|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
19.8.2007 19:46:09   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: breta
Ojla,
jaz sem naročila voziček slalom pro formule, ker ima večjo košaro in lažjo kot slalom pro matrix. V pikapoloninici sem si ga ogledala in probala obe košari vendar je pri matrixsu košara manjša in težja kot pri formuli. Dobava pa je 2 meseca no odvisno od barve.
LP

Pol bo treba pa pohitet, da ne bo otročiček prehitel in bomo brez vozička. Jaz sem se definitvino odločila, da grem Jane slalom pro pogledat in se bom potem odločila. Definitvino bom kupila samo voziček in košaro, ker je lupinica za ta voziček najslabše ocenjena na testih. Pač lupinica ne bo šla na voziček. Se bo vozil samo v košari in bo sigurno protestiral zaradi preveč prostora in udobnosti.user posted image

(odgovor članu breta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
19.8.2007 19:55:02   
TheAngel
Tu kjer sem ga jaz vzela je dobava 7 delovnih dni - če bo kaka časovna panika ;)

Ja matrix košara & lupinica ni najbolje ocenjena oz je velik - pri "pravilna uporaba_".
Mi bomo od štarta do cilja večinoma na peš in ne veliko z avto...


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
19.8.2007 21:09:09   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel
Tu kjer sem ga jaz vzela je dobava 7 delovnih dni - če bo kaka časovna panika ;)

Če ni skrivnost kje pa si ga ti vzela?

IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel
Ja matrix košara & lupinica ni najbolje ocenjena oz je velik - pri "pravilna uporaba_".
Mi bomo od štarta do cilja večinoma na peš in ne veliko z avto...

Jaz tudi nameravam veliko prepešačit in bom za user posted image za prevoz v avtu kupila Maxi-Cosi lupinico, ki je veliko bolj varna. Košara bo samo za na voziček.

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
19.8.2007 21:49:36   
TheAngel
IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel

IZVIRNO SPOROČILO: claudie

Ali ga je katera kupla po ebay.de? Oz kje se najbolj splača?

Hvala

Jaz preko trgovine 4 you 24 - iz Nemčije



_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
20.8.2007 10:40:08   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel

IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel

IZVIRNO SPOROČILO: claudie

Ali ga je katera kupla po ebay.de? Oz kje se najbolj splača?

Hvala

Jaz preko trgovine 4 you 24 - iz Nemčije



A lahko zaupaš link. Jaz to nikakor ne najdem.user posted image

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
20.8.2007 11:03:54   
poppi
www.4you24.net

user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
20.8.2007 18:18:01   
makyslo
@ the Angel : Najlepša hvala za odgovore...
Sva oba vozička že krepko pregledala in zdej bo počasi čas, da gremo enega naročiti. Glede na to da pričakujemo fantka je tudi glede barve sedaj lažje. Probala sva že oba in oba prideta v cliota le, če odstariš stranska kolesa (itak je samo klik klik pa so dol tako da to ni problem). Glede prenašanja in težke matrix košare pa: če imaš nekje 60 stopnic od garaže do avta je kar malo težko tistih 20kg nositi nakoncu :)

Vidim pa tudi, da nas je kar precej takih, ki izbiramo med temi dvemi vozički. Meni osebno neke all-in-one varijante ne dišijo. Imam raje, da je fiksno, trdno in predvsem varno! Zato tudi razmišljava v smeri maxicosi lupinice in jane vozička.Čeprav bi nekako raje, da je lupinica lahko tudi fiksna na vozičku. bom sporočil, kaj bova nakupila :D ta teden greva še v toys'r'us v gradec da vidiva izbiro še tam potem pa nabavit.

LP ;)

(odgovor članu poppi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
21.8.2007 9:30:27   
AnaMaria
Tudi midva se odločava za voziček Jane. A mogoče katera ve ali se dobi sistem Coche, se pravi globoka košara in voziček, pa koliko je cena?


Tudi meni se zdi, da lupinica pozimi na vozičku ne pride tako zelo v poštev.
PDP imam namreč 6.12.

Kako je pa z nakupom vozička Jane v tujini, a ima katera izkušnje?

(odgovor članu makyslo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
22.8.2007 11:10:19   
breta
Globoka košara je pri jane slalom pro formula. Jaz sem naročila globoko košaro , lupinico in vziček in bo okrog 730€.

(odgovor članu AnaMaria)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
22.8.2007 13:37:28   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: breta
Globoka košara je pri jane slalom pro formula. Jaz sem naročila globoko košaro , lupinico in vziček in bo okrog 730€.

A si ti naročila pri Pikapolonici? Potem najbrž veš, če je možno kupiti samo voziček in košaro, ker me njihova lupinica ne zanima.

(odgovor članu breta)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
22.8.2007 22:58:48   
TheAngel
Anamaria par postov nazaj sem jaz napisala da sem ga v tujini kupila. Da je hodil okoli 10 dni... pa ceno pa link pa vse.

Mi pa tale matrix še ni domač. Montaža mi ni simpatična - v avto.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
22.8.2007 23:00:21   
TheAngel
Aja voziček pa super. Pa montaža košare nanj pa razstavljanje za pranje pa vse super. Presrečna.

Samo avtosedež mi nekaj ni - ali kaj narobe naredim ali ni med najenostavnejšimi pri montaži predvsem iz avta v avto.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
23.8.2007 13:15:23   
AnaMaria
TheAngel a imaš ti pol matrix sistem ali formula rebel. Mene v bistvu bolj zanima sistem rebel, saj baje je tako, da je lupinica Matrix težka in je nekateri ne priporočajo.
Kako pa je z lupinico od sistema formula rebel? Če katera ve?
Kolikor vem je zelo lahka, kako pa je z varnostjo?

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
23.8.2007 13:18:27   
AnaMaria
TheAngel a imaš ti pol sistem Matrix, se pravi da je lupinica hkrati košara. Ker mene bolj zanima sistem Formula Rebel, ker naketeri ne priporočajo najbolj lupinice od Matrix-a.

Kako pa je z lupinico od sistema Formula Rebel?
Kolikor vem je zelo lahka, kako pa je z varnostjo.

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
24.8.2007 15:22:48   
TheAngel
Jaz imam matrix. Ampak ne bo za v avto kot sedež.
Sem upala da bo ok pa ni. Sem še ravno včeraj crash test gledala tako da NE.
Se odločam ali dokupim rebel ali ločeno maxi cosija za v avto ne vem še.

Bi pa vsekakor matrx vzela, ker bo zimski dojenček in rabi košaro. Tako da ni bila matrix napaka ali kakorkoli. Ne bo pa to avtosedež.

Ne zdi se mi tok težko pa to kot pa NERODNO za monitrat da je kaj


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu AnaMaria)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
24.8.2007 15:55:03   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel
Ampak ne bo za v avto kot sedež.


Zakaj pa potem nisi vzela navadne košareuser posted image ? Sploh glede na to da bo zimski dojenček in ga boš imela v Matrixu verjetno v kombinezonu, mu bo zelo kmalu premajhna. Naš je bil sicer res ogromen ampak je navadno globoko košaro prerastel že pri 3,5 meseca.

Če matrixa na rabiš kot avtosedež ga prodaj, pa dokupi navadno globoko košaro, pa še lupinico zraven. Za moje pojme najboljša rešitevuser posted image .

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
24.8.2007 17:48:50   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN
Zakaj pa potem nisi vzela navadne košareuser posted image ? Sploh glede na to da bo zimski dojenček in ga boš imela v Matrixu verjetno v kombinezonu, mu bo zelo kmalu premajhna. Naš je bil sicer res ogromen ampak je navadno globoko košaro prerastel že pri 3,5 meseca.

Če matrixa na rabiš kot avtosedež ga prodaj, pa dokupi navadno globoko košaro, pa še lupinico zraven. Za moje pojme najboljša rešitevuser posted image .

Jaz sem se tudi tako odločila. Kupila bom voziček in zimsko košaro, za v avto pa bo maxi-cosi lupinica, ki je po testih daleč pred vsemi ostalimi. Zame je varnost na prvem mestu.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
24.8.2007 21:20:35   
MeliD
Živjo Max 81 in ostale!

Oglašam se prvič. Rok imam šele konec januarja, vendar si ne morem pomagat, ne da bi že gledala za vozičke in ostalo opremo. Z možem sva se odločila za Jane Slalom Pro.

V naši okolici se prodaja rabljen voziček s košaro/lupinico, torbo in zračno tlačilko (model 2006) za 380 eur. Vendar so nama v Pikapolonici odsvetovali košaro, ker da je nerodna za montirat v avto. Smo probali in nismo točno znali in se mi je res malo čudno zdelo.

Kako pa gre to ostalim? Meni je kombinacija izredno všeč, ker je naslon košare nastavljiv in primeren za najinega zimskega dojenčka. Vendar mi prosim, svetujte glede avta. Vozila ga bova dosti. Naj raje kupiva letošnji model Rebel? Rabim nekaj za avto, nekaj za zimo in nekaj za poletje. Moram kupit voziček+košaro+avtosedež? 

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
25.8.2007 1:36:08   
TheAngel
ZAKAJ sem vzela matrix?

ker ...
voziček jane slalom + košara capazo + lupinica rebel = 299 € + 159 € + 84 €
voziček jane slalom + matrik košara & avtosedež = 299 € + 125 €

Zato ker je matrix košara cenejša od capazo košare.
Zato, ker se mi zdi matrix kar simpatičen vendar je res siten za montažo (ne bo šlo z eno roko kot je obljubljeno ampak z dvema) - ko bova z možem oba bo v matrixu.

Če bom letela sama kam ali pa babica na kratke poti pa bo maxi cosi.

Torej ker še vedno vidim cenejšo pot z matrixom
in ker nisem verjela da se ne namontira tako enostavno ...


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu MeliD)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
25.8.2007 1:38:50   
TheAngel
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

Če matrixa na rabiš kot avtosedež ga prodaj, pa dokupi navadno globoko košaro, pa še lupinico zraven. Za moje pojme najboljša rešitevuser posted image .

Ne vem če se mi to res splača? Da prodam matrixa za hm 100 € če sem dala zanj 125 €
Nikoli rabljen pa kupim košaro za 159 €

Matematika mi tu ne deluje


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
25.8.2007 9:00:58   
ajdaN
Nisem rekla, da se splača, ampak za moje pojme je to najboljša rešitev! Če imaš še maxi cosi potem matrixa za moje pojme ne boš dolgo uporabljala - vidim pri prijateljih, pa ima user posted image  skoraj pol leta in dobrih 6kg, pa pravita da je matrix premajhen kot košara (za moje pojme je res).

Res je cenejša, vam bo pa tudi zelo zelo kmalu premajhna, če bo zimskiuser posted image .

Matematika ne deluje edino, če si maxi cosi dobila in ne kupila, drugače pa nisi bistveno prišparala.

Pa BTW jaz tudi maxi cosija ne zapenjam z eno roko (pa je fuuul enostaven če ga primerjam z Rebelom, ki ga imamo tudi) , tako da si ne predstavljam kako bi z eno roko zapela matrix ali nasploh katerokoli lupinico.

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
25.8.2007 16:06:41   
suzolinka
Se strinjam z AjdoN. Imela sem matrixa in ga z veseljem prodala, ker: je definitivno pretežek (prvi mesec še gre, potem pa ne več) in ni varen. Ko je bil moj user posted image dosti velik, sem ga dala v sede pa mu je glavica omahovala levo, desno, naprej. Non stop sem mu jo popravljala ... ni matematike, je samo varnost!!! V bistvu smo zapravili še več, ker smo pri treh mesecih morali kupiti novo lupinico.

Pa še to: matrix se mi zdi izjemno vroč, vsaj pri teh materialih, ki jih imajo modeli 06, 07. Tudi če otrok ne bo prerastel lupinice, za čez zimo bo, kaj pa poleti?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
25.8.2007 18:46:42   
Sunny Morning
Jaz sem si danes Jane slalom pro ogledala v živo. Lepo zgleda, je vodljiv, vendar sem se na koncu odločila, da bom vzela tisti drugi voziček, ki je bil še v izboru. Edina stvar, ki bi me še prepričala, da kupim Jane je to, da se lahko sedež obrne v obe smeri. Samo še tega odgovora nisem imela in zdaj, ko vem, da tudi ta ne gre v obe smeri sem se lažje odločila.
Vsem, ki boste kupile Jane voziček želim prav tako čim lepše vozičkanje. Saj je vseeno kakšen je voziček, pomembno je kaj je v njem.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
26.8.2007 10:54:13   
TheAngel
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning


Vsem, ki boste kupile Jane voziček želim prav tako čim lepše vozičkanje. Saj je vseeno kakšen je voziček, pomembno je kaj je v njem.user posted image

Točno tako. Sam pelje pa itak noben - vse je treba potiskat.



_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
26.8.2007 14:09:22   
claudie
TheAngel,
jaz sem malo gledala na tej strani, kjer si ti kupla voziček, pa praviš, da si dala zanj 299, je to res, ker jaz vidim ceno 399.
Hvala

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?