|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
7.9.2007 14:31:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se pravi, če imamo danes spolni odnos in, če rata, da zanosim, potem gledam koliko sem stara danes in pod mesec september. Je tako?


Ja, kako pa drugačeuser posted image .
Saj je logično da gledaš mesec zanositve. Menda ne boš gledala datum rojstva, glede na to da lahko imaš naprimer pdp 15.6. rodiš pa na primer 31.5 ali pa 1.7. A misliš da se bi pol spol otroka skozi nosečnost spreminjal ker bo otrok slučajno prezgodaj rojen ali pa kasnejeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
7.9.2007 15:09:22   
Zamima
meni je prav pokazalouser posted image , gledala sem pa na starost ko sem zanosila, torej, ko sem zanosila sem bila stara 24, ko sem pa rodila pa 25. Sem gledala za 24 let

sicer pa še vedno moški "določi" spol otroka, tako, da mi ni jasno kaj ima s tem opraviti starost mamice user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
7.9.2007 15:10:39   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: srček

A misliš da se bi pol spol otroka skozi nosečnost spreminjal ker bo otrok slučajno prezgodaj rojen ali pa kasnejeuser posted image



user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
7.9.2007 15:31:15   
srecna_zvezda
mi lahko katera pove na kateri strani se pa lahko pozabavam s to karto????

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
7.9.2007 15:56:45   
katee
to najdeš na strani: www.mama.si        in pogledaš pod rubriko: ali bo punčka ali fantek
Meni je tam pisalo da bo user posted image , rodila bom pa user posted image . Tako da to vzemite kot šalo. Lp


(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
7.9.2007 21:00:16   
Laubica
Meni je tudi da bo user posted image zdaj pa kaže da jeuser posted image user posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
10.9.2007 21:24:53   
novakatja
Meni je kitajska karta pokazala fantka in tudi na UZ pregledih se moške pritikline krasno vidijo. V živo pa še čakamo... PDP čez 3 tedne.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
11.9.2007 10:05:01   
Pikca
pri enemu je pokazalo prav, pri drugem ne - se pravi 50 odstotna zanesljivostuser posted image  

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SPOL OTROKA po kitajski karti
11.9.2007 11:34:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

pri enemu je pokazalo prav, pri drugem ne - se pravi 50 odstotna zanesljivostuser posted image  


popolnoma enako!user posted image

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?