|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:40:32   
NATALIJAS
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Kako pa naj bi država pomagala? A so otroci državni?



Glede na to kako opozarjajo da rodnost v sloveniji pada, še pa naj nekaj glede tega "postorijo".
Se ti ne zdi?!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:46:37   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: NATALIJAS
Glede na to kako opozarjajo da rodnost v sloveniji pada, še pa naj nekaj glede tega "postorijo".
Se ti ne zdi?!


Ja, ampak to ne pomeni večjih socialnih transferjev, ampak samo ugodnejše okolje in klima!!

Sicer pa je večina takih, ki se jim nel jubi delat. Sicer pa če je mama brezposelna, oče pa dobro zasluži, potem imajo itak dovolj. Če pa oče zasluži premalo, pa dobijo druge socialne pomoči. Ampak kaj ko so ljduje požrtni in nemoralni.

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:47:47   
Slončica
Natalias nimaš razčiščenih pojmov.Lagati in krasti je nezakonito in s takim početjem namišljene samohranilke porinejo prst v rit pravim samohranilkam,ki se komaj pretolčejo iz meseca v mesec in niti ne pomislijo na nakup nepremičnine ker morajo kupiti šolske potrebščine hrano in še kake cunje..da pa napišeš da je na državi da bo pomagala..ne vem no.Kok pa si ti kej stara pa kje živiš?Mogoče v velikem balonu kjer ne pride nič do tebe??user posted image
Obsojam zaigrane samohranilke in upam da vas čim prej pohopsajo..

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:54:56   
pety78
Država ni dolžna skrbeti za tvojega otroka. Bi pa lahko poskrbela, da bi mlade družine prišle lažje do stanovanj. Se vam ne zdi, da imamo glede na standard, zelo precenjena stanovanja? Ali pa....že ptički čivkajo, kako je draga hrana....v Avstriji je recimo cenejša, pa imajo bistveno višje dohodke.
Zakaj potem privatniki ne lažejo in kradejo, ko si prikazujejo minimalno plačo in plačujejo najnižji znesek za vrtec? Zakaj si nakazujejo denar na račun študentov in njihovih napotnic? Pa še in še bi se dalo o tem, kje in kaj je pravica. Ve tega tu ne boste rešile, jeza pa škodi lepoti. user posted image




_____________________________



(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:55:12   
čarovnica
Hmmm, sem enostraševska družina in drugače občutim tole, kot pa ve, ki igrate. Meni je hudo, žalost čutim v srcu in še kaj, ker sva sama z otrokom. Po drugi strani pa je prav fino, ker sam za dva kuham, likam itd. Ni sramotno biti sam z otrokom, ampak občutki pa niso najboljši. Bi dosti raje bila poročena ali pa vsaj na koruzi z nekom, ki bi se dobro razumeli ipd.
V vrtcu se pogovarjajo o družini in moj otrok na vprašanje kaj dela oči, odgovori: moj oči ne dela nič, ga ni. Žalostni trenutki zame.user posted image
Najhujši so vikendi, dopusti, prazniki. Vsi z družinami, midva sama.

Kar se pa financ tiče, si pa na slabšem, če si zaposlena in samska.
Samo tvoja plača + položnice.
Če imaš službo, ravno tako plačuješ vrtec in vse ostalo. Če pa imaš še partnerja in nisi več enostarševska družina, pa ravno tako plačuješ vse skupaj, pač caa. 50€ več vrtca.
Njegova +tvoja plača+položnice

Nikoli ne bi tako igrala, če bi imela partnerja. Nikoli! Ampak to sedaj govorim, ker sem enostarševska družina in vem kako je na obeh straneh.
Ti si na boljšem. Verjemi. 



(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:59:45   
NATALIJAS
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica

Natalias nimaš razčiščenih pojmov.Lagati in krasti je nezakonito in s takim početjem namišljene samohranilke porinejo prst v rit pravim samohranilkam,ki se komaj pretolčejo iz meseca v mesec in niti ne pomislijo na nakup nepremičnine ker morajo kupiti šolske potrebščine hrano in še kake cunje..da pa napišeš da je na državi da bo pomagala..ne vem no.Kok pa si ti kej stara pa kje živiš?Mogoče v velikem balonu kjer ne pride nič do tebe??user posted image
Obsojam zaigrane samohranilke in upam da vas čim prej pohopsajo..



Kakorkoli že, za tebe so mogoče nerazčiščeni, zame pa so,...ampak nima smisla o tem debatirat, le ne zdi se mi fer, da jo obsojate, postavila je le vprašanje.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:02:07   
NATALIJAS
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Ja, ampak to ne pomeni večjih socialnih transferjev, ampak samo ugodnejše okolje in klima!!

Sicer pa je večina takih, ki se jim nel jubi delat.


Se strinjam!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:03:18   
NATALIJAS
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Država ni dolžna skrbeti za tvojega otroka. Bi pa lahko poskrbela, da bi mlade družine prišle lažje do stanovanj. Se vam ne zdi, da imamo glede na standard, zelo precenjena stanovanja? Ali pa....že ptički čivkajo, kako je draga hrana....v Avstriji je recimo cenejša, pa imajo bistveno višje dohodke.
Zakaj potem privatniki ne lažejo in kradejo, ko si prikazujejo minimalno plačo in plačujejo najnižji znesek za vrtec? Zakaj si nakazujejo denar na račun študentov in njihovih napotnic? Pa še in še bi se dalo o tem, kje in kaj je pravica. Ve tega tu ne boste rešile, jeza pa škodi lepoti. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:07:39   
NATALIJAS
Verjamem, da je marsikatera v tem primeru na boljšem.
Žal mi je zate.
Ne me pa narobe razumet, čeprav jaz osebno nisem samohranilka, določene v takšnih primerih podpiram
oz. najbolj me zmotilo to, da takoj začnejo nekoga napadat, kljub samemu vprašanju.

(odgovor članu čarovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:09:43   
kofetek2010
Uboga reva... nekak je treba plačevat najemnino in še hišo zraven gradit... user posted image


Še dobro, da na CSD-jih ne poznajo interneta in RR-ja... pa IP je tud težko izsledit... user posted image

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:12:01   
pety78
Jaz jih vem tudi za nekaj, oziroma za veliko takih, ki oddajajo stanovanja na črno....Hmmmm, zakaj se pa nad njimi ne zgražate? O, pa res, ker jih je na forumu kar nekaj takih. Ampak to je pa čist ok, a ne?

_____________________________



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:17:45   
čarovnica
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz jih vem tudi za nekaj, oziroma za veliko takih, ki oddajajo stanovanja na črno....Hmmmm, zakaj se pa nad njimi ne zgražate? O, pa res, ker jih je na forumu kar nekaj takih. Ampak to je pa čist ok, a ne?


Potem bi midva z otrokom bila brezdomca. Na čakalni listi za stanovanje pa na 300. mestu. Nastaradali bi vsi. Kazen bi obojni plačali.
Začaran krog enostarševstva, samohranilstva(dva različna pojma enostarševstvo in samohranilstvo) in vsega ostalega na črno.

Žalostna tema.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:23:03   
pety78
Ne, ampak če bi vsi lastniki večih stanovanj prijavljali najemnike, se jim to očitno ne bi splačalo....Posledica je večja ponudba na trgu, nižje cene, ... Lažje bi bilo, ne težje. Tako pa se to z zakonom ne uredi, ker so seveda vsi na položajih v enakem zosu in si valda ne bodo pljuvali v svojo skledo.  Imajo pa hiše in še nekaj stanovanj, ki jih oddajajo, mi smo se mogli pa za eno stanovanje za 20 let zakreditirat. Pa še dobro, da smo se lahko. Eni se ne morejo.
Ja, res žalostno!


_____________________________



(odgovor članu čarovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 14:55:11   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: NATALIJAS

Verjamem, da je marsikatera v tem primeru na boljšem.
Žal mi je zate.
Ne me pa narobe razumet, čeprav jaz osebno nisem samohranilka, določene v takšnih primerih podpiram
oz. najbolj me zmotilo to, da takoj začnejo nekoga napadat, kljub samemu vprašanju.


Če bi nekdo napisal, da je oropal banko in prosi za nasvet kako naj laže, da ga ne bodo dobili - bi ga tudi podpirala? ali bo ga napadla?

Razlika je samo ali kradeš direktno in jasno ali pa indirektno in prefinjeno.

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 17:38:32   
Slončica
IZVIRNO SPOROČILO: NATALIJAS

Verjamem, da je marsikatera v tem primeru na boljšem.
Žal mi je zate.
Ne me pa narobe razumet, čeprav jaz osebno nisem samohranilka, določene v takšnih primerih podpiram
oz. najbolj me zmotilo to, da takoj začnejo nekoga napadat, kljub samemu vprašanju.

Kjer je dim je tud ogenj.In ali si ti zaposlena al tud sloniš na državi??A ti sploh veš kok davka odvajajo od plače zarad takšnih in drugačnih lenuhov??Ni kej še peticijo dej za podpisat da bojo legalno podprli lažne samohranilke in bo vsem lepo.Ko boš pa mal skupi potegnila kok ena boga namišljena samohranilka potegne od tvojega davkoplačevalskega deleža se pa le oglasi in mal povej kok ti ostane od plače.Če pa vso to svinjarijo podpiraš in ti je ravno do Pakistana pol pa ala ti vera.Si zelo strpna in radodarna oseba ki je ne moti če ji cela Slovenija opravlja veliko potrebo na glavi.No hard felings

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 18:19:43   
~Biba~
ma joj ste pa napadalne....se ne čudim, da je svet tak, eč pa se otroci tega naučijo od svojih staršev.

Saj ste pa že x krat na x temah napisale, da se s tem ne strinjate..ne rabite pa napadat nekoga, ki je tukaj na forumu postavil vprašanje, z namenom, da dobi kak odgovor, ne pa samo moraliziranje.

Zberte se pa pojdite v šolo s prstom kazat na učence, kateri so švinglali z plonkci..ker to ni fer, ker vaš pa se je tako lepo pridno učil..

država...ah tam pa ni krivca, na katerega bi se lahko tako spravli...na vrsti so volitveuser posted image

Jah smo na forumu, kjer vsak izrazi svoje mnenje, tudi jaz sem ga sedaj...v napaduser posted image

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 18:45:25   
triša
Ej Koprina skoristi kolikor se le da. Če drugi lahko kradejo, pa imajo že itak miljarde potem tudi ti lahko čisto mirne vesti pogoljufaš. Upam da ti bo čim bolje in za čim več uspelo.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 18:52:30   
Anonimen
Jaz poznam eno, ki so ji detektiva poslali za vrat.

(odgovor članu KORINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 18:53:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

se ne čudim, da je svet tak, eč pa se otroci tega naučijo od svojih staršev.



Ja, jaz tudi. Kraje in goljufij.

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 19:02:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: triša

Ej Koprina skoristi kolikor se le da. Če drugi lahko kradejo, pa imajo že itak miljarde potem tudi ti lahko čisto mirne vesti pogoljufaš. Upam da ti bo čim bolje in za čim več uspelo.


Ti očitno nisi zaposlena in ne plačuješ davkov? Ker če jih...si glih kar enmu rekla nej te okrade.user posted image

Aja pa v najstništvu si bla verjetno tud bl ovčkasta a? Če se je en fiksal si se tud ti? Pa če so vsi goljufali si tud ti? To so ljudje - ovčke....ki svojo vest perejo s tem da se tolažijo da to itak delajo vsi.
Možgane mamo zato da jih uporabljamo.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 19:16:54   
mmijau
Pa saj ni res. user posted image

Pa otrok je zdrav ? Mogoče jim še to "naloži", da ni čisto vredu, boš dobila še več €. user posted image


_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 19:42:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Vprašanje je namenjeno tistim, ki so ali so bile v podobni situaciji in tistim ki imajo kakšen koristen nasvet.


Ampak malo hecno pa je, ne user posted image


Zna postati tudi precej žalostno in kruto.

Recimo, da te partner po kakšnem naključju zapusti (saj ne da se to dogaja v današnjih časih, ampak vseeno...), potem boš RES mati samohranilka, verjetno z minimalno dogovorjeno preživnino (ja, da boš v tem trenutku državo čimbolj prinesla okrog) in z dvema otrokoma. In kaj boš potem? Jokala,da si se samohranilstvo samo igrala?? Misli tudi kakšen dan več vnaprej, življenje zna biti včasih nesramno pravično.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 19:49:07   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Ne vem zakaj jo obsojaš in kritiziraš. Ali ti nisi še nikoli goljufala tako ali drugače?!!!!


NE.


Kaj pa vožnja 45 v naselju z omejitvijo 40?

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 19:53:40   
Njuškalo
Jaz sem bila pred kakšnim letom zaposlena v firmi,kjer sem dobivala 470 evrov bruto.In to z dodatkom na učinkovitost, ki so ga lahko tudi ukinili, če jim je pasalo.Če bi bila samohranilka,bi dobivala več.Pa v tej službi sem trdo delala.In sem večkrat razmišljala, da se mi bolj splača, da bi ostala doma in glumila samohranilko.Ker nekaj časa sem dejansko bila samohranilka, pa tudi dobivala DSP in nama je šlo s tamalim finančno prav fajn.Potem sem se zaposlila in sem bila finančno na slabšem.Nekako nelogično.Zato razumem take, če glumijo da so samohranilke, ker naprimer mož slabše zasluži. Ne podpiram pa tega v primeru, ko imata vsega dovolj in je v igri pohlep.Odvisno, kakšen primer ima avtorica te teme.
Ni mi pa jasno, zakaj dva otroka, ker sklepam, da jima ne gre prav dobro, če sta se odločila za to, da bo ona samohranilka.Jaz bi imela v tem primeru enega, če se je že tako naredilo, potem pa poskrbela za učinkovito kontracepcijo.To mi je pa čudno.
Je pa res, da recimo, če bi jaz sedaj ostala brez službe in ,da bi nama šlo ful slabo z moževo plačo, pa da ne bi dobila službe drugje...bi se verjetno odločila,da malo špilam samohranilko.To pa čisto možno.
No, kakorkoli že...ni logično, da je zaposleni v slabšem položaju, kot, če bi bil na DSP, pa žal velikokrat je tako.Zato v določenih primerih to razumem.
Aja, pa ..če bi jaz delala na CSD , pa bi ena prišla, da ima že drugega otroka z istim moškim, bi mi bilo vse jasno.Bi verjetno poostrila nadzor v tej družini.Kako pa dejansko delajo, pa ne vem.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 21:07:16   
triša
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Ti očitno nisi zaposlena in ne plačuješ davkov? Ker če jih...si glih kar enmu rekla nej te okrade.user posted image

Aja pa v najstništvu si bla verjetno tud bl ovčkasta a? Če se je en fiksal si se tud ti? Pa če so vsi goljufali si tud ti? To so ljudje - ovčke....ki svojo vest perejo s tem da se tolažijo da to itak delajo vsi.
Možgane mamo zato da jih uporabljamo.



Karin mislim da je tole bil eden izmed najprimitivnejših postov kar sem jih prebrala na tem forumu . Drugič se raj vzdrži takih polpismenih empflemov, ki se trudijo biti žaljivi, saj ti noben nič noče. Se da z lepšimi besedami tudi še kaj bolj "pametnega" povedati. Samo verjetno ti nisi navajena manj destruktivne, napadalne in bolj omikane  komunikacije.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?