|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
7.9.2007 12:43:11   
Tanayya29
he he..no super!
nimam pripomb,to pa res ne!Ste sami fajn frizerji in frizerke ;)...
Se res splača dat mal več user posted image pa met fajn frizuro...
tako,da jst bom še naprej hodila sem,o tem ni dvoma..
lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
7.9.2007 21:30:27   
Nasy
jaz si grem 3x na leto konce postrič, spredaj se pa kr sama mal pošišam. Zadnjič sem zame in sestro skupaj plačala 17 eur.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
8.9.2007 10:19:07   
Anonimen
Dvojni ali trojni prameni na dolge lase, striženje konic in sušenje 50 evrov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
8.9.2007 17:52:52   
polona2
Nazadnje sem plačala 64 evrov za par pramen, striženje in barvni preliv. Ni mi škoda plačati toliko, če sem z rezultatom zadovoljna, tokrat nisem bila...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
10.9.2007 11:17:23   
pety78
Moja sestrica ima čarobne roke, dela pa v frizerstvu "In" na koroškem. user posted image user posted image user posted image Ji pa za blond pramene in striženje skuham kosilo, če pride k meni domov, če grem pa jaz k njej, ga pa skuha ona meni. user posted image user posted image user posted image Ji pa dam nekaj eurov, če pa ne želi vzeti, jih dam pa za nečaka. Fajn frizerka, res, res,user posted image ...dela še umetne nohte, liči.... Res ma smisel za to.
Bi pa blo fajn, da bi mela še eno sestro šiviljo...user posted image




_____________________________



(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
10.9.2007 20:45:05   
MiRaNi
Prejšnji teden sem se postrigla cca 20 cm. Imela sem dolge lase zdaj pa mi user posted image  vzame preveč časa, da bi si jih lahko likala ali fenirala in sem se odločila za krajšanje. Se pravi: striženje + barvanje + 2X feniranje = 54 eur. Hodim pa v kettecut v lj

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
18.9.2007 8:30:12   
amalija
myska, zakaj pa 2x feniranje? user posted image

Jaz sem nazadnje dala za barvanje dolgih las (do sredine hrbta), striženje, univanje, fenanje in likanje 37 €, v salonu.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
18.9.2007 9:08:52   
MiRaNi
Amalija - postrigla sem se cca 20 cm. Tako da me je najprej postrigel, posušil (feniral) nato pašele pobarval...

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
18.9.2007 10:48:35   
amalija
Hm, to mi je čudno - meni so še vsi vedno govorili, da naj se ne bi barvalo na ostrižen las, ker je 'odprt' user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
18.9.2007 10:50:43   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Hodim k Hair style by Mateja


Jaz tudi in sem ful zadovoljna. Svojih skodranih las ne zaupam vsakomur, se posebej, ce se ostrizem na kratko. Me pa strize Mateja ali Masa. Cena sprejemljiva, v bistvu pa niti ne gledam na to, ker mi je bolj pomemben rezultat user posted image .

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
18.9.2007 18:58:43   
mišk
F***, so ti frizerji dragi!!!user posted image  Men je ful škoda dnarja za frizerja. Dokler sem se barvala, me je barval moj fant doma. Zdej sem se pa odločila, da dokler ne najdem kakega sivega lasu, da se sploh ne bom barvala. No, mogoče,...
Lase imam dolge, sam vsake tolk cajta grem h kaki lokalni frizerki, da mi š**** postriže.
Edino pat let nazaj, ko sem se odločila za frufru sem šla k eni bolj fancy frizerki, drgač pa klinc gleda! Itak so mi dlolgi in negovani lasje najlepši!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   frizerji v okolici celja in celju, kakšno pri...
4.2.2009 18:25:18   
michelleD
Živio


mene pa zanima , če mi zna kdo svetovati kje v Celju ali okolici so dobri frizerji, ki znajo poslušat želje stranke!
K frizerju hodim zelo poredko, ker do sedaj še nisem bila tako zadovoljna kot sem si želela, al pa sem pršla iz salona da so vsi lasi skup padl in čez 1 h se sploh ni vedl da sem bla pri frizerju ali pa sem bila taka ko "stara mama"!user posted image no, fajn pa je tudi upoštevati eno pametno ceno!
Imam dolge svetlo rjave tanke lase  pravtako je barva mojih oči sv. rjava, z "šlank" konstitucijo in si želim mal stilske preobrazbe.
Mi veste tudi svetovati kakšne pramene bi si dala ali barvo??

Za nasvete se vam zahvaljujem!



(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: frizerji v okolici celja in celju, kakšno...
4.2.2009 23:07:59   
arabela*
jaz hodim tud k enemu fajn frizerju,v Celje,čeprav sem iz Mb.
In odkar hodim tja sem zelo zadovoljna,cene so res visoke ampak se splača...user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 4.2.2009 23:08:01 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu michelleD)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
26.2.2009 12:08:06   
tanajaaa
jst samo ne priporocam v kranju, v mercator centru, sm bla pr eni mal mocnejsi z dolgimi lasmi, pa se mi je zdel kod da bi bol nakladala kot delala, je bla tko pametna kaj bi mi pasal pa to, koncn izdelek je pa prsov tko obupen, da sm mogla jit pol se drugam popravt. user posted image
je vec jedla vmes kot pa delala, nevem no po moji pameti se posvetis stranki, ta je mela vec dela sama s sabo kot z mano.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
27.2.2009 18:42:32   
Poka
Jaz pa hodim v Žalec v Gath (Gašper), glede na cene mi po mojem računa malo manj, ker sem redna stranka, okol 48 EUR, vsake dva meseca. Kupim pa tam tudi šampone, balzame, spreje... Vem, da hodijo tudi iz Ljubljane k njemu.

Ne grem k drugemu, ker ta mi je ful lase popravil, ful obvlada. Poleg tega je vedno v koraku s časom. Pa še ful je simpatičen in fajn za pogovarjat. Kavo mi tudi skuha.user posted image

(odgovor članu tanajaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
27.2.2009 20:14:33   
Ribica **
Meni je ze 25€ skoda dat za strizenje, tako da sem nazadnje spet pristala v Simplu v Mostecu, pri Maji. Cena za dolge lase 26.90€ user posted image

O, vidim da je tole ena ful nova tema user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 27.2.2009 20:16:07 >

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
27.2.2009 20:27:28   
kamilija
Jest pri taki ceni pomislim samo na to, koliko sem jaz plačana za eno uro dela..
za pranje, striženje, fen in likanje dam 20 eurov in ne vem, če bi dala več. Res..Je pa seveda odvisno koliko katera zasluži..

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
27.2.2009 22:11:32   
ely*
Jaz dam za striženje in fenanje 18 evrov, barvam se pa sama doma.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
28.2.2009 18:51:17   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: ely*

Jaz dam za striženje in fenanje 18 evrov, barvam se pa sama doma.



Kje in za koliko dolge lase?

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
1.3.2009 20:31:21   
ely*
V Dravljah, Ljubljana, lasje mam pa približno do ramen.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
1.3.2009 22:16:43   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Živjo...
Ste zadovoljne s svojimi frizerji?
Jaz mam super frizerja,sam cene majo pa tut super...
koliko vi odštejete za striženje in fen...jst 38 evrovuser posted image ..sploh ne vem,kakšne so cene drugje,ker že 5 let hodm h enmu in istmu.
Sj menjala ga ne bi,vendar me res zanima koliko približno so cene drugje.
Hodim pa h Miču(na igriško),upam,da ne delam reklame...user posted image


sem zadovoljna, drugače ne bi hodila tja user posted image
pranje, striženje, fenanje, likanje ... 15€ user posted image  (simple Celje)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
1.3.2009 22:34:50   
kaja02
imam dolge lase( do riti), pa me barva+ prameni+ barvanje obrvi in trepalnic+ striženje+ fenanje pa me stane 18 eurov, včasih še tastarejšo postriže, hodim pa v Zreče!

prijazna, mlada  frizerka, dela hitro in korektno!user posted image  skratka je ne zamenjam, pa sem pri njej že 4 leta

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
2.3.2009 21:02:55   
* Mateja *
H meni pride domov, pa pol še klepetamo, pijemo kavo, čaj ... Barvanje najprej blanž, nato njena barva, striženje, fen frizura 31 evrov. Za moža pa po 8 evrov. Jaz mam dolge lase oz. vedno krajše.user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
6.3.2009 15:04:39   
blondie*
lep pozdrav...
jst se pa hodim strišt v šk.loko je ful poceni in kokovostno... imam do sredine hrbta lase in me pobarva, ustriže, fena in zlika in dam 40€ kar zame ni velik ker sem ful zadovolna...
pa še crazy čopke majo pa mi jih je dala pet notr pa jih bom mela 6 mesecev pa je tud poceni....

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: fajn frizerji...in njihove cene
6.3.2009 16:30:17   
nejcika
ojla.dekleta.

evo jast hodim u ljubljani, v salon mitja na ruskem carju, pa mi ni hudo mal vec dati, ker sem zmeraj prezadovoljna.user posted image

posveti se mi, tko da se vse prej zmeniva kako in kaj bova strigli kaksna barva bi pristajala, in zmeraj nekaj novega, ce me le preprica seveda.user posted image

imam lasje do ramen, za barvanje, strizenje in likanje pa dam vse skupaj 50 eu. ni ravno najceneje, ampak se splaca ker naredi res uredu.

no taksne so moje iskusnje in mnenje.
neja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?