|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: endometrioza
28.10.2007 17:23:07   
sončy
Spelkauser posted image user posted image  kako si? kaksno je pocutje? mislim nate user posted image

Lejla, ja bravo in cestitam, javi nam kako je slo user posted image user posted image . Sem pa mislila nate, tud moj dragi se je spomnil da je bil danes maraton v Lj.

Lara mislim da vse tukaj pretezno trpimo s taksnimi in drugacnimi tezavami pri user posted image . Mene tudi ponavadi ene 2 dni zvija na polno, tako da tudi jaz delujem takrat z 0,5% moci, kaksen tabletek pa velik pocivanja. Najhujse je ko moram bit takrat v sluzbi, ko mi pa se za zivet ni.user posted image

Lepo se imejte, poljubcke

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: endometrioza
28.10.2007 19:06:34   
spelka12
lejla maratona pa nisi omenila. Bi šle na makarone namesto na torticouser posted image . Kako je šlo? O glej, glej zdejle je maraton na 24 ur-POP tv, te bom probala kje poiskatuser posted image !
lara jp prve 2-3 dni user posted image  sem grozna. Ampak moj prijatelj naklofen me spravi pokonci pa je boljš. Dobro da imamo tako dobre prijateljeuser posted image .
Sončy jaz super. Danes jokala na polno. Kolegi so se spet spravljal name kdaj bom končno user posted image  (seveda se nobenemu nič ne sanja, da že imam user posted image user posted image  v buščku). In namesto, da bi bila vesela sem začela jokat kot dežuser posted image . Zakaj mi ni jasno. Sestra pravi, da je še čisto prekmalu za znake ampak moj trebuh je napet, prsi awwwaa, slabost pa na višku. Aja pa še čustvena sem 1000x bolj kot ponavadi. Veš, ne morem se pripravit na slabe novice. To nisem jaz. Bom raje verjela, da je uspelo pa bom polj majčken bolj jokala.
Punce uspelo bo, uspelo. LP

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: endometrioza
28.10.2007 19:19:57   
benika
Sestra pravi, da je še čisto prekmalu za znake ampak moj trebuh je napet, prsi awwwaa, slabost pa na višku. Aja pa še čustvena sem 1000x bolj kot ponavadi.


Vse je v glaviuser posted image user posted image user posted image Pa ne bit huda, sej veš, da imam včasih predolg jezikuser posted image .

Občutljivost je pa dednauser posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: endometrioza
28.10.2007 20:01:33   
spelka12
benika se spomnem tebe na pikniku pri stricu (še pri benčuli). Občutljivost je RES dedna. No ti bi tukaj lahko mal napisala, kako je met endometriozno sestro. Grozno vem.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: endometrioza
28.10.2007 20:13:52   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

benika se spomnem tebe na pikniku pri stricu (še pri benčuli). Občutljivost je RES dedna. No ti bi tukaj lahko mal napisala, kako je met endometriozno sestro. Grozno vem.


Po moje pa kr pestro-veselo! user posted image  A ti znaš bit grozna?user posted image  Ne ne... naša Špelka12 pa že ne....user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: endometrioza
28.10.2007 20:24:50   
benika
Ma ne LuNa, sej ni grozna ona. Grozno je njo gledat, ko se vleče po stanovanju ko crknjen pesekuser posted image . O ja, zatežena pa zna bit včasih prav fejst, tako kot mi vsi. 

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: endometrioza
30.10.2007 16:39:06   
spelka12
Kje pa ste vse? A kupujete rožce za na britof?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: endometrioza
30.10.2007 22:23:37   
titi3
Jaz jemljem Klomifen in obiskujem klub klomifenk. user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: endometrioza
30.10.2007 23:12:59   
spelka12
Ok titi naj ti bo. Maš še kar dober razloguser posted image , ampak malo pa vseen pokukaj k men. Monologi mi ne grejo prav dobr od tipk.

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: endometrioza
31.10.2007 10:18:14   
lejla007
Čau, čau, punce!

Jaz sm v pričakovanju user posted image , naj pa povem, da sem šla v ponedeljek do svoje osebne G., ker rabim bris zaradi IVF-a in sem jo prosila, če mi lahko naredi UZ (zanimalo me je, kako je z mojimi jajčniki) in glej ga vraga!!! Na OBEH jajčnikih imam spet endometriome user posted image Na desnem je velik 3,5 cm*3cm, na levem imam pa dva in vsak je velik 2cm*2cm. In normalno ne bi bla jaz jaz, če ne bi šla včeraj do G. v Leonišču - pa mi je samo rekel, da me ne bo spet operiral in da bova vseeno normalno šla v IVF. Dosegla sem vsaj to, da me bo tisti mesec, ko bom začela s postopkom, prej pogledal še na UZ... Vsaj to...
Malo me je pomiril, prav pretirano pa ne user posted image

Skratka - upam, da ostale lepše preživljate praznike, pa javite kej, kako vam gre user posted image

papa

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: endometrioza
31.10.2007 10:18:59   
lejla007
Špelka, ti pa upam, da se počutiš dobro in da pridno greješ user posted image user posted image . Mislim nate in stiskam pesti! user posted image

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: endometrioza
31.10.2007 12:33:21   
barbarela77
pozdravljene!

lejla 007, tudi jaz imam endometriozo in sem ravno v postopku IVF v MB. Operirana sem bila lani oktobra, letos maja, ko sem bila na IUI (neuspešno) so mi odkrili na UZ na levem jajčniku spet endometriotično cisto.Ko se bila na razgovoru za IVF mi je zdravnica rekla, da to ne ovira postopka in da nima vpliva na končni rezultat in da me ne bojo še enkrat operirali, če to res ne bo potrebno (ogromne ciste in nevarnost za jajčnike).

tako da optimistično naprej in tudi nam bo enkrat uspelo, boš videla!!!!!!!!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: endometrioza
31.10.2007 15:44:04   
sončy
spelka, pri nas nic posebnega, cakam user posted image , da grem zopet v postopek.

Lejla ne sekiraj se, kot je barbarela napisala, gres lahko v postopek brez op., ne vpliva na postopek, samo jajcnike bos lahko bolj cutila pri ovulaciji (v postopku mislim), ker bos mela vec jajck, pa lahko pritiska na ciste. pisala sm ti z.s. pa nobenga odgovorauser posted image user posted image

barbarela tebi pa srecno...

cimvec relax. med prazniki user posted image

(odgovor članu barbarela77)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: endometrioza
2.11.2007 10:47:40   
spelka12
O pupe.
Grejem. Vsak dan me je bolj strah. Nohtov kmalu ne bo večuser posted image .
Lejla user posted image  spet a kaj? No glavno, da se datum IVF-ja ni spet zamaknil.
sončy user posted image user posted image  evo, zato ker te imam rada.

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: endometrioza
2.11.2007 11:20:00   
lejla007
Hvala vam, ker ste me pomirile... Super ste!

Spelka - spet ja user posted image   Me je zlo v slabo voljo spravl, ampak sem se zdej kr nakulirala... Kaj mi pa druzga preostane?!? Napiši kaj, kako se počutiš...

Sončy - da se ti čimprej postopek začne in seveda bo tokrat USPEŠEN!!!

Barbarela - javi mi, prosim, kako ti gre, jaz bom pa stiskala pesti zate! user posted image

Pa lep vikend vsem!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: endometrioza
3.11.2007 17:16:38   
sončy
evo, mene danes obiskala user posted image , malo prezgodaj, ampak vseeno, se bo pa postopek prej zacel. malo zvijanja po trebuhu ene 2 dni pol bo pa ze bolje. pojutrisnjem pa zacnem s klomifenom, bomo videli kaj je pa to zaena stvar.

spelka naj te ne bo strah, vse smo s tabo, se pa priblizuje dan za user posted image , a ne. ze skoz drzim pesti pa ti vracam user posted image user posted image user posted image .

lejla malo sem v guzvi pa ti se nisem odpisala, obljubim v zacetku tega tedna. jutri piknik - punce, praznujem mojih 29 user posted image  , kako hitro tecejo leta.

lepo se mejte, jaz pa v priprave za jutrisnji dan, papauser posted image

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: endometrioza
4.11.2007 9:20:39   
lejla007
Sončy, VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image
In ravno zdej začneš s postopkom, tko da... To pomeni samo dobro - darilo!

Tudi mene je včeraj obiskala user posted image - na žalost user posted image
Ampak optimistično naprej, v četrtek ima user posted image androloga, potem naj bi šli pa papirji KONČNO na komisijo - JUPI!

Špelka, KJE SI?!?! Verjetno tko zaposlena z božanjem svojega bušija user posted image
Edino prav!

Punce, uživajte!

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: endometrioza
5.11.2007 10:26:46   
spelka12
happy birthday to U, happy birthday to U, happy birthday draga sončy, happy birthday to UUUUUU. Pa tole sem zares zapelauser posted image . Po mojih izračunih potem dobiš za 30 letnico najlepše darilouser posted image .
lejla007 nič ne božam bušija, ne upam še. Kmalu ga pa bomuser posted image  pol ga bom pa znucala.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: endometrioza
5.11.2007 17:43:54   
lara light
Zdravo punce!
Sončy vse naj, naj, najlepša leta imaš!!user posted image
Spelka sorry, ker zabušavam z odgovori, a časa je zelo malo...saj veš, al pohajam,al pa delam, ampak veliko mislim nate in močno stiskam pesti...stiskam...

Lejla, Titi, polno optimizma in volje vama želim, pa ostalim tudi!
Jaz? fajn, boleča je bila, res,a kratka, 7- dnevna M in že slončkavauser posted image
Upam, da me pred novim letom preseneti lepa novica...
Topel pozdravček,
Lara L.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: endometrioza
6.11.2007 18:02:59   
spelka12
Hvala vam punce, za pesti ampak test pokazal - pa še user posted image  je prišla na obisk.
Zdej grem pa k moji g., da pogledava če je mogoče spet end.kje na pohodu, da jo čimprej spravimo ven.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: endometrioza
6.11.2007 18:23:26   
lejla007
Špelka  -   user posted image

Pa a se res ne bomo nikol rešile te nadloge?!? Drži se!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: endometrioza
7.11.2007 20:02:48   
sončy
Punce hvala za cestitke.

Ja, Spelkauser posted image user posted image user posted image , ne bit zalostna, sem mislila nate, ceprav me ni blo tle, kar mal guzve tko da sem bolj poredko na racun. vem kako se pocutis, ampak bo bolje, gres pa zdaj v nove zmage, vedi da sem s tabo
user posted image  evo eno rozico zate da se malo potolazis in eno user posted image  za sreco pri naslednjem postopku.

lepo se imejte, punce, navijam za vse vas!
papa

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: endometrioza
8.11.2007 11:31:38   
spelka12
Daaaaan.
O babnce. Takele user posted image  pa še ne. Pomojem je to zaradi aspirina, ki sem ga mogla papcat. Teče v potokih, cela poplava. Mam pa take bolečine, da mi bo še naklofenov zmanjkal.
Sončy, lejla hvala pupike.user posted image user posted image

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: endometrioza
8.11.2007 18:15:24   
midori
pozdravljene vse, tudi sama imam endometriozo. marsikaj novega sem prebrala o njej na tejle strani.

do sedaj sem vedno zasledila, da se endometrioza rada ponavlja in tudi pri meni se je. odkrili so mi jo pri 22., operirali, potem jemala kontracepcijske tablete, sedaj pri 31 sem imela tako hudo obliko, da se mi je vnela trebušna votlina. pozdravili, zopet laparoskopija, odstranili, hkrati pa še 20 cm črevesja, ker ga je prežrla.

dr. ribičeva, ki naj bi bila kot sem slišala največja strokovnjakinja za to področje, se je res potrudila z mano (5-urna laparoskopija, da je vse odstranila). od tega je minilo pol leta (na hormonih, brez menstruacije - dodatna terapija), bolje se počutim, manj bolečin, na kontroli mi je rekla, da so vsi organi normalni in na svojem mestu ter da naj zanosim.

dvakrat sem jo vprašala in vedno je odgovorila isto: ne bo se več ponovila, ker da se po tako temeljitem posegu to skoraj ne dogaja. obstaja majhna možnost za ponovitev cist na jajčnikih. ima katera podobno izkušnjo - je mogoče v določenih primerih trditi, da se ne bo ponovila?

druga stvar: čez mesec imam svojo ginekologinjo - naj ji zatežim za klomifen ali še počakam, saj je na UV vse normalno? pred posegom sva se leto in pol trudila, a takrat itak ni bilo šans zaradi hude E. najmlajša pa nisem več ...

hvala za odgovoreuser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: endometrioza
8.11.2007 18:49:41   
lejla007
Midori, lepo pozdravljena!

Vidim, da si prestala že ogromno in da sama tudi približno nimam takšnih izkušenj kot ti...
Glede endometrioze pa toliko - sama imam ciste na jajčnikih, ki so mi jih odstranili pred enim letom. Sam ginekolog, ki me je operiral, mi je rekel, da se lahko ponovijo v roku meseca, leta, ali več let, ali pa se sploh ne ponovijo... Tko da je pomoje to bl uganka za njih oz. je odvisno od vsake posameznice. Meni so se npr. ciste ponovile in sva zdaj v čakanju na pošto iz konzilija za IVF.

Moraš pa vedeti, da je vsaka punca, ki ima to nezaželjeno E., razred zase in vsaka malo drugačne probleme...

Močno upam, da se ti ne ponovi in da vama ČIMPREJ uspe ugledati najlepši dve črtici user posted image

(odgovor članu midori)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?