|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:16:51   
kodrana
KAHLO kaj potem vtipkaš? zadnjo menstruacijo..pa že nekaj je zraven Jahr-kaj to pomeni? nemščine nikoli imela, tako da nimam pojma. spodaj pa dolžina ciklusa. pa potem? ime?

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:17:33   
Anonimen
Ej, tale kolendar je pa super zadeva.user posted image user posted image user posted image user posted image
Tud če ne znaš dojč.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:19:50   
Kaja08
Odličen je tale koledarček! Sem si že vnaprej vse do decembra pogledala, kdaj bomo user posted image . No ja, sicer pa itak ni potrebe tako daleč gledat, ker bomo do takrat že zdavnaj srečke user posted image . Aneda, bejbe!! user posted image  user posted image  user posted image  Jeeejjj!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:20:12   
KAHLO
Kodrana

Najprej vtipkaš 1. dan zadnje mensturacije, jahr je pa leto 2007
pol vtipaš število dni ki jih ima tvoj cikel in na koncu še tvoje ime!!
in potem prtisneš na sivo tipko kallender erstellen in dobiš rezultatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jipi in pol greš v akcijo za punčko al pa fantkom

pa tam ko ma čebelica maja največ srčkov si najbl plodna, tam ko pa piše eisprung, pa je dan ovulacije!!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:21:46   
kodrana
aha, leto. butec. user posted image  sem že pogruntala, hvala.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:23:58   
zorica
 

Živijo punce, tudi jaz bi čvekala z vami, da ubijem ta dolgcajt v službi.
Jaz pa sem sedaj čist skulirana.

Jutri grem k G da me malo pogleda in ga prosim za K, drugače pa mi je uspelo malce odklopit od user posted image , od RR pa nikakor neuser posted image



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:27:19   
kodrana
res lušna zadevica. user posted image  hvala KAHLO.

kar se tiče znakov. moja prsa so tako polna. vsak dan bolj. en mesec nazaj niso bila niti približno tako. samo itak se ciklus spreminja. in nikoli ne veš. sploh ne morem verjet, da sem tako neučakana.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:27:37   
Erin
in kdaj boste najbolj aktivne, ko bo punčkauser posted image ali fantekuser posted image ?  punce, men so še vse ki so mi z verižico test delale na roki dobile isti rezultat: fantek, punčka, fantek...user posted image ............trije user posted image user posted image user posted image !!!!! Jupi...

a ste kdaj probale...do sedaj je vsem prav pokazal (vsaj ko sem bila zraven...smo delale tudi na tistih preizkus, ki že imajo otroka)...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:29:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



Živijo punce, tudi jaz bi čvekala z vami, da ubijem ta dolgcajt v službi.
Jaz pa sem sedaj čist skulirana.

Jutri grem k G da me malo pogleda in ga prosim za K, drugače pa mi je uspelo malce odklopit od user posted image , od RR pa nikakor neuser posted image





user posted image  nič pozabljanja na user posted image . skupaj se bomo borile, pa vedrile.user posted image

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:30:01   
Kaja08
teejaa, kaj pa je to zaen test z verižico? ga ne poznam...Delal bomo pa za fankta in punčko - kaj pa vem, kdaj se bo prjel user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:30:53   
KAHLO
Tko PUNce jaz predlgama da ga user posted image user posted image najbl takrat ko ma čebelica maja največ srčkov!!! Ker takrat bomo ali pa ste že najbl plodneuser posted image user posted image user posted image Jaz nevem no včasih sem full bol želela meti fantka, zdaj pa k mi je sila mi je pa že vseeno kaj bo sammmmmmmmm da bi že blo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa moram it domov je konc šihtauser posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:32:17   
Anonimen
user posted image Jest mam za danes sam en srček.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:38:50   
zorica
 

Midva z mojim user posted image  sva imela ravno prejšnji teden, ko so mi pričeli plodni dnevi dopust.
Si lahko mislite kako sva uživala in res neobremenjeno user posted image  - vsak dan.In to zato ker nama je ful pasalo in sva imela čas za norijeuser posted image

Če bi se kaj prijelo pa bi bil po tem kolendarčeku fantekuser posted image  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:40:22   
Erin
Test z verižico:

Ta test naj bi ti delala ženska, ki že ima otroka. Roko položiš na mizo, ona pa ima v roki zlato verižico, lahko z obeskom...Položi jo na tvoje levo zapestje in jo dvigne da mirno visi kake 3 cm nad njo.. Potem se verižica začne sama premikati..se se v krogu to pomeni punčko, če niha gor in dol je to fantek...

Meni je npr tako pokazalo: začela je nihati gor in dol, in se je ustavila, potem je delala kroge in se je ustavila in potem je še enkrat začela nihati gor in dol, se pravi fantek, punčka, fantek...

Ko je verižica pri miru več kot 10 sekund je konec...

Če ve katera kako drugo varianto naj jo pove, me tako delamo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:41:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



Midva z mojim user posted image  sva imela ravno prejšnji teden, ko so mi pričeli plodni dnevi dopust.
Si lahko mislite kako sva uživala in res neobremenjeno user posted image  - vsak dan.In to zato ker nama je ful pasalo in sva imela čas za norijeuser posted image

Če bi se kaj prijelo pa bi bil po tem kolendarčeku fantekuser posted image  




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:45:49   
*Mojca*
uuuu ste pa pridne, 3 strani v 2 urcahuser posted image

No, tudi jaz se vem pridružujem da ubijem dolgčas do večera, pol pa delat.


lidija_21, si se že opogumila ali čakaš do jutri?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:47:24   
Erin
še ne dve uri...ura in 10 min...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:50:43   
Anonimen
Ker pa skačem sem in tja, pa samo 3 strani.user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:52:20   
*Mojca*
Pravkar sem od najboljše kolegice dobila sms da je v klistirniciuser posted image user posted image user posted image

Predvčerajšnjem so jo odpustili iz porodnišnice, ker ni bila še dovolj odprta, danes bo očitno akcija. Komaj čakamuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:55:10   
kodrana
jst bi šla tud rodituser posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:55:16   
Srčekgirll
No, super ste se spomlne za čvek bork klepetalnicouser posted image user posted image
Se mi zdi da bo kle bolš čvekatuser posted image
teejaa ja vem še eno varianto: za brado če stisneš skup s prsti, če je črtica bo punčka, če je ravno bo fantekuser posted image
Jst sm to probala nardit teti, ko je bla 2ič user posted image ,sem ji rekla da bo fantek in res je bil. Škoda da nisem ji probala ko je bila 1ič in 3ič user posted image , da bi vidla če bi pokazlo 1. fanta in 2.punčko.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:57:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

jst bi šla tud rodituser posted image .


user posted image

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 16:00:22   
kodrana
pa to so samo malo vraževerske varijante. menda ne verjamete temu? user posted image  no, meni je kolegica rekla, da je tisto z verižico drži. in se šteje zraven tudi splav. torej, eni ki je imela že sedem splavov, ji gotovo ne bi pokazalo 7. otrok. ali pač? kar se tiče brade.. eni pravijo, da pri meni kaže punčko, pri mojemu fantka. saj moški določa spol in gotovo ne po bradi ampak, po semenčecih.
se opravičujem, če sem napisala zateženo. saj vem, da se samo pogovarjamo.. a vseeno


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 16:02:32   
kodrana
aja, še to.. eni moji kolegici, so z verižico našlogale, da ne bo imela nobenega user posted image . in zdaj se boga reva psihira..

nati, kaj ti ne bi šla rodit? bi preskočila?user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 16:03:51   
*Mojca*
Zato pa jaz nimam jajc it do šlogarce user posted image , pa čeprav ne verjamem v to...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?