|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 15:04:23   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

kam pa pol dajo malce če jih dobijo dajo pa ne naprej. vzgojiteljice lepo zase domov pobašjo??!!


Me ne zanima. Itak je "račun za hrano" v vrtcu tako nizek, s tem mislim odbitek na računu, če otrok manjka ves dan v vrtcu, da ni vredno izgubljati besed zaradi ene malice.



ocitno mate pr vas mal prevec vsega...ce je na moji poloznici tudi vkljucena malica jo pricakujem pa ce je sam 1€...v enem mesecu se pa nabere...ali v enem letu....torej ce tebe boli K...ok...jst pa kar placam,to tud pricakujem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 20:42:02   
Barči78
Sicer pa ne vem zakaj težiš zaradi malice, mislim da so druge stvari v vrtcu bolj pomemebne kot to a ti dajo malico za domov ali ne.


Tukaj lahko samo tole rečem, da je meni zelo pomembna hrana v vrtcu in da moj otrok je. Še nikoli, ampak nikoli ni bila popoldan tako lačna, kot pride sedaj iz vrtca, pol pa ne vem kok poje, tam samo rečejo, da malo poje.

Malico nam pa vedno dajo za domov, ker gre po počitku domov, npr. danes je bila to hruška in politanke. Pa tud PRAVILNO je, da jo dajo, ker otroku pripada, pol pa tud če ne poje.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 21:09:48   
Naja31
Pri nas je popoldanska malica tam nekje med 14.30h in 15h. Jaz ga hodim iskati ob 15h in ponavadi ravno končujejo.
Prejšnji teden, ko sva se uvajala, pa je hodil domov po kosilu in je vsakič dobil popoldansko malico za s sabo. Jaz sem bila prav presenečena, ampak je vzgojiteljica posebej poudarila, da nam pripada.
Enkrat se je zgodilo, da malice še niso imele, ampak nam je dala eno banano, ker sadje imajo vedno pri sebi v igralnici.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: malica v vrtcu
13.9.2007 6:40:49   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

Sicer pa ne vem zakaj težiš zaradi malice, mislim da so druge stvari v vrtcu bolj pomemebne kot to a ti dajo malico za domov ali ne.


Tukaj lahko samo tole rečem, da je meni zelo pomembna hrana v vrtcu in da moj otrok je. Še nikoli, ampak nikoli ni bila popoldan tako lačna, kot pride sedaj iz vrtca, pol pa ne vem kok poje, tam samo rečejo, da malo poje.

Malico nam pa vedno dajo za domov, ker gre po počitku domov, npr. danes je bila to hruška in politanke. Pa tud PRAVILNO je, da jo dajo, ker otroku pripada, pol pa tud če ne poje.



evo barci se podpisem..tudi meni je normalno poleg drugih stvari pomembna hrana....ker ze tko ni navdusen jedec in ze tko vec kot pol stran vrzejo ali sploh ne poje, zato mi je tud malica pomembna,ker jo ponavad ze na poti domov poje...tudi za mojega pravijo da malo ze poje,vcasih celo nic...razen takrat je,ko se z njim ukvarjajo...

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: malica v vrtcu
13.9.2007 7:20:16   
Anonimen
ocitno mate pr vas mal prevec vsega...ce je na moji poloznici tudi vkljucena malica jo pricakujem pa ce je sam 1€...v enem mesecu se pa nabere...ali v enem letu....torej ce tebe boli K...ok...jst pa kar placam,to tud pricakujem!


Za sedem dni odsotnosti v vtcu za hrano odštejejo cele 4 evre. Potem lahko izračunhaš, koliko prinese ena malica user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: malica v vrtcu
13.9.2007 8:27:31   
mily
Pri nas ne odbijejo nič, če otrok ne manjka več kot 10 dni. Pa še pol je to tko  tkooo malo, da se mi sploh ne splača zjutraj klicariti da je ne bo, ker je bolana

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?