|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 13:36:09   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Hvala vsem, da ste mislile na njega!!user posted image user posted image

No, pa smo prišli od zdravnice. Ni nič kaj hujšega, samo ventolin mu morem dajat in nosek pucat. Rajši zdaj, kot pa na dopustu, da mi zboli!!!

Če boste kaj kafetkale, me kar pokličite! Varstvo za Žigo bom že dobila!!user posted image  Da vas vidim preden gremo, ker če ne bom user posted image .


En cmokec na ličko tudi z moje strani uboščku malemu, da se čimprej pozdravi in enegauser posted image za tolažbo.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 15:34:21   
leni5
Sem šla do SN samo en giro po parkirišču in pol via. Ma kaj delijo danes kaj zastonj? Ni blo niti enega parkirnega prostora prostega?! Pa sem pol šla do mame in me je povabla na pizzouser posted image ! Zlata mama!

Jutri pa mene ne bo, ker peljem ob 10h Tajo k zobozdravniku v Lucijo. In dokler pridem do KP vas ne bo več, tako da Sire, res ne vem kaj bo s to jopco.
V sredo grem mogoče k noni, če bo vreme, ostale dneve, pa bom v giru.

Aleži, sej vem, da si mi že povedala, ma kdaj točno greš (sem pozabljivauser posted image )? Kaj za vikend al že prej? Lepo pozdravi Žigija tudi iz Tajine strani.

Pina, glede na to, da je Tajin kompanjon iz plaže (Žiga) zbolel, bo zelo vesela družbe, ker se ji prav vidi, da pogreša otroško družbo.

Amaya
, kaj naj še tebi napišem? Aja boljše, da imaš siničko v hiši kot taščicouser posted image in njene oranžne kolegice. In Etienne ti pravi Baba, ker ti hoče s tem povedat: "Mama, ti si full dobra baba." V stavkih valda še ne zna, zato pove samo zadno besedo.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 18:05:40   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: leni5

Aleži, sej vem, da si mi že povedala, ma kdaj točno greš (sem pozabljivauser posted image )? Kaj za vikend al že prej? Lepo pozdravi Žigija tudi iz Tajine strani.

gremo v soboto in smo do 14.8. Upam samo,da bo kaj več od tega poletja. Bom ga pozdravila in mu rekla, da mu pošilja poljubčka, samo,da ne bo user posted image  kot Taja.

Amaya
, kaj naj še tebi napišem? Aja boljše, da imaš siničko v hiši kot taščicouser posted image in njene oranžne kolegice. In Etienne ti pravi Baba, ker ti hoče s tem povedat: "Mama, ti si full dobra baba." V stavkih valda še ne zna, zato pove samo zadno besedo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sire, jaz imam zate pripravljeno. Kaj se dobimo v SN, če bo deže?
Bo še katera prišla?

Azzu: Dašica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mesec!!!!

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 19:09:52   
leni5
Kaj že 5 mesecev??? Vse najboljše DAŠA!!!user posted image user posted image user posted image

Aleži
, Taja je user posted image samo, če ji je kdo všeč, tako da...kaj veš kaj bo čez 15 letuser posted image .

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: OBALA 2008
21.7.2008 23:44:34   
sirenetta

Ale:
zmenjeno torej ali na plaži ali v SN če bo dež, te pokličem čim odpravimo v posvetovalnici.

Azzu: vse naj naj Dašici za 5 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Moj miškec pa je imel v nedeljo 3 mesece user posted image , bom mu pa kar jaz tu čestitala, ki se ni nobena spomnila user posted image user posted image user posted image , vse najboljše Mihaelčku za 3. mesec, user posted image user posted image in user posted image za mojega malega srčeka. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 7:40:03   
aleži
 
Čestitke Mihaelu za user posted image user posted image user posted image  mesece. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 7:49:49   
leni5
Sorči Mihael...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoje 3 mesece. 

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 16:14:26   
sirenetta
Ej, pupce hvala za oblačilca in za kompanijo danes! user posted image

Aleži hvala za jutranji klepet ob kufetu in za vse tople stvari, ki bojo grele mojega Mihaelčka na Rogli in za čestitkice tudi hvala, sem zdaj prebrala komaj jutranji post user posted image .  Kako je danes z Žigijem?

Leni hvala za ne-roza jopico user posted image in za vse tortice, rožico, srčka,...se mu je kar splačalo, da ste pozabile, je zdaj dobil čestitke in abbondanza user posted image . In upam, da ni Taja huda, ki sem jo hecala, ma sem prav ena šempja, da sem šla tisto rečt user posted image . Upam, da sem se ji vsaj za silo oddolžila z đelatom user posted image .

Amaya sory, ki sem ti uojdla tam v knjigarni, sem pozabila povedat, da sem tam delala preko študenta pred leti in sem malo approfittirala in izkoristila plac (backstage knjigarneuser posted image user posted image user posted image ) za it dat papat malemu. Pa bivša šefica je bila tam in valjda se je vse zavleklo. Oprosti, ki sem te tako pustila tam. A ja...hvala, ki si mi počuvala Mihaelčka in mu dajala čajčka in dudico, ko sem bila na Simobilu. Se je obrestovalo - me je tip s simobila že klical, da so zrihtali in da dobim po pošti na dom, da je že dal na pošto naprej danes! user posted image

O, zdaj pa grem, me že šef kliče, ura za pappo.

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 17:24:04   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


Amaya sory, ki sem ti uojdla tam v knjigarni, sem pozabila povedat, da sem tam delala preko študenta pred leti in sem malo approfittirala in izkoristila plac (backstage knjigarneuser posted image user posted image user posted image ) za it dat papat malemu. Pa bivša šefica je bila tam in valjda se je vse zavleklo. Oprosti, ki sem te tako pustila tam. A ja...hvala, ki si mi počuvala Mihaelčka in mu dajala čajčka in dudico, ko sem bila na Simobilu. Se je obrestovalo - me je tip s simobila že klical, da so zrihtali in da dobim po pošti na dom, da je že dal na pošto naprej danes! user posted image

O, zdaj pa grem, me že šef kliče, ura za pappo.



Ni panike...sem pa šibala, ker me je klical Garminuser posted image , da me pelje papat user posted image user posted image user posted image user posted image . Potem pa ko sem s tabo govorila mi krepau telefon.





_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 17:27:05   
amaya
uuuuuuu....en dan ne sledim in je kle cela štala....

Alora:

1. Pina: pa đe si ti???? ja sem tem malo iskala tam...ma kaj čem, jaz ne poznam nobene....

2. Azzu: pa đe si i ti????? user posted image

3. Dašici: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4. Mihaelu: user posted image user posted image user posted image

5. dejte spisat en seznam otrok in vas...rojstni dnevi in to!!!!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 17:35:53   
amaya
Amaya: 9.1.1978          Etienne: 26.2.2008      Garmin: 17.7.1977

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 17:36:12   
amaya
uuu Garmina je vrglo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 17:36:36   
amaya
si nabiram poste Sire  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 23:22:36   
leni5
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Leni hvala za ne-roza jopico user posted image in za vse tortice, rožico, srčka,...se mu je kar splačalo, da ste pozabile, je zdaj dobil čestitke in abbondanza user posted image . In upam, da ni Taja huda, ki sem jo hecala, ma sem prav ena šempja, da sem šla tisto rečt user posted image . Upam, da sem se ji vsaj za silo oddolžila z đelatom user posted image .



Pilec, zgleda da jo že dajajo hormoniuser posted image ! Je že pozabla...

Amaya, kaj delaš ob tej uri pokonci??? Spat ali pauser posted image ...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 23:24:37   
leni5
Zdaj bom tudi jaz napisala par postov, da prehitim Sireuser posted image . Ou, Sire, kaj veš da samo medve imava 2 štellini???

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 23:29:40   
leni5
Ta spisek roj. dnevov mi je všeč, tako vsaj vemo, kdo nas bo ali ne bo povabil na drinkuser posted image .

Leni: 3.5.1979   Taja: 7.9.2004  Vita: 29.4.2008  Priležnik: 31.5.1971

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: OBALA 2008
22.7.2008 23:31:17   
leni5
Amaya, vidim, da si še vedno gor...jaz pa grem spat! Lahko nočuser posted image !

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 7:41:32   
aleži
Hojla,
pošiljam vam kavico
user posted image

včeraj pa res nisem imela kaj dosti volje in časa se oglasit in kaj napisat. Šlo mi je tako hitro: začela sem prat, pospravljat.... danes malo v kufre zlagat.... tako, da bom videla, če bom prišla. Zaenkrat mi Žiga še spi, Sara pa grrrrr.

Sire: upam, da bodo Mihaelu majčke prav.

No pa da tudi jaz napišem rojstne dneve:
aleži    01.08.1978
možek 08.08.1975
žiga     21.03.2005
sara    27.02.2008
za poročene pa še datum poroke: 12.02.2005
 
Amaya:
user posted image
be, malo pozna...... ma vse najboljše pa imej še naprej rad amayo ter vajinega sončka

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 7:43:34   
aleži
Kje ste pa vse druge?????

Marty, Mixi: kdaj boste šle kaj kafetat z nami?
Eviii- kako je bil dopust, pa slikice pokaži!!!! oglasi se!!!!

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 7:45:59   
pina-1
jutro.

aleži a vi že greste na orje. UŽIVAJTEEEEEEE. Jaz tudi komi čakam dopust.

Kaj danes pade kaka kava? JAz grem z mojimi puncami v KP, pa bi se vam pridružla. Že dolgo nisem socializirala z ljudmi starejšimi od 5. letuser posted image user posted image


amaya, sej am so pupe dobre in bi te hitro povekle v odvisnost od RR. ČE nočeš bit odvisnica je bulše, da nanka ne začnešuser posted image user posted image

e za seznam:

pina: 30.04.1078
pino: 13.06.1962
mia:10.04.2003
ana:14.02.2008
poroka: 08.06.2002
 
 

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 12:53:53   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Hojla,
pošiljam vam kavico
user posted image

včeraj pa res nisem imela kaj dosti volje in časa se oglasit in kaj napisat. Šlo mi je tako hitro: začela sem prat, pospravljat.... danes malo v kufre zlagat.... tako, da bom videla, če bom prišla. Zaenkrat mi Žiga še spi, Sara pa grrrrr.

Sire: upam, da bodo Mihaelu majčke prav.


 



Hvala za kufe!

So že v stroju user posted image . Tako da tudi mene čaka pranje, likanje, zlaganje, pakiranje...Sem začela že danes, ki s tem mojim piščekom se nikoli ne ve user posted image . Pa danes dobim taščo in tasta na obisk, že sto let jih vabimo da naj pridejo (jaz sem to bolj mislila kot alternativa, da ni nam teba hodit k njim user posted image ) in evo ti njih se mi najavijo za danes. Jaz pa 5 strojev za oprat, da likanje ne omenjam in da o kufrih sploh ne govorim. Bo že...

Ama in Leni dobro sem vas jaz to s totimi posti naučila user posted image . Tak se dela za pridobivat zvezdice, jap.

Ampak Ami (zdaj si že Ami ratala) tebi pa res ni treba več zvezdic hvatat, imaš že celo costellazione tam pod imenom...še malo ti jih bojo okoli nicka dali kot na evropsko zastavo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Azzu puno ti hvala za dostavo na dom user posted image user posted image user posted image , zdaj pa naslednjič še na kafe!!!


Ma kaj to z rojstnimi dnevi ne bi mi letnice izpustili iz seznama user posted image ?

Dobro ajde, naj bo:

Sirenetta 19.05.1973
Robi 10.10.1977
Mihaelček 20.04.2008

Glej ga zlomka! Je zmanjkalo roza tonerja, tc tc tc.



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 13:04:16   
sirenetta
Pina! user posted image Joj tebe nisem videla že 100 let. Saj jaz tudi nisem kaj prveč pridna za se kazat okoli po kopru v jutranjih urah (vprašaj punceuser posted image user posted image user posted image ), pa še ko pridem je dež. (Tko da če se ti kdaj ne da zalivat vrta samo mene pokliči user posted image ).

Ej, mi smo bolj od popoldanskih, tako da če zaideš kdaj v Kp med peto/šesti uro in osmo/deveto nas najdeš skoraj sigurno kje med semedelsko in plažo, smo zapečeni tam user posted image . Se ne spomnim če mojo cifro imaš, ti jo pošljem za vsak slučaj na ZS.

Tebi pišem posebej (kao da sem prej pozabila), da uhvatim kako štellino, ki tle konkurenca je huda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 13:58:57   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Pina! user posted image Joj tebe nisem videla že 100 let. Saj jaz tudi nisem kaj prveč pridna za se kazat okoli po kopru v jutranjih urah (vprašaj punceuser posted image user posted image user posted image ), pa še ko pridem je dež. (Tko da če se ti kdaj ne da zalivat vrta samo mene pokliči user posted image ).

Ej, mi smo bolj od popoldanskih, tako da če zaideš kdaj v Kp med peto/šesti uro in osmo/deveto nas najdeš skoraj sigurno kje med semedelsko in plažo, smo zapečeni tam user posted image . Se ne spomnim če mojo cifro imaš, ti jo pošljem za vsak slučaj na ZS.

Tebi pišem posebej (kao da sem prej pozabila), da uhvatim kako štellino, ki tle konkurenca je huda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image  pridna, ti samo nabiraj šteline.. če češ ti jaz kašno šenkam. jih je nekam dosti ratalo. pomeni da puno boti nima kaj delat pa na RR stašimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 14:13:05   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


Dobro ajde, naj bo:

Sirenetta 19.05.1973
Robi 10.10.1977
Mihaelček 20.04.2008

Glej ga zlomka! Je zmanjkalo roza tonerja, tc tc tc.





boš se mogla pritožit na RR, da zmanjkujejo barve!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: OBALA 2008
23.7.2008 15:53:16   
amaya
Ma Sire: ti si 1973 letnik user posted image Ma si falila????????????


Danes sem bila v KP. sem se srečala z Marsy in smo čakulale in pile kafe (no jaz sem ga). Ma mater....tista obrita na plaži še zdej mi ni prinesla, tega kar naročim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jutri Aleži ne bo nič, ker moram v laboratorij. Ta alergija je vedno hujša. Bi si spraskala kožo dol, če bi lahko user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa dobim zdravnico, ki bi jo najraje v navednice dala.....Ma jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj........ne bom pislala tu gor, ker ne bi rada klevetala javno. Povem drugič.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?