|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Potrebujem pomoc!
20.9.2007 7:47:57   
nanaa
Živjo Lindy,

jaz sem bila v Trbovljah na histerskopiji ( grem še enkrat, nazadnje je bil samo pregled in so mi odkrili 5 milimietrov pregradeuser posted image  ravno toliko, da moram odstranit saj sem imela že enkrat SS).
Jaz sem se tudi doma sam pobrila, tako, da se kamot sama, potem ti samo pogledajo če si se ok user posted image . Potem te začnejo pripravljati, dobiš nek rjav sirup za spit, pa 1 l Donat in ful moraš piti, potem pa gre seveda vse iz tebe. Naslednji dan greš k zdravnici, da te pregleda potem pa počakaš da te pokličejo.

Povej še ti ali si morala jesti kontracepcijske tablete 1 mesec?
Kateri zdravnik te bo pa operiral?

Držim pesti, mene čaka to v novembru.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Potrebujem pomoc!
20.9.2007 12:26:50   
lindy
Ne nobenih tablet mi ni blo treba jest, menstruacijo imam konec verjetno v soboto in to je to, joj kateri zdravnik me bo pa operiral pa res ne vem, ker sem se naročila po telefonu in nisem nič spraševala!lp

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Potrebujem pomoc!
20.9.2007 14:21:17   
nanaa
Kako veliko pregrado pa imaš?

Bom držala pesti, da bo vse ok, potem pa te prosim, da poročaš kako je bilo.
Mene je takooo strah.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Potrebujem pomoc!
20.9.2007 15:56:44   
Nasy
Punce, držte se! Meni so v aprilu odstranili pregrado 2 cm veliko. Na posegu sem bila v LJ in sem lahko šla domov že isti dan. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Potrebujem pomoc!
20.9.2007 16:56:25   
Anonimen
Pozdravljene, tudi midva že nekaj časa neuspešno delava na user posted image , zato sem se naročila na pregled (UZ). Zanima pa me ali pregrado lahko ugotovijo samo z UZ-jem, ali kako? Mislim kakšen pregled je še treba opraviti, da vidijo, če je vse OK?

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Potrebujem pomoc!
20.9.2007 17:36:39   
Nasy
Ja, pregrado odkrije tvoj G z UZ, mora biti pa v pravem času, ker se vidi samo v določenem delu cikla! 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Potrebujem pomoc!
20.9.2007 20:24:25   
lindy
Ja moja g mi ni nič povedala kolk je velika, bojo to vidl verjetn v bolnici, sicer me pa ni strah nič in že komaj čakam, da bo to za mano!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Potrebujem pomoc!
24.9.2007 15:12:08   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

Hm Baguska, a nisi mogoče zamenjala z zarastlnami? Ker so meni tudi namreč rekli, da je pregrada prirojena in se ne ponavlja, zarastline pa in nastanejo ponavadi zaradi močnih vnetij ali raznih operacij v trebušni votlini...

je pa tudi malo odvisno od posega kdaj lahko potem greš spet v akcijo...

lp,
tinka



Ne user posted image user posted image user posted image  Jaz recimo imam zarastline na desnem jajcniku... In to ravno zarad operacije. In to take zarastline, da jajcnika na lapari sploh najdu ni user posted image user posted image user posted image  Pregrada pa je meni reku G, da se vcasih kar zaraste brez razloga in tudi ko jo odstranijo, se lahko spet nazaj zaraste. In to kar precej hitro... user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:11:08   
lindy
Evo punce, šla sem v nedeljo na odstranitev pregrade, prišla sem domov danes, postopek je res neboleč, edino kar je neprijetno je slikanje maternice, drugač pa me ni nč bolel in je vse vredu, operiral me je dr.Pogačnik, pregrada je bila bolj majhna, zato punce, ki vas to čaka sploh se nč ni treba bat, ker nč ne boli, razen ležanja v bolnici, kar je blo men najhujš!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:20:03   
baguSka
postopek je res neboleč


so ti delali na zivo!?user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:20:21   
nanaa
Hejj Lindy dobrodošla nazaj:), sem že gledala če si se kaj javila :).
Potem praviš, da ni bilo hudega, slikanje maternice ?? Kaj so ti pa delali?
Kdo te je pregledal pa na sprejemu? IN kdaj greta lahko v akcijo?user posted image

Jaz gremo tudi po ob koncu M, se pravi okoli 14 oktobra.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:22:03   
nanaa
Boguska ta poseg delajo pod narkozo.
Meni je tudi rekel G., da je pregrada prirojena stvar in, da se ti ne naredi kar tako.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:24:25   
lindy
Slikanje maternice je taka neprijetna bolečina, kot bi imel full močno menstruacijo, čudna bolečina, ampak traja samo kakšno minutko, tko da tud ni tolk hudo, jah v akcijo je rekel da greva lahko čez kakšna 2'3 ciklusa, sam ne vem, če bomva zdržalam, ker berem tuki gor, da so že po prvem ciklusu zanosile, itak pa vsaki drugač povejo, sprejel pa me je dr. Čuk. In res ni nič hudega, nič ne boli, ja seveda so mi dali narkozo(masko in pa v žilo), tko da se ni reba čist nč bat, kr pogumno!

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:25:41   
baguSka
Boguska ta poseg delajo pod narkozo.


Aja.. nism stekala. ker si ac pisala, da je blo nebolece.. sej pod narkozo pa itak ne cutis, ne!?user posted image  sej so tud men delal ze pod narkozo.. pa spet me caka cez 14 dni..user posted image  ampak mene je pa po posegu bolel fuuuuuuuull, pa se dons me boli.. pa sem mela operaciji 3.7. da ne govorim kok casa sm krvavela.. takoj po operaciji 20 dni.. zdej pa kr 25 dni..

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:26:41   
lindy
Ja tud to se na žalost dogaja, ampak drugač več ali manj pa je tako kot je blo pri meni!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:28:13   
lindy
baguSka je pa res, da če si imela še kaj več kot histeroskopijo je pa bolj boleče, ponavadi pa samo hsc ni nič hudega, je bolj rutinska operacija!

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:31:00   
baguSka
baguSka je pa res, da če si imela še kaj več kot histeroskopijo je pa bolj boleče, ponavadi pa samo hsc ni nič hudega, je bolj rutinska operacija!


ja, verjetno.. ce si normalen.. jaz ocotno nisem, ce je blo neuspesno.. se maternicni vrat mi je mogu zasit.. me prou firbec matra kaj bo zdej iz vsega tega..user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:38:22   
lindy
Joj si ti ena prismoda, verjetno si čist normalna, ampak to je čist odvisno od člveka d človeka, pa sej bo, boš vida, držim pesti zate, sam optimistična moraš bit!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 13:55:46   
baguSka
Joj si ti ena prismoda


hvala user posted image user posted image user posted image

sej lohk da sm jst se nekak normalna... ampak moja rodila pa definitivno niso... user posted image  prvo kot prvo enga jajcnika sploh nimam, kot drugo mam pa se tok neelasticno pa trdo maternico, da me tud operirat ne morjo... user posted image  bom vidla kako bo zdej v drugo... itak sem optimist... ampak strah me je pa full, ker nazadnje ko sem se zbudila sem bla full dobre volje, potem pa mi rece, da mi sploh ni mogu nc narest... groza, vse mi je porusu... tko da mam zdej spet ta strah v seb, da bo tko... da pac nimam te srece... hvala bogu mam vsaj veze da sem hitr na vrsto prsla in mi ne bo treba cakat, tko da se vse skupi mocno skrajsa... se najraj od vsega bi si seveda zelela, da bi takoj po naslendji operaciji uspesno zanosila in seveda donosila... brez epruvete.. user posted image  ampak to je itak zelja vseh.. sej vem..

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 14:03:06   
nanaa
Boguska sej bo boš vidla :)), kdaj pa greš na histeroskopijo in kam?

Lindy to sem prvič slišala, da ti slikajo maternico. OK bomo videli, sej že tut komaj čakam da grem. Jaz sem tut slišala da po prvi M. lahko greš v akcijo.
In sedaj imaš še bolniško?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 14:06:38   
baguSka
Boguska sej bo boš vidla :)), kdaj pa greš na histeroskopijo in kam?


9.10. moram bit v LJ porodnisnici... operacijo pa bom verjetno mela naslednji dan, ce bo tko kot je blo julija.. upam da bo.. full upam da bo.. sej to je pa tud vse kar mam..user posted image  upanje!

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 14:17:24   
nanaa
Boguska jaz pa okoli 13 oktobra samo grem v Trbovlje, pa si piševa, ko bo mimo user posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Potrebujem pomoc!
26.9.2007 14:22:17   
baguSka
Ok.. user posted image  Ko se sestavim. Julija ko sem bla, sem en teden komi hodila.. sem komi zivela. 20 dni krvavela.. Zdej se je pa vse skupi spet ponovil. Sem 28.8.dobila krvavitev (kao M, ceprav mi je G potem reku da ni) in je trajala do 24.9. zdej bi pa mogla spet M dobit.. vsaj do jutr, ker ce je ne, moram it spet do G, potem pa vprasanje kaj bo z operacijo...!? upam mocno, da mi je ne bojo prestavl.. Ze tko se vse full caka!user posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Potrebujem pomoc!
27.9.2007 8:14:13   
nanaa
ooo boga user posted image , upam, da bo sedaj boljše in da te ne bo preveč bolelo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Potrebujem pomoc!
27.9.2007 13:31:54   
baguSka
evo, dobila M... zdej samo se upam, da bo v sedmih dneh fertik...user posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?