|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčice
3.5.2006 10:11:15   
LUNA06
Sem res prva????

user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarčice
3.5.2006 10:16:26   
karolina*
Jaz pa druga user posted image  user posted image

lp

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarčice
3.5.2006 11:21:05   
Nitka
Čestitke  obema user posted image . Kdaj imata srečen datum? Upam, da se vama pridružim, simptomi so že vsi (poznam jih iz 1. user posted image ), samo še na user posted image  čakam.

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarčice
3.5.2006 11:27:42   
LUNA06
Po izračunih tlele na forumu naj bi user posted image prišel 5.1., in tvoj?

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarčice
3.5.2006 11:31:23   
karolina*
Moj pa 7.1.

Me pa malček skrbi, nemreč user posted image  sta se pojavili že prvi mesec po prenehanju s KT (30.03. zadnja tabletka).

Luna06, si se že naročila na pregled?

lep dan



_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarčice
3.5.2006 11:35:49   
LUNA06
Ne nisem se še, bom drug teden.
Sej sem ti pisala zasebno, nisi dobila?

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januarčice
3.5.2006 11:39:57   
karolina*
videla in odgovorila user posted image

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:06:04   
Nitka
karolina, katere KT si pa imela? Meni je moja GK povedala, da današnje KT niso več problematične in potrebno nobene regenerativne pavze, le folno kislino je treba lepo jemat (Tifol).

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:19:13   
LUNA06
Joj Nitka hvala k si me spomnla.Sem se par dni nazaj selila in so Tifol kr u eni škatli ostale, in če jih nimam pred očmi, kar pozabm, grem kartakoj dve uzet.Kolk jih pa ti uzameš na dan?

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:36:00   
Nitka
Ni za kaj, Luna user posted image . V bistvu jih jemljem po 1 dnevno, vendar piše v navodilih, da vzameš 1-2 po prekinitvi KT, jaz pa sem zdaj 1 mesec brez KT in sem te dni, ko naj bi bilo spočetje, vzela tudi kak dan 2 (ampak ne obe naenkrat).

Imaš že kaj simptomov? Jaz jih imam kar dost, samo še user posted image  moram dočakat (pogosto lulanje, trd in izbočen trebuh, boleče bradavice, slabost čez cel dan (kot 1. nosečnost)).

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:37:31   
karolina*
imela sem minulet in logest, pet let skupaj. folno pa jemljem od začetka aprila po dve na dan.

lp

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:43:02   
LUNA06
Ne vem kje sem prebrala, da naj bi prve tri mesece jemali po 1mg tega tifola, ena tabletka jih ma pa 0,4, tako da jaz uzamem kar dve naenkrat.
Posebnih simptomov ne, sm pa nonstop lačna, velikokrat grem na WC, pa zvečer mi je grozno slabo.Aja, pa ponoči ne morem spat, ampak to verjetno ni povezano.
Sem pa tud prej jemala Minulet.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:44:10   
LUNA06
Aja Nitka kdaj pa ti (ne) čakaš user posted image ?
Midve s karolino* sva zelo blizu.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:46:48   
Anonimen
Evo da ne bosta sami se javlja še ena januarka. PDP je 10. 1. Zaenkrat bom še anonimna da se mi kaj se sfiži.(v dec. 05 sem imela ss v 5 t) Sem pa full vesela tistih user posted image user posted image .
lp

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januarčice
3.5.2006 12:51:09   
LUNA06
OK, torej te bomo imenovali januarčica 3.
Pismo punce, zdej bi lahk pa že seznamček nardile!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarčice
3.5.2006 13:13:59   
Nitka
Luni in Karolini*: tudi jaz sem jemala Logest in ravno pri teh je lahko zanositev takoj po koncu jemanja brez problemov.
Drugače pa naj bi bila moja user posted image  8.5. in bom predčasen test delala konec tedna. Vem pa, da sem tako kot ti Luna, pri 1. user posted image  imela čisto tanke user posted image  na Celarblueju šele skoraj en teden po izostanku user posted image . Zato bom morala še kar biti strpna. Če mi uspe user posted image , bo moj D-day 15.1. user posted image

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarčice
3.5.2006 15:54:49   
karolina*
ha, šele zdaj sem videla mojo manjšo napakico (se vidi, da sem še čisto zmedena user posted image ) - po izračunih je moj D dan 8.1. in ne 7. tako kot sem napisala. Bistvene razlike sicer ni, točno bo tako ali tako G povedala, še bolj točno pa user posted image  .

nitka- če prav razumem si tudi ti glede prekinitve s KT na istem kot jaz. Držim pestke za user posted image

lep dan...

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januarčice
4.5.2006 9:48:57   
Nitka
Hvala karolina*, bomo videli. Po mojem bom iz firbca jutri ali v soboto zjutraj naredila en "adexpert" zgodnji test, ker user posted image  naj bi bila v ponedeljek. Joj, to čakanje. Saj bi še šlo, če ne bi imela tolk simptomov. Trebuh imam skoz "nabutan", čuden občutek v spodnjem predelu kot bi dobila M ali pa kot takrat, ko so me v 1. user posted image  bolele vezi; na wcju sem na uro in pol, pa žejna tud skoz, pa še marsikaj drugega... to ni normalno!

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarčice
4.5.2006 10:05:32   
karolina*
Jaz sem imela enake znake- bolečine kot ponavadi pred M, napihnjen trebuh, pa da o žeji in WC-ju ne govorim. Včeraj pa sem v želodcu čutila nek čuden občutek- mešanico med sitostjo, lakoto in slabostjo user posted image ...ah saj ne znam opisat.

Danes sem ok, le nekam zebe me (okrog mene pa vsi v kratkih rokavih).

Aja še to- zanima me ali lahko ob kakšnem hujšem glavobolu (predvsem zaradi službe) vzamem kaj proti bolečinam (npr. lekadol).

Lep dan...

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarčice
4.5.2006 10:14:13   
Nitka
Hvala za opis tvojih simptomov, karolina. Glede bolečin pa lahko v nosečnosti vzameš lekadol, nikakor pa ne aspirina. Drugače pa za glavobol pomaga veliko pitja vode in svež zrak. 

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarčice
4.5.2006 10:20:37   
karolina*
svež zrak najbolj pomaga, ja...in tega se tudi držim če se le da...med službo je pa to malo težje izvesti-saj veš user posted image

no, še vedno držim pesti za tvoji user posted image ...javi, takoj ko izveš

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarčice
5.5.2006 13:08:34   
Nitka
Luna, očitno grem po tvojih stopinjah, saj sem danes delala "adexpert" zgodnji test, pa še ni druge črtice, sem pa 3 dni pred user posted image . Bomo videli... če se ne pokaže do naslednjega petka, se bo morala user posted image  pač pokazati (hočeš, nočeš user posted image )

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarčice
5.5.2006 14:16:37   
SM10
Lepo je videti, da so že januarke. Čestitke vsem za user posted image .
Moja user posted image  naj nebi prišla 10.5., bomo videli. Z razliko od prejšnjih mesecev- boleče prsi, slabosti, itd, .... sedaj nimam nobenih znakov.
Nitka držim pesti da ugledašuser posted image user posted image  in, da se čim prej prestavimo  na ta forum med nosečke.
Lep vikend vsem.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januarčice
5.5.2006 14:20:18   
Nitka
SM10, hvala ti. Tudi tebi želim, da naslednji teden ugledaš user posted image  / user posted image . Lep sončen in sproščen vikend želim! user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januarčice
5.5.2006 17:27:12   
Anonimen
Pozdravljene januarke! Najprej čestitke vsem user posted image ! Tudi jaz sem januarka, vendar nisem noseča, sem pa januarska mamica user posted image . Malo me je zamikalo pofirbcat na vaš forum, saj sem tudi sama lani, ravno takšen čas postala srečka nosečka.

Želim vam veliko dobrega počutja, nič slabosti in nič glavobolov. Pazite na svoje pikice in predvsem pustite se razvajati!! Hitro bo minilo in januarja boste v naročje dobile svoje največje zaklade.

Srečno!

(odgovor članu Nitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?