|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OBALA 2008
9.8.2007 13:55:31   
marty5
Eviii, pri nas tudi še nič, nič bat user posted image . Preveč razmišljamo in planiramo user posted image .

Bo pa spomladi cel nov baby boom na Obali user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OBALA 2008
9.8.2007 17:25:37   
amaya
Eviiiiiii: vem kdo si user posted image user posted image user posted image malo mi je rablo...možgani so že na zavodu user posted image
Azzurra: oh, kje nisem: na Škofijah, na Antonu, na Bordonu in sedaj 4 leta v Izoli na Vojki Šmuc. Na Škofijah sem bila le par mesecev. Sem nadomeščala porodniško. Sem pa razredna učiteljica. Takrat sem imela PB.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OBALA 2008
9.8.2007 17:26:24   
amaya
ah...glavno sem pozabila
PDP imam 26.2., čeprav bo prej user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OBALA 2008
9.8.2007 17:27:04   
SelmaC
Ciao,

tudi jaz nisem več in še ne user posted image , ma sem hotela malo pozdravit primorkice. Ma skoraj da mi delate gušte, še posebno tiste, ki jih poznam s katerimi sem preživela nosečnost in porodniško. Se bom javila, če boste dovolile.
Lepo se imejte in pobožajte še zame trebuščke
papa

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OBALA 2008
10.8.2007 12:32:17   
Azzurra
Selma draga, imaš vsa sredstva za nardit novega user posted image !!!! Pa še možnost imaš na poročno noč ga naredit! user posted image  Katera od nas bo še imela tako priliko? Jaz mislim, da ne! Al pa vsaj upam, da ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čeprav je bilo na našem hribu lani zelo plodno, že vem, da bo 2008 ravno tako plodno, tako da selmica, še se bomo šetali user posted image

Kje ste punce danes?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OBALA 2008
10.8.2007 14:17:16   
majrim
joj,evo novih nosečkuser posted image user posted image user posted image ...zdej ste odprle nov post...user posted image ...samo,da se klepeta,pa je fajnuser posted image ...se mi zdi,da je že cela večnost odkar sem imela trebuh, pa je komaj dober mesec mimouser posted image ...človek kar ne more verjet, da grejo dnevi tako hitro mimouser posted image ...ampak je pa zanimivo zdej opazovat,kako malčica rasteuser posted image ...uživajte te trenutke nosečnostiuser posted image ...vsako obdobje mine prehitro,zato si  dajte duškauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OBALA 2008
10.8.2007 22:59:00   
babsy77
Evo, še jaz se vam javljam iz KP. Sicer sem novemberka 2007, ampak čas gre tako hitro mimo, da se že približujemo dnevu D.

Lepo, da se bo spet čvekalo.

Bodite pridne in božajte svoje bušije.
Lahko noč.

PS: Meni je danes dež opral perilo.user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OBALA 2008
11.8.2007 6:45:06   
klaja
Da se jaz malo uštulim zraven, Azzurra mogoče se me še spomniš, ko smo čvekale na temi julijčki 2006, potem si nas pa zapustila...

Samo to ti želim povedat, da ti čestitam za nosečnost in ti želim vse lepo!!!
Evo to je bilo to, sedaj pa vas ne bom več nadlegovala.

Lep pozdravček na obalo!



(odgovor članu babsy77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: OBALA 2008
11.8.2007 18:49:13   
heaven
Ma ciao primorke!!!
Da se vam se ena pridruzi, ceprav bom tudi jaz postala mamica se to leto in sicer okoli martinovegauser posted image . Sem iz Kp in imam 25 let, zaenkrat se studentka (moj moto je pocasi in kvalitetnouser posted image ).
Sibam peljat mojo psicko na en sprehod, ker me ze ruka pod roko :)

Lep vikend vsemuser posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: OBALA 2008
13.8.2007 11:07:28   
aurora6
Eno vprasanje imam...o kaksnem denarju govorite a ni to ta varijanta al vzames paket al denar??

(odgovor članu heaven)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: OBALA 2008
13.8.2007 12:44:00   
tejč29
Ne to je dodatno....obalne občine obdarijo novorojenčke (oz. straše) z denarno pomočjo. Ne vem pa kako je s tem drugje po sloveniji

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: OBALA 2008
14.8.2007 16:39:25   
Azzurra
ste vse na dopustih?
Danes sem bila na pregledu. V koprskem zdravstvenem domu imajo nov UZ!?!? Ma se mi zdi, da se kar lepo vidi, vsaj v primerjavi z lanskim se mi ta zdi dosti boljši. smo že videli desno rokico in se je dalo lepo preštet vse prstke!
V glavnem, zaenkrat izgleda vse ok!
kako ste kaj ve?


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: OBALA 2008
14.8.2007 17:47:23   
amaya
danes šla do G, ker me je poslala moja zdravnica na infuzijo. Imam namreč diarejo že teden dni. pa me je pregledal, ugotovil da je vse v redu in mi naredil še NS. Ful sem bila jezna in žalostna:
1. ker mi je delal NS danes namesto v petek, ko sem naročena
2. ker je bilo zelo hitro vse skupaj
3. NAJHUJŠE: ker ni blo mojega zraven, pa tako sva čakala 17.8.l
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: OBALA 2008
14.8.2007 18:26:25   
Azzurra
ma pri katerem si delala NS???

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: OBALA 2008
14.8.2007 18:49:23   
amaya
pri lovšinu

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 10:27:55   
Ayo
Pozdravljene Primorke!

Se opravicujem, ce skacem v vas post, ampak rabila bi vase nasvete in pomoc.

Nasega user posted image , ki bo prijokal na svet letos decembra, bi rada krstila na Obali.
In sicer sem si zamisljala eno staro cisto majckeno cerkvico, na kaksnem hribcku, s pogledom na naravo/morje.
Ker ne poznam vasega konca, me zanima ce mi lahko pomagate z nasveti, v katero mestece oz vasico se lahko obrnem?

Ker je moj user posted image  Italijan, bo treba dvojezicno, zato smo tudi izbrali Primorsko.

Hvala in LP!


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 13:25:14   
Azzurra
Sv. Anton, Škofije, Šmarje, Marezige, Sv. Peter ali Nova vas....to so kraji na hribih z razgledom na morje. Ne bi pa vedela kako je z dvojezičnimi protokoli, edino dvojezično poroko na kateri sem bila je vodil Aurelio Juri. Bosta morala povprašat.
Drugače pa so majhne cerkvice v še manjših in bolj "izgubljenih" krajih, sicer brez razgleda na morje ampak z bolj istrskim pridihom in istrsko naravo, pravijo ljudje, da so zelo lepe, to bi lahko bile npr. Truške...
Če se še kaj spomnem, ti napišem. Bom tudi kaj povprašala.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 13:27:38   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

pri lovšinu


Da quando in qua delajo nuhalno v Izoli???? user posted image  
čaki, kaj ti je samo izmeril nuhalno in pogledal za nosno kost ali ti je tudi računalniško izračunal tveganje? koliko pa ti je računal?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 13:57:41   
tasha23
Ojla Azzurra  kako si kaj? Kako se počutiš? Sorry ker nisem prišla je prišlo 1001 stvar vmes in nisem revala niti poklicat. Upam, da si Ok.

LP

Tasha

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 15:20:33   
Ayo
Najlepsa hvala Azzurra in se priporocam za ideje. user posted image  user posted image  user posted image

Saj ce je cerkvica in okolica lepa, je tudi vseeno ce nima pogleda na morje, mi je bolj vazno da je micena.
Sedaj bom nabrala vse moznosti, potem se bova pa en dan odpravila na oglede.

LP

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 16:56:36   
heaven
ciao babe :)
danes praznik in jaz sama doma...ufff kaksen dolgcas!!!dragega ni in ga ne bo se 10dni, vse prijateljce so nekam odcepljale s fanti pa se soseda mi je zbezala...vzunaj pa tak lep dan, meni pa se sama ne da it nikamor :(
ben, ben sej bi imela kaj za delat...npr.pospravljat al pa likat, pa se mi tudi to ne da.sem pa res prava lenoba :)
ah sem se mogla malo potozit...

lep dan vsem primorskim noseckam!


(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 19:51:29   
tejč29
Glede NS sem slišala da v Izoli jo delata Lovšin in Zverova ampak da še nimata licence - v bistvu zbirata primere za prakso za pridobit licenco....
Ayo - v Kolombanu nad Ankaranom je lepa majhna cerkev, mislim pa da se moreš jit zmenit v Ankaran, če ti dovolijo krstiti otroka tam.

(odgovor članu heaven)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 21:26:01   
Azzurra
to informacijo, da opravljajo NS brez licence imam tudi jaz, nisem pa vedela, da je to uradno za zbiranje praktičnih primerov. samo me zanima, če izračunajo tudi tveganje...?
a to potem v bistvu delajo samo svojim pacientkam?

tasha23, ni problema, ti pridi ko lahko. sicer pa bi blo res fajn, če prideš še ta teden, ko sem sama na del. mestu. resnici na ljubo...moja šefica ne mara otrok v bližini user posted image  (baje da povzročajo hrup....si morete mislit...) smo se zadnjič glih spraševali kdaj bodo nalepli na vrata prečrtan sladoled, prečrtanega psa, prečrtan mobitel in prečrtanega dojenčka user posted image
ma dobro, neham opravljat in vam želim lahko noč.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: OBALA 2008
15.8.2007 23:34:14   
Sibil_
Punce-Lovšin in Guzejeva delata NS ker zbirata primere za licenco...je pa zastonj, ker nimata še licence.No, po moje se splača....načeloma pa itak lahko tudi vaš osebni ginekolog to pogleda-meni je v Postojni delala NS pa nisem bila glih ne vem kako zadovoljna in sem mojemu g pojamrala, pa je še on malo pogledal in rekel da je ok-in je bilo, jupi!user posted image

LP,
Sibil RR


_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: OBALA 2008
16.8.2007 9:48:48   
Ayo
Hvala Tejc29 za info!

Lep dan na Primorsko!

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?