|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 8:42:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TeckaNosecka

Je pa tole lažno samohranilstvo isti primer kot brezposelne mame, ki dajo otroke v vrtec, tisti ki pa bi varstvo res rabili, pa ga ne dobijo oz. so na čakalnih listah.

In dokler bo sistem države taki, se bo to izkoriščalo, me se pa bomo kregale in zmerjale.



Za vrtec je odvisno, kdaj si ga vpisal, koliko skupin je planirano za tisto leto, razpoložljivost vzgojiteljev...ker vrtcu je čisto vseeno kdo je noter, plačano imajo prav za vsakega otroka.
Nekdo, ki zasluži bajne denarje, bo plačal več, razliko do polne cene plača občina.
Samohranilke, brezposelne imajo brezplačno, vendar v celoti plača občina.

In tu imam jaz občutek, da sploh ne veš kje se zbira denar, zakaj nam trgajo pri plači....državni proračun je odvisen od nas vseh, občina pa se napaja iz državnega proračuna. Kapiš?

(odgovor članu TeckaNosecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 8:43:46   
maruškaŠ
Je pa tole lažno samohranilstvo isti primer kot brezposelne mame, ki dajo otroke v vrtec, tisti ki pa bi varstvo res rabili, pa ga ne dobijo oz. so na čakalnih listah.


Razlika med tema dvema primeroma je v tem, da brezposelna mama ne laže in ne krade, saj njej sistem dejansko ponuja to možnost. "Samohranilka" pa se mora pretvarjati, lagati in krasti, da dobi nekaj kar ji NE pripada.

In verjamem, da 1 samohranilka ne bo obogatela zaradi takšne kraje (pohlepna pa vseeno je), vendar takšnih je 100, 1000 in še več.

(odgovor članu TeckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 9:14:01   
TeckaNosecka
Drage moje,
ve se prepirajte če se vam zdi smiselno, spremenile pa ne boste nič. Žal. Samo dan boste imele zavožen.

"Razlika med tema dvema primeroma je v tem, da brezposelna mama ne laže in ne krade, saj njej sistem dejansko ponuja to možnost." - glej, lažnim samohranilkam ga tudi. Zato se pa to dogaja. (spet nočem nič hudega s tem, ko sem to napisala).

Glede vrtcev vem, kako deluje tale sistem, tako da mi ni treba razlagati. Pa vseeno hvala. Ampak, kot je ena napisala, je to že druga tema.

Pa srečno!

Tečka

< Sporočilo je popravil TeckaNosecka -- 4.9.2007 9:20:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 9:37:17   
TeckaNosecka
Pa še nekaj - niso vse resnične samohranilke brez službe in finančno šibke....


Tokrat pa zares adijo.
(se poslavljam od te teme, ker me boste drugače živo zmečkaleuser posted image user posted image user posted image . Vsaka pač zagovarja svoje mnenje).

(odgovor članu TeckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 9:47:13   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: TeckaNosecka

"Razlika med tema dvema primeroma je v tem, da brezposelna mama ne laže in ne krade, saj njej sistem dejansko ponuja to možnost." - glej, lažnim samohranilkam ga tudi. Zato se pa to dogaja. (spet nočem nič hudega s tem, ko sem to napisala).



No po  tej logiki lahko rečem, da tudi banka lopovom ponuja denar, pa tudi trgovina ponuja robo tatovom. Razlika je med tem kaj država, sistem ponuja, pa med tem da ležeš in kradeš. Jaz vztrajam in se prepiram zato, ker če bom enega samo takšnega lopova spravila na pravo pot, bom zadovoljna.  Predvsem pa priznajte, vsaj sei, če že javno nočete, da nimate morale, da lažete in kradete in boste to počele še naprej. Nehajte pa vse lažen samohranilke svoja dejanja zavijati v celofan in celo iskati argumente zakaj sje vaša kraja celo upravičena.

in še toliko bolj žalostno če to počneje tudi ženske, ki niso brez službe in finančno šibke,....

(odgovor članu TeckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 10:49:43   
decko
Tukaj je potrebno najprej prebrati vse odgovore, in potem odgovoriti, ker drugače enostavno ne gre…

Prav smilite se mi. VSE. Tako tiste, ki to počnete, kot ostale, ki zmerjate. Ker boste svet spremenile in današnjo politiko, če se boste kregale. Pa ja…. Tipično žensko razmišljanje. In nikoli nobena ne popusti.


Po moje ni več nobena lepa user posted image
 

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 11:58:11   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: TeckaNosecka

Pa še nekaj - niso vse resnične samohranilke brez službe in finančno šibke....


Tokrat pa zares adijo.
(se poslavljam od te teme, ker me boste drugače živo zmečkaleuser posted image user posted image user posted image . Vsaka pač zagovarja svoje mnenje).



jst sem resnicna samohranilka in moj cilj je prilezt mal visje,kot sem si to zamislila pred tem "nazivom"....moj status danes ni svoh,ker hocem tako....ker hocem sebi in tamalmu omogocit normalno zivljenje brez odrekanj....

na zivce mi grejo navidezne samo zato,ker pol tud nas mal cudno gledajo in preverjajo....znajde se pa vsak po svoje...ce laganje in prikrivanje statusa tolk pomeni na proracunu....ceprav mislim da ne....take razlike tudi ni....

(odgovor članu TeckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Samohranilka in drugi otrok
4.9.2007 22:37:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decko
Po moje ni več nobena lepa user posted image  

Vsake oči imajo svojega malarja, Dečko. user posted image

(odgovor članu decko)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?