|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
12.9.2007 19:56:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ta tema je pa močno skrenila s poti user posted image  in to se dogaja skoraj na vsaki temi.


Nič hudega, veš kolko bo še takih o taščah? Predstavljaj si da NIKOLI ne zaidemo s teme a? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
12.9.2007 20:40:27   
Vijoličarka
Mene pa vseeno zanima, kaj je bilo potem, ko je tašča anonimno nago zagledala? Kaj zdaj?

a.) Tašča zgroženo razlaga po soseski, da se njena snaha naga sprehaja po stanovanju in sploh ne upošteva, da lahko (čisto normalno), pri tem sreča v spalnici svojo taščo.

b.) Tašča si jo je ogledala od glave do pete in ji mrtvohladno naslednji dan povedala, da po njenem nima primerne postave, da bi primerno zadovoljila njenega sina.

c.) Tašči se vse skupaj ni zdelo nič nenavadnega, vse je po starem.

d.) Tašča je iz čistega šoka, sama zaklenila tista vmesna vrata in vrgla ključ stran, zdaj bo pa še osebno vrata zazidala?

Kaj drugega?

Predvsem pa me zanima, kaj o tem pravi sinko?


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
12.9.2007 21:24:08   
Raho
Draga anonimna 1, ki si odprla temo!
Definitivno je tvoja najbolj močna doslej. Upam, da bo po novem tašča krepko premislila, kdaj bo šla v vašo spalnico, če še bo kdaj.

Pa sem jaz mislila, da sem jaz imela tahudo, ko sem tašči rekla, da je ona moja najboljša kontracepcija (ko se je čudila, zakaj tako dolgo nimava otrok)user posted image . No, pomembno je, da je razmela bistvo, ne? In tudi tvoja ga je. 100%user posted image user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
12.9.2007 22:25:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mogoče je bila samo na nepravem kraju napačen trenutek?



Ja, ja, al pa pravi kraj pa napačen trenutekuser posted image

nima kj tm iskat! ali pa nej bi prej povedala, da bo tm iskala....kr nekyuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
12.9.2007 22:42:02   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Aja, a ste se sploh vprašali, da človek kadar je jezen, REČE TISTO, KAR NE MISLI RESNO? Madona, ste smotane. Dam vam veselje, se bom izpisala, ve pa uživajte v šinfanju drugih še naprej.

Good luck!



Ti samo nick spremeni pa bo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja najprej bodi princeska gorazdova
pa potem sam še gorazdova
pa potem sam še vajine inicialke....

Eno poznam k svoje kozlarije tako uspešno kompenzira z menjanjem nikov.
ampak sej poznaš pregovor Volk menja dlako  kožo nikoli.....

Skratka na kratko...nikar se ne izpisuj! Ne menjaj nika! saj si tu zarad sebe a ne? Ne zarad nas....

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Mene pa vseeno zanima, kaj je bilo potem, ko je tašča anonimno nago zagledala? Kaj zdaj?

a.) Tašča zgroženo razlaga po soseski, da se njena snaha naga sprehaja po stanovanju in sploh ne upošteva, da lahko (čisto normalno), pri tem sreča v spalnici svojo taščo.

b.) Tašča si jo je ogledala od glave do pete in ji mrtvohladno naslednji dan povedala, da po njenem nima primerne postave, da bi primerno zadovoljila njenega sina.

c.) Tašči se vse skupaj ni zdelo nič nenavadnega, vse je po starem.

d.) Tašča je iz čistega šoka, sama zaklenila tista vmesna vrata in vrgla ključ stran, zdaj bo pa še osebno vrata zazidala?

Kaj drugega?

Predvsem pa me zanima, kaj o tem pravi sinko?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vijoličarka tut mene to zanima. ANONIMNA JAVI KAKO JE S SITUACIJO!!!!Al še kr zidaš?user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
13.9.2007 8:40:27   
mojamura
jaz bi pa šla v taščino stanovanje ob 23:23 uri in pridirjala v splanico, pa jo glasno vprašala: "A ste zadnjič ko ste bili v moji splanici odnesli slučajno škatlo kondomov pa moj vibrator?"


hehehehe 
user posted image         
user posted image                                                                                     
user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
13.9.2007 10:32:26   
mojmaček
Zazidaj prehod in zakleni, pa bo mir.

Jaz bi tut popizdla 100 na uro. K meni prej niso hodli, ko pa smo dobili user posted image se je vse obrnilo, ampak smo hitro rešli. Meni je tudi tast enkrat zjutraj ob 7 prišel gor nekaj sineta vprašat, pa malo tamalega pogledat. Pa smo še bili na pol goli in pri kavi. Sem ga vprašala če je prišel na zajtrk? Je razumel. Tašča pa je tut nekaj hodla brezveze, ko sem bila na porodniški ob 8 že gor, malega pogledat. Pa sem jo vprašala če me hodi kontrolirat. Pa da če jo bom rabla bom že prišla dol. Zdaj pa samo če je nujno, pa če kaj res rabi. Tak da bi z dolgega cajta hodla k nam, ko si nimata kaj počet pa sedela pri nas v dnevni pa odpade. Včasih ja kako kosilo ali pa kava, to pa je vse.

Boljše da popizdiš, se razpizdiš, preklinjaš in še kaj, kot pa da se ti taščica še malo pred tvoj TV vsede, pa da noge na tvojo mizo, ko bo tast gledal kako tekmo doli, pa ne bo prišla v štih za nadaljevanke. Kljub temu da smo v njihovih hišah, ne pomeni da nimamo zasebnosti. Meni na kraj pameti ne pade da bi ob 10 hodla dol k njima, pa če bi bila bajta moja ali ne.

lp

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
13.9.2007 12:19:22   
ZARA
No, moja tašča kljub temu, da je en velik šus od ženske tega 100% ne bi nikoli naredila. Že ve zakaj.

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mojmaček)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
13.9.2007 21:25:41   
Micy

lp
IZVIRNO SPOROČILO: mojmaček

Zazidaj prehod in zakleni, pa bo mir.

Jaz bi tut popizdla 100 na uro. K meni prej niso hodli, ko pa smo dobili user posted image se je vse obrnilo, ampak smo hitro rešli. Meni je tudi tast enkrat zjutraj ob 7 prišel gor nekaj sineta vprašat, pa malo tamalega pogledat. Pa smo še bili na pol goli in pri kavi. Sem ga vprašala če je prišel na zajtrk? Je razumel. Tašča pa je tut nekaj hodla brezveze, ko sem bila na porodniški ob 8 že gor, malega pogledat. Pa sem jo vprašala če me hodi kontrolirat. Pa da če jo bom rabla bom že prišla dol. Zdaj pa samo če je nujno, pa če kaj res rabi. Tak da bi z dolgega cajta hodla k nam, ko si nimata kaj počet pa sedela pri nas v dnevni pa odpade. Včasih ja kako kosilo ali pa kava, to pa je vse.

Boljše da popizdiš, se razpizdiš, preklinjaš in še kaj, kot pa da se ti taščica še malo pred tvoj TV vsede, pa da noge na tvojo mizo, ko bo tast gledal kako tekmo doli, pa ne bo prišla v štih za nadaljevanke. Kljub temu da smo v njihovih hišah, ne pomeni da nimamo zasebnosti. Meni na kraj pameti ne pade da bi ob 10 hodla dol k njima, pa če bi bila bajta moja ali ne.
 
 
Tole je pomoje mal prehuda, jest z svojo taščo sedim za isto mizo in jem z njo,kuhave na istem šporhetu, in sedive na isti sedežni, noge pa tud skup u luft držive. Hočem povedat, da ko kaj ne štima se lepo zmeniva brez pizdenja, in preklinjanja. Sem v njeni bajti in si tega nebi dovolila. Imava svojo spalnico in onedva tudi. Ko se vstopa v spalnico se obvezno potrka in vpraša če lahko gre naprej. Pa tud napol golo me je že vidla, pa kaj. Mamo nek red in spoštovanje in do drugega. Hvala bogu se super razumemo.

 


lp


_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu mojmaček)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
14.9.2007 1:22:52   
Anonimen
Teta Pehta, kaj se ti oglašaš?

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
18.9.2007 14:16:38   
juorje
Kaj naj bi to pomenilo,
dež pada, otrok spi, meni je dolgčas,
popestri mi dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?