|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI avgust,september
6.8.2007 21:47:51   
pikovit
No vidite punce da je že čas da se že enkrat spoznamo.No kdaj se dobimo?Mislim da je že čas ,da se kaj zmenimo.

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF-ICSI avgust,september
6.8.2007 21:51:00   
zalazoya
oj punce,

dons ste se pa razpisale, včeraj sem vas kar malo pogrešala.

Pikovit dr. Reš je res CAR včasih ga moraš majčkeno preslišat drugače je pa strokoven, realen, ni čakalnih vrst, dela itak skoz, vedno ga lahko pokličeš na mobitel, ne mara jamranja in nažalost ni narkoze ali pa ketonala pravi, "sej rodit boste tud šla gospa", mogoče če bi res rekla, da ni za preživet, da bi se dal kej zment, ne vem jaz sem kar zobe stisnila, pa bolniških tudi ni, vsaj mislim razen če je kej fajn narobe. U glavnem jaz sem zadovoljna. V prvem postoku nama nažalost ni uspelo, imela sem celo 10 lepih blastocist  3 x ET eskimčkov. V glavnem ne bo ti zbujal nobenih lažnih upov, je zelo direkten. Večina se mi zdi zadovoljna z njim, nekateri imajo pa slabe izkušnje, sej pravim z rezervo ga moraš jemati, njemu je to rutina, nam pa sej veš, kaj čem ti razlagat, zelo občutljiva tema, a ne punce ? Moževa teta tudi ni mogla zanositi in je hodila k nemu več kot dvajset let nazaj je pa zanosila potem po naravni poti ne vem če so takrat že delali umetne po mojem bolj začetki in on je tam od začetka. Vem, da si imela par postopkov tako da dvomim, da te lahko kaj preseneti, si že dobila trdo kožo, vsekakor ti pa želim veliko sreče. Sprememba vedno koristi.

Sayuri, tvoj sinček je res luuuštkan, vidim da ste uživali upam, da si se odpočila, vem da so hudi časi za tabo, hvala za spodbudne misli.

Drage srečke user posted image  veseli me da ste še vedno z nami in nas spodbujate v tej težki borbi.

čau

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF-ICSI avgust,september
6.8.2007 21:55:27   
zalazoya
Upajoča

kar pivo bo treba piti user posted image , kaj pa pivski kvas? sam men je tud to zanič, baje je alkohol v majhnih količinah celo zaželjen, ne vem kaj pravte punce. Mogoče kašen radler? Mah jaz bom kar kakšen pirček zvrnla, user posted image .

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF-ICSI avgust,september
6.8.2007 21:57:39   
soncek.djukelica
čerčka,

upajoča, držim pesti za nov postopek! user posted image  Kakšno pivo tudi pomaga, čeprav ga jaz nisem prakticirala! Lahko poskusiš z tistim,ki ima limonado zraven!Pa v drugi fazi postopka, ko začneš z injekcijami za rast foliklov!
Pikovit, ti si pa najbolj ogreta za srečanje! Jaz bi raje septembra! za mesto zbora, ja nekje na pol poti med Lj-Mb! da bo koza cela in volk sit! Mene bo pa sayuri pobrala v lj!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF-ICSI avgust,september
6.8.2007 22:07:52   
pikovit
Ja veš da sem.O vsaki sem si že ustvarila podobo in že komaj čakam,da se vidimo.user posted image Bomo spile kakšen pivo.Sem kot kakšen otrokuser posted image user posted image user posted image .
Zalazoya hvala za tvoje informacije.Te bom še kaj potrebovala.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF-ICSI avgust,september
6.8.2007 23:00:23   
pikovit
Koalca kje si kaj?Mišek13 moraš dati na seznam septembra.Ima zamrznjenčke.Upam da nisi jezna ker sem videla da je nisi napisala in ti rekla.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 9:00:31   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

čerčka,
Mene bo pa sayuri pobrala v lj!user posted image


Zmenjeno user posted image user posted image user posted image

Jaz se tu strinjam, da bi se dobile kje na pol poti. Recimo Celje? A ni blanč od tam?user posted image  Bi ona kak lep plac zrihtala user posted image user posted image .

Koala, mogoče sva se pa že kje srečali, da se ti znana zdim user posted image . Čeprav po SV delu Slovenije nč ne hodim, mogoče kak moj duh tja zajadra user posted image . Sicer pa imam jaz občutek, da vas tlele že kar vse poznam. user posted image  PA čeprav ne vem, kako zgledate, kake so vaše navade.... vse smo z enakimi problemi tukaj in to nas veže.user posted image

Hvala za pohvale mojega sina user posted image  Jah lep in pameten je po mami user posted image user posted image user posted image . Po očetu ima pa trmo in delovne navade user posted image user posted image user posted image

Pikovit, zalazoya ti je ful dobro napisala o dr. Rešu. Z vsem se strinjam. Ko sva bila midva prvič na razgovoru, sem bila ful razočarana, ker je bil preveč direkten in ni popolnoma nič olepševal stvari. Saj veš, da bi človek rad slišal, da obstaja kakšna "čudežna rožca", ki pozdravi neplodnost in hopala, naslednji mesec bom že user posted image . Besede, ki jih izreče dr., da drugače kot umetno ne bo šlo, te kar postavijo trdno na realna tla in vsaj meni je bilo zelo hudo. NA drugem razgovoru se je veliko bolj poglobil in pol ure smo čvekali notri. Potem je bil vedno ok. Celo pohecat se zna. user posted image  Je pa res, da punkcijo dela "na živo" - torej brez protibolečniskih sredstev. Če zaprosiš zanj, ti bo ustregel. Mislim, da je kar nekaj naših punc prosilo za ketonal in ga tudi dobilo. Bolniške on ne daje. Razen če se zmeniš s svojim zdravnikom. Jaz sem bila na bolniški od punkcije do transferja, potem sem pa normalno delala.

upajoča,pivo baje v MBju celo priporočajo. Seveda brezalkoholno.user posted image  JAz ga nisem ila, ker mi ekstra smrdi. Sem pa jedla laneno seme. To je bilo veliko bolj prijazno do mojega želodca user posted image

Pogrešam Shuko, ijo, Bety upa in Pikouser posted image  Kaj veste, kje so in kako so?

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 9:21:19   
soncek.djukelica
jutro,

sayuri, sem vedela,da boš za to!user posted image  lepo te je brati!user posted image
Mi smo že bili v trgovini, tudi zajtrk je že pod kapo,zdej pa le kavo pijem! Nisem se ji odpovedla, spijem eno na dan z mlekom, zjutraj in mi prav paše!user posted image




_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 9:25:02   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

jutro,

sayuri, sem vedela,da boš za to!user posted image   
zdej pa le kavo pijem! Nisem se ji odpovedla, spijem eno na dan z mlekom, zjutraj in mi prav paše!user posted image


Sonček, saj veš, da ni problema. Jaz bom itak do Lj mogla z avtom priti user posted image . Če je še kaka kandidatka, naj se mi javi. Še dva placa sta frej.user posted image

Kar se pa kavice tiče-ena nima kaj škodit. JAz sem jo pila v prvi nosečnosti že zaradi nizkega pritiska. No...sicer mi je potem zasmrdela, ko mi je bilo slabo, ampak mi je tud dr. rekel, da pitje kave v zmernih količinah ne škodi. Zato na zdravje user posted image



(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 9:37:44   
soncek.djukelica
meni pa user posted image  ni še zasmrdela, tale jutranja mi je pa zmeraj pasala! pa veš, kaj je zanimivo, moj pritisk je bil zmeraj nizek, 100\60 ali tu nekje! sedaj pa, ko hodim na kontrole, pa vidim,da se je normaliziral! je kar normalen!
No, spodnji se kaj dosti ne spreminja, zgornji pa se je dvignil!
Bravo moje bejbice!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 10:06:54   
šemalo
oj, punce....kako lepo vas je brat....tko razposajene.....ko mali otroci...

mene dajte v vrsto konec septembra, po tečki rdečki

to je moj prvi postopek, ne vem, za kakšnega se bo zdravnik odločil (dr. Drobnič)

en poletni pozdravček vsem....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

o, beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi...(SHAKESPEARE)

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 11:43:08   
pikovit
Šemalo dobrodošla pri nas.Dr. Drobnič je zelo ok.Je zelo nežen in korekten dr.Tako da si neletela na dobrega zdravnika.
Na kliniki največkrat začnejo z dolgim postopkom.Ker ga imajo tudi najraje.Pravijo da je največ uspehov in pa tudi najbolj ga imajo naštudiranega.
Gre pa približno tako:
na 22.dan ciklusa se začne
-določijo ti terapijo(suprefact,gonal) najprej suprefact prejmeš inekcije daješ si po kožo cca.14 dni
-na 14.dan ti naredijo uz in dajo še gonal
-tako da sedaj boš jemalo oboje hkrati zopet cca. 10 dni
-po 10 dneh prideš na kliniko ti naredijo uz in vzamejo kri
-naslednji dan največkrat ponoči dobiš stop inekcijo
-čez dva dni punkcija(če si občutljiva reci za ketonal inekcijo v rito)
-čez 5 dni transfer


Imaš pa še drugo varianto ti določijo terapijo(cetrotid,gonal)
kratek postopek začneš z inekcijami na 2. dan menstruacijskega cikla
-7.dan menst. cikla prideš na uz
-če vse poteka kot mora dobiš 7,8,9 dan cetrotid
-na 9 dan stop inekcija
-11.dan punkcija
-15.dan transfer



Imaš lahko tudi druge terapije z zdravili vendar se mi zdi da je postopek približno isti.Želim ti velio sreče in user posted image

(odgovor članu šemalo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 12:12:49   
zalazoya
oj

sam na brzino iz službe da vas pozdravim,

pikovit a smo že pravi dohtarji ratal user posted image . Še dobro da se imamo.

Kaj je s tem srečanjem?

Jaz mam dons Reškota komi čakam, bom poročala zvečer.

čau

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 12:18:53   
pikovit
Ja zalazoya poročaj nam zvečer mimogrede mi pa še napiši njihov tel. in uradne ur kdaj lahko pokličem.

(odgovor članu zalazoya)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 12:30:41   
Skye
Dobrodošla šemalouser posted image

zalazoya dosti sreče danes pri Reškotuuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 13:05:38   
sayuri
zalazoya, fajn se zmente pri Rešu in ne pozabi poročat. Saj veš, da vsako poročilo komaj čakamo.

pikovit telefonska ambulante v Dravljah je 01 510 68 00. JAz ponavadi kličem okrog dveh, treh popoldne. Lahko pa že zjutraj ob 7h pokličeš. Sestra ponavadi pride že nekaj pred sedmo . Direktna številka mobi od Reša pa je 041 667 482. Jaz sem ga na mobi klicala samo takrat, ko mi je to naročil. Drugače vedno kličem v ordinacijo. Če slučajno v ordinaciji ni nikogar, te direktno veže na njegov mobitel. Ne vem točno, kakšen je delovni čas. Vem, da vsak dan dela od 6 -8h v Dravljah, potem šiba v Postojno, kjer opravlja punkcije in transferje. Mislim, da ob 14h začne zopet delat v Dravljah in konča ob 18h. Naj me katera popravi, če ni tako. user posted image

Skye, tud ti kmalu začneš s pikanjem, a ne? Jaz se te še od prej spomnim in vem, da si "stara borka"user posted image  Držim pesti, da tokrat uspe user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 13:19:03   
Skye
sayuri  žal mi je za tvojo pikico...je zdaj med user posted image  in pazi nate.

Ja jaz sem pa že kar "fosilka" jauser posted image ...13.08 začnem z špikanjem.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 13:32:52   
pikovit
Sayuri 100x ti hvala

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 13:58:29   
soncek.djukelica
dober dan,

kok je tale forum koristen!če  ne veš,kaj narediti, če nimaš kontaktnih št. potem je tukaj nekdo,ki ti lahko pomaga!
jaz lahko postrežem z info. ki se tičejo GK v LJ!
ko hodim na redne mesečne kontrole v leonišče,je na desni strani GK, tam kjer je cela zadeva potekala! Zmeraj, ampak zmeraj pogledam v tisto okno, kjer so mi delali punkcijo in transfer in si rečem,da tam sem dobila svoje user posted image user posted image !
Zaželim srečno tistim puncam,ki so trenutno tam!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 14:06:37   
sayuri
Sonček.d (pismu in ta tvoj nick user posted image user posted image ), prav zato  je forum tok fajn. JAz sem se tukaj ogromno naučila, ogromno izvedela, spraševala takšna in drugačna neumnauser posted image in malo manj neumna vprašanjauser posted image .  Sem bla čisti nevednež, zdaj pa že sama svetujem user posted image . No, da ne govorimo o tem, koliko mi je in mi še punce na forumu psihično stojite ob strani.  user posted image  Toliko lepih misli, vzpodbud, veselja, joka, nasmehov in takšnih in drugačnih trenutkov delite z mano....user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 14:26:20   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: zalazoya

nažalost ni narkoze ali pa ketonala pravi, "sej rodit boste tud šla gospa"


Vraga user posted image , mene je druga punkcija bolela dost bolj k porod. Resno.
Ampak kaj čmo, je treba dat skozi in potrpet. In bom (še) user posted image , pa ve tudi user posted image .

(odgovor članu zalazoya)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 14:54:48   
soncek.djukelica
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Sonček.d (pismu in ta tvoj nick user posted image user posted image ), 


user posted image user posted image user posted image user posted image , a še kar ti dela težave? jaz sem pa mislila,da si se že navadila!
Goya, a punkcija te je bolela bolj k porod!user posted image user posted image user posted image  Pa kot si rekla, za user posted image  smo marsikaj pripravljene potrpet! Jaz bom kar za dva!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 15:21:28   
koala

AVGUST
BORKE ZA user posted image

  • anonimna(zamrznjenčki)
  • upajoča(2.ICSI;PO, dr.Reš) 5.+6.8 začetek špikanja z dipraheline, 6.8nadaljevanje z menopurjem
  • Skye (1.ICSI; MB; dr.Gavrič)- papa Femodene, štart z injekcijami 13.8, predvidena punkcja 5.9
  • barbarela77(1.IVF;MB,dr.Gavrič) razgovor 16.8
  • mandarinca ( 3.IVF;MB, dr.Gavrič) začetek špikanja 27.8




SEPTEMBER
    BORKE ZAuser posted image
  • Goldy
  • Gita14 (2.IVF;LJ?, br.Bokal) razgovor 29.8
  • cati (ICSI;MB) začne papat Femoden konec avgusta, štart z Diherline septembra, punkcija predvidena po 17.10
  • zalazoya(2.IVF;PO, dr.Reš) razgovor 7.8
  • gold fish (LJ) zamrznjenčki
  • blanč
  • Ana_P razgovor 17.8; začetek postopka september
  • MIŠEK 13 (zamrznjenčki, Dubaj?)
  • šemalo (1postopek;LJ,dr.Drobnič)



user posted image Navijačice:
pikovit, sulfinija, koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image , citrončica, Staša1user posted image gloria, konina, sayuri




Punce dajte še napisat kateri zdravniki bo vodil postopek, kje opravljate postopek, pa terapije ne pozabit.
Ostale datume pa bom vpisovala ko jih bote sporočale.


Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj sfulala, je že veliko bork.

Za srečanje sem jaz definitivno, Celje tud meni paše, samo nekaj a nameravate zbrat datum med tednom al med vikendom, ker zaćetek septembra imam jaz že vikende zasedene.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 16:11:21   
citrončica
O,vidim da se res za srečanje meniteuser posted image ,jaz bom tud mela plac v avtu..iz gorenjske,če se boste pred septembrom dobile,ali pa kasneje,ker pa dopust res že težko čakamuser posted image ,grem pa prvo polovico septembra!!
Je pa zelo simpatično,ko si o nekom narediš predstavo,potem pa ga spoznaš..na žuru v MB,kjer smo se dobile iz sosednje teme,je bilo prav superuser posted image ,10punc,katerim ni in ni zmanjkalo tem za čvek!!
Sicer pa glede na to,kolk že tu vsak dan napišete in imam "domače branje",ko pridem domov,da sem seveda na tekočem,ni dvoma,da bo srečanje enkratnouser posted image !!

Še eno vprašanje za tiste,ki ste hodile že na kliniko in h Rešu:
ste se kar odločile in zamenjale,kako pa ste vso dokumentacijo ven dobile??niso komplicirali??

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF-ICSI avgust,september
7.8.2007 21:16:42   
sayuri
Le kje je zalazoyauser posted image  A ni obljubila, da se zvečer javi in pove, kako so se zmenili pri Rešu? user posted image  Ma spet sem preveč firbčna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?