|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 10:59:16   
niki5
Naš mali skoraj nič ne spi, tako da sem po daljšem premisleku se odločila, da bi kupili stol Dondolino ali Prima Pappa. Ker ga moram neprestano nositi oz. nositi lupinico v kateri je, če hočem kaj jesti in mi je to vsak dan težje, ker je kar velik fantek, se mi zdi lažje če bi ga dala v stolček in vozila s sabo po stanovanju, tam kjer bi se sama trenutno nahajala.

Zdaj me pa zanima kje pri nas bi se najbolj splačalo kupiti ta stol (enkrat se je govorilo pa ne najdem več tistega)?

Saj je primeren tudi za dojenčka starega 1 mesec?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:01:39   
andrejaz
Najbolje sigurno pri uvozniku - podjetje Mama d.o.o. Trzin. Imajo pa jih tudi v Baby Centru in internetni trgovini Sonček Bled.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:10:47   
Anonimen
Prima pappa zavzame zelo veliko prostora, pa če imaš kakšne tepihe, se tudi ne vozi tako, kot kakšen voziček, ker ima pač majhna kolesa in je cel plastičen. Povsod se zatakne, tako da moraš prednji ali zadnji del dvigniti, da ga prestaviš na primer na tepih. V ta namen bi jaz, če bi bila na tvojem mestu, raje kupila kakšen rabljen, majhen voziček, kakšno marelo ali kaj podobnega.

(odgovor članu niki5)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:16:09   
niki5
imamo povsod parket. Imam sicer voziček maxi taxi speedi in bi lahko na podvozje dala lupinico, samo ne morem vsak dan čistiti koles in nositi vozička po stopnicah. Stolček bi pa slej ko prej morali kuptiti in sem razmišljala da bi takega ki pride že sedaj v upoštev.. sej ne vem.. moj se samo križa, ko mu ceno povem :ups::ups:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:16:53   
Tipi
Mi imamo dondolina in je super zadeva. Mala se v njem zamoti tudi do pol ure. Res pa je, kot je že Splišni napisala, da tega ne moreš voziti kot voziček -tepihi ... Jaz imam srečo, ker imamo v stanovanju samo ploščice in laminat, tako da se nikjer ne zatika. Če se že boš odločila za nakup je najbolj ugodno v trgovini Mami.

lp

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:27:31   
niki5
Mateja,
kakšna je pa cena v trgovini Mami?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:28:03   
jagoda
Jaz sem ga danes naročila v spletni trgovini sonček. Stane 40.000 SIT. (Pa 2000 SIT dobiš bon za naslednji nakup) Po mojih poizvedivanjih je bilo to najcenejše (sem klicala v Avstrijo, gledala v Zagrebu in seveda pri nas) Je pa res, da nisem vedela za Mami. Kje pa je ta trgovina, punce?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:33:01   
andrejaz
poglej na njihovo stran www.mami.si

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:34:42   
Anonimen
O, groza. Ne, jaz sem takrat dala okrog 27.000 SIT, se mi zdi. Ena akcija ali nekaj takega, v Baby centru pred dobrima dvema letoma.

(odgovor članu niki5)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:53:33   
KIRA
jaz pa 30 jurjev - na karanto na obroke. se mi je še to zdelo preveč - ampak ker je dondolino še dražji, sem kupila prima pappa v baby centru. moja mala je ful zadovljna. še nima 4 mesece, pa se kar zabava notri..jo postavim s stolčkom pred akvarij, pa gleda ribice..
(žal bova pa zaradi tega nakupa morala pozabiti na božična darila... - ampak raje kupim moji sončici, kot pa sebi.) po moje se je splačalo.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 11:56:18   
dory
Mi smo ga kupili kar v baby centru...stal je mislim da 42000sit...uporabljati smo ga pa zaceli pri treh mesecih....mislim da za mesec dni starega dojencka se ni primeren...

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:00:55   
niki5
Piše, da je zaradi elekt. gugalnika in glasbe primeren za zibanje dojenčka žev prvih dneh..
Kaj pa vem.. treba bi bilo verjetno sprobati..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:04:33   
dory
Mislim,da je mal prevelik...mi tudi pri treh nismo tocno vedel kam naj bi ga dali..poleg tega je bil ves skljucen in ni mu bilo ravno udobno...pol pa akcija...ko je ze tolk velik je zame to super pogruntavscina...ceprav gugamo se se vedno ne radi...se kar malo boji :zmeden:...jaz bi z veseljem zamenjala z njim ;)

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:07:23   
Tipi
V trgovini Mami stane 38.000 sit (5% popusta na gotovino in 5% če se včlaniš v njihov klub). Mislim, da ni primeren za mesec starega otroka. Po mojem mnenju naj bi otrok vsaj malo sedel preden ga daš v Dondolina. Ima tri nakolne, sedem višin, gugalnik in glasbo.

Če želiš še kakšno informacijo vprašaj.

lp:sloncek:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:08:24   
sa
Lp,pravkar sem prebrala da je Dondolino namenjen od rojstva naprej,cena v Baby Centru je 42.040,v Mami 41.900, v Soncku pa 39.900(2000bon za naslednje nakupe)

...upam da bo kateri v pomoc...lep dan se naprej:rozica:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:10:46   
sa
Mateja jaz sem glih gledala na njihovi stani cenik pa pise da je 41.900:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:11:36   
niki5
Zato sem razmišljala, da bi ga posadila v stolček in videla odziv.. ker tudi če piše od začetka naprej, ni nujno da to tudi otroku paše.. Sem pa ravno včeraj zgrozila, ko sem mu oblekla pajacek št. 68 in mu sploh ni prevelik :ups: Nik pa ga je nosil ko je bil star 3 mesece :zmeden: Sploh si ne predstavljam kaj bo čez nekja mesecov, kako ga bom nosila.
Včeraj sem ga opazovala v košari Dreamy in še malo in mu bo preozka :( pa je komaj dober mesec star (ne vem kako je lahko to do 6 mesecov :zmeden: )
No, bom videla kakšen bo odziv s tem stolčkom, drugače pa boga moja hrbtenica :(

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:13:09   
niki5
A je naklon kaj podoben, kot je položaj ki ga ima ko je v lupinici?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:14:11   
niki5
Pa še to.. a se v trgovini včlaniš?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 12:36:44   
jagoda
Sem tud jaz klicala v Mami, pa so mi rekli, da stane 41.900 SIT

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 13:53:41   
niki5
jagoda,
verjetno je potem s popustom 38.000, če sem prav razumela..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 15:30:48   
Anonimen
Niki, če se včlaniš na sončku je cenej! Mislim- smao registrraš se!

(odgovor članu niki5)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 15:48:31   
Tipi
O, la. Se komaj zdaj oglašam. Je prišel ljubi domov pa imam on principeso.9nebesa9nebesa

Niki, kot so ti že povedale stolček res ni za enomesečnega dojenčka. Ne vem kako bi bil notri.:zmeden: Je pa tvoja odločitev. Najboljše, da greste v trgovino in ga daš notri in boš videla kako se mu prilega.
Ni naklon kot v lupinici. Otrok resnično mora vsaj malo sedeti.

V trgovini Mami stolček stane 41.990 ampak s popustom pride 38.000. Mi smo ga kupili pred tremi tedni. Res pa je, da ti po telefonu povejo znesek 41.990. Jaz sem jih vprašala ali dajo popust na gotovino in potem mi je povedala še za 5% poput če se včlaniš v njihov klub, ki je brez obveznosti.

Upam, da sem kaj pomagala, drugače vprašaj.

Lp Mateja:sloncek:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 15:54:43   
ajdaa
Jaz sem ga kupila v Italiji, v Trbižu. Sicer ga ima prijateljica in je zelo zadovoljna. V Italiji stane 139 EUR. Mislim, da se bolj splača kupiti v Italiji, saj so vse stvari cenejše. Trgovina je v spodnjem Trbižu, tam kjer je najbolj ozka cesta, na desni strani. Včasih so tam prodajali ploščice, pri Prešernu se reče.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dondolino - kje kupiti?
29.11.2004 22:12:33   
ana1
Mi smo spraševali pri Schmitu in je bil okrog 190 EUR. Na koncu smo ga kupili v trgovini MAMI na Celovški v Lj. Imajo nek popust za njihovo članstvo in popust za nakup nad 40.000 SIT, tako, da nas je prišel okrog 37.000 SIT.
Če sem čisto poštena funkcij, ki jih ima več od svojega predhodnika PRIMA PAPPA skoraj ne uporabljamo (guganje, melodije); tako, da se ti bolj splača kupiti njegovega predhodnika v kakšni rabljeni trgovini kjer so cene od 15.-20.000 SIT, je pa zelo uporabna funcija stola, ker se lahko spremeni od sedečega položaja, do položaja za počivanje (čeprav ni primeren za spanje, ker je še vedno dokaj dvignjen).
Funkcijo guganja skoraj ne uporabljamo, ker pri tem guganju vse nekaj škripa.Uporabljamo pa tiste melodije, da se zamoti za nekaj minut.
Mi smo ga kupili predvsem zato, da je naše dete lahko v času kosila z nami pri mizi, ali ko delam v kuhinji. V stolček smo jo posadili pri dveh mesecih.
Sedaj pri 4,5 mesecih je v stolčku povprečno pol ure na dan, ker je še vedno nekam sklučena, čeprav uporabljamo najnižji naklon. Ta naklon je še vedno večji, kot pa je naklon v lupinici.
Lshko pa ga vozimo po stanovanju, imamo pa tudi res dovolj veliko stanovanje, da se ne spotikamo skozi ob ta stol. V primerjavi z ležalnikom, nam ležalnik veliko bolj odtehta, saj je dete v njem dnevno 1-2 uri, pred njo postavimo most z igrali ali pa jo prenašamo okoli v ležalniku ali lupinici.

lp, :rozica:



(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?