|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne redim se
12.8.2007 11:57:35   
Anonimen
Ker ne gre


Japajade, vse se da, če se hoče

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ne redim se
12.8.2007 11:59:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


Mislim raho, a ti imaš še vedno tolk mleka, al kako?


Kok hočešuser posted image  Najverjetneje sem v prešnjem življenju bila kravauser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ne redim se
12.8.2007 12:00:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ker ne gre


Japajade, vse se da, če se hoče


Ja in če imaš jekleno voljo. Jaz ga pa enostavno ne morem poslušati ko poleg mene jamra, da mama ne da dude in potem popustimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ne redim se
12.8.2007 12:01:52   
Anonimen
Jaz ga pa enostavno ne morem poslušati ko poleg mene jamra, da mama ne da dude in potem popustim


Prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
12.8.2007 12:03:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ne redim se
12.8.2007 12:04:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


Mislim raho, a ti imaš še vedno tolk mleka, al kako?


Kok hočešuser posted image  Najverjetneje sem v prešnjem življenju bila kravauser posted image


Ne pozabi pojesti dovolj čokolade, da boš v naslednjem Milka user posted image .

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 12.8.2007 12:06:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
12.8.2007 12:05:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ne redim se
12.8.2007 12:09:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


Mislim raho, a ti imaš še vedno tolk mleka, al kako?


Kok hočešuser posted image  Najverjetneje sem v prešnjem življenju bila kravauser posted image


Ne pozabi pojesti dovolj čokolade, da boš v naslednjem Milka user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me bodo cel čas zavijali v vijolično - kako pocukrana zadevauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ne redim se
12.8.2007 12:12:12   
ZARA
user posted image user posted image user posted image  Milka, ja...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ne redim se
12.8.2007 12:14:30   
Anonimen
Me bodo cel čas zavijali v vijolično - kako pocukrana zadevauser posted image


Se bom osebno angažirala, da dobiš okus limete user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ne redim se
12.8.2007 17:16:44   
kesi
Sem v 30. tednu in sem do sedaj shujšala 3 kg. Ker sem močnejše postave, mi je ginekolog na prvem pregledu rekel, da se ne smem zredit in moram rečt, da sem kar presenečena, da mi to uspeva, ker sem namreč tip, ki se zelo hitro zredi. Rekel je , tudi če še 10 kg shujšam do poroda ne bo nič hudega, boljše kot pa da se redim.  

_____________________________

KESI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ne redim se
12.8.2007 19:23:33   
Anonimen
Kesi, jaz nisem  prekomerno težka. Na 168 cm sem imela 68 kg. No, nisem bila tudi med lahkimi - glede na to, dasem pred prvo nosečnostjo imela 60 ali 59 kg.

(odgovor članu kesi)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ne redim se
12.8.2007 20:34:41   
unika
Jaz ga pa enostavno ne morem poslušati ko poleg mene jamra, da mama ne da dude in potem popustim


Kaj pa če bi probala (preverjeno deluje) da posuješ malo popra na bradavico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ne redim se
13.8.2007 0:06:23   
solatja
ljuba moja raho, čestitam, da zaključuješ z dojenjem, ampak moje osebno mnenje je, da se ravno zaradi tega ne rediš. če si še pred enim mesecem dojila 5x na dan, ni čudno, da se nisi nič redila. sej sama veš, da dojenje kuri kg, čeprav je pri tebi zdaj še nekaj rezerve ostalo, ki je bolj trdovratna user posted image očitno ti ravno zaradi dojenja user posted image pokuri vse zaužite kalorije, če še Črtomir zahteva svoje od tvojega telesa. potrudi se s Črtomirom, da se čimprej odvadita. mislim, da bo to dobro v prvi vrsti za oba tvoja otroka (user posted image bo dobila še kaj, česar zaradi dojenja mogoče ne dobi, medtem ko se bo Črtomir do decembra le navadil, da je dojenje prerasel in da je dojenje v prvi vrsti namenjeno tistim, ki (še) ne jejo druge hrane), pa tudi zate, da telo vloži vso energijo v razvoj user posted image . vem, da takšno dojenje nima prave vrednosti in da je pretežno le cartarija, ki pa še vedno vpliva na tvoje telo, da deluje drugače kot navadno. naj ima zdaj user posted image prednost, Črtomir pa naj odstopi svoje mesto svoji mali sestrci (a ste že ziher o spolu?).

kaj si nameravala še naprej dojit tudi Črtomira?


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu unika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ne redim se
13.8.2007 7:39:58   
sonček balonček
Raho, meni se zdi takole. Če se počutiš dobro in ti ne manjka energije, se ti ne vrti, ne pešaš, nisi pretirano utrujena, potem najbrž kuriš stare zaloge. Drugo pa je, če bi se slabo počutila. Mene je g. kregala, ker že v štartu nisem imela preveč, pa se od 16-20 tedna nisem zredila nič, celo shujšala sem malo. Pa to predvidevam, da me je kregala zaradi slabega počutja, slabosti, vrtoglavic, omedlevic. Pa sem se vseeno zredila slabe 3kg od začetka.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?