|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 15:54:07   
amaya
moj je včeraj ubijal nemce po PC in nisem vedla kaj naj sama s sabo....po TV nič...potem pa tu ždim...

Leni, kaj naj user posted image sama s sabo?????? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 21:07:08   
aleži
Faka glej, ki te vidim!!! Ti samo bereš, zakaj nič več se ne ogalsiš?????

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 21:08:26   
aleži
Amaya srečno za jutri user posted image  user posted image   user posted image  in oglasi se!!!

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 21:14:43   
aleži
faka, sem mislila, da boš kaj napisala in povedala kako sta tvoja cukerčka.... mah... se vidimo septembrauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil aleži -- 23.7.2008 21:15:09 >

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 21:45:57   
amaya
neeeeeeeeee.....ona mene kontrolira user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 21:46:50   
leni5
Me je vrglo ven, ko sem vse napisalauser posted image ...

Kako ste? Mi so bli pri moji noni in zdaj sem kot povožena, zato grem ninat!

noč

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 21:47:53   
leni5
Amaya si tu...Kaj danes bo kejuser posted image ? Al so spet nemci in partizani v giru?

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 21:56:55   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: leni5

Amaya si tu...Kaj danes bo kejuser posted image ? Al so spet nemci in partizani v giru?


leni, zgleda da na našem koncu še vedno traja 2. sv, vojna, ker pri nas se tudi nič ne dogajauser posted image user posted image . se oj drži pregovora: "junij, julij, avgust, ženo pri miru pust", kot pijanc plotauser posted image user posted image user posted image

aja, čer.

kako ste kaj babnce? danes niste nič kofetkale? jaz se bla na UE, sem šla zrihtat, tisti frdamani papir, da gre mia lahko z mojo mamo na hrvaško. Jo peljem v nedeljo v červar in pol pride z mojimi domov. Aleluja bo vsaj malo več mira pri bajti, čeprav manjka mi pa že zdejuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 22:03:54   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: leni5

Amaya si tu...Kaj danes bo kejuser posted image ? Al so spet nemci in partizani v giru?


ma pri nas je to malo težje izvedljivo....s polno bajto ljudi user posted image user posted image user posted image Potem pa moraš vse preštudirat, kdaj gre kdo spat, kdo pride domov,.....ke pallllllle....no in te pasa


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 22:04:24   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: leni5

Amaya si tu...Kaj danes bo kejuser posted image ? Al so spet nemci in partizani v giru?


leni, zgleda da na našem koncu še vedno traja 2. sv, vojna, ker pri nas se tudi nič ne dogajauser posted image user posted image . se oj drži pregovora: "junij, julij, avgust, ženo pri miru pust", kot pijanc plotauser posted image user posted image user posted image

aja, čer.

kako ste kaj babnce? danes niste nič kofetkale? jaz se bla na UE, sem šla zrihtat, tisti frdamani papir, da gre mia lahko z mojo mamo na hrvaško. Jo peljem v nedeljo v červar in pol pride z mojimi domov. Aleluja bo vsaj malo več mira pri bajti, čeprav manjka mi pa že zdejuser posted image user posted image


ta mi je nova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 22:06:56   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: leni5

Amaya si tu...Kaj danes bo kejuser posted image ? Al so spet nemci in partizani v giru?


leni, zgleda da na našem koncu še vedno traja 2. sv, vojna, ker pri nas se tudi nič ne dogajauser posted image user posted image . se oj drži pregovora: "junij, julij, avgust, ženo pri miru pust", kot pijanc plotauser posted image user posted image user posted image

aja, čer.

kako ste kaj babnce? danes niste nič kofetkale? jaz se bla na UE, sem šla zrihtat, tisti frdamani papir, da gre mia lahko z mojo mamo na hrvaško. Jo peljem v nedeljo v červar in pol pride z mojimi domov. Aleluja bo vsaj malo več mira pri bajti, čeprav manjka mi pa že zdejuser posted image user posted image


ta mi je nova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni pa ne... je suša vre dva eseca. zdej bomo šli na dopust in spet ne bo ništa... naravna kontracepija pri nas rulauser posted image user posted image user posted image user posted image

aja, pa ne tega povedat Garminu, da se ga ne uhvatiuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 22:09:06   
leni5
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1


leni, zgleda da na našem koncu še vedno traja 2. sv, vojna, ker pri nas se tudi nič ne dogajauser posted image user posted image . se oj drži pregovora: "junij, julij, avgust, ženo pri miru pust", kot pijanc plotauser posted image user posted image user posted image




Ta je tudi meni nova! Bi bla bolj za različico: junij, julij, avgust, pelji ženo na dopust!?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 22:17:36   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: leni5

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1


leni, zgleda da na našem koncu še vedno traja 2. sv, vojna, ker pri nas se tudi nič ne dogajauser posted image user posted image . se oj drži pregovora: "junij, julij, avgust, ženo pri miru pust", kot pijanc plotauser posted image user posted image user posted image




Ta je tudi meni nova! Bi bla bolj za različico: junij, julij, avgust, pelji ženo na dopust!?


user posted image user posted image user posted image  to moram moju pebrat

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 22:22:35   
aleži
ma daj, pejte se solit. sem samo dala žigca spat, pa ste čikulale na veliko. user posted image user posted image   prej pa ni bilo nobene!!!

Ta je ma meni tudi nova pina. superca.... morem tudi mojemu povedat!!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 22:32:51   
pina-1
zdej pa ne vem, ali si je moj to zmislu, ali je to res kak moški pregovoruser posted image user posted image user posted image

aje vaim gospodom ne omenjajte tega, razen če živite v izobiljuuser posted image user posted image user posted image user posted image
samo da mi ne boste rekle, da vas nisem opozorilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: OBALA 2008
24.7.2008 11:08:42   
sirenetta
Ma ne, Amaya na želost nisem falila...magari da bin bla falila user posted image user posted image user posted image ..
...Ampak modrega tonerja pa vidim, da nič ne manjka. Še preveč ga je user posted image .


A ma punce, jaz sem mislila, da sem samo jaz tista, ki ji manjka akcija user posted image . Sem se že začela sekirat, da je kaj huuuudo narobe, ki pri nas tudi že 2 meseca ni ne duha ne sluha o user posted image . Ste me za silo potolažile, da nisem edini primer...


Grem pakirat naprej...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: OBALA 2008
24.7.2008 14:55:01   
amaya
Sire: naj te potolažim, da zgledaš 6 let in 3 mesece mlajša user posted image user posted image user posted image

Leni5: una z dopustom me pjaži......ma ta fora tipo junij, julij, avgust hiti možu biro iz ust, je ista fora kot s školjkami al kaj? Meseci na R se ne sme školjk jest al obratno user posted image

Ma kaj je zdej to....pa sej....zato smo non stop na kafetu.....ker ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja al pa tu gor user posted image

Ma ste opazle, da samo Aleži ni nič kometirala user posted image na to user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: OBALA 2008
24.7.2008 17:13:13   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Sire: naj te potolažim, da zgledaš 6 let in 3 mesece mlajša user posted image user posted image user posted image

Hvala za kompliment, vseeno bi bila raje stara 6 let in 3 mesece manj user posted image user posted image user posted image .

Leni5: una z dopustom me pjaži......ma ta fora tipo junij, julij, avgust hiti možu biro iz ust, je ista fora kot s školjkami al kaj? Meseci na R se ne sme školjk jest al obratno user posted image

Ma kaj je zdej to....pa sej....zato smo non stop na kafetu.....ker ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja al pa tu gor user posted image

Ma ste opazle, da samo Aleži ni nič kometirala user posted image na to user posted image



E ja, sem opazila ja user posted image . Ma zato vedno hodi tako nasmejana okoli user posted image user posted image user posted image .

...Blagor njej user posted image .

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: OBALA 2008
24.7.2008 19:21:04   
leni5
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ma ste opazle, da samo Aleži ni nič kometirala user posted image na to user posted image



E ja, sem opazila ja user posted image . Ma zato vedno hodi tako nasmejana okoli user posted image user posted image user posted image .

...Blagor njej user posted image .



Če njej znese pri dveh otrocih in možu, ki dela do polnoči in pol gre lovit ribe, ji je res za user posted image . Edino, če pomeni lovit ribe pri njih doma kaj drugegauser posted image .

Ne bom več gospodinilauser posted image . 3 stroje zlikaš, 3 opereš in kup za likat je vedno istiuser posted image .

Aleži, jutri kot zmenjeno, ne!? Te pokličem zjutraj za koordinate1

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: OBALA 2008
24.7.2008 21:39:04   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Sire: naj te potolažim, da zgledaš 6 let in 3 mesece mlajša user posted image user posted image user posted image

Hvala za kompliment, vseeno bi bila raje stara 6 let in 3 mesece manj user posted image user posted image user posted image .

Leni5: una z dopustom me pjaži......ma ta fora tipo junij, julij, avgust hiti možu biro iz ust, je ista fora kot s školjkami al kaj? Meseci na R se ne sme školjk jest al obratno user posted image

Ma kaj je zdej to....pa sej....zato smo non stop na kafetu.....ker ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja al pa tu gor user posted image

Ma ste opazle, da samo Aleži ni nič kometirala user posted image na to user posted image



E ja, sem opazila ja user posted image . Ma zato vedno hodi tako nasmejana okoli user posted image user posted image user posted image .

...Blagor njej user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem se nasmejala do solz.....user posted image user posted image user posted image user posted image
Ni bilo časa komentirati, samo lahko pritrdim!!!

Kje si pa ti azzurra??????????????????? kam si se skrila??????????????

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: OBALA 2008
24.7.2008 21:46:50   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

E ja, sem opazila ja user posted image . Ma zato vedno hodi tako nasmejana okoli user posted image user posted image user posted image .

...Blagor njej user posted image .



hvala, hvala................... jaz sem vedno nasmejana in vesela, malokrat pa jezna, sitna, žalostna.......... saj vidite po mojih otrocih, da so srčkaniuser posted image user posted image  in veseli kot mamauser posted image user posted image user posted image .......

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: OBALA 2008
24.7.2008 21:47:33   
amaya
Ma kdo ve kje je Azzurra......mogoče pa dela tokrat kar na dvojčkih. Ona dva sta taka, da ko si dasta nekaj v glavo uspeta user posted image ( v smislu: zdej bomo pa punčko nardili: in pride češpla) user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: OBALA 2008
25.7.2008 15:47:59   
aleži
Samo na hitrco se vam ogasim...........

imejte se lepo tudi brez nas in vas bom pogrešalauser posted image user posted image !!!!
Če katero prime volja prit kampirat, je dobrodošla.... ne azzurra!!!

user posted image "Mi gremo pa na morje,user posted image se plavat naučit....."user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: OBALA 2008
25.7.2008 15:50:45   
leni5
Hvala za gostoljubnost Aleži in lepo se imej!

Pa ne bozabi kopalk in brisačeuser posted image !

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: OBALA 2008
25.7.2008 17:41:10   
amaya
Aleži: lepo se imejte in naplavaj se še zame user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?