|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 90 [91] 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 11:22:12   
soncek.djukelica
ojla,

Andreja in kajsica, dobrodošli med nami!user posted image user posted image user posted image
Darmar, čestitke na dobro opravljenjem UZ, naj ti user posted image  poteka krasno! user posted image
Citrončica, super,da si ti zrihtala in dala slike v album!user posted image user posted image user posted image

Pika in gold fish, naj vama rata že ta mesec greti vajine otroke!user posted image user posted image user posted image

konina, krasno,da začneš z postopkom že ta mesec!Jaz sem si suprefact dajala v trebuh, se mi zdi da najmanj boli!user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 11:25:02   
soncek.djukelica
blanč, krasna novica! user posted image user posted image user posted image
zdej pa se lepo čuvaj,da boš pripravljena za v petek!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 11:51:43   
cukica
Prišla iz Lj. pridelala 7 jajčec in v četrtek imam ponovno Uz.Potem bodo pa videli kako naprej.

Lp vsem

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 11:56:15   
blanč
cukica,tudi ti pravljično številouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 12:05:26   
Anonimen
Vsaki Sneguljčici za njenih sedem palčkov iskrene čestitke!

(odgovor članu blanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 12:25:10   
Anonimen
Blanč a sem ti rekla par strani nazaj, da se lahko še kteri skrivauser posted image user posted image , ap mi nisi verjelauser posted image , zdaj maš pa lahk 7 palčkovuser posted image , naj bodo kvalitetniuser posted image

Cukica, domnevam da imaš 7 foliklov, glede na to, da imaš še en UZ, jajčki se štejejo po punkciji, jih je pa lahko več ali manj kot naštejejo foliklov ali pa seveda istouser posted image .  Šteje kavlietta, zato naj bodo najboljšiuser posted image

Zalazoya in darmar čestitke še enkrat na potrjeni nosečnostiuser posted image user posted image

Fortun user posted image user posted image

Sem si drznila pogledat v album in sta prave lepotičkeuser posted image , bravo za tak dolg klepet in da niste dežja priklicaleuser posted image . Ko vam pa uspe priklicat dež, takrat pa vas vabim k sebi na kavouser posted image tukaj ga nismo videli že od februarjauser posted image .


Vsem novim pa dobrodošle ter velik sreče, da čimprej zaključite boj z user posted image ali user posted image user posted image .  Slednje želim tudi vsem fosilkamuser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 12:58:26   
cukica
Ja 7 foliklov ja se opravičujem.
Punkcija bo za vikend.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 13:15:46   
kajsica
Kaj naj rečem, vsem srečnicam user posted image  veliko sreče,vidim da vas je kar veliko. In hvala za vse lepe želje od vseh in eenako želim vsem potencialnim kandidatkam.

KKonina, kaj se vidimo v LJ 22.10? Sva na isti dan. Pri komu pa si ti?

Pa še nekaj me muči, kako ste kaj reagirale ko ste šel na punkcijo in do transferja, ste bile doma v bolniški ali ste normalno hodile v službo, oziroma kaj priporočate?! In kako po transferju?

Žal imam še kar napeto v službi in se bojim vsake živčne napetosti od zunaj (da ja ne bi karkoli negativno vplivalo na dogajanje), poleg tega pa nosim kar precej ozka oblačila.

Punce kaj priporočate?user posted image

Vsem zdajšnjim srečkam user posted image  in bodočim user posted image user posted image  user posted image  pa pošiljam en kupček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 14:05:40   
Pija76
Mišek 13: kje pa ni že od februarja dežja če ni skrivnost? Mam občutek da je to nekje daleč....pa da sonček more res zmeri sijat....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 14:15:12   
pikovit
Kje pa je naša Čarna oz. Crnitulipan?Kako kaj?danes je 4 ali 5 dan.Mislim nate.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 14:30:15   
soncek.djukelica
cukica, čestitke za 7 foliklov!user posted image
kajsica,ker si na GK potem si od punkcije do transferja doma in po transferju še 3 dni bolniške,pol pa naj bi šla delat! je pa vse odvisno od tebe oz.tvojega osebnega zdravnika,če ti da bolniško za tistih 14 dni do testa! moje priporočilo je,da raje pojdi delat,če nimaš kakšnega težkega dela, kljub stresu! ker lahko ti zagotavaljam,da boš imela težko prisihično vojno tistih 14 dni do testa, in se lahko zamotiš in skozi ne študiraš skozi na to ali je ratalo ali ne!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 19:17:13   
zvezdica26
Živjo punce

Lepo je videti koliko novih srečk user posted image  imamo. Iskrene čestitke vsemuser posted image . Pridno čuvajte svoje pikice, da zrastejo v lepe, zdrave user posted image .
Sama žal nisem imela te sreče. Moj prvi ICSi postopek se je žal zaključil z negativnim testom, M pa sploh še ni prišla. Ne vem kje se ta vrag user posted image  skriva.
Tako, da se zdaj pridružujem vsem navijačicam, dokler sam ne grem v nov boj, ki pa bo upam čimprej. 
Pa še vprašanje za vse Rešovke, kako hitro se  prišle na vrsto za postopek? Jaz razmišljam, da bi šla kar k Rešu na samoplačniško, da bi prej prišla na vrsto. Pa saj prej kot v treh mesecih zaradi inekcij tako ali tako ne smem v ponovni postopek, če se ne motimuser posted image , ali katera kaj ve o tem.

lp
zvezdica26



(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 19:35:59   
Pikica26
Zvezdica26, jaz sem pri Rešu prišla zelo hitro na vrsto. Konec avgusta sva bla prvič pri njem, 25 septembra sem že začela s postopkom in sicer na koncesijo.

(odgovor članu zvezdica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 19:47:40   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Mogoče sem bla clo mal razočarana, ker lahko bi bila tudi 2, ampak je rekel, da je tako še bolje. Vem, ampak jaz bi imela kar user posted image user posted image . Rabila se nekaj časa in sedaj sem vesela, res je manj skrbi in komplikacij če imaš enega user posted image .



Točno tako sem se jaz počutila v prvi nosečnosti - kar mal razočarana, da nista bila 2. Tako sem čakala, da bo rekel, ja dva sta se prijela. Ampak verjemi je že bolje tako user posted image . In seveda ČESTITKE. Lepo nosečnost še naprej in čim manj skrbi. Z Zalazoyo imasta pa rok en dan za manouser posted image . Ampak jaz imam dva - bosta kar nekaj prej zunaj.

Ej Beti, tako ti želim, da bo pri tebi tokrat najmanj 50 % uspešno kot pri meni. Ampak tokrat celih 9 mesecev.

Andreja07, saj ti si tista, ki si že tu sodelovala in si dobila dvojčka? Koliko sta pa stara? Če imam prav v spominu sta med 1 in 2 leti. Več ne moreta bit, kaj.

Blanč user posted image  za pravljično število. A si videla, ni vse tako črno, kot zgleda na začetku.

Zvezdica26, žal mi je, da ni uspelo. V nov boj greš pa lahko čez 3 cikluse.








(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 20:26:36   
dajamaja
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Vsaki Sneguljčici za njenih sedem palčkov iskrene čestitke!


Luštno sporočilo, se pridružujem!

Darmar čestitke za user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 20:42:11   
konina
kajsica, sem sicer pri dr. Medenovi, ampak punkcijo in Uz in vse kar sodi zraven pa dela tisti, ki je takrat tam. Medenova me še ni vidla od pasu dol, tako, da je ona le tista, ki mi dodeli terapijo.

S.d. hvala za informacijo, potem se daje suprefackt kot menopur. Sem se bala, da je kaj bolj kompliciranega.

Lp, Nina

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.10.2007 21:26:14   
Crnitulipan
Punce dober večer,

najprej Fortun - mi je zelo žal zate. Se mi zdi, da je po postopkih kar precej user posted image , ki se potem spremenijo v žalost. Morda se motim, morda nas je tu premalo, da bi delali kako statistiko... tak občutek sem dobila. Tudi iz postov na IVF.ca.

Pikovit - lepo, da si se spomnila name. Kako si ti?

Danes je moj 4 dan, možek me je odpeljal na Fernetiče po prometrium, pa sva kar nadaljevala v Trst in si ogledala sončni zahod... prav lepo. Malo me je začelo krčiti v trebuhu; prsi še vedno zelo boleče...
Joj, ko bi le lahko nekako ne opazovala vse to kar se dogaja z menoj... Ampak, ko se v postelji obrnem, začutim boleče prsi, vsake toliko me krči v trebuhu spomnijo, da se tam pa le nekaj dogaja. Ni kaj potrpežljivo bo treba čakat.

Zvezdica26 - Reš je dobil letos velikoooo koncesijskih postopkov, ki jih mora porabiti, zato boš takoj na vrsti - še vesel te bo!!! Zato nikar ne skrbi - no,vsaj v mojem primeru je bilo tako. In tudi pri nekaterih dekletih iz tega foruma in foruma Neplodnost.

Kajsica - jaz sem imela tokrat zelo bolečo in krvavo punkcijo, tako da še dva do tri dni po punkciji nisem vstala ali se vsedla brez bolečin.. je trajalo vse do transferja, ko mi Reš ni nič omenil, da bi bilo še kaj narobe. Opravil je transfer in sem šla domov - in doma tudi ostala. tudi jaz imam zelo stresno službo; po včerajšnjih treh dnevih preživetih na delovnem mest pa sem tudi ugotovila, da se sploh ne počutim Ok, da bi lahko delala. Takoj me je začeo krčiti v trebuhu. Ko sem prišla domov me je vse bolelo, če sem se samo vsedla.

Zdaj pa počivat, jutri je nov dan.

Punce vsem veliko sreče z rastjo foliklov, punkcijo, oploditvami jajčnih celic, transferji..
vsem nosečkam pa srečno in zdravo nosečnost in seveda UŽIVAJTE!

'Gut najt',
čarna


(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 7:53:44   
Bety upa
Darmar...Oprosti za včerajšnje sporočilo, ker sem pisala, ko tvoje lepe novice še ni bilo. Skrbelo me je, kje si....Zdaj pa user posted image user posted image user posted image  za srček in nekaj, ker je 14mm veliko......

Blanč....madona...(pssst....zaupaj mi, kaj si počela, da so jajčka začela kar rast...pivce?..)

Vsem drugim držim pestke in navijam za dober rezultat...

(hormoni so mi uničili možgane in ne morem spremljati aktivno več kot 3 postopka user posted image user posted image user posted image )

Jaz sem pa vsak dan v naravi in sem v času O.....pa upam, da bo kaj ratal naravno....Verjetno bi mogla še koga drugega vzeti s sabo v naravo...hi hi hi...user posted image user posted image

Uživajte.....

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 13:25:44   
Darja*
Zdravo punce

Imam eno vprašanje. A morda gre katera na IVM postopek v mesecu oktobru ali novembru v MB. Ali pa je mogoče že katera bila v tem postopku?

Hvala vam za odgovore.

LP Darja

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 13:42:51   
barbarela77
zdravo Darja!

ja, jaz grem v prvi IVF postopek v mariboru. Začnem 26.10.2007 z inekcijami. se že ful veselim. ravno danes pa sem začela z femodeni. pa ti?

lep pozdrav vsem

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 13:43:34   
Anonimen
A to je tisti postopek ko ti še nedozorela jajčeca odvzamejo in potem dozorijo v laboratoriju?

(odgovor članu Darja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 13:45:27   
barbarela77
sory darja, sem prehitro prebrala in mislila da sprašuješ za IVF postopek. Kaj je IVM pa ne vem.

pa vso srečo ti želim in da na koncu vsem nam pokažeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 13:49:55   
Anonimen
Jaz sem bila na IVF junija in takrat so eni sotrpinki, kateri IVF ni uspel dejali, da bodo jeseni začeli z nekim novim postopkom (punca je pridelala samo dve jajčeci).
Tako, da bi dejala, da boš pionirka v tem postopku, če je seveda to ta postopek.
Veliko uspeha

(odgovor članu barbarela77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 13:56:03   
Darja*
Hvala punce, ja to je tisti postopek,ki ti vzamejo nedozoreta jajčeca. Roda ja, jaz sem tudi bila v juniju/juliju v IVF postopku in sem pridelala samo 2 jajčeci in so mi omenili da bom septembra ali oktobra morda šla v IVM postopek. Tako da sem klicala pri septemberski user posted image  v ambulanto,pa so mi rekli naj pokličem prvi dan oktoberske user posted image , zdaj pa čakam da čez kak teden pride tečka in pokličem v ambulanto. Upam ja, da tokrat več uspeha user posted image , kaj pa vem, čisto sem že zmešana od vsega skupaj. user posted image

Lepo bodite in uživajte v sončku.

papa Darja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 14:12:03   
spelka12
živjo punceuser posted image .
Berem vas že zelooo dolgo. Rada bi se vam pridružila. Sem v postopku IVF pri dr.Rešu. Prvi razgovor sva opravila 13.9., včeraj 2.10. pa sem šla nazaj po 1 špikico. Danes imam frej dan, jutri pa začnem z ostalimi špikicami. 2 dan user posted image  (prišla naj bi čez cca.7 dni) pa moram nazaj na UZ in po nove doze.
Reš mi je predpisal za začetek diphereline (vsaj to piše na škatli), potem pa sledi menopur.
Sem bila kar malo v šoku, ko sem vas prebirala, pa ste pisale da naj bi bil 1 postopek samoplačniški, če želiš priti takoj na vrsto.
Vsem, ki trenutno grejejo svoje sončke bi rada zaželela veliko sreče.Evo rožice za vasuser posted image
Ostalim, ki ste v postopku pa naj vam hitro mine vse skupaj, pa čimmanj bolečin.user posted image

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 90 [91] 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 90 [91] 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?