|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI avgust,september
1.10.2007 22:44:54   
gold fish
pikovit - a to pokličeš kar sestre III in prosiš za Janjo ali Andrejo? Imaš mogoče tel.št.?   Janja je tista z očali in kratkimi svetlimi lasmi?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 7:34:23   
Pija76
oj punce kok ste se razpisale!!!
Kajsica dobrodošla med nami!!! Tomaževič je res fajn dohtar na GK res čudaški v nezavest ampak se mu po mojem mnenju tolk mudi nam pomagat da pr njemu kar hitr čez prideš, jaz sem tud dobila papirje tolk hitr da sem mislila da moram še kake počakat in sem pol še čakala 3 mesece, ko pa ni nič več pršlo sem pa pogledala za kaj pravzaprav so te papirji in ugotovila kot pravi Tomaževič vstopnica za tekmo!
 
Pika 74 in Gold fish: okna so zamenjana na GK, to je pa tud vse kar so naredil, vsaj tam k se IVF odvija, tko da to ni več razlog. Pejta pomoje če le lahko kar osebno do Janje al pa Andreje pa se zmenita, tukaj je še tel.št upam sam da je prava k jih imam kr nekaj tle na listu 01 522 60 60, od Blanke pa 522 62 60. Sam kr Janjo pokličta, al pa Andrejo!!!

No kje je zdaj Darmar? A ga je čist zažurala - upam!!!!!

Kajatina in Kikaa: še vedno pridno počivata? Jaz imam že zaležanine se mi zdi....Pa fen mehiških znam ratat....

Blanč: verjetn sem že prepozna, ampak milsim nate, upam da te ne bo preveč bolelo in čimveč kvalitetnega pridelka ti želim!!!

Bojana4: ti pa jutr a ne? Enako kot Blanču ti želim! Pa kej pojej zjutraj, se mi zdi da nuca....

Vsem ostalim želim  en lep dan!

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 7:35:58   
Pija76
Ja Janja je svetla in z očali

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 7:40:40   
andreja 07
Pozdravljene

A me sprejmete medse? Z možem tud že nekaj časa nečrtujeva panič ,tako da danes imava pa že razgovor pri dr. Rešu me prav zanima kako in kaj bo povedal.

Drugače sem iz Dolenjske.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 7:45:27   
Pija76
Andreja 07 seveda te sprejmemo: DOBRODOŠLA!!!user posted image user posted image user posted image

Uspešen pogovr ti želim, pa poročaj kaj ste se zmenili pr Rešu

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 7:45:36   
darmar
ojla, se ful opravičujem, da se šele sedaj javljam. Ja bo eden, vidli smo user posted image , 14 mm je rekel da je velik, pa ne vem ali user posted image  ali vrečka. Zalazoya čestitke tudi tebi, sta se res lepo prismejala iz Reškove sobe. Mi je Reš povedal, da je imel danes 4 srčkeuser posted image  za 1 user posted image  in 1 srečkouser posted image  za user posted image user posted image .

Pridem not in on kje smo, povem da sem user posted image , ja pol pa kar na mizo, je reku. Vtakne not in oznani: ja enga mamo. Mogoče sem bla clo mal razočarana, ker lahko bi bila tudi 2, ampak je rekel, da je tako še bolje. Vem, ampak jaz bi imela kar user posted image user posted image . Rabila se nekaj časa in sedaj sem vesela, res je manj skrbi in komplikacij če imaš enega user posted image .

Zalazoya tebe sem pa takoj opazila v čakalnici, se mi je zdelo da si ti. ČESTITAM. Pol mava pa skupaj rok. Meni ga je določil na 23.5.08. Nuhalno 10.11.07. Prometrium jemlem do nuhalne. Toliko da veš, če ti ni povedal. Je pa tudi meni takoj rekel za odpusntico in ker je bila fotokopija je takoj sitkal. K sreči smo našli še original, da je lahko gor dopisal.

Bravo citrončica, ti pa si računalniški firk. Komi čakam, da se spet srečamo, jaz sem za in pridem ko imate zopet čas.

Fortun potoči solzico, in potem v nove boje s pokončno držo.

Pozdravčke in spodbuda vsem novim in tistim ki vstrajate. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 7:47:49   
Pija76
Darmar: čestitke za user posted image  in zdravo nosečnost ti želim!!!!

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 8:17:08   
Bety upa
Zalazoya user posted image user posted image user posted image ......Čestitke in srečno do konca....

Darmar...user posted image

Blanč...Držim pesti za 100 jajčk....

Novim en lep pozdrav....

Ostalim želim sončen in s kostanji postlan dan....

LP

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 8:18:59   
Bety upa
Goyin primer....

Veni....Vidi.....Vici.....user posted image

Kar ne morem verjet....in tako hitro bo tudi Maj prišel....Da bi jaz imela vsaj 50% tako srečo...

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 8:21:38   
Sulfinija
Andreja07,dobrodošla med nami borkami.

Blanč za veliko število jajček ti držim ogromne pestke.

Fortun,user posted image user posted image user posted image user posted image .

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 8:37:30   
andreja 07
Mene pa zanima tiste k ste šle k Rešu ste vse samoplačniško ali tudi katera na kocesijo? Namreč jaz grem sedaj na koncesijo in me zaniam ali je res vse zastonj ali je treba zdravila plačati.


Imam sicer dvojčke po prvem postopku-fantke sedaj pa bi imeli še punčko ,če pa ne bo potem pa pač kakor bo samo da bo zdravo.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 8:51:24   
Pikica26
Andreja 07, jaz sem pri Rešu, sem na koncesijo in mi ni potrebno nič plačat.

Ravno danes sem šla po novo dozo, začela sem z Menopurjem.
Reni70, jaz sem pa dobila dozo 2Menopur, 2 vode, pa še z Dipherelinom se špikam do nedelje, v ponedeljek pa UZ.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 9:10:40   
darmar
Bety upa zakaj takouser posted image ???

Hvala Pija76

Andreja pri Rešu sem imela vse zastonj in to prvič. Kupila sem si le prometrium.

(odgovor članu Pikica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 9:14:24   
andreja 07
Jaz sem mela prvič kratek postopek oziroma 11.2. je bila zadnja user posted image ,26.2. tranfer in 8.3. sem zvedela da bomo imeli dvojčke.Šla sva samoplačniško in vse plačala.mela pa sem ne vem menopur ali menogon 3 praške  2 vodice,potem še cetrotide,da ne popokajo prehitro in stop.nastopila pa je huda hiper.Ampak nič ne de sem pripravljena še enkat it čez to,ker zmrznjenčkov žal ni.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Pikica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 9:31:12   
Abra
Dobrodošla andreja 07! Reš je od ZZZS junija dobil kar nekaj dodatnih postopkov, ki jih mora opraviti do konca leta, zato nam za prvi postopek ni bilo potrebno nič plačati, kot je drugače pri njemu v navadi. Sicer pa si ti prvega tako in tako že plačala in si zdaj na vrsti za koncesijskega.

Darmar user posted image user posted image user posted image tko lepo je brat take novice. Lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:01:36   
bojana4
Živio,

Pija 76 hvala , ker misliš name.

Eno vprašanje, vem da ste že pisale o tabletah. Zanima me ali lahko takoj zjutraj pred punkcijo vzamem nalgesen, ali priporočate kaj drugega?  Sem hotela v lekarni vzeti ketonal, pa se dobi le na recept.


Blanč, ti si pa verjetno že gotova?  Kako je bilo?

Hvala in lep dan.  Bojana

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:21:28   
kikaa
kajsica - Prof. Tomaževič je tudi moj dr. Res je "čuden", ampak baje eden izmed najboljših strokovnjakov. Tako da jaz ostajam pri njemu in mu zaupam, kljub vsemu... drugače pa - dobrodošla!user posted image

Pija76 - jaz sem res pridno ("u trdo"user posted image ) počivala samo 1. dan, naslednje dneve pa sem se čisto normalno gibala, šla ven,  kuhala, vmes malo počivala, pa tako naprej. Moram rečt da se počutim čisto u redu, samo vsake toliko časa me zvije neka bolečina v spodnjem delu trebuha, kot dnevi pred mensesom. Ne vem no, me je kar malo strah kaj bo. Čisto enaki občutki, kot po vseh IUI-jih, tisto tiščanje v spodnjem delu trebuha in potem je vedno prišla "una". Isto je sedaj. Malo sem še prehlajena in kašljam, zdravim se pa z čajem z limono in medom, ker drugega nič nočem vzet. Mogoče bo malo dlje trajalo da se pozdravim, ampak bolje kot pa jemati še kaka dodatna zdravila. Že tako jih je dovolj.

andreja 07 - dobrodošla, tudi jaz sem iz Dolenjske...user posted image

darmar - čestitam!!! vso srečo v naprej!

bojana4 - lahko vzameš Nalgesin, jaz sem vzela še kaj več pa je bilo v redu, ampak sem kar kljub temu še čutila, tako da ...kar vzemi...

(odgovor članu bojana4)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:22:18   
pikovit
Živjo punce


Bravo Darmaruser posted image user posted image user posted image .Zdej pa veselo in zdravo naprej.
Gold fish jst grem ponavadi kar osebno tja.Nikoli jih ne gnjavim po telefonu.Ker tudi ni nobenega haska.Mogoče je pa res boljše da greš do svoje gin. na kliniki.Vsak dan ob 8 imajo spodaj neke sestanke pa ga lahko ujagašuser posted image
Andreja07 dobrodošla.
Blanč zdej si pa verjetno že konec.Kako je bilo?Si še živa?
Bojana če nimaš ketonala potem pa vzemi 2-3 nalgesine.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:22:25   
Pija76
Bojana 4: glej tam dobiš injekcijo pa še ketonal ti dajo tko da jaz mislim da dodaten fiks ni potreben....škoda da sama sebe fiksaš po nepotrebnem, saj te ne bojo naživ rezal....

(odgovor članu bojana4)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:41:24   
Pija76
Kikaa: jaz imam tud eno tako malo kot špikanje v trebuhu, me pa zelo moti tale izcedek....ampak nimam pa nekih bolečin. včeraj sem pa jajčnike čutila...ja nič videli bova kako bo, jaz upam da zagledava obe, pa vse ostale tud zraven user posted image user posted image .

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:44:12   
pikovit
Tudi jaz vama želim da zagledatauser posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:48:59   
kikaa
Hvala!  user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:51:03   
Pija76
Pikovit hvala!!!user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 10:52:52   
konina
hojla,punce. Jaz sem dobila danes user posted image  in se naročila v Lj na nov IVF. Začnem 22.10. Takrat grem gor po zdravila, začnem s suprefactom. Mi lahko na kratko napišete kako se ga daje in če ima kašne stranske učinke?

hvala.

LP, Nina

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 11:21:33   
blanč
Evo mene nazaj iz Postojne in Fernetičev, kamor sem mogla po prometrium.
Vaše pestke so pomagale in iz napovedanih 3 jajčk so ratale (pravljično število ) 7.
Transfer sem mislila, da bo v nedeljo pa ga imam že v petek ob 9.00h.
Hvala punce za vašo podporo in vaše navijanje.
Bojana punkcija je bila totalno nebolečauser posted image user posted image user posted image . Zjutraj sem nekaj malega pojedla vzela dva naklofena in en helex. Mislim, da mi je pomagalo, ker drugače ne jemljem nobenih tabletk.
Zdaj grem malo počivat potem pa v CITY CENTER po darola za ata in mamo (imata oba ta teden rojstni dan).

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?