|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OBALA 2008
17.7.2008 12:45:19   
Marsy
Ojla!

Kako ste, punce? Sva šla z lubijem ravno toliko domov, da sva doživela neurje (sva ga spremljala zunaj v živo, iz avta...)
V glavnem, s svojimi zdravniki nisem mogla nič uredit, da bi lahko hodila na preglede do poroda v Izoli... Kao da jim ni bilo nič jasno in nisem mogla izprosit napotnice.
Tako da imam naslednji pregled v Domžalah. Tiste dni bo pestro: za vikend moja mami praznuje rojstni dan, grem domov. V ponedeljek 4.8. je ogled porodnišnice v Izoli - pridem v Izolo. Naslednji dan 5.8. pa imam pregled v Domžalah, grem spet domov...
Jutri imamo spet šolo za starše in bom vprašala, kdaj je naslednji datum za ogled porodnišnice.

Torej, če ste jutri kaj na plaži v Kopru, se okrog 9.30 oglasim tudi jaz. Včeraj pa nisem uspela priti popoldne do plaže v Izoli, ker sem dobila obisk. Upam, da se vidimo jutri.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: OBALA 2008
17.7.2008 14:55:52   
leni5
Ma čestitke Etiennu za prvi zobek...ma ni blo hudo, ne? Vidiš, mogoče bo lepo prenašal vse zobke. Taja je nehala spat ponoči, ko jih je dobila...in ni blo lepo!!!

Aleži, sta zaspali obe naenkratuser posted image . Grem izkoristit par neverjetnih minutk miru!

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: OBALA 2008
17.7.2008 18:55:49   
sirenetta
Pupce moje zlate, jutri pridem v Kp med deseto in enajsto, če ste še v giru do takrat se lahko dobimo.
Bravo Etienne čestitke za prvega zobka user posted image user posted image user posted image , le tako naprej!

Marsy, ti pošljem svojo št. na ZS

< Sporočilo je popravil sirenetta -- 17.7.2008 18:56:14 >

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: OBALA 2008
17.7.2008 20:36:11   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Pupce moje zlate, jutri pridem v Kp med deseto in enajsto, če ste še v giru do takrat se lahko dobimo.



aha, zato bo jutri padal dež!!user posted image




(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: OBALA 2008
17.7.2008 20:44:48   
leni5
Sire, mene jutri ne bo. Sem danes oddala Tajo k nonotom in bom jutro izkoristila za likanje, če bo Vita kaj spala. Saj bi lahko zdaj, ma bom raje delala kaj drugegauser posted image .

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: OBALA 2008
17.7.2008 22:54:54   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ok. jaz jutri sem.......
....plaža koper..........
.....se vidimo............
.......lahko noč..........


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: OBALA 2008
17.7.2008 23:41:42   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ok. jaz jutri sem.......
....plaža koper..........
.....se vidimo............
.......lahko noč..........



Ma vsaj ena upam da bo user posted image user posted image user posted image .

Amaya! meno male che ci sei tu user posted image ...
Tam ko zadnjič?
Bo Etienne spet cvilil user posted image ?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: OBALA 2008
18.7.2008 10:32:31   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ok. jaz jutri sem.......
....plaža koper..........
.....se vidimo............
.......lahko noč..........



Ma vsaj ena upam da bo user posted image user posted image user posted image .

Amaya! meno male che ci sei tu user posted image ...
Tam ko zadnjič?
Bo Etienne spet cvilil user posted image ?



ma nič ni blo...je vreme zahinavlo!!!!!!! enkrat toliko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: OBALA 2008
18.7.2008 15:44:25   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Pupce moje zlate, jutri pridem v Kp med deseto in enajsto, če ste še v giru do takrat se lahko dobimo.



aha, zato bo jutri padal dež!!user posted image






dobro da niso sekire padale!!! glede na to da sem se po sto letih jaz narisala v kopru user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E, ampak potem ko sem odhajala od zdr. doma čez brolo, je že mrgolelo mamic in atijev z vozički in malimi otročiči, ko je dež ponehal, samo ne vem ali so bili prostovoljno tam na šetnji ali so odhajali iz zdr. doma in so bili zato prisiljeni se tam sprehajat.

Bom, če ne prej v torek se spet narišem v kopru (tako da aspettatevi il diluvio universale) Pridemo precej zgodaj, imamo posvetovalnico že takoj ob sedmi uri in po moje mi ga ne bojo cepli, ker je malo prehlajen na nosek in jaz sem imela eno virozico ki mi je udarila na grlo, menda v takih primerih raje ne cepijo (če se ne motim).

Leni, kako gre peglanje, se tudi ti kregaš s peglo kot naša Azzurrčica, ki zdaj lepo uživa na dopustu (in upam, da jih Liam preveč ne pali, da se vsaj tam malo zrelaksira, uboga žena).

Amaya si potem naredila sorpreso tvojemu garminu user posted image ?
Mi je potem padla na pamet ideja za sorpreso ma verjetno je že pozno (?): majčka z natiskano gor kakšna lepa slikica Etiennčka in njega ko se cartata ali kaj podobnega in gor napišeš spredaj  Moj prvi rojstni dan... in na hrbtni strani ...v vlogi tatija ali kaj v tem stilu...Saj sem te prav razumela, da ima garmin rođendan?
Evo, zdaj sem si dala sama sebi idejo za Robijev RD, ki ga ima čez dva meseca! user posted image


(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: OBALA 2008
19.7.2008 17:27:18   
Azzurra
Samo na brzake brzake: sem šla, sem tudi že prišla. sem se nekaj lotila brat nazaj kaj ste napisale, samo ne utegnem, ker me toka še vse razpakirat.

kdo je že govoril o nekakšnem "počitku"? user posted image user posted image user posted image  mio dio, altro ke počitek!!!! rabim zdej en teden da pridem k sebi!

apartma je bil kao za 4, ampak ko smo raztegnili kavče in sestavili posteljco, smo že skoraj hodili drug po drugem. do apartmaja v mansardi je blo ene 100 stopnic, lifta pa seveda ne. tako, da nismo mogli prit gor z vozičkom in smo morali dašo nosit v lupinici čez cel parking, po vseh stopnicah gor v stanovanje in dol, zraven še vso kramo in potrebščine, torbe, nemalokrat smeti, zraven pa še liama - tiste, ki imate stopnice in malčka, verjetno veste kako to izgleda. tako, da smo že vsakič za gor in dol spustili dušo, in to je bilo vsaj 3 do 4krat na dan. liam je bil ves čas na baterije. doma je vseeno lažje, ker je - če ne drugo - poznan teren in je urejeno tako, da točno veš, kje se otrok nahaja in kaj se mu lahko zgodi, pa štekerje imamo zaščitene, omarice tudi - gor pa če nisem 100krat spet zlagala hrano iz omarice, vsak dan jo je najmanj 10krat odprl in zlagal ven hrano, pa skakal po posteljah in tam so bli robovi kar nevarni.
tuš kabina je bla neverjetna. če bi se tam peštal en malo bolj obilen človek vidim samo dve variante: ali se ne bi tuširal en teden, ali bi po naključju prišel not, ven pa ne. ergo: mi smo se sicer tuširali, da bi pa dašo notri, ni blo šanse, in smo jo zato kopali v lavandinu. komaj čakam, da jo danes zvečer umijem kot se spodobi, boga moja reva.
drugače pa smo ful hodili in prve dni sem bla ko zgažena mačka. liam je za kakšne večje podvige še premajhen, za v voziček je še prevelik, tako da on kakšne večje ture recimo iz Planice v Tamar ne bi bil sposoben, tako da smo šli več ali manj tam, kamor se je dalo prit z avtom ali pa po kranjski gori.

jest zunaj je blo šus v glavo, ker liama je vse drugo zanimalo, samo hrana ne. je hotel it gledat notri v gostilno, pa je ogovarjal druge goste, pa je tekal in raziskoval, v glavnem za mu uturit par žlic hrane je blo mission impossible, zato me je tokalo tudi kuhat v apartmaju, ki če ne, ta tič ne bi jedel nič.

zaključek: je blo lepo, je bil dopust, smo menjali okolje, smo se imeli lepo - samo ne mi rečt, da je bil to počitek. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: OBALA 2008
19.7.2008 19:29:27   
amaya
Azzurra:ma jaz sem mislila, da ste šli na morje....vi pa v hribe user posted image user posted image user posted image Pa pametni!
Ja vem, da ni počitek kao dopust z otrokom..........že ugotovila


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: OBALA 2008
19.7.2008 19:32:10   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta



Amaya si potem naredila sorpreso tvojemu garminu user posted image ?
Mi je potem padla na pamet ideja za sorpreso ma verjetno je že pozno (?): majčka z natiskano gor kakšna lepa slikica Etiennčka in njega ko se cartata ali kaj podobnega in gor napišeš spredaj  Moj prvi rojstni dan... in na hrbtni strani ...v vlogi tatija ali kaj v tem stilu...Saj sem te prav razumela, da ima garmin rođendan?
Evo, zdaj sem si dala sama sebi idejo za Robijev RD, ki ga ima čez dva meseca! user posted image




ma deeeeeeeeeeeeeej....ful dobra ideja..........user posted image Tooooooo late....sem vidla, da si me klicala 2 uri več ksno....in ker meni kle ne lovi en kaz****zzzzoooo nisem klicala nazaj. Se ti opravičujem user posted image

Mi smo se danes kopali...zdej malo sieste, potem pa banja, pappa in nina nana user posted image . Jaz sem gotova. Po ne vem olikem času sem imela plesne vaje in sem mislila, da bom krepala. 2 uri plesat user posted image user posted image user posted image ....nisem več v giru.....morem prit v formo!!!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: OBALA 2008
20.7.2008 8:28:24   
leni5
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

zaključek: je blo lepo, je bil dopust, smo menjali okolje, smo se imeli lepo - samo ne mi rečt, da je bil to počitek. user posted image user posted image user posted image


Ja, se strinjam! Zato gremo mi v hotel, ker če ne bi samo pospravljala in kuhala po apartmaju. Pa še sestra gre v istem terminu, tako da bo imala Taja nečaka za družbo in ne bo skozi visela na meniuser posted image !

Boš vidla Azzu, kako ti bo čez ene 3 leta na dopustu lepo, ko bosta oba večja in se bosta lepo zaigrala skaupaj.

Sire, jaz sem dala jopico v boršeto, tako da pokliči, ko boš kaj v giru.

Juri kafe, če ne bo dežja?

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: OBALA 2008
20.7.2008 8:58:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: leni5

IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

zaključek: je blo lepo, je bil dopust, smo menjali okolje, smo se imeli lepo - samo ne mi rečt, da je bil to počitek. user posted image user posted image user posted image


Ja, se strinjam! Zato gremo mi v hotel, ker če ne bi samo pospravljala in kuhala po apartmaju. Pa še sestra gre v istem terminu, tako da bo imala Taja nečaka za družbo in ne bo skozi visela na meniuser posted image !

Boš vidla Azzu, kako ti bo čez ene 3 leta na dopustu lepo, ko bosta oba večja in se bosta lepo zaigrala skaupaj.

Sire, jaz sem dala jopico v boršeto, tako da pokliči, ko boš kaj v giru.

Juri kafe, če ne bo dežja?




of kors maj hors user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: OBALA 2008
20.7.2008 13:47:48   
leni5
IZVIRNO SPOROČILO: amaya
of kors maj hors user posted image



HiiiiiiiiiiiJA!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: OBALA 2008
20.7.2008 16:11:44   
Azzurra
v kakšni varianti ste - furia cavallo del west? user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: OBALA 2008
20.7.2008 16:57:23   
amaya
ne, ne....tisti konj od Don Kihota: Sančo in nekaj zraven user posted image user posted image user posted image ....al pa Kobilica od Krpana...takšni bolj stari, zmozgani, z uvelimi cicami user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 7:38:00   
aleži
Hojla,

danes kafetanje odpade, a ne?

Včeraj je Žiga kašljal in bruhal, dala prat dva stroja zvečer, danes me tokasta še dva stroja pranja...in mi težko diha, da sem ob 11h naročena k zdravnici. Sara mi pa pridno še spi! 
se slišimo!!


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 7:47:18   
leni5
Ma bogi Žigiuser posted image .Upam, da bo čim prej o.k.

Jaz bom šla verjetno vseeno malo okrog, magari do SN, tako da če bo katera tam okrog batta un colpo!
Sigurno je hotla pridet tudi Sire, zato je tako vreme, kaj ne Sire?

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 8:55:19   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jah nič. Jaz bom kar doma likala.....posteljo user posted image Danes je moja sestra na vrsti za likat, tako da se absolutno ne bom kregala. Čistle smo včeraj, tako da....danes...nimam kaj delat user posted image user posted image
Ma kako je lilo....Erik je šel komaj sedaj v službo, ker se ni dalo ven it.Celo ena sinička se je zatekla v spalnico od moje mame....boga. Potem smo jo pa s sestro ven spravljale. je pri šla k meni vsa obupana, da ima ptička v sobi. Pa valda, kdo bi pa šel ven  v takšnem user posted image Samo smo jo vseeno spravile ven, ker se je božček v šipe zaletavala....user posted image
Nam je pa prišla voda za televizijo notri (ker ni police, so pa nova okna) in katastrofa...vse inzupirano....zdej nanka TV ne morem gledat, ker se bojim, da jo raznese user posted image ....en dan de mjerda. V SN ne grem, ker potem samo šolde rabim, čeprav bi morala po špežo za Etienna. Ta moj user posted image je prav ena pojava. Zdej sem BA-BA user posted image . Sem upala, da bo prva stvar, ki jo bo rekel MAMA, ne BABA. Bošnjaku kličejo nono BABA user posted image user posted image user posted image . No v glavnem mi je potem ena soseda (ne moreš verjet, da se tukaj najde tudi nekaj normalnih ljudi) povedala: da če je prva stvar, ki jo izgovori Ž spola, kliče sestrico user posted image user posted image user posted image . Ma bravo sinček moj.....tako je pameten user posted image user posted image user posted image On ve kaj mama hoče user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 8:57:00   
amaya
user posted image evo ta metuljček je pa za Žigo, da mu odnese kešelj proč. Ma bošček on....Kaj se ti je kje prehladil? Jaz sem tudi uhvatila nekaj, ker me ful vrat boli, da ga komaj premikam. Javi kako ste rešili user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 12:16:01   
pina-1
dan. da se še tuki malo javim. sem mela odvajalni vikend od RR: se nisem nič javljala, niti pri februaricah. pa ravno ko si se ti zopet pojavila, amayauser posted image
pri nas je sitnoba na obisku. ana je stina sto na uto. zobi jo mantajo da je veselje. sej vidijo se, sao ven jih pa še niuser posted image . ia tudi pridno testira mamine živce. Sedaj te šele razuem azurra, ki si skozi saam z obemi. Jaz komi čaka september, da gre Mia spet v vrtecuser posted image . ŠE prej pa nas čaka dopustuser posted image .

ta teden se pa tudi me 3 pikrademo v koper na kakšno kafe. Leni, če prideš tudi ti s Tajo, da bosta z Mio eli kaj delat. e bomo pa v miru spile kafe.

Aleži, upam da se žigec hitro pozdravi. Ubožčki tile naši malčki. se mi prov smilijo ko so tako bogiuser posted image .

grem še kaj nardit danes. Razen tega, da sem skuhala in spila kafe nise še premaknila ritiuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 12:54:00   
aleži
Hvala vsem, da ste mislile na njega!!user posted image user posted image

No, pa smo prišli od zdravnice. Ni nič kaj hujšega, samo ventolin mu morem dajat in nosek pucat. Rajši zdaj, kot pa na dopustu, da mi zboli!!!

Če boste kaj kafetkale, me kar pokličite! Varstvo za Žigo bom že dobila!!user posted image  Da vas vidim preden gremo, ker če ne bom user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 13:29:18   
Marsy
Aloha!

V petek se nekako nismo dobile na plaži, ker je bilo čudno vreme. Mene je od zdravstvenega doma do parkirišča (pri banki Koper) totalno namočilo, pa čeprav sem imela dežnik. Pa še okrog avta se je luža naredila (pravzaprav jezero), da sem bila mokra čez gležnje. Pol sem pa šibala domov pod topel tuš in na kakav.

Sirenetta sem si zabeležila tvojo številko, se bom kaj javila.

V glavnem, v sredo spet pridem v KP na šolo za starše (končamo tam nekje ob 9.30) in vas mal pokličem, kje boste.

LP, M

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 13:31:39   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: leni5


Sigurno je hotla pridet tudi Sire, zato je tako vreme, kaj ne Sire?



Ja, in jutri pridem zares (imamo posvetovalnico) tako da appettatevi l`impossibile, če je danes bil naliv, kaj bo šele jutri?

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?