|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
19.9.2007 21:00:09   
glista
Živ, no danes sem šla po mestu (sam asfalt) na sprehod z eno mamico, ki ima tegale ta prvega picola - roza barva. Saj na izgled voziček še kar nekaj zgleda. Sicer pa groza!!!!!!!! Se pozna: malo denarja, malo muzike.
Kolesa že precej zdelana, pa ga nima še dolgo časa, ročaj je že tako čudno "zmajan", kar je najhuje, voziček škripa, cvili. Raje še 1x več denarja za vozek, samo da je OK.
In tudi tale mamica zdaj razmišlja, da bi kupila kakšen boljši voziček.
Tako da je v bistvu teh 200 eur stran vržen denar.
LP;
Pija.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
19.9.2007 21:37:13   
neja.bor2007
No,še moja izkušnja!
Pri prvem otroku sem imela PP(bila sem seveda zadovoljna),pri drugem otročku pa sem si zaželela trikolesnik..in sm se zaljubila v buzza,no na koncu ga nisem kupila,kupila sem Haucka(ki ga nekateri tudi pluvajo zaradi cene).Ampak meni je voziček super,lepo izgleda,nč mu ne "fali"...

Včasih mam občutek,da je fino malo "popljuvat"cenejše izdelke..sicer cena ni vedno merilo!
Verjamem,da so Quinnyevi vozički res super,čeprav je tudi meni rekla prodajalka,ko sem vprašala zakaj npr.20.000 tisoč bivših sit razlike med vozički...odgovor je bil isti...firma!In,me je ob trditvi da so tudi Hauckovi vozički zelo prodajani,in kupci zadovoljni prepričala v nakup le-tega...in ni mi žal!!!

pozdrav!

< Sporočilo je popravil neja.bor2007 -- 19.9.2007 21:39:30 >

(odgovor članu glista)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
19.9.2007 22:14:15   
mayci
Lea23 najlepša hvala za odgovor!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
25.9.2007 21:47:50   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo
moja sorodnica ima PIKOLO voziček (štirikolesnik+lupinica) podobnega onemu prvemu in ga leto in pol uporablja ne da bi jo bilo strah peljat otroka v tem vozičku (kot se je ena izrazla)

in po čem sklepate da je slab ponaredek če ga nisi poiskusla?!
in zakaj je samo drago kvalitetno?user posted image


Zakaj strah? Zato, ker vidim, da je lupinica samo položena na športni del vozička? user posted image  Mogoeč pa se kako fiksira, ampak tega iz fotke ni videt. user posted image

Ni samo drago kvalitetno - je pač tako, da ima tudi kvaliteta svojo ceno.

Sicer pa vsaka po svoje...

Aaaahhhhhh, je pa takoj problem, če kdo izrazi svoje mnenje - še posebej, če se ne strinja z avtorico. user posted image user posted image user posted image  





sem videla voziček (zgornji, roza z lupinico) in se lupinica pritrdi na voziček, in sicer z zelo enostavnim patentom, kar je meni pomembno. Voziček mi je bil zelo všeč, glede na ceno mi je zgledal tudi precej kvaliteten, je pa res, da nimam izkušenj z vožnjo tega vozička.
sva gledala več teh vozičkov (ker bi rada takega, da se lahko nanj namontira tudi lupinica) in je imel ta za moj okus najbolj fajn patent za pritrdit lupinico in jo potem tudi vzet dol. mislim, da ni strahu, da ne bi bila dobro pritrjenauser posted image
je pa to res čisto stvar okusauser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
27.9.2007 21:45:51   
mayci
Jaz sem si šla tele Pikolote pogledat v Baby center, pa se mi zdijo čist v redu. Res so malo nižje kvalitete kot npr. Quinny, vendar pa so se mi zdeli prav v redu.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
27.9.2007 22:49:14   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: glista

Sicer pa groza!!!!!!!! Se pozna: malo denarja, malo muzike.
Kolesa že precej zdelana, pa ga nima še dolgo časa, ročaj je že tako čudno "zmajan", kar je najhuje, voziček škripa, cvili. Raje še 1x več denarja za vozek, samo da je OK.



...tole je tako, kot bi opisovala našega PP P3 user posted image  sem tako razočarana nad njim user posted image  ves se mi zdi zmajan, kolesa škripajo (ne tisto, da namažeš in je ok, ampak tisto "škripanje" plastike, če me razumete), kolesa smo itak že mazali, ker so škripala...ma ne vem, pravi klump, jaz ne vem, kako je folk s tem zadovoljen user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu glista)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?