|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 16:03:35   
zirafa76
hahauser posted image user posted image ampak na koncu jih imamo vse rade

Smeti pa tudi jaz sovrazim, se posebej ce prazna steklenica od vode " pociva" na mizi v dnevni lep cas..o iz principa nocem umaknat...da o njegovih cotah sploh ne govorim...pa cevljiuser posted image user posted image je ful tezko jih dat v omarco, boljse da so pred omarco..je rekel zadnjic da se luftajo..haloooouser posted image user posted image user posted image

In kar je najhujse al pa najboljse pri vsem....govorimo in govorimo kaj mora naredit, na koncu pa nas zenske ze tak razjezi, da same naredimo....user posted image pa gremo v zacaran krog ponovnouser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 16:16:34   
ašun
Moj je pa user posted image user posted image user posted image . Res ga moram pohvalit. Vsak dan dela po 12 ur, ko pa pride domov sem pa jaz kej tečna in mora še mene poslušat. Trenutno nama je res težko. Preselila sva se in je potrebno še kar nekaj stvari poštimat. Kar naprej imava kakšne delavce.Pa je treba travo pokositi (do 20t sem jo jaz, zdaj se pa ne upam več), pa okolico malo poštimat, pa psa sprehodit (imava takeg telička(Bernardinec 80 kg), da se ga ne upam peljati),.......Ja vse to ga čaka, ko pride vikend. Ampak saj bo kmalu bolje in bo izprežiluser posted image

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 16:35:41   
mala pikica
Moj je tudi pravi user posted image  Pridno skrbi, da se ne skregava zaradi kakšnih neumnih stvari, če rabim kakšno pomoč pri gospodinjstvu, mi z veseljem pomaga (ravno danes je v jedilnici in dnevni tla pobrisal za našim mačkom), trebušček pridno boža in mu daje poljubčke, pa še v trgovino mu ni težjo iti zraven user posted image user posted image user posted image  Res je zlat. Je pa res, da še zaenkrat poskušam kar sama naredit, kar pač zmorem. Ne izkoriščam njegove dobrote. Tako da še tudi travo pokosim (po ravnem, seveda) in s tem še njemu pomagam. Čeprav sem v 23.tednu. Mi koristi malo gibanja. Potem pa je tako vesel. Saj pravim, pravi user posted image user posted image user posted image  je.

Upam samo, da ne bo tega prebral pa se potem poslabšal user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 17:34:15   
matejad
Tale tema pa je za vpisati v zgodovinouser posted image

Naj še jaz malo potarnam nad mojim moškim, ki se, bolj ko gre proti koncu moja nosečnost (36.tednov), vedno manj zaveda mojih muk in tečnarjenja, da mi nič ne paše. Potem pa jovo na novo:˝Spet ti čist nč ne paše.˝Čakam na previjalno, ki mi jo že od začetka obljublja, da jo bo naredil - nič od njega, ker kao je še časuser posted image Potem mu včeraj rečem, da kdaj se misli spravit delat, ker lahko grem rodit vsak čas, pa mi pravi, da če grem, bo pa že on vse opral, zlikal, ker če jaz še ne vem, kaj vse zna onuser posted image Zakaj pa potem nič ne pokaže??
Hja, trgovina je pri nas tudi problem. Ni ga hujšega, kot kupovati z mano živila, ali karkoli drugega, a za tiste njegove šravfe in ves drug gradbeni material ter ribičijo je vedno časa.
Pa naj še omenim, da doma ne more niti minute na miru sedet, stalno je v letanju sem ter tja. Evo, motor je že zapel, spet ga je ucvrluser posted image V glavnem, doma se ne vidi nobenega dela, drugod ga je preveliko...

Je pa res, da če ga karkoli prosim (ampak čisto lepo in nežno), naredi, mogoče za kuho res ni, pozna pa zato na pamet številko za Halo picouser posted image

Uh ja, tako ti to je, moški kot moški, nekatere imate res srečo, nekatere pa se bomo celo življenje učile, kako spametovati našega moškega...

Saj ne rečem nič slabega o mojem, v bistvu je pol HUDIČ in pol ANGELČEK...

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 17:39:02   
matejad
Aja, sem pozabila...

Eno lekcijo učenja sma že dala skoziuser posted image Smrdljive in umazane narobe obrnjene nogavice jaz ne bom obračala za v pralni stroj. In zdaj se že kak mesec tega držiuser posted image Pa tudi po školjki ne ščije več, ter jo redno zapirauser posted image

Evo, samo malo je treba rompompomuser posted image

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 22:49:57   
picola1
Ojla!

Da se še jaz malo oglasim v tej simpatični temi...:-)
Jaz pa moram o mojem dragem povedat res samo lepe stvari...Že tako in tako se razumeva super, sedaj v nosečnosti je pa še stokrat bolj zlat...(občasno imam že občutek, da sanjam...)
Gospodinjska opravila delava skupaj, večinoma se sam spomni vsega, kar mora naredit...(btw, mislim, da mu je treba samo nehat govorit, kaj je treba in kaj ne, ker itak ve, da imamo organizacijo čez me in zakaj bi razmišljal, če mu ni treba...mamuška...ti si pa itak dost pametna, da bi to lahko že sama poštudirala, majko milo...user posted image )
Boža trebušček, se pogovarja z najino punčko, bere o nosečnosti in vzgoji, mene sprašuje, če ga kaj zanima...Še najbolj pa me je presenetil zadnjič ,ko je rekel, da bi šel rad še v MŠ v Zdravstveni dom, ker mu je ena soseda rekla, da je tam veliko boljše, kot pa v porodnišnici, kamor sva hodila (da je bolj obširno pa to)...Sem ga samo debelo pogledala in se začela smejat in sem mu rekla, da bi lahko bil na trenutke kdaj tut tipični moški...user posted image user posted image
Pa takrat, ko sem ful občutljiva (nosečnost pa to...) in mi gre na jok al pa že kr jokam, me vedno potolaži in mi reče, da me razume...Da sicer malo pretiravam,ampak da ve, da sem zdej v takšnem obdobju, ko hitr puščam (beri jokam)...user posted image user posted image
Aja...sem se spomnila, kaj me razkuri pri njemu...Da ko jemlje iz omare kako majico, ki je bolj spodaj, pusti tiste tazgornje kr razmetane tam po polici (sicer ne ful, ampak niso pa več zložene)...No...to je to...user posted image user posted image Aja...pa včasih preveč govori...user posted image (bom kar nehala, da ne najdem še kej drugega...user posted image )
Imejte se lepo!

< Sporočilo je popravil picola1 -- 26.8.2007 22:56:13 >

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 22:54:19   
picola1
Aja...pa nikol mi ni blo jasno, zakaj je treba cunje obračat na tapravo stran...A se ne operejo ravno tako dobro, če so narobe obrnjene? (kolikor jaz vem, celo priporočajo, da se cunje perejo okrog obrnjene, da se ne uničujejo tolk s taprave strani pa da jih sonce ne pobeli, če jih sušiš zunaj-a je za nogavice kej drugače?) Sicer pa nisem bogve kolk gospodinje (ok, tolk švoh spet nisem) in je čist možno, da jst delam narobe...user posted image

< Sporočilo je popravil picola1 -- 26.8.2007 22:57:37 >

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oh ti nasi moski
26.8.2007 23:25:20   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ojla!

mamuška...ti si pa itak dost pametna, da bi to lahko že sama poštudirala, majko milo...user posted image )


A veš, jaz sem tudi tako mislila. Potem sva šla (še v solo cajtih!) v Nemčijo, so bli še cariniki in policaji na Karavankah. "DOkumente prosim!" Dava vsak svojo osebno. "Kaj pa zelena karta pa prometna pa vozniška?"user posted image Hmm, šit, tega ponavadi ne gledajo, ane? Mož, takrat še fant, preobrne CEL avto in na koncu reče "Ej, kje pa je zelena karta?" Porka duš, kaj imam jaz z zeleneo karto od avta, ki niti moj ni?!?!?!?? Ne samo, da sva se obrnila in šla nazaj v LJ, še 2 dni sva porabila, da je user posted image ugotovil, kje se dotični dokument nahajauser posted image user posted image Vmes sem še enih 5 x spomnila, da je treba po denar itd itd.

Potem sva najemala stanovanje. Za vsako stavr je bilo treba po 5 x rečt. Če nisem, sva zastonj hodila k notarju. Enih 3 x sva šla na to njegovo foro, v stilu "ga bo že zučilo", pa ga ni, je mene in sem se nehala nanj zanašat.

Potem smo zavarovali avto in stanovanje. Un zatsopnik se je navelačal hodit k nama, in po 3 tednih sem jaz moža poslala na Zavarovalnico, naj KONČNO že dokonča to Jeremijado.  Čez 2 uri me je zastopnik ROTIL, naj zaboga milega pridem še jaz in prinesem 10 stvari, ki jih je mož pozabiluser posted image

Potem se rodil sin in mož sije začel pisat listke in uporabljat opomnik - aleluja!!!!! Po novem mu je uspelo, da je od 5 stvari pozabil samo 2 in 3 celo naredil, in to prav. Je pa šlo ogromno časa, ko si je stvari klofal v razno razne "time-managerje".

Da skrajšam: na koncu sem se nekako sprijaznila, da vsaj za življenjsko pomembne stvari skrbim jaz, ostalo pa flikamo sproti.  Med drugim smo sredi Toscane iskali fiatov seris, ker mož 1000 km prej ni "opazil" da mu na armaturi sveti "Service due" !!!!! Jaz sem se samo not usedla, pa mi jebilo takoj jasno. Poleg tega njemu ni noben problem, pol živet živet na "Hej SLovani", iz škatel, gajb, skakat čez kište ipd - on je tak tip. Pika.

Nimam pa niti najmanjšega problema s povisevanjem v službi, šankih, pijačo, s tem, da česa ne bi naredil, na tem področju je čista 10. Vsega pa menda itak ne moremo imet - a ne?user posted image user posted image



(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 5:10:29   
resnično srečna
Moj predragi je pa super, če ne bi preveč za vsako stvar paniciral...takoj za vse vrže puško v koruzo...pa zraven: "to pa ne bo šlo, ne bo nama uspelo, to je prenevarno...)...

...kar se domačih opravil tiče je super...naredi vse...pere, obeša, pospravlja, sesa...mogoče ne tako picajzlasto kot jaz...ampak zarad tega se ne sekiram...

...tud v trgovino sam najde pot...in navadno nič od naročenega ne manjka...mogoče ravno ne obožuje maratonov po trgovinah za oblekami, ampak to jaz potem raje opravim s kako kolegico...je pa skrben glede papirjev in ostalega celo bolj kot jaz...

...ok ročen res ni...ampak to sem videla že, ko sva se spoznala, zato mu tega ne oporekam...pač naredim sama ali pa najdem pomoč strokovnjakov pa plačamo...

...tud moje slabosti sedaj prav dobro razume, edino razumevanja za moje dolge delavnike v službi pa nima...takrat pa kar pikce dobi...pa saj...po eni strani ima prav...

...v bistvu so naši predragi tisto, kar smo hotele in izbrale...tako, da moramo njihove pomanjkljivosti tolerirati...me pa zanima, kakšni bi bili njihovi komentarji, če bi oni tole  prebrali in potem ocenili nas...

...kakorkoli...ne želim si, da bi ga izgubila...in ko na to pomislim...je vsaka njegova slabost in pomanjkljivost mikrobno majhna...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 8:25:54   
TANTRA
Jutro, drage moje....

No, saj jaz tudi poznam vlogo user posted image  , saj je bil moj prvi mož zgolj en sam user posted image ....
Od gat in nogavic po tleh, o tem, da ga nikoli ni bilo doma, da ni znal nič naredit....Se je mizar držal za glavo, ko je videl, kako je pritrdil omarico v kuhinji....Čudež, da ni dol padla, na enem štraufu, not pa sami kozarci....user posted image Brigalo ga je, če sem se skoraj po tleh plazila od utrujenosti....user posted image
Ko sva se ločila, sem ugotovila, da mi manjka le ljubimec, za ostalo sem bila itak sama....
Tako, da vas čisto razumem in lahko rečem, da za user posted image  pomaga ena sama terapija....Ne ga razvajat...Gate mu v posteljo zmetat, v trgovino ne it, ne kuhat, ne prat.... Da se mu razsvetli, da gre nekaj narobe.... Ne delat iste napake kot sem jo jaz, ko sem bila za vse sama, pa sem še za njim pospravljala...tudi prazne škatle od piškotov....Danes mi je jasno, da sem bila za to tudi sama kriva, ker sem tolerirala njegovo nesposobnost....
Drage nosečnice, vodoravno, cajtng v roke in lepo počivat....

Seveda potem misliš, da so vsi taki.... Pa so ljube izjeme, ki niso tako mačo opazni...No, to srečo mi je pa usodo namenila tokrat....
Je pa res, da sem mu pokazala kako se lepo obeša perilo, kupila viledin sistem za hitro brisanje po tleh, čistilo za usnjeno sedežno...Pa se je hitro privadil, kako se hitro pospravi stanovanje.... Je pa po naravi pač tak....Tipična devička, da ima red za seboj...
Stanovanje je že prebelil, brez pikic....
No, bi res lahko naredil tečaj za ostale moške, kako se ravna z žensko ....
Posodla ga pa ne bi, bi se po moje  hitr razvadil, pol bi bil pa en sam user posted image ...

Sice pa pravi, da se mu z tem trebuhom (30 t) prav smilim... Je malo škilil na kompjuter, ko sem pisala kako je user posted image .....
Saj ima kakšno svojo muho....rad gre kam sam...sicer športat, jadrat z prijatelji, če že jaz ne morem....Toda kaj češ, malo ga je treba tud spustit...

Sva pa skupaj kupila eno luštno knjigico: Zakaj moški opravljajo le eno nalogo hkrati... in zakaj ženske nikoli ne utihnejo...
Ta knjiga je resnični prikaz delovanja moških možganov....tako sem se nasmejala in še danes trdim, da so same resnice za katere je bolje, da se jih me ženske naučimo na pamet in ga razumemo, zakaj je tak ...
Npr. zakaj moški nikoli ničesar ne najde ali pa vsaj tako pravi...Če ni na vidnem mestu tega ne vidi, pa čeprav bo v hladilniku tam nekje zadaj...ali pa kje drugje...Moški ima ozek zorni kot in mora obračati glavo na vse strani...njegov pogled je prirejen za velike razdale, zato ima težave, če v neposredni bližini nekaj išče.....
Moški mora videti solze, izbruh besa ali dobiti par klofut, preden se zave da je nekaj narobe.....

Ko je moški kaznovan z molkom, je potrebno približno devet minut tišine, da to ugotovi..Toda po devetih minutah se mu njen molk zdi kot nagrada, končno je prišel do miru in tišine...user posted image

Pa še nekaj zelo pomembnega, moški ne more delati dveh stvari hkrati...Če bere, ne more poslušati..Če gleda tv, ne sliši nič...
To drži kot pribito....

No, še veliko je teh resnic v knjigici in vam jo priporočam.....

Tako kot tista knjiga: Kako živeti z moškimi, če pa brez njih ne gre....

Ja, resnico na srce, brez nas bi bili kar revčki...Mi smo jim lučke, da jim kažemo pot .....user posted image  Čeprav tega zaradi ega ne bodo nikdar priznali...user posted image

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 11:41:43   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ojla!

mamuška...ti si pa itak dost pametna, da bi to lahko že sama poštudirala, majko milo...user posted image )


A veš, jaz sem tudi tako mislila. Potem sva šla (še v solo cajtih!) v Nemčijo, so bli še cariniki in policaji na Karavankah. "DOkumente prosim!" Dava vsak svojo osebno. "Kaj pa zelena karta pa prometna pa vozniška?"user posted image Hmm, šit, tega ponavadi ne gledajo, ane? Mož, takrat še fant, preobrne CEL avto in na koncu reče "Ej, kje pa je zelena karta?" Porka duš, kaj imam jaz z zeleneo karto od avta, ki niti moj ni?!?!?!?? Ne samo, da sva se obrnila in šla nazaj v LJ, še 2 dni sva porabila, da je user posted image ugotovil, kje se dotični dokument nahajauser posted image user posted image Vmes sem še enih 5 x spomnila, da je treba po denar itd itd.

Potem sva najemala stanovanje. Za vsako stavr je bilo treba po 5 x rečt. Če nisem, sva zastonj hodila k notarju. Enih 3 x sva šla na to njegovo foro, v stilu "ga bo že zučilo", pa ga ni, je mene in sem se nehala nanj zanašat.

Potem smo zavarovali avto in stanovanje. Un zatsopnik se je navelačal hodit k nama, in po 3 tednih sem jaz moža poslala na Zavarovalnico, naj KONČNO že dokonča to Jeremijado.  Čez 2 uri me je zastopnik ROTIL, naj zaboga milega pridem še jaz in prinesem 10 stvari, ki jih je mož pozabiluser posted image

Potem se rodil sin in mož sije začel pisat listke in uporabljat opomnik - aleluja!!!!! Po novem mu je uspelo, da je od 5 stvari pozabil samo 2 in 3 celo naredil, in to prav. Je pa šlo ogromno časa, ko si je stvari klofal v razno razne "time-managerje".

Da skrajšam: na koncu sem se nekako sprijaznila, da vsaj za življenjsko pomembne stvari skrbim jaz, ostalo pa flikamo sproti.  Med drugim smo sredi Toscane iskali fiatov seris, ker mož 1000 km prej ni "opazil" da mu na armaturi sveti "Service due" !!!!! Jaz sem se samo not usedla, pa mi jebilo takoj jasno. Poleg tega njemu ni noben problem, pol živet živet na "Hej SLovani", iz škatel, gajb, skakat čez kište ipd - on je tak tip. Pika.

Nimam pa niti najmanjšega problema s povisevanjem v službi, šankih, pijačo, s tem, da česa ne bi naredil, na tem področju je čista 10. Vsega pa menda itak ne moremo imet - a ne?user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ej...ne morem se nehat smejat...

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 12:10:38   
picola1
Aja, mamuška, še nekej me čist resno zanima...Kako tvoj dragi sfolga v službi? Al pa v tistih stvareh, ki se res tičejo samo njega in ti nimaš glih kej ful nadzora nad njimi?
Ker če tam pozablja velik manj (npr. v službi se zaveda posledic), potem še vedno trdim, da podzavestno ve, da boš ti uredila stvari in jih zato pozabi...

Tantra...super post...(mater, smo zašle že čist v psihološke vode...user posted image -sej ne, da men to ni všeč...)Se z vsem strinjam, še posebej pa s tistim, da naj ne pospravljamo za njimi njihovih nogavic pa to...(ko mu jih bo zmanjkalo in bo šel v službo brez nogavic al pa s tistimi od prejšnjega dneva, jih bo že pobral...-pa če njega ni sram pred obiski(da njegove umazane nogavice ležijo po tleh), zakaj bi blo mene???) Pri nama je blo tut na začetku tako, da sem morala kako stvar naredit namesto njega...samo imam od doma ful slabe izkušnje in sem se zaklela, da jst pa ne bom taka kot moja mama in nisem popuščala...(čeprav se kdaj pa kdaj ujamem, da naredim nekej namesto njega...sam to ni panike, ker itak on pa naredi kej namesto mene pa sva glih) Na začetku se je malo razburjal pa mu je blo težko, potem se je pa navadil. Po drugi strani je pa tut on mene veliko stvari naučil...(v zvezi z avtom, kakim šraufanjem, beljenjem, glihanjem, prodajanjem in kupovanjem kakih stvari, o katerih nisem prej imela pojma pa seveda glede tehničnih stvari...).
Tako da...kakor si bomo postlale, tako bomo imele (isto velja za moške).

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 12:25:29   
Ayo
Je pa res lusna in simpaticna tale tema, moram takoj se jaz piskercek pristavit!!user posted image  user posted image  user posted image

Kar se tice trgovin, moj kr gre, vcasih je treba veckrat rect, ampak gre kar rad. Je tud ze navajen, ob sobotah ko vstaneva, me najprej vprasa "no kaksen je dons program?" user posted image  In tko pol mora bit. Cuker, ni kej! user posted image

Tedenskega ciscenja se je navelical, si je umislil cistilko, jo placa tud on in pride tedensko lepo pospravt. user posted image  Tako je resil tudi problem, da smo med w/e veliko naokoli, ker on bi to skos, samo doma ne, je treba skos akcija. Evo, to je edina vecja stvar zarad katere se lahko skregamo, ker men se veckrat enostavno ne da, sem zmatrana in sem ful rada doma!!
Ko se ni bilo pomivalnega stroja, je mel cez pomivanje posode, pridn! user posted image
TV tud zelo malo gledava, tako da na sreco ni problemov okrog tega.user posted image

Je pa ful dober kuhar, ima strast za kuhanje in tud to je ful za pohvalt!! user posted image  user posted image

No o oblekah, nogavicah, cevljih in podobni sari, ki lezi po celem stanovanju imamo tudi pri nas lekcije in je tudi ze viden napredek. user posted image  user posted image



(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 12:28:24   
Anonimen
No, saj moj mož si tudi stvari kot je to kdaj greva na dopust ne more zapomnit. Lani sva imela Tunizijo rezervirano za 15.7., kar je seveda vedel že par mesecev prej. In ko jaz lepo 14.7. cel dan pakiram kot velika in pride gospod zvečer domov, me gleda kot tele in me sprašuje kam gremuser posted image . Kam grem???? In ko mu razjasnim, da greva jutri na dopust, se prime za glavo in reče fak ej, jaz pa sem se s kolegom zmenil da mu bom ta vikend popravil motoruser posted image . Skoraj da bi ga doma pustila in naj motor popravljauser posted image .

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 14:47:36   
Kim80
Ja, mi gre kar na smeh, ko berem te posteuser posted image  Moški so včasih res smešni!
No, osebno menim, da je moj zmagal v nedokončanju stvari. Ga moram malo pohvalit najprej - je res sposoben naredit marsikaj (polaga laminate, ploščice, beli sam, skoraj je naredil kuhinjouser posted image , naredi sam kak kos pohištva, popravi kaj na avtu ipd.).
AMPAK: Ker hoče vse narediti sam, se stvari ful dolgo vlečejo in poleg službe enostavno nima časa za vse. Tako je moja kuhinja dokončana za silo in sam bog ve, kdaj bo namestil ročaje na predale. user posted image
V trgovino gre z veseljem, če je to Obi, Baumax, Bauhaus ... kam drugam pa so ga prave muke spravit. Šraufe si lahko v trgovini ogleduje in izbira po eno uro, jaz pa umiram zraven od dolgega časa. Najhujši pa je, ko vidi kje kake akcije ... takrat vse rabimo.

Doma me zelo moti, če ne pobere mokre brisače s tal ali ko vrže umazano perilo zraven koša na tla. Mislim no, a res ne more 5 cm bolj tja vrečiuser posted image
Drugače je pa pozoren in ljubeč do mene, boža trebušček in se veseli user posted image  Skoraj nikoli mi ne teži (sem bolj jaz tista, ki zarad česa teži) in ne mara prepirov (če je le možno, se potrudi, da se ne bi kregala).

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oh ti nasi moski
27.8.2007 17:23:50   
matejad
Picola1, če ti gre dec kosit travo, ali karkoli takega, kar se potem prime na nogavice, je menda logično, da jih bo obrnil na pravo stran, ker drugače umazanija ne bo šla dol. Za druge stvari ni panike, ma za nogavice pa ja naj mal poskrbi, drgač se ne bodo oprale in bo lepo nosil umazane.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?