|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OBALA 2008
20.8.2007 21:21:14   
amaya
ja tako je ...Lovšin nima še licence, pa to sam naredi.če pa vidi pač da je stvar za naprej, te naroči v Dravlje. Pri meni je bilo v redu, tako da je tu tudi ostalo. Izračunal je nekje tam 1:3000 in je to za mojo starost v redu...
...sem pravkra iz lepega in žal prekratkega podaljšanega vikenda v Logarski dolini...tako smo jedli, da se vage kar bojim...jutri pa delat...uffffffffffffffffff


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: OBALA 2008
20.8.2007 21:24:16   
Azzurra
Pupe, smo bolj malo prisotne, kaj? Kako ste kaj?
Jaz grem jutri na NS, držte pesti, da je vse ok.  Sicer pa se počutim bolj zanič, ponoči sicer spim, a zelo slabo. Stalno se nekaj premetavam, vmes grem na wc, pa ne zaspim več. Ni potrebno poudarjat, da se mi začne spat takrat, ko skoraj že zvoni budilka user posted image

Mi je pa všeč, da se je malo ohladilo ozračje.
No, upam, da se kaka primorka kmalu javi, da naša tema ne zamre.
Čau!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: OBALA 2008
21.8.2007 10:57:37   
soraja
Ciao primorkeuser posted image user posted image user posted image ,po dolgem času,kako ste kaj,meni je tudi lovšin delal NS in če bi takrat pokazalo kaj hujšega bi me poslal v Dravlje (tako kot je že amaya napisala) jaz imam v petek pregled in upam,da bo vse ok.Zdaj pa bom iskoristila in vas prosila,če katera kaj ve o najemu kakšne garsonjere oz.enosobnega stanovanja na obali(izola-koper),če katera kaj ve bi bila zelo hvaležna,če bi mi kaj sporočila,res imava z dragim panikouser posted image ,non stop gledam pa še nič nisva našlauser posted image .V naprej hvala za pomočuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: OBALA 2008
21.8.2007 13:55:12   
tasha23
Jooooj jaz bi tudi..... me prav mika da bi bila spet user posted image

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: OBALA 2008
21.8.2007 17:08:59   
heaven
ciao primorke!

Azzurra brez skrbi bomo mocne drzale pestke :)
Jaz se pa pripravljam na beljenje stanovanja, bom nardila user posted image presenecenje preden pride domov ;) Sej nimam dosti za belit, pa se mama mi bo pomagala. E ja pocasi pocasi se pripravljamo na novega clana nase male druzinice...Po pravici povedano me je pocasi zacela panika grabituser posted image

lep preostanek popldneva vam zelim

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: OBALA 2008
21.8.2007 21:28:15   
Azzurra
Kaj katera kaj ve, kam moram it na DVOJNI HORMONSKI TEST? Koga moram poklicat? Izola? Koper laboratorij?

user posted image  Na pomoč!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu heaven)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: OBALA 2008
21.8.2007 21:49:06   
Sibil_
Azzurra-kje si delala NS?Jaz sem jo delala v Postojni in tam takoj po NS dala kri, tam vse plačala in je bilo.Takoj na NS mi je dala uni list z rezultati, potem sem pa po pošti dobila uradno papir z dodanim izvidom dvojnega hormonskega testa.Pa saj bi ti morali na NS povedat to kam it?

Kako je šlo na NS?user posted image

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: OBALA 2008
21.8.2007 21:53:28   
Azzurra
V Lj, pri Pušenjaku. Mi je priporočil še DHT, pa ni vedel če v Izoli sploh delajo ali ne, tako da je rekel naj pokličem, če ga ne opravljajo, pa naj grem na Polikliniko. Če praviš za Postojno, bom pa jutri še tja poklicala. Seveda nimam nobene napotnice in bi pregled delala samoplačniško. Samo to je treba še ta teden opravit in me že baše čas.


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: OBALA 2008
22.8.2007 12:12:13   
Azzurra
Sibil, če si v giru. Hvala, sem šla kar v PO in brez problemov dala kri, ostalo itak zrihtajo oni.
Lp.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: OBALA 2008
22.8.2007 14:54:02   
Sibil_
Ni za kaj Azzurra-če lahko pomagam vedno!user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: OBALA 2008
22.8.2007 15:46:38   
torcica
Azzura, jaz sem DHT delala 13.08 v Ljubljani na Polikliniki, ker smo bili na meji tveganja. Delajo vsak dan do 15. ure, plačala pa sem 32 EUR.

Zna biti, da bova tudi midve skupaj v porodnišnici, jaz imam PDP 27.02.2008 user posted image user posted image user posted image .

En lep pozdravček primorkam, zdej pa šibam iz službe domov kuhat kosilo.

Torcica

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: OBALA 2008
22.8.2007 15:59:37   
Azzurra
in si že dobila izvide, torcica?
mi nismo bili na meji tveganja, samo je že dovolj, da ti nekdo reče "priporočam da opravite še DHT"....seveda te vrže iz tira. tako. zdaj pa ne vem več nič, samo to, da sem utrujena...

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: OBALA 2008
23.8.2007 10:19:18   
torcica
Azzura, ja izvide sem dobila po enem tednu, pa tudi običajno je en teden do 10 dni. Moji rezultati so bili dosti boljši kot po NS (prej 1:11XX, potem 1:7640). Tudi mi smo bili pod kritično mejo, in nam je svetovala dr. Reš Muravec v LJubljani še DHT. Ti povem, da cel teden nisem dobro spala, dokler nisem dobila rezultatov.

Kakšne rezultate NS pa si imela ti?

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: OBALA 2008
23.8.2007 11:52:37   
Azzurra
pri nas imamo 1:786, če upošteva še nosno kost, ki je prisotna, pridemo na 1:16xx.
Dejstvo ostaja, da je na listu končni rezultat 1:786 (ostale trisomije imajo dooosti boljše rezultate) in da mi je pušenjak priporočil še DHT. Drugače sem pa stara 32 let in je backround risk za mojo starost 1:500, kar me seveda ne potolaži. prvič sem imela 1:22xx, čeprav se pušenjak ne strinja s tem, da se tukaj "tekmuje" kdo je boljši in kdo ima manjši rizik. seveda se ne, toda že prvič sva bila nemirna do konca, itak nikoli ne moreš vedet, tokrat pa se bova do poroda požrla user posted image
ne vem, res....vedno bolj razmišljam o AC...



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: OBALA 2008
23.8.2007 15:21:34   
Sibil_
Azzurra kako te razumem.Ampak jaz na AC ne bi šla, razen če ti rezultati dh poslabšajo rezultate NS.Miren pa ne moreš bit niti z tveganjem 1:7000 al pa še več-vem sama.
Ma saj bo vse ok, misliu pozitivno pa bo.
Kaj imena že imata izbrana?user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: OBALA 2008
28.8.2007 11:32:15   
heaven
Hej primorke, kje se skrivate?
Jaz sem koncno dobila user posted image  domov in zdaj ga 3 mesce ne pustim nikamor :)
Pocasi bomo zaceli rihtat stvari za user posted image . Joooj jaz si se nekako kar ne morem predstavljat, da bom postala mamica. Sprasujem se ce je to normalno, al sem pa samo jaz tako cudna...
Eno vprasanje, bo morda sla katera od vas v materinsko solo v Koper naslednji teden???

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 11:25:36   
amaya
pa kje se skrivate primorke...??????????

a ima katera namen iti na telovadbo za nosečnice v Marino v KP? zbiram interesentke, ker jih je zaenkrat premalo...user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu heaven)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 13:16:27   
Azzurra
Amaya zdaj vem kdo si, sem prebrala v temi o imenih.
Smo se vidle, ja, naprej na škofijah, potem pa ko sta vidva z dragim zaključevala študij (sicer ne vem, če imaš še vedno istega dragega user posted image  da ne streljam kakih kozlov), verjetno se me ne spomneš, ma nema veze (knjižnica na faksu).

v glavnem, jaz ne vem če mi bo situacija dopuščala it k telovadbi, sem pa mislila it na ogrlico k maji, kot sem hodila v prvi nosečnosti. samo ker hodim v službo, pridem pozno domov, doma me čaka mali Ličko, ki ga pogrešam in ne vem, če bi mi zneslo. sicer bi pa poskusila, pa da vidim. delam pa tudi popoldne, končam ob 18.30, kar pomeni da zamudim obe skupini  user posted image user posted image user posted image


kakorkoli, boš vidla, da se nosečih telovadk ne manjka (no, vsaj pri maji ne, je morala kar naredit več skupin, ker nismo šle vse naenkrat v telovadnico user posted image , sicer pa s takimi trebuhi to ni nič nenavadnega user posted image

jaz sem online in berem, ma prav kaj dosti volje nimam za nič. kot sem napisala zgoraj, čakam izvide in razmišljam (oz sem se že naročila) o amniocintezi. 

ni lahko obdobje zame, tako da se bojim, da bom koga prej zamorila kot ne. user posted image





_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 14:44:01   
tejč29
Jaz sem lani hodila v Marino na pilates, pa so nosečnice bile kar z nami v skupini (ker je bilo premalo interesentk), tako da dvomim da bodo imeli skupino za nosečnice...če pa bo jaz sem za. Kako pa zgleda telovadba na ogrlici pri Maji?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 14:56:00   
Azzurra
ma meni je blo kar v redu pri maji. tudi družba je bila super in z nekaterimi smo ostali v tesnih stikih in smo se celo porodniško družile (in kot kaže se bomo kar tri od štirih družile še na porodniški št. 2 user posted image ....no, vsaj upam da bodo moji izvidi v redu, mogoče pa se nam še četrta pridruži, kaj pa vem user posted image ).

no, pri maji....tam prideš par minut prej, v garderobi se pripraviš, v telovadnici, ki je sicer majhna, dobiš blazino, najprej je segrevanje, nato pa vaje. sem mislila, da je to bolj taka telovadba...bolj izi, ma vam povem, da nam je kar držala tempo. pa paše da se razgibaš. če pa ti vaja ne paše, pa enostavno ne delaš in ti noben ne zameri in ne gleda grdo.

maja je tudi pri vsaki uri imela najprej telovadbo, nato pa še nekaj minut pogovora glede nosečnosti, poroda, poporodnega obdobja in nege ter hendlinga dojenčka.
tam ima tudi masaže za nosečnice in verjetno še kaj.



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 17:00:54   
amaya
mamma



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 17:03:23   
amaya
samo proba...mi ni hotelo poslat user posted image

azzurra: ma ne vem kdo si in kam te dat...skupni prijatelji? v knjižnici...uh...daljnega leta...ma s fantom nikoli...nobenim...niso se hoteli učit z mano...je bil pa prijatelj user posted image in to odličen!
kar se tiče izvidov, se ne sekiraj. Mačehi mojega dragega je izračunal NS 1:27, pa je bilo potem vse v redu. Sedaj ima 3 mesece...skoraj 4 in je vse v redu...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 17:21:11   
torcica
Punce, tudi mene zanima telovadba za nosečnice. Sem slišala, da je pri Maji v redu, Marina mi pa nič kaj preveč ne dišiuser posted image . Ne vem sicer zakaj, ker nisem nikoli slišala nič slabega o njih, mogoče ravno zato, ker so moje kolegice hvalile Majo.

Skratka, če se boste zmenile, mi sporočiteuser posted image .

Pozdravček

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: OBALA 2008
29.8.2007 20:54:24   
Azzurra
mogoče pa sem tudi jaz kaj pobrkala.

sem mislila na knjižnico od faksa. ne da smo se hodli tam učit, bolj drugačna je ta scena user posted image  
jaz namreč tam delam user posted image
in vem, da si hodila tja z enim fantom, ma sem mislila, da sta par. no, se opravičujem. ne spomnem se priimka, vem pa, da se tudi njegovo ime začne na E....
in to je bilo še ko smo knjižnico imeli v prostorih PEF...vsaj zdi se mi, da je bilo še tam.

sej pravim, če niste pravi, tudi ok, nema veze. čuj, kaj potem mačeha od tvojega je šla na amniocintezo ?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: OBALA 2008
30.8.2007 9:12:49   
heaven
dobro jutro, najprej ena velika user posted image  za vse!

ja, ja jaz bi tudi sla na telovadbo k maji! najboljse, da se kr zmenimo. Naslednji teden se zacne september tako, da je ko sus! lahko se grem jaz pozanimat kdaj se zacne oz. ob katerih dnevih in urah je.
Ste za?

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?