|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 22:09:01   
adrijana.sara
 user posted image za nove mere. Mu ni videti, da ima 11 kg, pa full lepe kodrčke ima. Se boste verjetno tudi težko odločili za striženje.

Jaz tudi komaj čakam posvetovalnico in nove mere. Pri nas se tako nič ne dogaja glede testov, samo vpraša obvlada to in ono, posluša srčeka, kako stopi in to bo bolj kot ne vse. Mislim, da da bo sedaj cepljena, a ne? Imama pa v torek. Se pa počutim že tako domačo v posvetovalnici, se mi zdi, da že celo življenje tja hodim. Ni nekaj veliko bolana, vendar imama vedno kaj za pokazatuser posted image  - pa hvala bogu ni bilo do zdaj še nič resnega.

No, zdaj pa malo več življenja od sebe, pa kaj napišite, da ne boma z Incabinco edini tu goruser posted image . Očitno se vse skrivete pod odejami, bo treba res centralno zalaufat. Tu se pokaže še ena prednost prenosnika, v postelji in na netu.


(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 22:19:59   
Dajanax
Sem enkrat obljubljala: navodila za bolj varno downloadanje:

Z interneta si snemi program bit Torrent na tem naslovu: http://www.bittorrent.com/download
in ga inštaliraj.

Downloadanje pa poteka nekako takole: torrenti so datoteke posebne oblike (npr filmi, risanke, programi), ki so predvsem zaradi varnosti razdeljeni na več delov, kar pomeni da imam jaz npr 10% filma, oseba x 15%, nekdo drug spet 20% itd. Zato potrebuješ pri downloadanju še datoteko s končnico torrent. To je v bistvu naslov vseh delčkov filma/programa,...

No na kratko, tvoja naloga je torej zdaj, ko imaš na pcju program bitTorrent, da najdeš željeno datoteko. V Google vtipkaj ime datoteke npr. Nodi  in  torrent (da iskalnik ve, da iščeš torrent). Hitro ti pokaže nekaj zadetkov (veliko torrentov je na mininovi). Izbereš željenega in si ga downloadaš. To je prvi korak, zdaj imaš na pcju torrent. V drugem koraku pa odpreš program bitTorrent in klikneš na zeleni "plus", izbereš shranjen xxxxx.torrent in klikneš OK, da se nalaganje začne.

No to je vsa umetnost. Nič kaj težkega, ne?! Malo prebrskaj še po bitTorrentu kam ti shranjuje downloadane zadeve in vioala mali že gleda risanko.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 22:20:32   
Dajanax
Enkrat v naslednjih dneh pa še kaj o Viti...in ostalih temah o katerih teče beseda.

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 9:56:39   
adrijana.sara
user posted image VSE NAJBOLJŠE EMA!

Zvezda06 sem te že večkrat srečala na tej strani in sem šla komaj danes pogledati...in ugotovila, da si ena izmed nas. Ne vem, če si se že v preteklosti javljala, vendar od kar sem tudi jaz med vami, mislim, da se nisi. Sama vidiš, da je tukaj bolj žalostno, zato se daj vsaj ti kaj javi - kako kaj Ema, priprave na roj. dan, že hodi, zobki.... kar ti pride na pamet. Tukaj nujnooooooooo rabimo popestritev!!!user posted image

No, zdaj pa čakam na tvoje javljanje. Še enkrat vse najboljše, punčki z zelo lepim imenom!

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 10:21:53   
tevža
hojla!

EMA, vse najboljše! user posted image user posted image user posted image user posted image


ja, očitno so septembrske mamice že takooo zelooo pridne v službah, da nimajo časa čebljati na RR. user posted image punce. no, ampak vse pa še niste "službeno naravnane". kje pa ste?? tudi vreme ni kaj prida; mrzlo.....brrrrr....

pri nas je prišlo do bistvene spremembe; Matevž je začel čez dan spati 2-3 ure v kosu user posted image . juhuuu. upam, da to niso bili samo dnevi "dobre volje" (traja od ponedeljka), ampak da bo to ustaljen urnik. do zdaj je namreč spal max. 1,5h na dan.

oglsite se kaj...princes, zala adl, ajne, alenka11, julam, yennika, dalin, ........ ku-ku?? 

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 11:04:17   
julam
dobro no, če ste že tako sitne user posted image , si bom pa vzela par minutk. Tole "delo doma" je eno sranje, te vedno kaj zmoti, produktivnost pa na nuli.

No, mismo smo uradno že med palčki malčki. Včeraj je ata prišel prej iz službe in smo peljali fantka na tortico in potem še v igralnico, kjer sta ful uživala. In to je to. Čez vikend še dve tortici (mislim, da bo ena kar skutina pita moje izdelave, ker tolk tortic pa moj hitlerjanski režim ne prenese user posted image ) in gremo naprej. Priznam, da me je včeraj kar stisnilo pri srcu, da je naš fant že tako velik. Ah, kaj čmo!

Gleda spanja je pa naš palček pravi zaspane. NJemu se v varstvu toliko dogaja, da do kosila nima časa spat. Potem pa pade dol in spi 3 ure. In potem je ob 17.30 že tako utrujen, da bi kar nočno udaril. Komi zdrži do 19h. Ja, pa zjutraj ga tudi veliki brat že ob 7h zbudi in revež se SPLOH NIMA ČASA NASPAT. Prav smisli se mi. Taprvi sploh ni rabil toliko spanja, tale mala mazica je pa ena zvezdica zaspanka.

Opažam, da ima naš kar dobro orientacijo/spomin. Zadnjič npr si je zapičil, da hoče nekam (zunaj na igrišču). Ker se mi ni zdelo primerno, sem ga odnesla vsaj 10m stran k drugi stvari, ki naj bi ga po mojem mnenju pritegnila. No, ga dam na tla, fante pa se obrne (pa sem ga tako nosila, da ni videl, v katero smer greva) in direkt nazaj na mesto zločina. Po vseh štirih. Ful je vztrajen!

Tako, drage moje, grem naprej delat. Ve pa kar pridno pišite!

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 12:06:06   
dalin
Dan

Najprej Amadeju za včerajšni rojstni dan želim vse najboljše
user posted image

In še za Emo.Zvezda,daj javi se kaj.Velikokrat opazim da si gor,napišeš pa ničuser posted image .Daj nouser posted image
user posted image

Tevža zadnjič si spraševala kako je pri nas,ker imamo več otrok.Žana že vzamejo k sebi v sobo in ga poskušajo zamotiti,vendar za dolgo jim ne ratauser posted image .Kmalu je iz otroške vpitje,da sili k vratom,ker bi šel rad k meni.Tako kot sem že velikokrat napisala,nobena stvar ga ne zanima dolgouser posted image .
Adrijana,jaz sem iz Mirne Pečiuser posted image .Na dolenjskem.
Incabinca je šlo tudi meni na živce ko mu je pediatrinja(pa ne najina,ampak tista v bolnici) vlekla kožico dol in je tako jokal,da se mi je srce trgalouser posted image .Sem ji kar rekla,da če je to potrebno,glede na to da je otrok bolan in posledično razdražen in nerazpoložljiv.Pa me je samo čudno pogledala.

Bi se pa tudi jaz večkrat oglasila,pa kaj ko smo vse skupaj tako malo tukaj gor,da ni potem nobene nitke(kot je Adrijana napisala) in ne veš ali bi sploh kaj napisaluser posted image .
Yennikauser posted image ,zelo lepe slikice.Je pa Klemen čisto tebi podoben.

Pa še nekaj:danes naša ŽIŽA,ki se nam,mimogrede,že doooolgooooooo ni oglasila praznuje 28.let.VSE NAJBOLJŠE!!!!!!Pa oglasi se kaj
user posted image

Tako,to bi bilo zaenkrat to.Pišite,pa lep dan,čeprav deževen.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 12:17:10   
dalin







user posted image  
   
  
  26.08.  BOROVNIČKA    - Nik 
  01.09.  YENNIKA           - KlemeN 
  02.09.  ZALA ADL          -  Zala 
                 NATAŠI              - Timotej 
  03.09.  TANYKA             - Rene
                 BUCHKA             - Filip

  04.09. X_SREČKA_x     - Vesna
                 INCABINCA       - Lovro 
  06.09.  JULAM               - Amadej 
  07.09.  ZVEZDA06         - Ema 
  08.09.  NEN                   - Neža 
  09.09.  BUDA                 - Tilen 
  09.09.  ADRIJANA.SARA- Sara
 10.09.    PRINCES            - Lia
               KA_TY                 - Tilen
 11.09 .    žIŽA                    - Urban
 12.09.  MATEJCICA          - Tomaž
14.09.    ANIKA_24          Lana 
 15.09  . ALENKA11         - Aleksej 
             *ANČ*                - Tristan 
               KALIPSO            - Zara
 16.09.    MAJA 81            - Lara Marie
 22.09.    SOncICA            - Benjamin 
              TEVŽA                 - Matevž
 23.09.    SANJAS               -Maks Oliver
 25.09.   ROSE22             - Neja
 26.09.   AJNE                  - Ajda
 27.09.   DALIN                 - Žan 
             DEJANAX           -   Vita       
            MIRIJAM             - Tobija
 30.09.   TEJCHA             - Tilen
 03.10. *LINA*             - Tristan




    19      user posted image in

      12    user posted image                       








_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 12:17:20   
incabinca
Dan!

Žiža: user posted image

Pa oglasite se kaj punce!!!

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 12:23:48   
princes
Saj ne morem verjet, da smo že k otročkom padle..user posted image Joj kako gre hitro..user posted image

V glavnem najprej vsem ČESTITKE za rojstne dneve...user posted image
Tejca, tebi za user posted image ...

Vam pa sporočam nove mere 9kg smo težki, in 79 cm smo veliki...user posted image
Ni bila  cepljena, gremo na preiskave za alergijo, verjetno na jajca, ker se ji poslabša, če jajčka je..Tko da mamo prestavljeno cepljenje..
Drugače pa vse ok..
Zobek mamo nov, tko da jih mamo zdej 6, zgoraj 4, spodaj 2..Jo pa ful matrajo zgornji, je spet mela vročino, tko da smo dali eno svečko, pa je bilo boljše naslednji dan..

Zdele z očkom spančkata, potem gremo pa mal v shooping, je oči po dolgem času doma, kako paše..user posted image

Lep dan vsem..user posted image


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 13:23:22   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: Dajanax

Sem enkrat obljubljala: navodila za bolj varno downloadanje:

Z interneta si snemi program bit Torrent na tem naslovu: http://www.bittorrent.com/download
in ga inštaliraj.

Downloadanje pa poteka nekako takole: torrenti so datoteke posebne oblike (npr filmi, risanke, programi), ki so predvsem zaradi varnosti razdeljeni na več delov, kar pomeni da imam jaz npr 10% filma, oseba x 15%, nekdo drug spet 20% itd. Zato potrebuješ pri downloadanju še datoteko s končnico torrent. To je v bistvu naslov vseh delčkov filma/programa,...

No na kratko, tvoja naloga je torej zdaj, ko imaš na pcju program bitTorrent, da najdeš željeno datoteko. V Google vtipkaj ime datoteke npr. Nodi  in  torrent (da iskalnik ve, da iščeš torrent). Hitro ti pokaže nekaj zadetkov (veliko torrentov je na mininovi). Izbereš željenega in si ga downloadaš. To je prvi korak, zdaj imaš na pcju torrent. V drugem koraku pa odpreš program bitTorrent in klikneš na zeleni "plus", izbereš shranjen xxxxx.torrent in klikneš OK, da se nalaganje začne.

No to je vsa umetnost. Nič kaj težkega, ne?! Malo prebrskaj še po bitTorrentu kam ti shranjuje downloadane zadeve in vioala mali že gleda risanko.



Meni ne gre.user posted image


_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 14:50:52   
adrijana.sara
user posted image  ŽIŽA VSE NAJ,NAJ... predvsem pa zdravja, razumevanja in ljubezni. Pa kakšno dobitno srečko na loteriji, misilm, da ne bi bila odvečuser posted image .


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 18:02:52   
Tejcha
Žiža, user posted image !


Tak, js pakiram, ker šibamo ponoči na MOOOOORJE. Končno!

Perem še zadnji stroj, zdej grem pa Tilnove igrače v boršo zmetat, pa še ostale reči prštimat.


Uživajte, mi bomo pa mislili na vas in upam, da na Ciovu ne bomo potrebovali bund (tako kot vi tu)...


Papa!


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 18:16:48   
yennika
Dan mamike!

Jupi vikend.Moram priznati, da mi je ta teden neznansko minil.Do treh služba, potem pridem domov-v službo se vozim dobre pol ure, se najemo, malo igramo, gremo na sprehodek....in že spimo.Noro!
V službi zelo fajn, paše sprememba, resno!Vendar pridm tako izmozgana domov, ker me v službi kaj zamori....ma spet kak mlad pacient z zelo slabo prognozo...

Vsem slavljenčkom:ZALA, TIMOTEJ,RENE, FILIP,VESNA ,LOVRO, AMADEJ,EMA VSE NAJBOLJŠE!!!!!!
 
user posted image

Žiža-tudi tebi od dobrega najboljše in od lepega najlepše!
 
user posted image
 
Se še zvečer kaj javim!
 
Lp
 

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 21:00:24   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: yennika


V službi zelo fajn, paše sprememba, resno!Vendar pridm tako izmozgana domov, ker me v službi kaj zamori....ma spet kak mlad pacient z zelo slabo prognozo...


 


Vem da delaš v zdravstvu,kje pa točno,pa ne vem.Pa povejuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 21:48:44   
zvezda06
Zivjo, punce!
dalin evo me:) se ena Dolenjka (Nm)- sem "nova", no, berem vas redno ze dlje casa, ampak se kar nisem mogla odlociti, da bi tudi kaj napisala...

Hvala za vse lepe zelje za naso malo Emo. Ema raste, hodi ze sama (par korakov), drugace pa ob opori. Zobkov ima ze 11, 12. je na poti in vsak zobek ki prihaja ven bolj boli... je prava revcka.
tezave imava tudi s prebavo. je alergicna na KML (no, julija sva bili na Pediatricni na provokacijah in so rekli, da ni vec alergicna in naj zacnemo uvajati mlecne izdelke in aptamil), pa ima se vedno krce po mleku. in po skoraj vsaki hrani. KRCI; KRCI; KRCI... jo  velikokrat boli trebuscek
od sadja je samo kuhana jabolka in slive. ce sem ji dala kuhane hruske en teden ni k sebi prisla zaradi krcev. lubenico pokaka celo. breskve se nekako gredo... drugace pa samo korencek, krompircek, bucke.... kruh jo napenja... ne vem kaj je to... naslednji teden imava UZ trebuscka v LJ, potem pa bomo ugotavljali naprej, zakaj jo vse napenja... sem ze pomislila, da bi sla do kaksnega alternativca- morda bioenergetika?!? Ima katera izkusnje s tem?
drugace pa je ema zelo brihtna punca, "vse razume", oponasa,... samo govoriti se noce... mah, bo ze

se nekaj o meni: sem absolventka na EF v Lj, tako da se nisem zaposlena in se ne grem v sluzbo- sem podaljsala absolventski status se za eno leto. Sem porocena, zivimo v isti hisi kot moji starsi, v svojem gospodinjstvu, seveda. prihodnje leto pa nacrtujemo selitev v stanovanje, prav tako v Nm.
toliko zaenkrat.

Vsi vasi skratki so zeeeeelooooo luskani. ko se naucim uporabljati RR pa prilepim se kaksno sliko

lp do naslednjega javljanja...

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 22:32:05   
julam
Ojej Zvezda (DOBRODOŠLA), vaša Ema je pa res revček. Mi smo imeli na začetku sum na alergijo na KML, pa je bila že takrat mala panika. Kaj šele tole pri vas! Vedno bolj mi je jasno, da če prehrana pri dojenčkih štima, da je to največ vredno! Nimam pa žal nobene pametne izkušnje, nasveta, ... . A ja, takrat, ko je bilo pri nas aktualno (hvala bogu lažni alarm), sem veliko brala o bioresonanci. Mogoče si kaj več o tem prebereš na forumu alergija (RR ali med.over.net), pa te morda potegne. Eni ful hvalijo, spet drugi so skeptični (kot povsod drugje). Držim pesti!!!

Ravno danes sem opazovala našega palčka, kako lepo zna že s kavča zlezit - smo ga kar kmalu začeli učit (še ne hodi), da se čim prej rešimo nepotrebnih bučk. Pa se strinjam, Zvezda, da res veliko že razumejo naši malecki. Sem mu danes npr rekla, če pride k meni (brez nakaza rok), pa je takoj priderkal. Pa ful bi že rad govoril, ampak vse kar spravi je svoj prstek kazalček in n-x ponavljajoči polglasnik (sploh ne znam povedat user posted image ). Pa začeli so se upori pri umivanju zob - a ja, btw, a ste že kaj dobile vabilo za zobarja? OKrog 1 leta naj bi se zgodilo in razmišljam, dane bi nič čakala, ampak bi oba kar prijavila (predvsem zarad tavelikega mi gre, mali ma imtak samo 2 mali špički).

No, se poslavljam. Imamo sladek vikend pred sabo - potem začnem pa telovadit user posted image ...

Nočko!

(odgovor članu zvezda06)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septemberke 2006
7.9.2007 23:27:59   
adrijana.sara
Potrebujem malo počitka, tako da se moram malo javiti... ne boste verjele kaj počnem - balone napihujem. Si moram malo dela za jutri naprej spravitiuser posted image user posted image user posted image .
Upam, da se bo vreme res zrihtalo kot obljubljajo.

Zvezda06 lepo, da si se okorajžila in se nam pridružila. Jaz držim pesti, da se bo ta vaš želodček uredila kar sam od sebe. Kolegica je imela podobne probleme z malim, pa se mu je pri devetih mesecih to samo uredila. Drugače pa ne bi vedela kako je s temi bioenergetiki. Se pa vsekakor dobro pozanima kam se odpraviš, da si ne nakoplješ še kakšne druge težave.
Imate pa ogromno zobkovuser posted image . Midve sma glih na vaši polovički. A vam calgel ne pomaga? Pri nama je do sedaj vedno, vsaj mislim. Če je stokala, ji je takoj pomagal, sploh ponoči.

Zdaj pa čakamo na kakšno slikico....
malo pomoči - http://www.slikomat.com/ 
Pobrskaj, izberi, določiš velikost (320*240 je meni najbolj ok), naloži,in prvo (koda za forume) copy in paste v to okence in slikica je tu. Veliko uspeha!

user posted image

Yennika v takem stilu slikico si bi pa tudi jaz zaželela za moj roj. danuser posted image , al pa kr v živo...

Glede zobozdravnika... meni so obljubili, da dobiva v tej posvetovalnici datum kar pri njih, tako da se samo prikažema tam. Bom povedala v torek, če to res drži. So mi mislili dati že v prejšni posvetovalnici, pa niso imeli datumov zaredi poletnih dopustov.

Ok, zdaj pa grem naprej pihat, pol pa selit balone, da bom imela kje spati.


(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septemberke 2006
8.9.2007 12:09:39   
tevža
 hojla!


samo na hitro....
pri nas je resnično iz dneva v dan boljše - tevž se je "skuliral" in se sam zaigra in ne teži vsakih 10 min. user posted image
sem takoooo vesela.

princes - lia je pa prava manekenka! tevž ima 11kg in 80 cm.

dobrodošla zvezda.....
adrijana, lepo žurirajte!

vreme je čudovito, tako da lep vikend!

pa-pa 


< Sporočilo je popravil tevža -- 8.9.2007 12:11:24 >

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septemberke 2006
8.9.2007 17:32:09   
buchka
Pozdravljene, je spet preteklo precej vode ... ampak berem vas pa redno.
Sem hotela nekaj dodat v debato o obisku zobozdravnika. Pri nas (Lj. - Šiška) povabijo na prvi pregled že pred enim letom, Filip je bil star 7 mesecev, ko sva šla. Je pa obisk bolj informativne narave; kako je treba skrbet za zobke, kakšna duda je najbolj primerna, o uporabi stekleničke ipd. V glavnem, Filip je obisk prespal. Sva pa potem obiskala zobozdravnico še dvakrat, ker je tako nesrečno padel in se udaril v dlesen; in zdaj ima okrušen prvi zobek. Morda je tudi zato dobro, da si čimprej izberete zobozdravnika, da vas potem ne pošiljajo od vrat do vrat.  

Aja, pa baje da calgela ni najbolj priporočljivo uporabljati preveč pogosto in bogato, ker baje razjeda zobno sklenino. (Sem laično povzela razlago zobozdravnice.)

Hvala vsem za lepe želje ob Filipovem rojstnem dnevu. Ni bil najbolj uspešen dan; je bil bolan, pa nismo veliko praznovali; ta velika fešta še pride.

Btw; danes eno leto nazaj sva prišla iz porodnišniceuser posted image .   Lp

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septemberke 2006
8.9.2007 20:58:57   
incabinca
Hej!

No, pa smo tudi mi odpraznovali RD. Nisem nič fešte delala, samo povabila malo žlahte na tortico in kavico/sok, pa še to ne vse naekrat, na koncu smo bili pa vsi na kupu in se je stvar kar zavlekla. :) Sej je bilo luštno. user posted image

Tule pa še dve slikici Lovrovega ekspirimentiranja. Ker je očitno preveč fin, da bi jo preizkusil z rokicami, si je pomagal na malo drugačen način. :)


user posted image

user posted image




(odgovor članu buchka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septemberke 2006
8.9.2007 23:49:42   
adrijana.sara
Samo na hitro, potem pa spat. Prvi dan praznovanja je uspel, z malčki smo uživali in ni bilo preveč naporno. Jutri zna pa biti malo bolj, ker nas bo precej več, pa bomo že nekako speljali. Še vedno smouser posted image  Kaj več napišem drugič, eno slikico še in potem se moram iti naspat.

user posted image
Človek se kar zamisli... že celo leto je preteklouser posted image  Ja, pa ko smo končali s slikanjem sem ugotovila, da je enka narobe obrnjena user posted image  moja napaka. Samo otroke pa nisem več dobila na kup.

user posted image
Pa edina slika, ko vsi gledajo približno v isto smer.

Jutri ali v ponedeljek, pa nadaljevanje... upamo samo, da bo vreme vsaj tako zdržalo kot je danes.

Bucha pozdravljena!
 
Incabinca torta pa super zgleda! Naročen ali domače izdelana? Našega ježeka je spekla soseda za Saro, jutri pa imamo naročeno v slaščičarni. Jaz se še nisem nikoli lotila torte, tako da bo potrebno do drugega rojstnega dneva malo prakse, pa bo mogoče drugo leto domača.

Lahko noč vsem oz. dobro jutro!


(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septemberke 2006
9.9.2007 20:37:52   
tevža
SARA in Tilen, vse najboljše!

user posted image


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septemberke 2006
10.9.2007 7:51:49   
NATAŠI
Pozdravček vsem user posted image  user posted image


Evo jaz se javljam po doolgem času. Naj se vam najpej zahvalim za čestitke ob prvem roj. dnevu mojega sončka.

Želim pa seveda tudi vsem malčkom ki ste že praznovali svoj prvi roj. dan.

jaz bi vam tud sem prilepla kakšno slikico pa je ne znam user posted image

In kako ste? Povej te mi, ali vaši malčki že vsi hodijo? Moj noče it, je full ziheraš in hodi ko ga držiš za rokico pa se kar hitro naveliča in bum na tla ter po kobac naprej

Koliko zobkov imate? Mi že 4 mesece le spodaj dva.

Kje se vaši sončki merkajo? Jaz sem zdaj drugi teden v službi in imamo full krizo.

uživajte

pa-pa

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septemberke 2006
10.9.2007 10:41:12   
tevža
hojla!

za LIO in Tilna:

user posted image

pri nas je vikend minil v znamenju prehladov in vročin. možek je iz angljije prinesel prehlad, tako da je naprej vročino (38.5) skasiral matevž, danes sem se pa še sama zbudila z "ogromnim" grlom...grrrr....
tevžija sem že peljala k P in ni nič hujšega. prehlad...veliko vode, čistit nosek in 2 dni ne ven. še dobro!

nataši - welcome back! sama te "vidim" prvič user posted image . tudi matevž ne hodi samostojno, ampak samo ob opori. se pa slpoh ne sekiram. ko bo pripravljen, se bo že spustil in "zašibal".  tudi mi imamo 4 zobke, zadnje 3! tedne pa čakamo zg. dvojkici. se jih že lepo vidi pod dlesnijo, a pokukati pa še nočejo. glede na to, da bom še 1 leto doma, se paziva kar doma. in to eden drugega user posted image user posted image

lep dan vsem skupaj!!

pa-pa


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?