. Nic majck, t-shirtov, sp.perila, rjuh, brisac... stumfov...user posted image user posted image user posted image (to sem itak sele tukaj na forumu prvic zasledila).
Odtisu strika cez prsi se pa tako izognem, da obesim obcutljivejse majcke cez okvir susilca, ki je iz debelejsih cevi. Vse tiste majcke, ki so res ozke, se pa itak na meni raztegnejo, da ni videt gub user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: KAJ likate?
9.8.2007 16:18:06   
Anonimen
Hm, jaz likam...

takoj ko so cunje oprane jih močno "stresem" in jih obesim čez sušilo (ker stroja še nimamuser posted image ) , T-shirt majice in srajce pa kar na obešalnik obesim in jih tako posušim - ravno zaradi črte ki je poznat ob pregibu!

ko se posuši, je še vedno malo zmečkano in me moti...

sicer likam samo T-shirt, srajce, kavbojke in kakjšno mojo majčko. vse ostalo je od lubija... ne likam pa brisač, posteljnine, ipd

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?