|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OBALA 2008
30.7.2008 21:26:49   
Azzurra
Čao!
Ja, danes se res nismo zmolali nikamor. Ma kaj vi res hodite ven po taki vročini? Jaz sem bila v ponedeljek med 10 in 12 uro in je sonce tako peklo, da ajd čau. Prej pa nam ne znese, ker moji otroci spijo anke do 8.30 user posted image  In ni šaaaaans, da jih mečem gor zato, da se kam spokam. Jok brate, sem raje okoli hiše, samo da se spava user posted image  Vem kako hitro se to lahko spremeni, tako da - "ne diraj user posted image  dok spava" ali "finche' la barca va lasciala andare" user posted image  

Včeraj pa smo ble z Dašo v ZOO v Ljubljani, smo imele srečanje z marčevkami 2008, je bilo zelo zelo zelo lepo! Same fajn punce, mlade mamice. Nas je bilo 9 (zaradi dopustov marsikatera ni mogla pridet) in kljub temu, da je večina marčevskih otrok fantkov, so včeraj močno močno prednjačile deklice, saj je bilo kar 7 punčk in le 2 fantka, od tega je bil en za dva (pri niti ne 4 mesecih ima že kar 10 kil - pa samo dojen!). Skratka, je blo prav lepo!

Jutri ne vem kako bom, ker moram izpolnit papirje za vrtec in bi morala it po špežo, ki nam bo vsak čas zmanjkalo mleka in, bognedaj, kafeta.

Vas pozdravlja Alezi, sem ji poslala sms, pa vas lepo pusti pozdravit.



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: OBALA 2008
31.7.2008 14:02:29   
Azzurra
amaya....

http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/40140046

to je to, kar smo zadnjič govorile. Kaj ima katera namen it kmalu v Ikeo?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 1:58:32   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Eviii RR


no, jst sem že v službi (grrrrrrrrr). k sreči je danes petek in imam vikend pred sabo. ma zakaj se meni ne da sploh več delat? imam prou en odpor. pa ne zato, da ne bi hotla delat, samo ta zdejšnja služba me čisto ubija... ah, sej upam, da kmalu dobim kej novega.





La soluzione e:  

Eviii + user posted image = user posted image => user posted image = user posted image = user posted image

user posted image = user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 8:49:06   
marty5



[/quote]


La soluzione e:  

Eviii + user posted image = user posted image => user posted image = user posted image = user posted image

user posted image = user posted image user posted image user posted image


[/quote]

Temu se prav morem nasmejat user posted image user posted image user posted image

Vas samo na hitro pozdravim. Pri nas ni nič kaj novega - Jernej je prejšnji petek začel driskat, smo šli celo k dežurnemu, ki je rekel "viroza", ampak pol smo ugotovili, da smo dobili zadnji zobek user posted image . No zdaj smo rešeno - vseh 20 je zunaj user posted image . Ja, hmm....ampak 20 novih čaka, da začne drugo serijo user posted image . Pol pa, ko bodo res že od obeh zunaj, bodo pa odpadad začeli user posted image

Grem po eno user posted image , ker me ta vročina ubija. Včeraj sva bila z Matijo od 9ih do 13ih zunaj in nas je oba tako utrudilo, da sva bila celo popoldne out. Tega drugače ne prakticiram, ampak sva bila brezdomca, ker so nam menjavali klimo (stara je šla k user posted image )......Danes pa me do 19. ure ne vidijo iz stanovanja. Nisem preveč poletni tip...

En lep pozdravček user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 8:50:03   
marty5
ja, to citiranje je zame višja matematika user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 9:14:55   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Eviii RR


no, jst sem že v službi (grrrrrrrrr). k sreči je danes petek in imam vikend pred sabo. ma zakaj se meni ne da sploh več delat? imam prou en odpor. pa ne zato, da ne bi hotla delat, samo ta zdejšnja služba me čisto ubija... ah, sej upam, da kmalu dobim kej novega.





La soluzione e:  

Eviii + user posted image = user posted image => user posted image = user posted image = user posted image

user posted image = user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz grem pa danes taborit user posted image Ma si predstavljate mene v taboru? Jaz si ne user posted image Bomo vidli, kako bo.....javim. Sej grem samo za eno noč (načeloma) user posted image . Mogoče še to ne user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 9:49:47   
leni5
Sire, kaj si že nazaj?

Danes ima Aleži r.d.! Vse najbolše user posted image user posted image , čeprav je na dopustu!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 10:27:12   
marty5
Aleži, vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 10:44:35   
Eviii
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Eviii RR


no, jst sem že v službi (grrrrrrrrr). k sreči je danes petek in imam vikend pred sabo. ma zakaj se meni ne da sploh več delat? imam prou en odpor. pa ne zato, da ne bi hotla delat, samo ta zdejšnja služba me čisto ubija... ah, sej upam, da kmalu dobim kej novega.





La soluzione e:  

Eviii + user posted image = user posted image => user posted image = user posted image = user posted image

user posted image = user posted image user posted image user posted image




ta je pa še mene na rit vrgla user posted image user posted image ... sem se mogla prijavit in takoj napisat. se vidi, da me dobro poznaš in da veš, da mi najlažje situacijo s kako matematično formulo prikažeš user posted image .

aleži, vse najboljše user posted image user posted image user posted image .

včiraj zvičir je pa moja kolegica katja rodila sinčka Luko. bravo, familja user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: OBALA 2008
1.8.2008 23:23:50   
sirenetta
Joj, jaz sem pa in ritardo z voščili za rojstne dneve in mini rojstne dneve,

allora (upam, da ne bom koga pozabila):

Etienne vse naj naj za 5. mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sara vse naj naj za 5. mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vita vse naj naj za 3. mesece user posted image user posted image user posted image

in

Aleži vse najboljše za rojstni dan  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Aleži ima rojstni dan na isti dan kot moj tata (Mihaelov nono), e ja, tudi mi smo danes proslavljali.

Evo če kdo rabi idejo za darilo: galerija slik z uro (kupljena pri neckermanu), na sredi je ura in okoli dvanajst malih okvirčkov za slikice - smo nafilali s slikicami Mihaelčka z nonotom (mojim tatijem), pa na eni je z nono (mojo mamo), na eni se smejčka, na eni joka ko nor, na eni seveda skupaj z mano in tako naprej. Je bil fuuuuull kontent. Bomo ponovili za r.d. mame od Robija (nona od Mihaela), ki ima čez en mesec. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E ja, dopusta je konec, ne boste verjele, ampak na Rogli smo imeli čez dan nekje od 15 do 18 stopinj, zjutraj in zvečer okoli 13 stopinj. Jaz sem hodila okoli v trenirki, nogavice, superge, zgoraj felpa! Ves čas, razen če smo bili zunaj med 12 in trejo in je žgalo sonce, takrat sem nekajkrat ostala v kratkih rokavih. Da vam ne povem, kako je bil naš čič (=okrajšava za otročič) oblečen. Če si predstavljate da je imel dvojne nogavice+copatke (in še včasih mrzle nogice), pol vam ne rabim najbrž več nič povedat o dvojnih dolgih rokavih in o pokrivanju z dekico ali kovterčkom ko je ninal ipd.

Sem že pozabila, kako zgleda ko se valjaš v lastnem potu in ko te grickajo komarji in muhe težijo sto na uro... Joj, jaz bi kar nazaj šla...

Eviii, no če sem pa prav zapisala formulo pol pa akcija akcija akcija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ali na švedskem tudi velja tisti pregovor junij, julij, avgust...? user posted image

Čestitke Katji za Luko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Čestitke Jerneju za dvajseti zobek user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil sirenetta -- 1.8.2008 23:25:00 >

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: OBALA 2008
2.8.2008 8:42:05   
leni5
Sire, lepo da ste uživali in ohladili...mene vseeno ne spraviš v mraz poleti, sem bolj mediteranski tip. Tudi sneg mi je lep samo, ko sem v koči na toplemuser posted image .

Amaya, upam, da uživaš med komarji in žuželkami...ma upam, da vsaj niste v šotoru in imate prikolico.

Eviii, se mi zdi, da sem pred kratkim videla Katjo, ki je imela trebuh velik nekje kot jaz v 5. mesecu. Sem mislila, da še nima za rodituser posted image ! Čestitke za še enega pobalina!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: OBALA 2008
2.8.2008 14:25:37   
Azzurra
JA DIŽEM RUKE!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 11:07:39   
amaya
Čestitke vsem po vrsti...Aleži sem itak že preko SMS poslala, ampak lahko še enkrat:

VSE NAJBOLJŠE MAMICA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potem je tu VITA: user posted image user posted image user posted image (ji poklanjam tri mucke user posted image )

Alora jaz sem se imela mega, fantastično, galaktično,....smo bli pri Izolskih tabornikih nekje v šumi in je bilo user posted image user posted image user posted image . Drugo leto si počim en teden. Ma kakšne žuželke, komarji. Nema jih.No nekaj jih je bilo, ampak niso bili moteči tako kot tukaj. Hlad za spat. Spali smo v šotoru iz katerega sem naredila pravi mali harem...polno blazin, pelušov. etienne je bil tako miren in srečen. Spal kot ubit od 20-7.30 in še to sem ga jaz zbudila s tisto k*** zadrgo, ko sem šla mojo umetno jočko gret user posted image .

Ma kaj zdej ste vsi iz dopusta?

Alora moja fešta-oz. od Etienna in njegovega očeta, torej Garmina je na Serminu, tam kjer smo bili zadnjič. Datum še javim, ker čakam potrditev, torej jutri! (javim jutri) Načeloma bo 9.8. in če ne pa 16.8. user posted image Tako da vzamite si fraj. navijam za 16-tega, da bo lahko tudi Aleži prišla user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 11:08:04   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

JA DIŽEM RUKE!


user posted image

Pa što je tebi user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 11:18:49   
Lara Croft
Eno vprašanje imam tle za vas, ženske iz primorske.....

Rada bi pediatra/injo, mlajšo, ki je fleksibilna in odprta tudi na alternativno medicino...

Proism za kakšno ime.. pa priimek tudi... user posted image

Če zase ful zbiram in hodim v drugi kraj, tudi našo punco ne bom peljala kr k nekomu, glih ki je pač tukaj....




(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 13:34:50   
sirenetta
Amaya super, da ste se imeli fajn na taborjenju! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak po moje si ti res mogla bit v prejšnjem življenju kakšna trebušna plesalka kje na vzhodu! Vidi ti njo, si gre harem naredit iz šotora na taboru user posted image user posted image user posted image . To lahko samo naša Amaya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Še nekrat user posted image user posted image user posted image za mlado tabornico-haremkico user posted image .


Azzurčica draga moja, kaj je pa tebe spet doletelo??? Upam, da se ni kaj hudega zgodilo...
Če je kaj v zvezi s tvojim energy-speed-Liamom, naj te (vsaj poskusim) malo potolažim, smo se na poti nazaj v Lj dobili z enimi prijatelji, ki imajo 2 leti in 3 mesece starega fantiča (torej Liamov vrstnik) in sta morala zdaj en zdaj drug skozi laufat za njim, to ga ni bilo moč ustavit! Za njega besede: "Ne! Pazi cesta!" imajo čisto isti pomen kot "Ja sinko dragi ti kar tekaj." No, zdaj pa tolažba (ali vsaj poskus): je povedala Danica (mama), da je precej boljše kadar je v vrtcu (zdaj v tem času pa ni, ker so dopusti) in da komaj čaka september; da se ima mali full fajn v vrtcu in da pokuri tam ogromno energije in je doma veliko bolj miren kot sedaj, da ima full rad družbo in ostale otroke. Tako da držim pesti močno močno, da septembra ko gre Liam v vrtec, da boš končno lahko zadihala.
No, če je to to. Upam, da nisem ustrelila mimo in da je kaj drugega. Javi, ki tle smo v skrbeh.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 13:50:37   
sirenetta
Lara Croft (evo Sire-style rula, za vsako svoj post pišem in na nove zvezdice upam user posted image user posted image user posted image ) edina za katero jaz vem je dr. Bemova. No, ne vem direktno ker nisem pri njej, ampak mi je povedala soseda, upam, da ni tudi to ustrelila mimo, ker mi je že enkrat za eno drugo zdravnico neki narobe povedalauser posted image . Vgl. naj bi ji že dvakrat svetovala homeopatijo - lekarna v Italiji takoj čez mejo, ker imajo homeopatska zdravila (tudi za male otročiče pride v poštev, menda). Na žalost ima dr. Bemova polno in mislim, da ne sprejema novih, ampak še vedno samo bratce in sestrice od zdajšnjih pacientov. No, če ti rata vseeno pridet do nje... Sicer pa ti znajo tudi v sami lekarni svetovat, katero homeopatsko zdravilo pride v poštev. Tako da bilokatera pediatrinja ti postavi diagnozo (npr. prehlad, vnete oči, ali karkoli pač) in potem sama vprašaš v lekarni za zdravilo, poveš seveda da gre za malega čiča. Pri nas je tudi ena lekarna: Arnika na Vrhniki, sem že zase naročala prek telefona in pošljejo po pošti (sem imela full hude bolečine v križu in nisem mogla verjet, ko so mi homeopatske kapljice pomagale!). Mislim, da imajo v tej lekarni tudi druge alternativne zadeve.
Če ne, pa poznam eno alternativno zdravilko in enega zdravilca tu v Sloveniji - ona je v Lj, on v Tržiču in sta precej znana in uspešna (je preverjeno, da sta ok). No, če bi te zanimalo, ti lahko pošljem kontakt.
To je vse, kar si lahko z mano pomagaš.
Srečno pri izbiri pediatra!

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 16:25:09   
Lara Croft
Sireneta, hvala ti..... Ta pediatrinja se piše prow Bemova..... ali je Bem in si ti dodala tist "ova"? user posted image In dela v Kopru? Bom kako vezo probala uporabit..

Pravilno, da pišeš vsaki posebej.... ki lahko te sistem zajebe..... we are sorry.... ti pa cel roman prej napišeš... user posted image user posted image





(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 22:27:18   
Azzurra
Lara, zdravnica se piše Bem in ima ordinacijo nasproti Merkatorja v Šalari, takoj zraven salona avtomobilov Opel, kjer je tudi lekarna.

Mi sicer ne hodimo k njej. Imam pa kar nekaj prijateljic in znank, ki vozijo otroke k njej. Nekatere, ki hodijo k njej, trdijo da otrok niso cepile, druge pravijo, da nikoli ne komplicira, tudi če otrok ne pridobiva na teži itd. Kar se tiče alternativne medicine pa ne vem kakšno prakso ima.



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 22:30:46   
Azzurra
Ma ne Sire, se ni šlo za to.
Liam je prav priden, čeprav mu marsikdo reče, da je "piccola peste", kar meni ni prav nič všeč. Je prav priden. Danes je čisto brez nobenega pritiska, sam od sebe in brez nobenih priprav, fliknil dol plenico, si nastavil kahlico, se usedel gor in se prav lepo pokakal.
Je res, da je cedu pred pol ure, ker je naspidiran a la Duracell laufal do konca, ma kdo ne bi, po enem pjatu maneštre, enem jajcu na uko in pol paštičota??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: OBALA 2008
3.8.2008 23:31:42   
Lara Croft
Lara, zdravnica se piše Bem in ima ordinacijo nasproti Merkatorja v Šalari, takoj zraven salona avtomobilov Opel, kjer je tudi lekarna.


Tnx...

Mi tle v Sežani imamo dva, sem še jst hodila k njim..... sem mislila, da bosta šla v penzijo, preden se rodi naša punca, ma ne zgleda.... user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: OBALA 2008
4.8.2008 9:01:43   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

Ma ne Sire, se ni šlo za to.
Liam je prav priden, čeprav mu marsikdo reče, da je "piccola peste", kar meni ni prav nič všeč. Je prav priden. Danes je čisto brez nobenega pritiska, sam od sebe in brez nobenih priprav, fliknil dol plenico, si nastavil kahlico, se usedel gor in se prav lepo pokakal.
Je res, da je cedu pred pol ure, ker je naspidiran a la Duracell laufal do konca, ma kdo ne bi, po enem pjatu maneštre, enem jajcu na uko in pol paštičota??? user posted image user posted image user posted image


Ma kje ste punce? KP?

Jaz sem danes doma, ker ne morem ven. Mi asfaltirajo cesto pred hišo in ne morem nikamor user posted image . Potem pa vabim vse k meni z rolerji in vozički. Se bomo fjakale 20 m gor in dol user posted image Vzunaj je tak đumbus, naš bubu pa spi....ma njega nič ne moti user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: OBALA 2008
4.8.2008 9:02:21   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Lara, zdravnica se piše Bem in ima ordinacijo nasproti Merkatorja v Šalari, takoj zraven salona avtomobilov Opel, kjer je tudi lekarna.


Tnx...

Mi tle v Sežani imamo dva, sem še jst hodila k njim..... sem mislila, da bosta šla v penzijo, preden se rodi naša punca, ma ne zgleda.... user posted image



Ja jaz sem tudi hotela k njej, pa nema šanse. Je polna do fondamenta in še preko user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: OBALA 2008
4.8.2008 9:41:40   
leni5
Alo,alo! Kako ste kaj?

Mi smo včeraj dali Vito v bazen, ker je imela voda 30. stopinj in je bla vsa blažena...Taja pa je itak norec, se potaplja na dno bazena, dela prevale, skače...pravi kamikaze! Vam priporočam tečaj plavanja, ko bodo imeli vaši njokci 3 leta.

Amaya, akcija "Dej se odloči kdaj bo fešta" je v teku!

Azzu, meni pa se Liam sploh ne zdi piccola peste, meni je prav faca! Hodi okrog tako samozavestno, pač proba uveljavit svojo, če gre gre, če ne pa nič.
Zame je peste razvajen otrok, ki upali sireno za vsako stvar in pol valda z jokom dobi kar hočeuser posted image . Ma to so pol že starši krivi, da je tako.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: OBALA 2008
4.8.2008 14:13:44   
amaya
Jeeeeeeeeeeeeee......



FEŠTA BO 16.8.2008, PLAC SERMIN (vam že znan) user posted image

URA: 12.00 da se bodo otroci kopali...sem čepla bazenček user posted image

KRAJ: pod borovci na Sermini

KDO: vsi

Evo pesmico, ki sem jo napisla že zadnjič (s pomočjo ene pupe iz RR-ja) user posted image :
Predragi prijatelji in prijateljice!                                                    Mamici v veselje, tatiju v ponos,
sem pokukal  na svet brez zobkov in bos.
Veselo se že igram tudi jokati glasno znam.                                                 Že skoraj šest mesecev imam, pa te še ne poznam. Zato piknik bom imel                                                                          in bom tvoje udeležbe zelo vesel.   Dobimo se v soboto (16.avgusta 2008), upamo, da grdo vreme nam ne bo v napoto. Sonček smo naročili, da se bomo lahko skupaj zunaj veselili.



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?