|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 15:28:57   
Bonnie_RR
... da se zjutraj uredite preden greste od doma? user posted image

Js priznam, da kar precej. user posted image Najmanj ene 20 - 30 minut. Tu je všteto: umivanje zob, make-up, frizura in oblačenje. user posted image pa z očmi zavija, kaj delam vedno tako dolgo...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 15:35:49   
Anonimen
raje spim ta čas...user posted image user posted image

25-30 minut:

-5 min spravljanje iz postelje user posted image    user posted image    user posted image
-5 min oblačenje
-5 - 10 min zajtrk-čokolino user posted image
-10 min umivanje zob, urejanje..


(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 15:38:22   
žmož
Ha! Prej sem tudi jaz porabila kar precej časa, preden sem se odpravila (ravno tako cca 30 min), zdaj, pri dveh navihančkih pa ga (na žalost) porabim precej manj. Je pa res, da sem še na porodniški, tako, da zjutraj odpade make up (ker zjutraj samo ta večjega peljem v vrtec). Kaj bo, ko bo začela služba, pa še ne vem! Me je pa že zdaj groza, ker se bojim, da bom mogla vsat kar zgodaj, če bom hotla spedenat najprej sebe, potem pa še otročka.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 15:41:26   
Felicity
Z zajtrkom vred enih 45 min.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 15:41:52   
Anonimen
Približno pol ure.

5 min tuš na hitr
10 min zobje in obraz
5 min oblačenje
10 make up in frizura(nardim čop user posted image )

Men se zdi da sem kar hitra.
Lase si umivam zvečer, ko se tuširam. Zjutraj se samo na hitro stuširam.

(odgovor članu žmož)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 15:53:44   
Bonnie_RR
user posted image

Ja, js se morem kar lepo prej vstat in se zrihtat, ker se mi potem tamali skoz pod nogami motovili in se lahko tele pol ure zavleče v uro in več...user posted image

Ja, za zajtrk porabim pa še dodatnih 10 minut. Stuširam se pa js rajši zvečer, da mi potem zjutraj ni treba še dodatno noret...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 16:01:03   
pety78
A na hajzl pa zjutraj nobena ne gre? user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 16:05:37   
nicolina
Jaz se vstanem več kot uro prej, preden grem od doma user posted image , se mi doma vsi smejejo...
Rada imam zjutraj mir spijem kavo in zajtrkujem, grem počasi v kolpanico, se uredim, oblečem in vsa vesela in zadovoljna grem v službo.
Mislim, da bi imela drugače cel dan pokvarjen, če ne bi imela svojega jutranjega rituala.user posted image
Ko bo pa enkrat user posted image , bo pa verjetno drugače...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 16:10:24   
Anonimen
No jaz zjutraj ne zajtrkujem.

Na kavo in cigaretek grem takoj ko pridem v službouser posted image -zjutraj itak nisem glih produktivnauser posted image

(odgovor članu nicolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 16:48:45   
Anonimen
Rabim natančno 15 minut. Prvo pristavim za kavo, tačas pa se umijem, frizura(čop), oblačenje, nato skuham do konca (tačas zavre voda) in potem sladkih 15 minut za kavo in 2 cigareta. Evo, to je esktremno hitro, ker si en dan prej (zvečer) naštimam za oblečt, da ne iščem kot nora zjutraj, ko vstanem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 18:42:54   
amalija
Kake pol ure... Za wc, umivanje, oblačenje, make-up in frizuro. Zajtrkujem in kavo pijem šele v službi... Kar veliko glede na vas, pa sem mislila, da sem hitra user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 18:52:24   
dory
kake pol ure, od tega mam ene 10min meditacije pod tusem, ostalo pa zobe prat, frizura, make up...

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 22:10:15   
solatja
ene 25-30 min, je pa res, da več časa ko mam, bolj "namalana" vn pridem. takrat se vedno najde čas za cel komplet (korektor, puder, senčilo, maskara, lička, šminka, pa nakit (beri uhani) in parfum obvezno). 

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 22:36:27   
kofetek2010
mi2 s tamalo imava rekord 30 minut:
- pripravljanje flaške,
- med pitjem flaše jo na kauču previjem in oblečem,
- naštimam Nodija, jo dam v stol za hranit in se grem porihtat (WC, kopalnica, oblačenje, friziranje, ličenje, obuvanje),
- končno oblačenje in obuvanje tamale,
- transportiranje do avta

večinoma pa porabiva skoraj 1 uro od postelje do avta user posted image  

še dobro, da v službo hodim ob 10h user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa potrebujete...
12.2.2007 23:00:34   
eya
Zdaj sem itak na porodniški in vstajam poooočasi, ker mi mali to dovoli....

Sicer pa sem rabila 30-45 minut, z umivanjem, oblačenjem, make-upom in zajtrkom vred.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa potrebujete...
13.2.2007 7:07:15   
CUKRČEK
15-20 minut od takrat, ko se mi uspe zvlečt iz postelje do takrat, ko zaprem vrata za seboj....brzina je moja vrlinauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa potrebujete...
1.3.2009 23:13:45   
Kerensa*
Če imam čas, potem uro in pol do dve uri. Če ga nimam, lahko tudi pet minut.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 7:06:24   
Felicita
v povprečju pol ure s tem da je to od zvonjenja budilke do takrt ko avto vžgem (ali ga kdo drug); sem je všteto: wc, zobje, make-up, izbiranje cunj in oblačenje, nakit, hitr pregled torbice, hiter 'check' novic na računalniku in spuščanje kuže na wc... zajtrkujem pa kofetkam na faksu/ v službi.
in če greva z mojim kam al pa polet ko od njega hodim v službo... vedno jest njega čakam user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 7:57:55   
emaa
Pol ure, s tem, da je v ta čas všteto tudi oblačenje in rihtanje dveletnih dvojčkov, ki ju peljem v vrtec. Jem pa zjutraj pred službo ne, mi je še prezgodaj. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 8:12:40   
ursa30
50 minut. to vključuje tuširanje, umivanje zob, make up, zajtrk, sprehod s psom..

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 21:07:03   
Meggi
od tega ko vstanem do vstopa v službo, minejo morda nekaj minut manj okrogle 2 ure.

V to je všteto; pakiranje 2 pup od doma do vrtca in šole, pol ure vožnje do službe, pedenanje sebe, nahranit psa in muce... Na žalost je res. Ko pridem v službo, je že skor pol dnevnega šihta narjenga. Res pa je da mi je včasih če pupe pelje moj, pravi balzam it v službo brez ceremonij. Ko pridem v službo, pa lahko zadiham za drugo akcijo. Ko poštudiraš da takole živiš par let,... user posted image . No, dobr je to ,da vsaj imaš kam it v službo, v teh cajtih.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 22:19:11   
ksenci
tud jz morm obvezno zjutri spit v miru kavco, drgač je dan pokvarjenuser posted image ponavad najprej skuham kavo, se grem zrihtat in jo prej ko grem spijem. vstanem 45 min prej ko grem od doma. 

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 22:37:47   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

tud jz morm obvezno zjutri spit v miru kavco, drgač je dan pokvarjenuser posted image ponavad najprej skuham kavo, se grem zrihtat in jo prej ko grem spijem. vstanem 45 min prej ko grem od doma. 


Enako. Pa moram reči, da sem zjutraj popolnoma neorganizirana. Kr neki bluzim, ker nikakor ne morem k sebi priti in se zbuditi. Včasih vstanem eno uro preden grem, pa ni nič boljše. Vedno mi zmanjkuje cajta.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 22:49:28   
Jelcy
Jaz sicer zjutraj ne vstajam...oz vstanem ampak smo doma....za se pripravit pa porabim za umivanje, make up, frizura, oblacenje 10 min....sem full hitra. S tem ce imam cisto glavo, ce ne kako min vec...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko časa potrebujete...
2.3.2009 23:13:16   
Olivija
25-30 minut, če si pa še lase umijem pa 45 minut.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?