Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Jaz imam res ful nizek prag bolečine in do zdaj sem 2x rodila, prvič zelo boga, drugič sicer boljš kot prvič, samo vseen.... Epiduralne bi blo mene po pravic povedan zlo strah.....sej če se potem vse dobro izteče je v redu, ampak mene bi preveč črvičlo to......kaj pa če bo zaradi epiduralne to in to narobe.....isto se mi poraja strah zaradi ultive.....tko da jaz se ne bom odločla ne za eno in ne za drugo. Majhni tabletki proti majhnim bolečinam so škodljivi, pa da ultiva in epiduralna ne bodo??!!
Tudi jaz sem rodila z EA. Porod je trajal dve uri. Sploh po vstavitvi katetra sem se hitro odpirala. Meni je anesteziologinja vstavila kateter z EA in rekla da pride čez dve uri nazaj, da mi bo dala nov odmerek. Ko je res prišla nazaj pa je nismo več potrebovali. Tud jst sem ležala med porodom, a če bi hotela bi lahko hodila. Mislim, nisem imela težkih nog ali podobno. Bolečine sem še vedno čutila, le da niso bile več tako hude. Pred EA sem jih ocenila z 8, po vstavitvi EA pa z 4. Finale je bil bolj na živo. Takrat me je pa kar orenk zabolelo. Vstavitev katetra me ni bolela, niti me ni bolel križ ali kaj drugega. Aprila gremo spet rodit in upam, da bom tudi tokrat lahko rodila z EA! Rodila pa sem v Brežicah.
Hvala vsem za odgovore, ampak v bistvu mi je samo mišk odgovorila približno to, o čemer sem spraševala. Ker ZA epiduralno sem se tko al tko že odločila, zdej me zanimajo samo določeni detajli, ki jih lahko povejo samo ženske, ki so tako rodile. Rodila bom pa najbrž v Celju.
Se vaši dojenčki (6–12 mesecev) radi crkljajo? Moj sploh ne posluša, samo odriva me, pleza name, vleče, ... niti nošenje noče, samo gleda stran. To se mi zdi res čudno ... Kakšni so vaši?