|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 10:13:03   
viator
Naša tretja pupa je bila čisto neplanirana.... bila sem prepričana, da sem zaključila s plenicami. Tako da me je pošteno panika zagrabila, ko sem ugotovila, da sem noseča.

Tudi okolica je bila milo rečeno presenečena (sploh v službi) - razen moža, on je bil pa ful vesel.  Nekaj časa sem rabila, da sem se sprijaznila s situacijo in se nehala obremenjevat z izračuni, ko bo Lara 20 let, bom jaz.....uhhh. Nič, ne ostane mi nič drugega, kot da sem fit in zdrava tja do 98...user posted image

Zdaj nam je pa zelo luštno, tudi starejši dve hčerki mi zelo pomagata...po svoje mi je  celo lažje, kot takrat ko sem bila mlajša....prej sem probleme z službo, stanovanjem, zdaj pa je to porihtano. Tako da ima res vsako obdobje svoje prednosti in slabosti.


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 10:54:34   
hanna1
Križana gora,kaj vse nimam jaz v omarah user posted image .Zdaj pa res moram narediti pošteno čistko,če ne bodo popokale po šivihuser posted image .Mimogrede sem se še prilimala na forum,ko user posted image spi.

viator
ni panike,sestra mojega user posted image je celih 20 let mlajša,moja tašča pa je ob njej tako urejena in fit user posted image ,da dela konkurenco svoji 39 let mlajši hčeri.izgleda,da je že tako,da nas bodo naši malčki delali mlajše user posted image ,kot smo v resnici,špikanje v križu pa pogumno zamolčimo user posted image in prikrijemo z dobrim korektorjem user posted image .Tako smo tudi bolj na tekočem,kaj je sedaj IN pri današnji mladini,da prehitro ne zarjavimo user posted image user posted image user posted image user posted image ,čeprav si včasih zaslužijo kakšno user posted image .A kaj,.ko pa so vseeno taki user posted image .


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 10:57:47   
hanna1
Aha,naša pupa se že razgibava v svoji posteljiuser posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 11:18:52   
viator
Hanna1 imaš čisto prav, mladostne bomo in na tekočemuser posted image . Tako kot tvoja tašča....ful se mi dopade, ko kaj takega preberem.
Naša user posted image s se tudi nekaj preteguje, po moje bo treba kmalu jest. Včeraj sva bile na sistematskem - je že prava bajsika, zredila se je za cca. 1300 g v enem mesecu in ima že 4.600g.  Ampak so pa res srčki tele naši tamalčki in seveda tudi tavečji otroci.
Kje bi lahko fotko od tvoje pupe videla - mal sem nevedna, sorry.

Uhh omare...mene to še tudi čakauser posted image , za  gospodinjske opravke mi kar nekako časa in volje zmanjkuje.  

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 12:42:29   
hanna1
Hja,če bi jaz to znala gor spravit user posted image ,bi bilo že davno gor user posted image .kakšen dan nazaj sem poskušala do polnoči,potem pa scagala in šla user posted image .Verjetno se bom morala še malo razgledati v tej smeri,saj sem precej zauser posted image .Če ne,pa bo šlo tudi brez tega,glavn da se malo razpišemo in pojamramo user posted image user posted image .

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 19:05:40   
smotka lonib
hojla!

jest sicer nimam 35 let ampak 34 let. 4 dni pred 34 RD nas je presenetila naša Zala, tretja po vrsti. Prvega sem rodila pri 22 letih, drugo rodila pri 27 letih in zdej tretjo, ki je nismo imeli v planu. nam je prov popestrila življenje in ni nam žal, da jo imamo.vsi smo user posted image user posted image user posted image  če bi čas lahko zavrtela nazaj, bi se za user posted image  odločila po 30 letu starosti. jest imam zdej več energije kot pri 22 in 27 letih. imam pa prijateljico, ki ima že dva otroka stara 13 in 10 let, zdej pri 35 letih pa je rodila dvojčka.

lep pozdrav!

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 23:15:17   
julci
Hojla
sicer še nisem "mlada"35,se pa približujem s svetlobno hitrostjo.user posted image jih mam pa 32.Mam pa doma 11 let starga sina  Miha in 3 mesece staro hčerko Zalo.Hanna1 tebi pa lep pozdravček,Najini princeski pa se itakpoznata od prvega dneva naprejuser posted image .Bile smo namreč skupaj v bolniciuser posted image
malo sem vas brala in se zrave tud nasmejala,sploh KSK-ju.user posted image user posted image user posted image Mi smo sicer našo pupo dobili s pomočjo medicine,bila je težko pričakovana in je pravi cukrček.
user posted image ki vam jo predstavljam.

lp julci








(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mamice po 35 letu
14.9.2007 23:34:49   
julci
Hanna upam da nevš huda,da ti malo pomagam.Vam predstavljam hannino pupiko HANO  v roza,v rumenem pa je moja Zalauser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mamice po 35 letu
15.9.2007 0:06:48   
F*S*M
i kolk sta lušni pupi vajini princeski

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mamice po 35 letu
15.9.2007 10:21:15   
hanna1
Morgen Julci,

vidim,da si bila zelo pridna user posted image . V vednost drugim povem,da je že na sliki videti,da je moja pupa zaspanka,tvoja pa klepetuljauser posted image  user posted image  user posted image .Kot vidim,ima že prav super frizurco,a tako je itak imela že v bolnici user posted image .Album si pa še moram uredit,ampak moram prej navodila prebrat user posted image .
Škoda,da je samo enkrat krst,ko je na slikci takšna lepotička,da ji ni para user posted image user posted image .Se vidi,da je že sedaj prava pozerkauser posted image .


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mamice po 35 letu
15.9.2007 10:26:13   
hanna1
Še to,
sem  se oglasila tudi na temi koroška,a tam so izgleda vse zmrznile.Bi blo fajn,če bi se še kakšna frišna oglasila,ko so prejšne že na drugih temah.Mogoče se pa kakšna oglasi,če poznaš kero ,jo pa malo podrezaj.

Čao.čao


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mamice po 35 letu
15.9.2007 10:30:44   
hanna1
Joj,kako sem falila,sem mislila dati v ZS user posted image .
Bo treba kupit bukave špegle user posted image user posted image user posted image user posted image .
Lp


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mamice po 35 letu
15.9.2007 10:32:52   
julci
JUtro,jutro

a smo fajn spali.Mi smo od osme do pol enih,sem jo zbudla ko sem šla spat.potem pa do pol devete zjutraj.Album ustvart je pa čist enostavno.Se sam registriraš,pa slike iz računalnika gr naložiš.
Tud tvoja Hana je prava lepotička.Dej se probite dans oglasit,pa jih boma spet skupaj slikale.user posted image user posted image
Morm jit ker moja frčefelca joka
čao

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mamice po 35 letu
16.9.2007 10:21:49   
julci
tudi tvoj Filip je pravi lepotec,to bo še veselje,ko se bodo punce limale nanj.user posted image user posted image Lušna družinica ste,sem pogledala album.
Hanna kako smo kaj.malo ste se polenle,da nč ne user posted image pišete.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mamice po 35 letu
16.9.2007 10:41:33   
hanna1
Eja  Julci,me križ tako user posted image od včerajnega prestavljanja pohištva v sinovi sobi. user posted image dedci,ko nekaj privlečejo v bajto in se tega lotijo,da se sestavi.Potem pa reče,peljem Hano ven,pridema takoj .Tisti takoj je potem skoraj 2 uri.Midva s sinom pa morava vse ven zložit pa prestavit in pobrisat,samo mize nisva mogla zvleči tja,ker je bila pretežka.Na koncu pa reče,kako nam je dobro šlo od rok.Sem ga skoraj nekam poslalauser posted image .
No vsaj miza stoji,pa Hana je celo noč spala user posted image user posted image ,jaz pa bolj švoh user posted image .Za goske user posted image ni seno,za mene pa ne prestavljanje pohištva user posted image .

Kaj bo danes dobrega za kosilo? user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mamice po 35 letu
16.9.2007 16:22:19   
KT
Evo še ena stara konzerva user posted image . Naša user posted image  je prijokala na svet 18 dni pred mojim 36 rojstnim dnevom in bo čez teden dni stara 3 mesece. Tudi mi smo čakali, čakali, čakali, skoraj obupali in spet čakali, čakali in končno .... dočakali!
Nosečnost res "bp" - en sam ogrooooomen trebuh me je bil, na svet jo sicer nisem uspela spravit sama - so mi morali malo pomagat user posted image  (beri: rodila sem s CR), a veselja eno malo morje navkljub zapletom pri meni. Vse to je zdaj že pozabljeno, z malo pa že na veliko raziskujeva svet. 14 dni morja, 14 dni gora vmes pa en kup kratkih izletov - skratka uživancija.
Spi kot polh od 22.00 do 6.00 - 7.00 - moja mami pravi, da sploh ne veva, da jo imava - uf, pa še kako veva saj njen nasmeh naredi vsak dan neprecenljiv.
Če katera koleba in se ne more odločit za user posted image  pri teh letih - punce nč razmišljat - ni ga lepšega pri teh letih pa čeprav na trenutke EMŠO zbija energijo user posted image .      

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mamice po 35 letu
16.9.2007 21:40:34   
julci
Ojla,sem šele zdaj mela malo cajta gr pogledat.Namreč naša Zala se je odločla da bo cel dan pokonci.Zjutr se je zbudva ob osmih,za  uro mi je zaspala pa ob dveh,do takrat pa nič spaja.Pajo lahko tučkaš,.....edino na zizi zaspi,ko pa jo vzameš ven je pa frajla pokonci.Pol se ti pa smeji.A še ma kera podobne izkušnje.To je tako radovedno,bila bi samo pokonci nč ležečke.Zadnje tri dni  pa še pri nobenmo noče bit razen pri meni.tk da sem rekla da bo šla v kengorujčka,da bom saj roke mela frajuser posted image user posted image .

Hana to za pohištvo sem pa jaz maher.Pri Mihanu smo že 2x obračali pohištvo,pa sestavlali,pa rastavljali,....Bi še pri nama v spalnici,pa se mi ne lubi iz omare cot devat,tk da ma moj velko srečo.user posted image user posted image user posted image .A ni fajn ko ti možek pazi malo,jaz bi bla srečna če bi pri komu zdržala pet minut.Moj se že heca,da ji bo on dal zizijauser posted image ,dab hotla bit pri  njemu.doma me že ****,da bom drugo leto,ko bom šla na šiht mogla malo dat v nahrbtnik,pa zravn v službo.user posted image
KT dobrodošla.
Tud jaz nisem uspela svoje na svet spravit po navadni poti,žal mam zgleda kosti skup zašvasaneuser posted image .user posted image Kaj češ,če pa tk doooooooooooolgo ni bilo kaj,še dobro da medicina obstaja.Če ne bi bili mi brez naše radovedne mucike


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mamice po 35 letu
16.9.2007 23:00:39   
hanna1
Pozdravljena KT,je fajn brat katero,ki zaide še s kakšne druge teme user posted image  user posted image  user posted image .

Mimogrede ,Julci,bi midve se tudi lahko kaj med junijke vtihotapili,saj sta se najini user posted image in user posted image rodili junija.

Kar pa se tiče prihoda naših otročkov na svet,pa je tudi moja Hana morala ubrati drugo pot.Jaz lahko rečem samo hvala bogu za mojo G Gabi,ki se je res potrudila okrog mene.Zadnja stvar,ki jo je opravila na starem delovnem mestu,je bil ravno moj CR.Je odšla v NM.Kar pošteno jo bom pogrešala user posted image .
Res je naš EMŠO že malce zarjavel,ampak znamo čisto drugače cenit naše sončke,še posebej,če smo doooolgo čakali na njih.

Lp


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mamice po 35 letu
17.9.2007 7:25:27   
KT
hanna1 - julci se je že opogumla in med junijke pogledala user posted image , tebe pa še nestrpno čakamo, zato glej da čim prej prideš user posted image . Punce pri junijkah so res zelo uredu in še marsikaj uporabnega se poleg vsakodnevne čvekarije izve, ampak najbolj, da se sama prepričaš - je pa med junijkami bolj malo nas iz KSK zato kar pridi, da malo statistiko popravimo user posted image .  

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mamice po 35 letu
17.9.2007 12:20:12   
viator
Oj punce,
pozdravček vsem.
Kako so luštne vajine princeske Julci in Hanna 1.  Si bila pa delovna tale vikend Hanna1.
Mi smo pa praznovali 10. rojstni dan moje srednje hčerke....prav luštno je bilo.
Na evo, samo da se spravim za računalnik, začne Lara jokat, nič bo treba iti jest in še malo ven, dokler je lepo vreme.




(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mamice po 35 letu
17.9.2007 21:42:41   
julci
Hanna vidim da sise tud ti preselila na junijke,user posted image user posted image user posted image sem te pa prehitelauser posted image .
Kako smo kaj danes.Midve sva se celo jutro potepale,šle na user posted image v havano.Zala je dans bla cel dan čvekica v svojem jezikuuser posted image user posted image smo se ji orng nasmejali.Prej pa dva dni celuser posted image .kaj češ tud mi nismo vedno dobre volje.sem mislila da mam mogoče mlekapremalo,pa ji naredim flaško.Škoda da nisem mela digitalca zraven tak obrazek je naredva.Tk da  očitno ni bilo premalo mleka.user posted image
Viator čestitke tvoji hčerkici za 10 rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mamice po 35 letu
17.9.2007 21:45:34   
julci
Ojojjjjj
sory sem opazla da se mi zgora večkrat kaj po pomoti skup drži.user posted image user posted image user posted image user posted image bi še kdo mislu da sem mela v šoli šus pri pisanju.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mamice po 35 letu
17.9.2007 22:51:04   
neli99
ojla stare sable!

ste mi ful polepšale dan... jst sem bila že sita večnih: ja kaj pa še ti čakaš? ... kaj jih pa briga, kaj mi še fali in zakaj. z dragim sva se spoznala pri 32, 33 ... zdaj pri skoraj 35 pa že pričakujeva drugega. sej se nama pozna da zmanjka energije (sploh nočno vstajanje ni več kondicije). ampak jst kr upam dan ni zadnji ...

pozdravček. neli

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mamice po 35 letu
17.9.2007 22:54:31   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: neli99

sej se nama pozna da zmanjka energije (sploh nočno vstajanje ni več kondicije). ampak jst kr upam dan ni zadnji ...

pozdravček. neli


Tako se govori....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mamice po 35 letu
18.9.2007 23:16:51   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: julci


Viator čestitke tvoji hčerkici za 10 rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala lepa, ful hitro rastejo tele naši mladički.Tavelike dve sta že kar samostojni, še malo pa jih ne bo več kaj dosti doma.  No, še dobro da imamo še eno na zalogiuser posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?